What's new

Inne Najtansze serwery VPS

Status
Not open for further replies.

zoombozo

Active User
Joined
May 4, 2013
Messages
144
Reaction score
4
Szukam jakiegos taniego hostingu z vpsami takich po 15z?. Znalazlem firme HyperHost.Pl - znacie jakies opinie na temat tej firmy lub polecacie inne? Znalazlem rowniez na ovh.pl kimsufi lecz trzeba zap?aci? odrazu za 3 miesi?ce z g?ry - a nie za miesi?c
 

Tiempo

User
Joined
Aug 1, 2013
Messages
23
Reaction score
1
Odp: Najtansze serwery VPS

budgetvps.pl 14z? - Vps taki sobie, ale czego chcie? za 14z?
 

Matt

Banned
Joined
May 9, 2013
Messages
595
Reaction score
46
Odp: Najtansze serwery VPS

Je?li chodzi o opinie to chyba niema ?adnych - >
A tak to nie wiem, polecam stron? biznes host lub inne, popularniejsze strony, gdzie opinie s? naprawd? dobre, cho? nie wiem co Ty chcesz postawi? na VPS'ie za 15z?.
 

Nieruchomy Poruszyciel

Advanced User
Joined
Mar 4, 2013
Messages
250
Reaction score
14
Odp: Najtansze serwery VPS

przecie? na VPS za 15 z? nie uci?gniesz 15 os?b nawet xD
Taki VPS nadaj? si? pod serwer g?osowy maksymalnie.
 

zoombozo

Active User
Joined
May 4, 2013
Messages
144
Reaction score
4
Odp: Najtansze serwery VPS

Heh a w kt?rym miejscu napisa?em ?e ten vps ma by? pod ots? ;p Nawet 128mb ramu mi wystarczy do tego co potrzebuje dlatego szukam jak najtanszego.
 

DiabloTRZP

User
Joined
Dec 18, 2012
Messages
26
Reaction score
0
Odp: Najtansze serwery VPS

a ten host1free.com jest dobry sprawdza? ktos go juz ?:p
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Najtansze serwery VPS

Jak czegos takiego szukasz to masz mase darmowych ofert... Wystarczy poszukac. Jak cos znajdziesz konkretnego to spytac, albo poszukac tematu z opiniami na jakims forum i wszystko jasne. Nie wiem po co takie tematy w ogole powstaja. Ciezko wpisac w google czego sie szuka i poczytac opinie ktore na 100% sa o kazdej serwerowni? Musisz szukac nowych opini tutaj?
 

Anakonta

Senior User
Joined
Oct 5, 2010
Messages
536
Reaction score
10
Odp: Najtansze serwery VPS

tu masz akurat serwer za 15 i to nawet z dobrymi statystykami
 

DiabloTRZP

User
Joined
Dec 18, 2012
Messages
26
Reaction score
0
Odp: Najtansze serwery VPS

i na tym postawie otsa? bo na vps mozna postawic pare NP. OTS?w
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Najtansze serwery VPS

i na tym postawie otsa? bo na vps mozna postawic pare NP. OTS?w

Heh a w kt?rym miejscu napisa?em ?e ten vps ma by? pod ots? ;p Nawet 128mb ramu mi wystarczy do tego co potrzebuje dlatego szukam jak najtanszego.

Przeczytal bys temat chociaz...
Nie postawisz otsa, na otsa ze 2 gb ramu to minimum, zalecenia developerow to 4 gb, ale na 2gb juz sie da cos malego postawic, a 3 gb w miare to trzymac ale na cos wiekszego min 4gb.
Najtansze i darmowe serwery sie nie nadaja do tego.
Jak chcesz wybierac miedzy firmami jak kupujesz taki shit to bierz cokolwiek bo to smietnik i to smietnik wiec nie ma znaczenia co wezmiesz. Dopiero przy konkretnych serwerach masz jakies roznice, bo placisz to mozesz wymagac, a jak masz cos pol darmo to nikt na ciebie uwagi nie zwroci bo jestes gowno wartym klientem, wiec nawet ci support nie odpisze tak jak komus kto ma cos konkretnego u nich...
Wnioski? Jak cos taniego, to odobojetnie gdzie. Jak cos konkretnego to masz od tego wymienione wszedzie i polecane firmy ktore sie nadaja i na konkretne warunki maja konkurencyjne ceny lub stabilnosc/dodatki/support...
 
Status
Not open for further replies.
Top