What's new

-Tibia 8.60 Narozia.eu - Oficjalna Zapowied?

Status
Not open for further replies.

ScorpionPrime

New User
Joined
Jul 24, 2015
Messages
6
Reaction score
0
Witam wszystkich bardzo serdecznie, w tym po?cie chcia?bym, zaprosi? was do zagrania na bardzo znanym OTS'ie - Narozia.eu. Na pocz?tku informujemy, ?e na naszym OTS'ie nie planujemy reset?w ! Czytaj ca?y opis a dowiesz sie ca?ej historii tego OTS'a



Drodzy gracze, jest mi smutno, ale z przyczyn osobistych jestem zmuszony na przelozenie startu na Sobot?, 01.08.2015 o godzinie 16:00. Za przelozenie daty bardzo przepraszam i zapraszam na sobot?! Wszelkie punkty na gildie oraz za reklame zaczne dodawac w piatek wieczor.



Start - 01.08.2015 16:00

IP Adress : Narozia.eu
Port : 7171
Client: 8.6

IbBeFE2.png

Kr?tki Opis :

Narozia jest to serwer, ktory jest napewno znany przez wiekszosc graczy. Zapewnia on mnostwo zabawy i milo spedzonego czasu. Chcemy, aby ta edycja byla wyjatkowa, dlatego nie planujemy resetow jesli liczba graczy bedzie caly czas wieksza niz 50 osob online! Do tego od ponad miesiaca poprawiamy wszelkie bledy, ktore mozna zauwazyc na mapie oraz w questach! Wracamy takzy do czasow ze starej, dobrej Narozii. Exp stage zostal przywrocony do wysokiego, a takze wyspa Bartia wynurzyla sie spod wody.
Doszlismy do wniosku ze dopracowanie serwera stoi teraz na pierwszym miejscu. Rowniez to dopracowanie, sprawi ze graczy, czyli Wy zostaniecie dluzej na serwerze. Zapewnimy Wam dodanie jednego questa w ciagu tygodnia, jak rowniez jakiegos dodatkowego terenu. Bugi zglaszane przez graczy beda poprawione do nastepnego zapisu serwera, ktory odbywa sie codziennie, o 10:00. Do startu serwera bedziemy dodawac nowe questy oraz poprawiac te istniejce. Na serwerze pojawily sie rowniez tereny z wersji 10+. Bedziecie mogli odwiedzic nowe Hero Cave na Edron lub Medusa Tower na Port Hope.

Zalety Narozi :

Ogromna Mapa - oprocz globalnej mapy i wysp Gengia, Pyre i Oken, do dyspozycji udostepniamy graczom 10 unikalnych wysp, na ktorych kazdy gracz znajdzie cos dla siebie!
Hosting - nasz serwer wykupiony jest w Hosteam, dzieki czemu jest zabezpieczony przed wszystkim rodzajami atakow z zewnatrz.
Administracja - do administracji dolaczyl nowy GM, ktory za zadanie ma zbierac reporty o wszystkic bugach znalezionych w grze!
Balans Profesji - balans zapewniony jest pod wojny gildi, a takze randomowe "pk", ktore na Narozii zapewnia graczom doskonala zabawe!
Darmowe Punkty - rozdajemy mase darmowych punktow, zarowno dla gildii, jak rowniez dla zwyklych graczy. Nagradzamy awans na 200 i 250 poziom, wysylane do nas screeny, czy tez pomoc w reklamowaniu Narozii, zarowno przed jak i po starcie. Wiecej o tym dowiecie sie w osobnym newsie!
Stabilnosc - nasz silnik jest w 100% stabilny. Posiadamy takze system auto-zapisu serwer o godzinie 10:00, ktory resetuje serwer i zapewnia mozliwosc dodania poprawek na serwerze.​


Na naszym OTS'ie b?d? odbywa?y si? bardzo, bardzo cz?ste zabawy z GM'em, na kt?rych do wygrania b?d? itemy z SMS Shopu lub pieni?dze. Wi?cej informacji podamy w czasie startu servera.


Server Info :

f3rULz5.png


h8A3Fvj.png


Exp Stage zosta? bardzo zwi?kszony​

Points For Guild :

s8PH1ZX.png


W9Iu9Y1.png


Przyk?adowe Bonusy Outfitowe :

POlfEhe.png


Aukcje :

JdyDsJa.png


Shop Offer :

j9sQaGz.png


Fragi :

QYJQliM.png


I co najwa?niejsze, questy (przyk?adowe) :

oLM38dc.png


Kilka Screenshoot?w z gry :

f5p61Po.jpg


Vig7NoM.jpg


AGnVrNc.jpg

Kontakt :

GM Monte - GG:5606828 / E-mail : monte2@op.pl
GM Scorpion Prime - GG:53660823

To na tyle prezentacji naszego OTS'a, mamy nadziej?, ?e zagra na nim jak najwi?cej os?b, poniewa? na Narozi nie b?dzie reset?w !

Wszelkie pytania prosz? pisa? poni?ej, postaramy si? na nie odpowiedzie?.

POZDRAWIAMY !
 

Skajowski

Senior User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
1,160
Reaction score
90
Odp: Narozia.eu - Oficjalna Zapowied?

mamy nadziej?, ?e zagra na nim jak najwi?cej os?b, poniewa? na Narozi nie b?dzie reset?w !
XDDD
#t nie polecam
 

DD Soba

Advanced User
Joined
Jun 6, 2010
Messages
316
Reaction score
10
Age
30
Odp: Narozia.eu - Oficjalna Zapowied?

Kt?a to juz edycja? bo si? nie mog? doliczy? :lol2:
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Narozia.eu - Oficjalna Zapowied?

Prawda, eydcji by?o do?? sporo, jednak?e ta jest bez reset?w o ile ludzie b?d? grali.

Zastanawiam sie nad jedna rzecza. Czy ty w to wierzysz, bo jestes skonczonym idiota. Czy starasz sie ludziom wciskac kit, moze jeszcze ktos nie slyszal o tym serwerze i pomysli, ze to prawda(tez wychodzi na to, ze jestes idiota)?
No sorry, edycja numer 45 czy iles, bedzie to co zawsze. Co najwyzej warto wbic, jakies darmowe itemy dostac, pobic sie kilka dni i wypierdalac, bo nic sie nie bedzie dzialo potem. Chyba, ze ktos przez jakies 2 tygodnie lubi expic i expic az w koncu wypierdola serwer bo za malo ludzi... Life is brutal. Ten serwer nigdy sie nie zmieni, ma juz taka latke od ludzi przyszyta bo tak byl robiony od samego poczatku.
 

ScorpionPrime

New User
Joined
Jul 24, 2015
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Narozia.eu - Oficjalna Zapowied?

Zastanawiam sie nad jedna rzecza. Czy ty w to wierzysz, bo jestes skonczonym idiota. Czy starasz sie ludziom wciskac kit, moze jeszcze ktos nie slyszal o tym serwerze i pomysli, ze to prawda(tez wychodzi na to, ze jestes idiota)?
No sorry, edycja numer 45 czy iles, bedzie to co zawsze. Co najwyzej warto wbic, jakies darmowe itemy dostac, pobic sie kilka dni i wypierdalac, bo nic sie nie bedzie dzialo potem. Chyba, ze ktos przez jakies 2 tygodnie lubi expic i expic az w koncu wypierdola serwer bo za malo ludzi... Life is brutal. Ten serwer nigdy sie nie zmieni, ma juz taka latke od ludzi przyszyta bo tak byl robiony od samego poczatku.

Oj przyznam, ?e czytaj?c tw?j post wyobra?am sobie napalonego 13 latka kt?ry chce kogo? wyja?nia?...
Jest kolego prosto napisane, RESET b?dzie wtedy gdy na servie b?dzie mniej ni? 50 os?b, wi?c to wina graczy, jak przestan? gra? b?dzie reset...proste.
 

misztrz440

Banned
Joined
Dec 15, 2012
Messages
1,032
Reaction score
39
Odp: Narozia.eu - Oficjalna Zapowied?

Oj przyznam, ?e czytaj?c tw?j post wyobra?am sobie napalonego 13 latka kt?ry chce kogo? wyja?nia?...
Jest kolego prosto napisane, RESET b?dzie wtedy gdy na servie b?dzie mniej ni? 50 os?b, wi?c to wina graczy, jak przestan? gra? b?dzie reset...proste.

Przez przypadek przeczytalem ten temat i normalnie mnie rozjebales tym co wyzej napisales, az musialem napisac cos.

Powiedz mi jaka kurwa wina gracz jpdl czlowieku zrob serwer taki ze dupa zaboli od grania bo sie nei da oderwac a nie pierdolisz takie smutki. Jak nic sie nie dzieje to jak maja byc gracze>>>??
 
Last edited:

ScorpionPrime

New User
Joined
Jul 24, 2015
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Narozia.eu - Oficjalna Zapowied?

Przez przypadek przeczytalem ten temat i normalnie mnie rozjebales tym co wyzej napisales, az musialem napisac cos.

Powiedz mi jaka kurwa wina gracz jpdl czlowieku zrob serwer taki ze dupa zaboli od grania bo sie nei da oderwac a nie pierdolisz takie smutki. Jak nic sie nie dzieje to jak maja byc gracze>>>??

Wida? ze nie uwa?nie czyta?e? dlatego a? musz? zwr?ci? Ci uwag?...

Dodali?my naprawd? du?o rzeczy nowych, a stare kt?re by?y na dawnych edycjach przywr?cili?my. Planujemy dodawa? du?o quest?w jak i expowisk.. W depo, na dzien b?dzie sie odbywalo duzo zabaw i quizow z nowym gm'em, gdzie do wygrania bd itemy z sms/cc

- Cz?ste aktualizacje
- Questy
- Przedmioty z tibi 10+
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Narozia.eu - Oficjalna Zapowied?

Oj przyznam, ?e czytaj?c tw?j post wyobra?am sobie napalonego 13 latka kt?ry chce kogo? wyja?nia?...
duzo zabaw i quizow z nowym gm'em, gdzie do wygrania bd itemy z sms/cc
Jezu jak to zobaczy?em to pierwsze co mi wpad?o do g?owy, ?e cz?owieku masz jakie? problemy ze sob? (czyt. kompleksy). Poza tym brzmi to jak z jakiego? noob evo dla dzieci. ?aden hejt, takie s? moje odczucia, najlepiej b?dzie jak przestaniesz si? tutaj wypowiada?, bo z ka?dym postem zani?asz pozioooom strasznie.
 

Sooh

Advanced User
Joined
Jun 26, 2014
Messages
489
Reaction score
26
Age
30
Odp: Narozia.eu - Oficjalna Zapowied?

Kto? tu ma sk?onno?? do nieletnich.
 

ScorpionPrime

New User
Joined
Jul 24, 2015
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Narozia.eu - Oficjalna Zapowied?

Jezu jak to zobaczy?em to pierwsze co mi wpad?o do g?owy, ?e cz?owieku masz jakie? problemy ze sob? (czyt. kompleksy). Poza tym brzmi to jak z jakiego? noob evo dla dzieci. ?aden hejt, takie s? moje odczucia, najlepiej b?dzie jak przestaniesz si? tutaj wypowiada?, bo z ka?dym postem zani?asz pozioooom strasznie.

Twojego "poziooooomu" ju? bardziej zani?y? si? nie da :/
 

Heheszkiii

Active User
Joined
Jun 30, 2015
Messages
104
Reaction score
1
Odp: Narozia.eu - Oficjalna Zapowied?

Twojego "poziooooomu" ju? bardziej zani?y? si? nie da :/
Nie wiem ile zap?aci?e? Monte by przyjal Ci? do supportu ale to co piszesz jest ?mieszne.

1. Narozia sama w sobie ma opini? otsa na 2 dni, mo?na to ?atwo zmieni?, ale nie wazne
2. Reset gdy b?dzie poni?ej 50 graczy - hehe, czyli po 3 dniach, sprawd? histori? narozii.
3. Dodaliscie sporo nowych rzeczy, wymien jakie, dodanie wyspy czy kilku skryptow to nie jest "sporo"
4. Nie wiem czy chcesz by? idiota, czy w sumie ju? jeste? skoro wierzysz ?e serwer b?dzie d?u?ej sta?, a w sumie to tylko forum, mo?na wszystko napisac byleby noobki wbily... (Placek dobrze prawi)

BTW. Spadek poni?ej 50 graczy to wina serwera, bo nie potrafi utrzyma? ilo?ci graczy - zrobi? dobrej reklamy.
 
Last edited:

Uzzio

Advanced User
Joined
Oct 6, 2008
Messages
194
Reaction score
12
Odp: Narozia.eu - Oficjalna Zapowied?

Nigdy wcze?niej nie gra?em na Narozii. Tak czy inaczej reklam? ju? mnie prawie zach?ci?e? do gry ale...
dlatego nie planujemy resetow jesli liczba graczy bedzie caly czas wieksza niz 50 osob online!

Pokaza?e? tym ?e serwer jest tylko do zbijania hajsu z sms?w. Bo z tego co pamietam jak ja kiedy? robi?em serwery pod 8.1 gdzie ?rednio by?o 20 os?b online to spokojnie zarabia?em na utrzymanie serwera przy takiej liczbie graczy ;)
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Narozia.eu - Oficjalna Zapowied?

Bo z tego co pamietam jak ja kiedy? robi?em serwery pod 8.1 gdzie ?rednio by?o 20 os?b online to spokojnie zarabia?em na utrzymanie serwera przy takiej liczbie graczy ;)
Nie ?eby co?, ale kiedy? te? by?y inne czasy. Co chwil? ludzie (dzieci) praktycznie wysy?ali SMS. Teraz przyznajmy szczerze nie ma tych dzieci, doro?li - albo nie graj?, albo tylko boc? i war'y. Garstka ludzi zosta?a, kt?ra wysy?a jeszcze sms-y na gr? +
?rednio by?o 20 os?b online
to jak? mia?e? maszyn?, wyobra? sobie, ?e tutaj te? trzeba zainwestowa? wi?cej, gdzie starty na Narozii zazwyczaj maj? 600-700+ ppl online, a w?tpie, aby na twoje 8.1 wbi?o ponad 100-150 ludzi + w dodatku 8.1 wersja, wi?c datapack/mapa to by?o takie lekkie, jeszcze mi powiedz, ?e mapa evo to ju? wgl nie potrzebuje DOBREJ maszyny.
Nie, ?ebym broni? tego serwera i sam nie twierdzi?, ze on jest dla kasy. Jest, ale co z tego. Dobrze, ?e s? takie OTS-y, ma du?e zainteresowanie, wbijaj? r??ne gildie - punkty praktycznie sobie za?atwisz (wi?c nie musisz p?aka?, ?e trzeba wyda? hajs) wybocisz lvl, po napierdalasz si? przez ten tydzie?, lub mo?e wi?cej. Kto wie, to nie s? te? te czasy, ?e ludzie skacz? od otsa do otsa (zale?y, no ale jest mniej tego, na pewno to widzicie).

Twojego "poziooooomu" ju? bardziej zani?y? si? nie da :/
Serio? Tylko tyle?

Kto? tu ma sk?onno?? do nieletnich.
Powiedz mi, ?e sam tego nie widzisz.
 

Crypton

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
288
Reaction score
29
Odp: Narozia.eu - Oficjalna Zapowied?

na naszym OTS'ie nie planujemy reset?w
RESET b?dzie wtedy gdy na servie b?dzie mniej ni? 50 os?b
Czyli jednak planujecie reset i oszukujecie graczy, kt?rzy czytaj? zapowied??
 

Uzzio

Advanced User
Joined
Oct 6, 2008
Messages
194
Reaction score
12
Odp: Narozia.eu - Oficjalna Zapowied?

[MENTION=288857]Rews[/MENTION], serwer 8.1 mia?em z jaki? rok temu co? takiego. Tu nie chodzi?o o maszyne ani nic z tych rzeczy. Chodzi po prostu o czasy, wszyscy ju? zapomnieli co to za klient, spr?buj zrobi? serwer 8.1 i mie? na nim ponad 50 os?b online to bedziesz kozak :D
 

spawn321

User
Joined
Apr 16, 2011
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Narozia.eu - Oficjalna Zapowied?

Nikt nie poleca ale i tak ka?dy wejdzie bo nie ma gdzie gra?, Nic tylko czeka? do startu ;)
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: Narozia.eu - Oficjalna Zapowied?

Nikt nie poleca ale i tak ka?dy wejdzie bo nie ma gdzie gra?, Nic tylko czeka? do startu ;)
No w?a?nie nie ka?dy, bo ja np. nie wejd?. Serwer g?wno i za kilka tygodni znowu restart b?dzie. Osobi?cie czekam na Demetrii hehe.
 

spawn321

User
Joined
Apr 16, 2011
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Narozia.eu - Oficjalna Zapowied?

To dobry jeste? agent graj?c na ots'ach rpg, Twoje ?ycie musi by? bardzo interesuj?ce.
 
Status
Not open for further replies.
Top