What's new

Narrenturm Thread

Status
Not open for further replies.

Uncross

Confutatis maledictis
Joined
Sep 24, 2008
Messages
312
Reaction score
45
Age
33
Witajcie,

w gruncie rzeczy z nud?w i braku lepszego zaj?cia postanowi?em od?wie?y? swojego starego pixelka zwanego dalej Hanturem i wr?ci? do gry na Securze.. Co b?dzie dalej czas poka?e, temat na forum by? mo?e zmobilizuje mnie do efektywnej gry. P?ki co zdj?cia z biegania po bagnach i szukania weny tw?rczej na co? bardziej ambitniejszego..

Przekl?te GSy ~~

2eb5q4k.jpg


Nie to ?e trzepi? jak oszala?e to nic nie chc? dropi?.. Ju? zapomnia?em jakie te bydle jest denerwuj?ce :\

20l0yeb.jpg


No i w ko?cu co? bardziej lajtowego, rodzinka beholder?w xd

4rffv5.jpg



00:52 Sails sighted northwest of Liberty Bay.

00:57 Pirates are attacking the plantations of Liberty Bay.

A Premium Account zwastowa?o si? nieu?ywane.. Aw, aw.
Mam nadziej? ?e uda mi si? zebra? po po?udniu na wypad do legowiska czerwonych smok?w :p W mi?dzy czasie my?l? ?e OF, dragi czy Wyvki b?d? okay na rozruszanie si?.


Edit:

yh, jak twierdz? rzesze tibijczyk?w "od spania lvl nie uro?nie". Tak wi?c zmotywowany tym przes?aniem [jak i tym ?e matka mi spa? nie da?a budz?c mnie przed 8:00] postanowi?em spr?bowa? wbi? dzi? poziom. Na razie czekam na koniec server save :f CipSoft jak zwykle beszczelnie ok?amuje graczy twierdz?c ?e reset trwa? b?dzie 10 minut ;f [w rzeczywisto?ci zalogowa? si? b?dzie mo?na 15, 20 po]

1xzzbm.jpg


Nie ma to jak pi?tro wy?ej u?era? si? z botterem a ni?ej ju? trafi? na full resp : O

35d69ad.jpg


Edit v2:

Dalsze zamulanie xd Traf chcia? ?e Przemek by? w domu akurat. No i tym razem banshee te? nie zawiod?a ^

mijax3.jpg

A tu ju? solo na respie wyvek near kanion xd

15xq00i.jpg
 
Last edited:

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Aj Antek, Antek, mam nadzieje, ?e nie wpad?e? na Securke tylko na chwile. Podskilluj, bo marnie Ci te speary wchodz? no i kup pacca to b?dziemy razem owni?.

See ya on Secura.
 

DungeonSiege

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
234
Reaction score
18
Age
33
Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

?adne screenki :) oby tak dalej, ja na Securze dostaje dzisiaj 40 EK :p mo?e napisze...
P.S. Jaki masz lvl tak poza tym ?? :)
 

FasT_User

Active User
Joined
Aug 13, 2008
Messages
123
Reaction score
4
Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

UP@: A czy to tak ci??ko wej?? na tibia com i zobaczy? ? :(


Topic@:Anthony fajnie , ?e powracasz do gry ;) Rozruszaj sie i zacznij zn?w gra? z Leet Fighter aka Przemkiem i z Vakalasem aka Czempionem17 ;D.Rzycz? udanej gry i Pozdrawiam.


Fast User
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

O Antonhy nie szalej tak z ss ;d widze ?e ?adny levelek masz na securze;) mo?e te? wr?ce do rl akurat mam chara na securze 5lvl ^^:D
 

Broothery

User
Joined
Jan 1, 2009
Messages
14
Reaction score
0
Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

O Antonhy nie szalej tak z ss ;d widze ?e ?adny levelek masz na securze;) mo?e te? wr?ce do rl akurat mam chara na securze 5lvl ^^:D

No, no gz lvlu Archimonde ;]

@Topic - ?adne screeny oby tak dalej, gz lvl :D Mam nadziej?, ?e temat si? rozwinie - b?d? zagl?da? regularnie. Zakup PACC, b?dzie si? wi?cej dzia?o.
 

ZaPy

Advanced User
Joined
May 25, 2008
Messages
385
Reaction score
25
Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Tak fajne screeny, kup pacc i jeszcze lepsze b?d?. Co do Hantura ty go kupi?e?, bo pami?tam ?e by? temat z t? postaci? , ale to nie ty go za?o?y?e?.
 

Uncross

Confutatis maledictis
Joined
Sep 24, 2008
Messages
312
Reaction score
45
Age
33
Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Heh xd Hantura nie kupi?em, od roku 2002 jest m?j \m/ Osoby z odrobin? inteligencji rozwi??? zagadk? :f

Anyway, najlepsza sytuacja dzisiejszego dnia.

24o9coi.jpg
 
G

Gudio

Guest
Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Super 10/10 Przyda sie

==
No no, widz?, ?e powracasz do gry. Je?eli kupisz jutro pacca, to z lvlem nie b?dzie problem?w. Osobi?cie ?ycz? powodzenia i wbicia 100 lvl przed wielkanoc?. Niech si? te twoje marzenia spe?ni? :x

I dzi?ki za prawie fri itanz o/ You are a noob!
 

Broothery

User
Joined
Jan 1, 2009
Messages
14
Reaction score
0
Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Gz boszk?w, poszcz??ci?o ci si? :p Jak tam z lvlem? Jakie? nowe ss'y?
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Farciarz :D mnie takie przyjemno?ci nie spotykaj?. Pochwali? by? si? jeszcze swoim EQ, Levelem, Mlvlem, Skillami i jakim? items w depo o ile jest czym :D posta? bardzo fajna. Na pewno ciekawiej si? expi na r??nych potworach ni? w k??ko jedno i to samo otoczenie :rolleyes: gratulacj? i ?ycz? dalszych, wysokich sukces?w :p
 

GoD DixoN

Advanced User
Joined
Sep 4, 2008
Messages
495
Reaction score
30
Age
32
Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Fajne Fotki. Postaraj sie zamieszczac screeny z roznych miejsc. Jak na razie widzimy,ze poswiecasz czas tylko na expieniu na GSach lub Guardach.
Po kupnie Premium Time odrazu zrob "In Service of Yalahar" to do swiat Wielkanocnych na pewno wbijesz 100. Znajduja sie tam wysmienite expowiska :D a resp moim zdaniem jest o polowe szybszy niz w innych miejsach. Czyli potwory respia sie co 30sec.

PS: I nie musiales robic Banshee tak jak ja zeby miec bohy :>
Palkiem mozna niezla kase stukac :D
O wiele trudniej gra sie ed lub ms.

Czekam na screen z 100lvl
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

?adnie.
Czekamy na awansy :)
Poka? jaki? stan postaci eq, lvl, skille itp itd :D
 

Uncross

Confutatis maledictis
Joined
Sep 24, 2008
Messages
312
Reaction score
45
Age
33
Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Si? uda?o xd Po wielu trudach.

34ycn7l.jpg
 

frezz

Advanced User
Joined
Nov 7, 2008
Messages
171
Reaction score
21
Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Nie no ?wietnie tylko szkoda ?e to non-pvp @.@
No nic ?ycz? wbicia du?ego lvl z paccem kt?rego nied?ugo kupujesz =P
 

Ka?ka

s?odki kucyk
Joined
Apr 4, 2008
Messages
154
Reaction score
54
Age
33
Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Skriny ciekawe, nie z jednego miejsca 10 screen?w.Kup pacca, wykonacz jakie? questy, z niecierpliwo?ci? czekam na 100 lvl i screeny z poi i annihilatora. No,czekam te? na screen z pozdrowieniami dla mnie ^^
 

Uncross

Confutatis maledictis
Joined
Sep 24, 2008
Messages
312
Reaction score
45
Age
33
Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Tym razem po raz kolejny zdarzy? si? cud i wsta?em przed godzin? 14.. Z braku lepszego zaj?cia scampi?em si? na blood herbie. Efekt? Loot od 9:20 do 10:38..

11k9vuh.jpg


W tym momencie ko?czy si? food i trzeba gna? na dragi :f
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Gratuluj? postaci. Wbij ten 100 lvl. Jak kupisz pacc b?dziesz mie? do wykonania wiele ciekawych quest?w, typu PoI ;) Czekam na wi?cej screen?w. Dobrze, ?e nie wstawiasz tu screen?w tylko z awans?w jak to jest w innych tematach.
Powodzenia w dalszej grze.
 

Uncross

Confutatis maledictis
Joined
Sep 24, 2008
Messages
312
Reaction score
45
Age
33
Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Hyh, przebiegaj?c obok wej?cia do HG zauwa?y?em otwarte drzwi. Nie wiele my?l?c wbieg?em w tp tak jak sta?em, generalnie p?? bp pot?w. Na pocz?tku nic nie zapowiada?o tego co mia?o nadej??..

15qow13.jpg


Po chwili by?em ju? na arenie. Tu w?a?nie okaza?o si? ?e RS to nie odpowiednia bro? na elder beholdery ;\ Zbyt ma?y zasi?g zw?aszcza ?e EB wyst?puj? w towarzystwie Demon Skeleton?w i summonuj? Crypt Shamblery ;f

vzhp3b.jpg


No ale nie po to idzie si? taki kawa?ek drogi ?eby po prostu zawr?ci?, "it's hunting time"..

zyd7bn.jpg


I wtedy sta?o si? xd Niechc?cy zlurowa?em sobie 4-5 beholder?w i dwa eldery, na ss nie uda?o mi si? z?apa? powagi sytuacji ale musz? powiedzie? ?e by?o ostro ;f Bez manas?w mana posz?a w ci?gu kilku sekund, health potiony nie lecz? parali?u.. Mog?em ju? tylko czeka? na ?mier? w otoczeniu DS?w, Crypt Shambler?w, Beholder?w i Elder?w, Gazer?w i Skeleton?w ;\ Lecz nagle cudem przypomnia?o mi si? ?e gdzie? w BP le?y zapas uh?w otrzymanych od Przemka! Szybki uh use i anihilacja potwor?w xd Po czym szybciutko uda?em si? w stron? wyj?cia z HellGate -.-

sd1jcg.jpg
 

Shiva1

Active User
Joined
Sep 2, 2008
Messages
135
Reaction score
22
Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Odp: Hantur - nowy pocz?tek.

Rotfl ^^ Szkoda, ?e nie trafi?e? na Evil eye ;-D
btw, jak z zarabianiem na HG?

//ju? nied?ugo do??cz? do ciebie moim Rulerem xd//
 
Status
Not open for further replies.
Top