What's new

-Tibia 8.54 Naruto Sekai. Start Juz 10.03.2017, Zaprszamy !

Status
Not open for further replies.

iKeendy

New User
Joined
Aug 19, 2016
Messages
6
Reaction score
0
Witajcie drodzy Forumowicze.
Ju? dzi? chcia?bym zaprosi? was na nowo powsta?y serwer Naruto OTS pod nazw? " Naruto Sekai". Kt?ry startuje ju? w ten Weekend a mianowicie 10.03.2017r o godzinie 18:00.
Poni?ej przedstawiam wam ma?? Graficzn? zapowied? serwera:

197_zapowiedz.png


Zastaniecie tutaj przyjemny exp stage a mianowicie:
1 - 50 Exp x20,5
51 - 100 Exp x16,5
101 - 200 Exp x12
201 - 300 Exp x10
301 - 400 Exp x7
401 - 500 Exp x5,3
501 - 600 Exp x2,3
601 - 800 Exp x1,2
801 - 1000 Exp x0,7
1001 - 1200 Exp x0,5
1201 - 1500 Exp x0,3
1501 - (Max 5000) Exp x0,2

Podstawowe informacje dotycz?ce serwera:
IP: Naruto-Sekai.pl
Strona Serwera:
Skills Rate: x1
Chakra Level Rate: x1
Loot Rate: x1
Spawn Creature: 10 sec
Spawn Boos: 900 sec
World Type: PvP


Dodatkowe linki:

Forum:
Acc Maker:

Screeny Zrobione specjalnie dla Tibia.net.pl:

692_screen_1.jpg

282_screen_2.jpg

336_screen_3.jpg


Oraz ma?y Trailer dla os?b kt?re nie mog? si? doczeka? startu !


Jeszcze raz przypominam. Start Serwera ju? 10.03.2017r O godzinie 18:00
Nie przegapcie startu ! Czekamy w?a?nie na Ciebie !


Pozdrawiam,
Support Naruto Sekai.
 

malakaj

New User
Joined
Mar 9, 2014
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Naruto Sekai. Start Juz 10.03.2017, Zaprszamy !

zdecydowanie najlepiej zapowiadajacy sie serwer przyszlego piatku.
Przemyslane systemy (spawdzcie forum serwera) widac ze admin wlozyl w to wiele pracy nic tylko pogratulowac.
Gdyby jeszcze bot byl calkowicie legalny i admin pozostawil by ich ogarniecie graczom zamiast 1 dniowego jaila to byloby rewelacyjne :D
 

Nush

Advanced User
Joined
May 10, 2012
Messages
381
Reaction score
11
Odp: Naruto Sekai. Start Juz 10.03.2017, Zaprszamy !

zdecydowanie najlepiej zapowiadajacy sie serwer przyszlego piatku.
Przemyslane systemy (spawdzcie forum serwera) widac ze admin wlozyl w to wiele pracy nic tylko pogratulowac.
Gdyby jeszcze bot byl calkowicie legalny i admin pozostawil by ich ogarniecie graczom zamiast 1 dniowego jaila to byloby rewelacyjne :D

Jak chodzi o opinie tego go?cia to nie bierzcie pod uwag? bo z jego wszystkich post?w mo?na wywnioskowa? ?e to jaki? Admin/Tutor sekaia.


A jak chodzi o ots to kiedy? mi ukradli naruto i wmawiali ?e to ich co mnie zmartwi?o, zmieni?bym support delikatnie i taki ?redniawka ots (co nie znaczy ?e z?y)
 

iKeendy

New User
Joined
Aug 19, 2016
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Naruto Sekai. Start Juz 10.03.2017, Zaprszamy !

[MENTION=418150]malakaj[/MENTION]
Bardzo dzi?kujemy za tak mi?? opini? co do serwera.
[MENTION=384342]Wawrek[/MENTION]
Go?cia -> Domy?lam si?, ?e m?wisz o mnie.
Zacznijmy od tego, uwa?asz,?e si? " stoczy?em " ze wzgl?du na to,?e mia?em kiedy? sw?j serwer a teraz jestem zaledwie " Tutorem ".
Co do samej Administracji Naruto Sekai, figuruje w niej Briko jako Head Admin oraz kilka innych os?b kt?re mu pomagaj?.
Ja natomiast jestem dobrym znajomym Head Admina,kt?remu tylko i wy??cznie pomagam, nie oczekuj? od niego nic w zamian.
Poza tym, byle Admin, nie ma dost?pu do ca?ego silnika serwera gdzie ja posiadam taki dost?p.
Co do mojej posady Administratora ju? wspomnia?em na G??wnej stronie,?e rezygnuj? z tej posady aczkolwiek Briko zawsze mo?e liczy? na pomoc z mojej strony.
A jak chodzi o ots to kiedy? mi ukradli naruto i wmawiali ?e to ich co mnie zmartwi?o
Niestety nie s? to Twoje grafiki i nic Ci nie ukrad?em, na swoim serwerze posiadasz z tego co pami?tam 3 outfity takiego typu, a skoro uwa?asz ?e Ci ukrad?em to poni?ej zamieszczam ss'a z Outfitem kt?rego nie masz.
350_Screenshot_2017_02_19_.jpg

Opini? kto komu ukrad? grafiki zostawiam ju? forumowiczom, je?eli [MENTION=384342]Wawrek[/MENTION] masz jeszcze jakie? w?tpliwo?ci co do Grafik zapraszam do kontaktu GG: 5173513. By nie robi? zb?dnego spamu w zapowiedzi serwera.

Pozdrawiam,
Keendy.
 

iKeendy

New User
Joined
Aug 19, 2016
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Naruto Sekai. Start Juz 10.03.2017, Zaprszamy !

Jak mowa o grafikach to zapraszam do wypowiedzenia si? grafika kt?ry to robi? @dami1310 mam nadzieje ?e opowie o tym jak go okrad?e? ;)
ps. kiedy ci napisa?em ?e si? stoczy?e? widocznie sam tak uwa?asz.

Zbaczamy z tematu zapowiedzi. Aczkolwiek nie lubi? nie?cis?o?ci.
Grafiki dosta?em od ca?kiem innej osoby ni? ta kt?r? poda?e?.
A co do stoczenia si? niestety si? nie zgodz? ze wzgl?du na to ?e od jakiego? czasu pracuj? nad projektem Naruto pod 8.6 Wersje Tibi jak i pod nowszym silnikiem ni? 0.3.6 TFS.
Twoja subiektywna ocena wzgl?dem mojej osoby " ?e si? stoczy?em " bazuje na tym i? zacz??em pomaga? przyjacielowi. Dlatego te? nie bior? jej specjalnie pod uwag?.



@Up.
Napisa?e? takow? wiadomo?? do Head Admina serwera Naruto Sekai.
Grafiki konkretnie dosta?em od ziomka pod nickiem " Serek "




Pozdrawiam,
Keendy.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top