What's new

-Tibia 7.60 Naruto Story REAKTYWACJA! 28.03.2014 Godzina 18:00!

Status
Not open for further replies.

sediven1

User
Joined
Nov 19, 2013
Messages
12
Reaction score
1
nsnv2kopia.png

Naruto Story jest projektem gry MMORPG opartej na silniku Tibii. Wszystkie nasze skrypty, grafiki maj? za zadanie ukaza? klimat panuj?cy w popularnym anime - Naruto. Klimat, odpowiednia w?adza serwera, unikatowo?? gry, to wszystko znajdziesz tylko i wy??cznie tutaj. Jedena?cie profesji, du?a ilo?? czar?w oraz mo?liwo?? transformacji! Chcesz si? dowiedzie? wi?cej? Sam sprawd? graj?c. Za projekt Naruto Story odpowiedzialna jest ekipa NSTeam, my go kontynuujemy.

  • IP: 46.22.166.218
  • Accmaker:
  • Forum:
  • Klient 7.72
  • Exp rate x2
  • Online 24/7
  • Typ serwera: PVP
  • A? 16 profesji
    1. Naruto Uzumaki
    2. Sasuke Uchiha
    3. Sakura Haruno
    4. Kiba Inuzuka
    5. Shino Aburame
    6. Hinata Hyuuga
    7. Rock lee
    8. Neji Hyuuga
    9. Ten Ten
    10. Shikamaru Nara
    11. Chouji Akimichi
    12. Sabaku no Gaara
    13. Temari
    14. Haku [ DO OBLOKOWANIA Z QUESTA ]
    15. Kimmimaro Kaguya [ DO ODBLOKOWANIA Z QUESTA ]
    16. Itachi Uchiha
  • System sag, task?w oraz misji
  • Fly system ( System latania )
  • System Chakra Control
  • System loterii
  • System war?w ( Color war )
    Polega on na tym ?e gdy war gate si? otworzy, gracze mog? do niego do??czy?. Po czasie, system dzieli graczy bior?cych udzia? na dru?yny: niebieska, czerwona, zielona. Nagrod? s? medale: z?ote, srebrne, br?zowe, kt?re p??niej mo?na wymienia? na PACC.
  • System przywo?ywania ( Kuchiyose no Jutsu )
  • Share exp w party
  • Pisanie w?asnych zwoj?w

Screeny:
klrc.png

riul.png

7u07.png

v8zc.png

123syp.png

emtecandmangekyo2.jpg

tayuyam.png


Na koniec jeszcze dodam baardzo stary film, przedstawiaj?cy war system.
 

Kraksa122

Active User
Joined
Jan 22, 2012
Messages
82
Reaction score
4
Odp: Naruto Story REAKTYWACJA! 28.03.2014 Godzina 18:00!

No WRESZCIE .

Gra?em na tym OTS-ie jeszcze za czas?w,gdy Adrik by? administratorem .
Gra ma wspania?e grafiki i klimat , ale we wcze?niejszych edycjach Adrik po psu? wszystko systemem PVP .
Czekam z niecierpliwo?ci? i polecam ka?demu prawdziwemu fanu NARUTO chocia? do zobaczenia miasta i jego okolic !
Pozdrawiam i widzimy si? na officjalu ^.^

Kraksa & Snow Kids
 

Tido1234

New User
Joined
Mar 28, 2014
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Naruto Story REAKTYWACJA! 28.03.2014 Godzina 18:00!

No Ciekawie si? zapowiada
Czekam Niecierpliwie ;)
tyle postaci, nowe transy
+ mi?a atmosfera na serwie
polecam wszystkim i pozdrawiam
Do 18 ;D
 

dami1310

Poskramiacz Internet?w
Joined
Jun 1, 2009
Messages
1,385
Reaction score
113
Odp: Naruto Story REAKTYWACJA! 28.03.2014 Godzina 18:00!

Serdecznie zapraszam na serwer!
 

Benzyniak

Senior User
Joined
Feb 17, 2013
Messages
550
Reaction score
13
Odp: Naruto Story REAKTYWACJA! 28.03.2014 Godzina 18:00!

Czeste kicki na serverze... czesto mam lag na 5sec-15 sec dziwne ze mam tylko tu a np na zezeni nie mam (podczas laga patrze tam 100% plynna gra ;o) potwory potrafia udezyc 3x w ciagu 1 sekundy czyli np masz 20lv i schodzisz od szkieleta w ulamku sekundy + czasem sie nie da odrazu po drabince zejsc wiec wchodzisz na gore sa dwa szkielety/inne silniejsze moby i masz 100% pewnosci ze padasz... mapa jakby jakas nie ukonczona zwiedzajac tereny na polnoc od konohy znalazlem miasto w ktorym byl 1 npc tylko sprzedajacy... fooda straszne lagi teraz na serverze sa + uchiha itachi jak pada nie ma ciala ehh wiedzialem ze wchodzac na server ktorego reklama powstaje 6h przed startem zawiode sie i strace czas
 

Rarzillo De Bonzo

Senior User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
726
Reaction score
27
Odp: Naruto Story REAKTYWACJA! 28.03.2014 Godzina 18:00!

Ns to serwer w ,kt?rym bardzo szybko mo?na wbi? lvl, mimo exp rate. W ci?gu 4-5h samemu mo?na wbi? 50lvl. Co prawda czasami wywala samego siebie ale to zapewne dlatego ,?e kto? spamuje jutsu ;d.
Gra jest rozwini?ta, nie polega na monotonnym expie tych samych mobk?w a taskach, misjach i sagach. I to w tym ots jest najlepsze.
 

Benzyniak

Senior User
Joined
Feb 17, 2013
Messages
550
Reaction score
13
Odp: Naruto Story REAKTYWACJA! 28.03.2014 Godzina 18:00!

Problem w tym ze nie kickalo mnie bo spamowalem jutsu ide sobie przez miasto nagle freez 5sec-15sec kolega normalnie idzie ;p I raczej polega na monotonnym hunceniu masy mobow czt. geishe albo padaniu co pol-lvla lub co lvl od szkieleta ktory nagle sie zbugowal i wali jak z ckm'u serie :C i tak pewnie do 20lvl bo potem szkieleton zmienia sie w geishe dla 10lv a pojawia sie innym mob ktory robi z 20lvla to co szkieleton z 10 mimo ze mam go na dwa strzaly on mnie na 3 to moge pasc od 1 w 0.01 sec mimo ze... normalnie nawet nie powinien do mnie podejsc (i 3/4 nie podchodzi)
 
Status
Not open for further replies.
Top