What's new

Nazwa.pl opinie

Status
Not open for further replies.

xX Ninja Xx

Advanced User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
398
Reaction score
28
Witam, ostatnio szukaj?c darmowej domeny .pl napotka?em stron? : nazwa.pl . Gdy spr?bowa?em si? tam zarejestrowa?, trzeba by?o poda? PESEL. Ja nie chce podawa? swoich danych gdy? nie wiem czy nie ma tam jakich? ukrytych koszt?w. Niby na stronie pisze :

Rejestracja domeny

Domena internetowa to podstawowy element pozwalaj?cy na zaznaczenie obecno?ci w Internecie. Domena wyr??nia Twoj? stron? WWW i pozwala j? jednoznacznie zidentyfikowa?. Wp?ywa tak?e na kszta?towanie pozytywnego wizerunku w Sieci.


Skorzystaj z rewolucyjnej promocji „Domeny za darmo!" i zam?w kilka atrakcyjnych domen! Twoja firma zyska nowe mo?liwo?ci rozwoju a Ty nic nie p?acisz. Zaznacz swoj? obecno?? w Sieci i odnie? sukces, kt?ry teraz jest na wyci?gni?cie r?ki! Nie czekaj!

Prosz? o opinie klient?w tego serwisu. A jak kto? by m?g? poda? jaki? PESEL, to by?bym wdzi?czny, pr?bowa?em wpisa? mase numer?w jednak ?aden nie by? poprawny.
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Nazwa.pl opinie



Podasz lipne dane = nic nie zap?acisz, nawet je?li b?dzie jaki? haczyk.
 

Budi

User
Joined
Jun 11, 2009
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Nazwa.pl opinie

Podasz lipne dane = nic nie zap?acisz, nawet je?li b?dzie jaki? haczyk.
Szczeg?lnie gdy nazwa.pl zechce go sprawdzi?,
Nie ?eby mieli tw?j hostname i ip.

Odradzam takiego kombinowania, w ko?cu w internecie nie jeste? i nigdy nie b?dziesz anonimowy.
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: Nazwa.pl opinie

A wiesz, ?e podaj?c z?e dane ?amiesz regulamin, kt?ry akceptujesz? -.-'
Nie rozumiem ludzi, kt?rzy my?l?, ?e jak podadz? dane jakiego? kowalskiego to s? anonimowi. Ja poda?em prawdziwe dane, zrobi?em przelew, dosta?em do domu faktur? z potwierdzeniem.
 

xX Ninja Xx

Advanced User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
398
Reaction score
28
Odp: Nazwa.pl opinie

Wszystko ju? si? dowiedzia?em, mo?na zamkn?? temat. Jak co? na az.pl jest darmowa domena.

P.S.: 300 post!
 
Status
Not open for further replies.
Top