What's new

Newsy

Status
Not open for further replies.

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Siemanko. Mi si? tylko wydaj?, czy o letnie ?atce ani s?owa? Podobno tnet to najlepsze forum w polsce, a nie ma tutaj ?adnej osoby odpowiedzialnej za pisanie news?w. ?atka ju? wysz?a, a nie ma nawet pierwszej zapowiedzi. Wtf?
 

Time

Banned
Joined
Oct 2, 2010
Messages
267
Reaction score
88
Odp: Newsy

Nie ma vBioa, oraz nie ma mnie (to 2 straszne) - nie ma komu zapierdala? xd.
Sprawa wyja?niona do zamkni?cia.

Stary, nie warnuj
 

Polnix

Advanced User
Joined
Aug 11, 2009
Messages
302
Reaction score
121
Age
28
Odp: Newsy

Podobno tnet to najlepsze forum w polsce
W?a?nie podobno tak jak napisa? Time tym zajmowa?y si? tylko 2 osoby. Propozycja do opiekuna support?w: przydziel komu? pisanie news?w bo w ko?cu z nieba nie wzi??a si? ich potoczna nazwa "murzyni".
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Newsy

Chcesz czyta? newsy dotycz?ce real Tibii, to id? na forum.tibia.pl albo forum.hunted.pl...

Tibia.net.pl to forum dotycz?ce g??wnie OTS'?w i bot?w. Po choler? miesza? to z real tibi?? Jak dla mnie to dzia?y dotycz?ce RL Tibii og?lnie mog?yby st?d znikn??, bo i tak wi?kszo?? post?w tutaj to zb?dny spam w stylu 'ciekawe kiedy~', jakby to kogo? naprawd? interesowa?o. x,X

Reasumuj?c - wywalcie to w pizdu, albo ogarnijcie jedn? osob? do pisania news?w, ?eby ludzie mieli wi?cej bezsensownych dzia??w do nabijania post?w.

@Xervin
Nie wszystkie nooby wpadaj? na to forum przez OTS ale i przez niusy na RL.

Ciekawe, ?e u?ytkownik?w forum nazywasz noobami, skoro sam r?wnie? jeste? tu zarejestrowany. ; )
Samob?j.
 
Last edited:

Time

Banned
Joined
Oct 2, 2010
Messages
267
Reaction score
88
Odp: Newsy

To? akurat tutaj jest dzia? rl w kt?rym mo?esz zapyta? gdzie bocic, oraz mo?esz zapyta? jak ?ama? wszelkie zasady gry, a np na hunted, lub tibiopedii ju? tego nie wolno robi?.
 

Psychoaktywny

Active User
Joined
Jun 29, 2011
Messages
138
Reaction score
7
Odp: Newsy

Tibia.net.pl to forum dotycz?ce g??wnie OTS'?w i bot?w. Po choler? miesza? to z real tibi?? Jak dla mnie to dzia?y dotycz?ce RL Tibii og?lnie mog?yby st?d znikn??, bo i tak wi?kszo?? post?w tutaj to zb?dny spam w stylu 'ciekawe kiedy~', jakby to kogo? naprawd? interesowa?o. x,X

Jak dla kogo, dla mnie to forum dotycz?ce g??wnie rapu i innych ?miesznych rzeczy. Na forum s? dzia?y dla ka?dego.

Nie mam poj?cia dlaczego jest tylu czarnych, a do tej pory dzia? z newsami jest pusty.
 

xNordik

Advanced User
Joined
Dec 28, 2010
Messages
338
Reaction score
33
Age
24
Odp: Newsy

@up
A to dlatego, ?e ka?dy murzynek czarny pomaga w swoim dziale... W tym wida? nie ma.

@topic
W sumie to dziwne ?e nie ma zapowiedzi, powinna by?. Ciekawe czy kiedykolwiek dadz? kiedy? osoby nowe zajmuj?ce si? tym, cho? w?tpi? poniewa? do tego musia? by by? reporter, bo zwykle by?o to w gazetce TNP. Tak, jak poprzednicy - mo?na zobaczy? na hunted.pl, a o pytania tutaj.
 

Psychoaktywny

Active User
Joined
Jun 29, 2011
Messages
138
Reaction score
7
Odp: Newsy

@Up
To niech si? kurwa przegrupuj? i przyb?d? do tego dzia?u. Je?li przeczyta?e? swojego posta po napisaniu chod? raz i nic nie poprawi?e? to wiedz, ?e jeste? idiot?.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Newsy

Po prostu nie ma ch?tnych na te stanowiska, jakby byli to by zaczeli przylizywa? si? do administracji.
@Xervin
Nie wszystkie nooby wpadaj? na to forum przez OTS ale i przez niusy na RL.
 

Jensej

Senior User
Joined
Mar 30, 2009
Messages
1,252
Reaction score
161
Odp: Newsy

Pro?ba o przydzielenie murzyn?w zosta?a W?a?nie wys?ana. Na dniach dzia? musi od?y?.

@Edit.
Sprawa za?atwiona. Odbywaj? si? poszukiwania odpowiedniej osoby.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top