What's new

Nie dzia?a ?aden silnik?

Bolmex

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
322
Reaction score
53
Mam problem, a mianowicie nie chce zadzia?a? mi ?aden silnik nie wiem czemu. Mia?em formata i przed by?o all oki ale teraz nie chca mi dzia?a? niby pisze server running ale jak w??czam tibie i ip changer nie moge si? po??czy? nie wiem czemu z ka?dym innym ots (nie moim) moge si? po??czy? nie mam zadnego antywirusa i jestem zielony je?li chodzi o sprawy komputera czyli np. nie wiem jak znale?? firewall wi?d? je?li znasz odpowied? na moje pytanie to wyt?umacz dok?adnie, a je?li nie znasz odpowiedzi to prosze nie pisz w tym temacie. POMOCY.

Edit:
je?li to co? pomo?e to jestem pod??czony z jeszcze dwiema osobami i moje :

Lokalne ip to 10.0.18.67
Globalne ip to 77.91.63.179

Przez glo9balne ip nie mog? si? po??czy? a przez lokalne moge.
 
Last edited:

Elementes

User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
14
Reaction score
0
xD

xD

Nie wiem ale chyba musisz w otsie dac Local ip:77.91.63.179 i w global ip:77.91.63.179 chyyba nie jestem pewny ale tez tak mialem a i powiedz jaki masz silnik to bedzie latwiej powiedziec :D
 

Lex

Advanced User
Joined
Jul 20, 2008
Messages
289
Reaction score
19
Je?eli lokalne ip to wasza sie? lan to chyba tylko b?d? mogli gra? ci z sieci (chyba).
 

Bolmex

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
322
Reaction score
53
@up
Nie napewno nie bo ju? przez jakie? 2 lata jestem pod??czony lan, a mia?em ju? chyba z 4 OTS.
@2up
Nie wiem nie rozumiem jak w ots da? local ip i global ip w pliku confing.lua jest tylko jedno miejsce na ip.

@edit
zapomnia?em o silniku narazie testowa?em evo.
 

SpidoX

Advanced User
Joined
Jul 27, 2008
Messages
427
Reaction score
17
Moze wejdz w START-->Uruchom-->wpisz tam "cmd" pojawi sie okno wpisz ipconfig i tam pojawi ci sie ip bo moze masz zmienne i po formacie sie zmienilo
 

Bolmex

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
322
Reaction score
53
Pisze ?e moje ip to 10.0.18.67 ale jak wejde na strone jak?? co sprawdza ip pisze ?e mam 77.91.63.179 mo?e co? blokuje po??czenie.
 
Top