What's new

Nie liczy mi postow

Status
Not open for further replies.
Joined
Dec 19, 2011
Messages
35
Reaction score
0
Witam, razem z tym postem bedzie juz jakies 25, na liczniku wyswietla sie 13 ale jak wejde w profil i policze po koleji wszystkie posty wlasnie wychodzi 25. Nie zeby liczba postow byla jakos bardzo wazna, ale chcialem zamiescic oferte sprzedazy postaci a jak wiemy by pisac na tamtym dziale trzeba 30. Czy jak nabije 30 post ale wyswietlac mi sie bedzie np. 15 to bede mogl napisac?
 

grzegorz1116

Banned
Joined
Dec 18, 2011
Messages
12
Reaction score
1
Odp: Nie liczy mi postow

Nie, nie b?dziesz m?g? napisa? tematu, jest tam ustawione sztywne 30 post?w, inaczej zmiany rangi z nowicjusza na u?ytkownika jako zabezpieczenie przed oszustami. Nie w ka?dym dziale jest w??czony licznik post?w, w dzia?ach og?lnie chilloutowych jest wy??czony, np Hyde Park. Spr?buj udzieli? si? na forum pomoc?, posty s? tam zaliczane, a i staniesz si? bardziej pewny w dziale handlu : )
 
Last edited:

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Nie liczy mi postow

Naliczanie post?w wy??czone jest jedynie w nast?puj?cych dzia?ach:
Powitalnia
Prezentacje
Fun zone (ca?e)
Hyde park
Kosz (to chyba oczywiste)
Z ostatniego tematu o postach w dziale technicznym.
Tak jak pisal poprzednik, udzielaj sie na innych forach niz te ktore wymienione sa w cytacie. Na przyklad w pomocy.

Ps
Jesli masz mniej postow niz 500 to mozesz swoja liczbe postow razem z tymi nei liczonymi zobaczyc wyszukujac wszystkie swoje posty. Na gorze strony pisze takie cos:
Code:
Poka? wyniki 1 do 25 z [COLOR="Lime"]500 [/COLOR]
Jesli jest ponizej 500 to wyswietli ci rzeczywista liczbe postow, razem z tymi ktorych nie nalicza normalnie.
 
Last edited:

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: Nie liczy mi postow

Wi?kszo?? twoich post?w zosta?a napisana w Hyde parku, a tak jak ju? osoby powy?ej wspomnia?y jest to dzia?, w kt?rym posty nie s? naliczane.

Temat zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top