What's new

Nie mog? si? zalogowa? RL Tibia. Connection timed out (10060)

Status
Not open for further replies.

lolas16

Active User
Joined
Jul 10, 2010
Messages
52
Reaction score
0
Witam, wczoraj zrobi?em formata kompa i od tego czasu mam problem z tibi?. Przed formatem wszystko by?o dobrze, tibia dzia?a?a bez ?adnego problemu ale teraz jak chce si? zalogowa? to wyskakuje mi "Error: Connection timed out. (10060)". Szuka?em jakiego? rozwi?zania na necie ale nie znalaz?em nic sensownego. Pr?bowa?em wy??cza? firewall, anty wirusa nie mam. Kompletnie nic nie pomaga. Macie jakie? pomys?y? System - windows 7 professional 64 bit. Gram na lapku Lenovo Y580.

Bardzo prosz? o pomoc.

I jeszcze takie malutkie pytanie. Jaki minimum trzeba mie? lvl ?eby zrobi? Ursagrodon mount? To ten niebieski undead cavebear. ?eby go zrobi? trzeba pop?yn?? na Chyllfroest. Nigdy tego nie robi?em a mam now? posta? i chcia? bym na niej zrobi?.
 

Shaos

Active User
Joined
Jan 2, 2009
Messages
140
Reaction score
0
Odp: Nie mog? si? zalogowa? RL Tibia. Connection timed out (10060)

Mam podobny problem. Tylko, ?e nie robi?em ?adnego formata. Po prostu z dnia na dzie? przesta?o dzia?a?. A PACC ucieka... :<
 

lolas16

Active User
Joined
Jul 10, 2010
Messages
52
Reaction score
0
Odp: Nie mog? si? zalogowa? RL Tibia. Connection timed out (10060)

Problem sam si? rozwi?za?.

I jeszcze takie malutkie pytanie. Jaki minimum trzeba mie? lvl ?eby zrobi? Ursagrodon mount? To ten niebieski undead cavebear. ?eby go zrobi? trzeba pop?yn?? na Chyllfroest. Nigdy tego nie robi?em a mam now? posta? i chcia? bym na niej zrobi?.
 

michcio24

Active User
Joined
Jun 15, 2009
Messages
94
Reaction score
3
Odp: Nie mog? si? zalogowa? RL Tibia. Connection timed out (10060)

Na przysz?o??
1. Sprawd? czy nie ma ?adnego maintenance na stronie tibia.com
2. Odblokuj zapor? Windows dla gry

I jeszcze takie malutkie pytanie. Jaki minimum trzeba mie? lvl ?eby zrobi? Ursagrodon mount? To ten niebieski undead cavebear. ?eby go zrobi? trzeba pop?yn?? na Chyllfroest. Nigdy tego nie robi?em a mam now? posta? i chcia? bym na niej zrobi?.
Wyspa jest dost?pna od 3 kwietnia do 3 maja. Level taki, ?eby Ci? monstery tam wyst?puj?ce nie zabi?y.


@ O kurd?, ale kotleta odgrza?em, na pierwszej stronie jest post z maja. Te forum umiera razem z gr? :D
 
Status
Not open for further replies.
Top