What's new

nie moge ?ci?gn?? z Rapidshare

Status
Not open for further replies.

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Witam
Mam du?y problem ?ci?gno??m pare gier z takiego jednego forum i wszystko dzia?a ale od pewnego czasu ?ci?gam diablo 2 i tu m?j problem.Dok?adnie to tak ?e jak normalnie kto? kliknie na link ?eby co? ?ci?gn?? (z Rapidshare) to jest wybur czy chce si? ?ci?ga? bezp?atnie czy z p?atnym kontem ja wybieram free odczekuje co? ko?o 100 sekund i moge ?ci?ga?.Ale ostatnio klikno?em na link i patrze a tu odrazu mi wyskakuje ta ma?a tabelka (otw?rz,zapisz anuluj) z plikiem 3,1 kb (wszystko mi tak robi nie tylko ta gra ale ka?dy plik kt?ry ?ci?gam)klikam zapisz i zapisuje mi si? w wybranym miejscu klikam otw?rz i pisze ?e jest uszkodzony.

I prosze o nie spamowanie albo co? w stylu poszukaj w google nie gryz?.Szuka?em p?l godziny i nie znalaz?em nic co przypomina m?j problem poszukam jutro jeszcze ale mo?e kto? z was mi pomo?e wcze?niej bo si? z tym spotka?.
 

Adham

User
Joined
Jun 9, 2009
Messages
44
Reaction score
1
Odp: nie moge ?ci?gn?? z Rapidshare

kurde mi tez sie tak stalo??? co robic??
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: nie moge ?ci?gn?? z Rapidshare

Mo?liwe, ?e go?ciu, kt?ry uploadowa?, wstawi? uszkodzony plik.
 

ZabaQsoree92

Advanced User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
211
Reaction score
7
Odp: nie moge ?ci?gn?? z Rapidshare

Na 100% plik jest uszkodzony...
albo przekroczy?e? miesi?czny transfer z rapidshare i masz zablokowane tak jak ja XD
 

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: nie moge ?ci?gn?? z Rapidshare

Je?li uwa?nie by?cie czytali to wiedzieli by?cie ?e tak dzieje mi si? ze wszystkimi plikami te? z tymi kt?re ?ci?gno?em wcze?niej.A je?li bym przekroczy? miesi?czny limit to podej?ewam ?e ukaza?a by mi si? jaka? informacja a wogle nie wchodzi mi na strone tylko odrazu ?ci?ga bardzo ma?y plik
 
Last edited:

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: nie moge ?ci?gn?? z Rapidshare

Refresz __________--------- Nadal mam problem I jak ju? m?wi?em to na 100 % nie jest zepsuty plik
 

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: nie moge ?ci?gn?? z Rapidshare

My?le ?e do?? wyczerpuj?co spisa?em m?j problem Co jest w tym trudnego do zrozumienia.Wpisuje strone NP : i klikam enter normalnie by wesz?o i da?o by wybur czy free czy mam p?atne konto a mi nie wchodzi tylko ekran robi si? bia?y(tzn jakby kompletnie nic nie by?o na stronie)i proponuje ?ci?gni?cie pliku (otw?rz zapisz ...)robie zapisz i jaki? plik mi ?ci?ga bardzo ma?y 3 kb (czy jako? tak).Po co komu scereny przecie? opisa?em ten problem bardzo wyczerpuj?co.
 

Overlord3

User
Joined
Jul 16, 2009
Messages
35
Reaction score
7
Age
32
Odp: nie moge ?ci?gn?? z Rapidshare

@up
jAK MA 3KB to po prostu plik, kt?ry zuploadowano po prostu wygas?, jejq.
 

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: nie moge ?ci?gn?? z Rapidshare

Powtarzam to ostatni raz je?li kto? jeszcze powie ?e ten plik jest zepsuty/wygas? albo h... wie co to jest poprostu pokurwionym debilem.Gdyby?cie uwa?niej czytali a nie o_O jaki? nowy temat to sobie nabije posta to by?cie wiedzieli ?e mam tak ze wszystkimi plikami z rs.Prosze o pomoc dalej mam ten problem
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: nie moge ?ci?gn?? z Rapidshare

Spr?buj zmieni? przegl?dark?.
 

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Odp: nie moge ?ci?gn?? z Rapidshare

Mo?e zakup konto premium? W obecnym czasie s? do?? tanie.
 

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Odp: nie moge ?ci?gn?? z Rapidshare

Jak mia?e? konto Premium i jeste? zalgowany to spr?buj si? wylogowa?.Ja te? tak mia?em ?e mi samo pobiera?o. :pAlbo ?ci?gnij program do zmiany IP.Ale ona sa p?atne
 

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: nie moge ?ci?gn?? z Rapidshare

Poszuka?em bardzo dog??bnie w ustwieniach i kilka zmieni?em i dzia?a :D.A teraz kilka s??w krytyki pierwsze 3-4 odpowiedzi to by? wynik nie przeczytania do ko?ca mojego problemu lub ch?ci nabicia posta.

Xevio czy jako? tak g?uio si? zapyta? oco chodzi a wyja?ni?em to bardzo dok?adnie (wszyscy oprucz niego zrozumieli albo prawie wszyscy).

Potem Xayan doradzi? mi inn? przeglondarke ale uwie?cie wpad?em na to (WOW)poprostu chcia?em ?ci?gac oper? bo by?em do niej przyzwyczajony i tam najszybciej si? ?ci?ga.

Raoyl - My?lisz ?e jakbym chcia? kupic konto premium to zawraca? bym wam ty?ek.Doradzi?e? mi konto premium a nie przeczyta?e? ze zrozumieniem ten kawa?ek : Dok?adnie to tak ?e jak normalnie kto? kliknie na link ?eby co? ?ci?gn?? (z Rapidshare) to jest wybur czy chce si? ?ci?ga? bezp?atnie czy z p?atnym kontem ja wybieram free odczekuje co? ko?o 100 sekund i moge ?ci?ga?.Ale ostatnio klikno?em na link i patrze a tu odrazu mi wyskakuje ta ma?a tabelka. Je?eli tak to by? wiedzia? ?e nie moge wej?? wogle na strone

i na koniec Heliton Pall : my?lisz ?e gdybym mia? konto premium nie powiedzia?bym wam o tym ??

A wi?c po raz 3 sie zawiod?em i mam nadzieje ?e gdy zapytam nast?pnym razem bendziecie umieli odpowiedzie?

Temat do zamkni?cia
 

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Odp: nie moge ?ci?gn?? z Rapidshare

?e tak powiem,wolny czas i odrobina ch?ci,zmog? cuda.

?eby nie by?o offa...

Te? wal?em bez sensu ;/
 
Status
Not open for further replies.
Top