What's new

Nie moge sie zalogowac na mojego ots

Status
Not open for further replies.

Xetrox

User
Joined
Dec 25, 2009
Messages
48
Reaction score
0
witam ,
mam problem a mianowicie nie moge sie zalogowac na mojego servera juz od wczoraj szukam wszedzie pomocy ale caly czas to samo ze server offline albo ze sie nie moge polaczyc czy cos takiego mam juz no-ip i jezeli sie nie myle to port 7171 tez odblokowalem pls help;(
 

Matez360

Advanced User
Joined
Jul 25, 2008
Messages
310
Reaction score
18
Odp: Nie moge sie zalogowac na mojego ots

Niema opcji ?eby? nie m?g? zalogowa? si? na sw?j server (o ile hostujesz go na tym samym kompie z kt?rego si? logujesz). Nawet przy wewn?trznym ip i nieodblokowanych portach b?dziesz m?g? si? zalogowa? (lecz inni ju? niestety nie).

1. opcja
Je?eli chcesz gra? sam na otsie to ustaw w config.lua ip 127.0.0.1. To samo wpisz w ip changerze.

2. opcja
Je?eli chcesz, aby inni te? mogli si? zalogowa? to tu jest troch? wi?cej opcji i tylko 1 w?a?ciwa.
a)
Je?eli masz zmienne ip to tu zacznie si? zabawa. Musisz upewni? si?, czy masz zewn?trzne ip, po czym zrobi? sobie domen? no-ip. W config.lua b?dziesz musia? sobie ustawia? aktualne ip tyle razy, ile zrestartujesz modem (czyt. jak b?dziesz mia? nowe ip to musisz je od razu ustawi? w configu). Natomiast inni b?d? ??czy? si? za pomoc? domeny no-ip.
b)
Je?li masz ruter b?dziesz zmuszony odblokowa? nast?puj?ce porty:
TCP 7171
TCP 8000
UDP 7171
UDP 8000
Jak to zrobi? dowiesz si? na stronie Na pocz?tku klikasz tam "other guides", wybierasz sw?j ruter, klikasz "click here to skip[...]", nast?pnie szukasz napisu "Otserv" i po klikni?ciu post?pujesz wg. instrukcji.
c)
Masz wew. ip nie maj?c rutera ? Niestety w takim wypadku ja ju? nie pomog?.

Pozdrawiam i mam nadziej?, ?e pomog?em
Matez
 

Xetrox

User
Joined
Dec 25, 2009
Messages
48
Reaction score
0
Odp: Nie moge sie zalogowac na mojego ots

narazie chcialbym sam grac zobacze z tym 127.0.0.1


zmienilem te ip w config lua na 127.0.0.1 i w ip changerze tez ale takie cos mi wyskakuje
 
Last edited:

Daniel36

Active User
Joined
Sep 12, 2010
Messages
113
Reaction score
3
Age
25
Odp: Nie moge sie zalogowac na mojego ots

podajesz z?e pasy :). Wchodzisz w data/Accounts i sprawd? co ?le wpisa?e? gdy? "Plase enter a vaild account number or password" znaczy "Prosz? poda? w?a?ciwy numer konta oraz has?o"

Pozdrawiam Daniel36
 

Xetrox

User
Joined
Dec 25, 2009
Messages
48
Reaction score
0
mialem 2 konta z tym samym charem i passwordem jedno usunalem ale caly czas to samo wchodzi a pasy 100% sa dobre

tu chyba tez cos zle jest no nie ?
no pomoz ktos pliska
sry za 2 posty
Notka moderatorska:
Po??czone.
 
Last edited by a moderator:

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Nie moge sie zalogowac na mojego ots

Odblokuj port 7172, kt?ry blokuje mo?liwo?? wej?cia na serwer.
Pozdrawiam!
 

Xetrox

User
Joined
Dec 25, 2009
Messages
48
Reaction score
0
Odp: Nie moge sie zalogowac na mojego ots

a jak go odblokowac ??

w config.lua trzeba cos poszukac czy gdzie ?
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Nie moge sie zalogowac na mojego ots

Je?eli masz router to w jego konfiguracji.
 

Xetrox

User
Joined
Dec 25, 2009
Messages
48
Reaction score
0
Odp: Nie moge sie zalogowac na mojego ots

ok sproboje ^^ mimo ze nie wiem co to router :D ( chyba nie wiem )



caly czas mam to samo co powyzej z tym ze passy zle sa i z tym czarnym to samo ( a z tym 7172 zrobilem )
5 postow wyzej dalem linka wez zobacz co to jest pliska ( mam konto zle zrobione czy cos ? )
 
Last edited:

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Nie moge sie zalogowac na mojego ots

Z tego co widz?, to wy?apuje ju? jeden b??d. Wejd? w data/accounts edytuj posta? i pomi?dzy pass="1234567890" a type="1" dodaj spacje.
 

Xetrox

User
Joined
Dec 25, 2009
Messages
48
Reaction score
0
Odp: Nie moge sie zalogowac na mojego ots

juhuuuuuu !!!!!!!!!! dzieki koles ja sie wczoraj 10h meczylem a spacji mi brakowalo dzieki ( temat do zamkniecia

ostatnie pytanie czemu mi laguje co pare krokow i gdzie znajde strone z komendami

i potwory sie nie ruszaja
 
Last edited:

Matez360

Advanced User
Joined
Jul 25, 2008
Messages
310
Reaction score
18
Odp: Nie moge sie zalogowac na mojego ots

Je?eli ci laguje to nie pozostaje nic innego jak zrestartowa? server. Wy??cz najlepiej wszystkie programy z?eraj?ce procka (gg, przegl?darka itd). Potwory si? nie ruszaj? w?a?nie z powodu lag?w. A komendy znajdziesz w <nazwa folderu w kt?rym masz pliki otsa>/data/commands.xml

Pozdrawiam

@down
Dok?adnie tak.
--
O jakiej tabeli i ip m?wisz ? Je?li chodzi o no-ip to tak, mo?esz je wy??czy?. A jezeli masz na my?li to okno z czarnym t?em i bia?ymi napisami jako tabel? to tego nie wy??czaj, bo wtedy wy??czysz ca?y server.

--

Je?eli jeste? GMem to potwory nie b?d? ci? atakowa?.
 
Last edited:

Xetrox

User
Joined
Dec 25, 2009
Messages
48
Reaction score
0
Odp: Nie moge sie zalogowac na mojego ots

jak sie restartuje server ?? wylaczyc go i wlaczyc ?

ok dziex tera sie pobawie mimo tego ze dalej laguje jak sie zaloguje to moge wylacz ta tabele i ip i tylko tibie zostawic czy wtedy mnie rozlaczy ?


dobra ok mam jeszcze pytanie jak wpisuje /i 6132 6132 to kod na softy to nic nie dostaje
ale jak wpisuje /i 6132 100 albo 10 to error wyskakuje i loguje mnie a przy blessed jak podaje kod i 10 czy 100 juz nie pamietam to nie mam errora i pozatym wszedzie sa tylko te kody bez 100 albo 10 i nie wiem co wpisywac czasami


ej nie atakuja mnie potwory dlatego ze GM jestem czy dlaczego ?

jak sie dodaje nowe potwory albo cos ?? bo w tej tibi 7.6 malo potworow jest a najmocniejszy to orshabaal
 
Last edited:

Yoxino

Advanced User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
478
Reaction score
51
Odp: Nie moge sie zalogowac na mojego ots

1) Tak: wy??cz, w??cz. Chyba ?e masz program restart w folderze z ots'em.

2) Komenda na tworzenie item?w:
Code:
/i itemid ile
[B]/i[/B] - komenda z dwoma parametrami
[B]itemid[/B] - parametr 1, id itemu kt?ry tworzymy
[B]ile[/B] - parametr2, ile item?w. Dzia?a tylko je?li przedmioty da si? ??czy?, lub maj? ile? u?y?. Je?li np: soft boots to: /i 6132 1

3) Tak, potwory nie ruszaj? si? gdy widz? gm'a ani nie atakuj? go.

4) ...data/monsters/monsters/tutaj masz skrypty monster?w. Poszukaj w internecie jak je edytowa?

Pozdrawiam!
Yoxino
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Nie moge sie zalogowac na mojego ots

jak sie restartuje server ??
Tak wy??cz, najlepiej w menad?erze zada?.
ostatnie pytanie czemu mi laguje co pare krokow i gdzie znajde strone z komendami
Naci?nij ALT+CTRL+DELETE i znajd? silnik (theforgotten.exe) i ustaw priorytet na normalny / wysoki.

ej nie atakuja mnie potwory dlatego ze GM jestem czy dlaczego ?
Tak, dlatego ?e jeste? GMem.
 

Xetrox

User
Joined
Dec 25, 2009
Messages
48
Reaction score
0
Odp: Nie moge sie zalogowac na mojego ots

moglby mi ktos pomoc ? bo mam taki program do map przerabiania i otworzylem data/world i wzialem ten swiat test przerobilem i zapisalem natym test i tera jak otwieram okno zeby server wlaczyc to mi sie zamyka ( okno w sensie te od mojego serva )
 
Last edited:

Xetrox

User
Joined
Dec 25, 2009
Messages
48
Reaction score
0
Odp: Nie moge sie zalogowac na mojego ots

plisssska pomoz ktos to bardzo wazne
 
Status
Not open for further replies.
Top