What's new

Nieoficjalna gazetka TNP poszukuje redaktor?w!

Status
Not open for further replies.

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Witajcie

Sporo si? na Forum pozmienia?o, jednak ja posiadam w sobie troch? wi?cej samozaparcia ni? niekt?rym si? wydaje i uwa?am, ?e kontynuowanie idei gazetki TNP nawet poza kadr? jest realne. Poszukuj? grupy redaktorskiej, z kt?r? m?g?bym zacz?? dzia?a? jak w miesi?cach ?wietno?ci, zatem je?li je?li znasz si? na RL Tibii/OTS lub masz po prostu co? ciekawego do powiedzenia - zapraszam na pw/gg.
Co oferuj?? Przede wszystkim prac? w mi?ym gronie, bez spinek i presji czasu. Je?li sk?ad redaktorski b?dzie w?ski, to b?dziemy wydawali jeden numer na 2/3 miesi?ce, ma by? dobrze a nie szybko. P?ki co jestem ja i Reddyslaw, wi?c my?l?, ?e jeszcze 3-4 osoby i mo?emy rusza? z pisaniem.
Wymagam tylko czasu, wiadomo ?e ka?dy ma go tyle, ile ma, ale chodzi o to ?eby co? kiedy? w ko?cu jednak wyda? ;) Poprzedni redaktorzy chyba nie narzekali, w doborze temat?w panuje raczej dowolno??, wi?c zapraszam ch?tnych.

Pozdrawiam i czekam na Wasze zg?oszenia.
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Nieoficjalna gazetka TNP poszukuje redaktor?w!

Imie: Krzysiek
Nick: Sedron
Wiek: 17
Ile czasu przed KMP: teraz do 4h dziennie og?lnie do 10
Co chcia?by? pisa? w Gazetce: Co? o Anime Otsach i og?lnie o OTS. Co? tam si? znam na tym.

To m?j tj. mini Formularzyk zg?oszeniowy.

Pozdrawiam !
 

Kurtis

narvia.eu
Joined
Dec 3, 2012
Messages
397
Reaction score
42
Age
26
Odp: Nieoficjalna gazetka TNP poszukuje redaktor?w!

Nie widz? problemu aby Twoja gazetka by?a oficjaln? gazetk? TNP. Je?eli masz w planach j? publikowa? w dziale technicznym, to chyba innego wyj?cia nie ma :).
 

Laki

정신없이 수다
Joined
Oct 28, 2011
Messages
470
Reaction score
71
Odp: Nieoficjalna gazetka TNP poszukuje redaktor?w!

Przypominam i uprzejmie prosz?- je?eli kto? jest zdecydowany na do??czenie niech podanie wy?le na pw/gg do mnie lub Aramiszona.
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Nieoficjalna gazetka TNP poszukuje redaktor?w!

Nie widz? problemu aby Twoja gazetka by?a oficjaln? gazetk? TNP. Je?eli masz w planach j? publikowa? w dziale technicznym, to chyba innego wyj?cia nie ma :).

Nie uwa?am, ?e dzia? techniczny idzie w parze z faktem, i? ma to by? gazetka oficjalna, ale je?li stanowi problem jej "nieoficjalno??" to mog? j? publikowa? w Hyde Parku, nie ma problemu ;) Gazetka oficjalna zawsze by?a domen? kadry. Mi nie jest dane funkcjonowanie wewn?trz niej, wi?c nie widz? powodu by i nasz nowy tw?r nazywa? oficjalnym. Sytuacja raczej szybko si? nie zmieni wi?c zawsze mo?emy si? przenie??.

P?ki co, potencjalny sk?ad to ju? 5 os?b, w tym 1 grafik. Czekam na wszystkie zg?oszenia, bo jak m?wi? - im wi?cej, tym lepiej. Kiedy? mieli?my sk?ad 8-9 osobowy, wi?c w miar? mo?liwo?ci chcia?bym to powt?rzy?. Bardzo mnie cieszy tak pozytywny Wasz odzew, bo to znaczy, ?e gazetka ma dla Was sens i nie p?jdzie na marne. Tak?e w tym temacie oraz na pw/gg czekam na pomys?y dotycz?ce gazetki.

Cium.
 

Laki

정신없이 수다
Joined
Oct 28, 2011
Messages
470
Reaction score
71
Odp: Nieoficjalna gazetka TNP poszukuje redaktor?w!

Od?wie?am.

P?ki co mamy 7 os?b, wi?c jeszcze poczekamy 2-3 dni i my?l?, ?e damy si? przed ?wi?tami ka?demu redaktorowi zapozna? z atmosfer? gazetki, ?eby (w optymistycznym wariancie) wyda? ju? styczniowy numer. Nadal zach?cam do zg?aszania si? do mnie/aramiszona. Szukamy szczeg?lnie ludzi do RL Tibii, bo tych mamy najmniej, ale ka?da pomoc si? przyda.
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Nieoficjalna gazetka TNP poszukuje redaktor?w!

No, ostatnie dni rekrutacji, ostatnie szlify i powoli kompletujemy zesp??. Ze mn? i Redziem mamy 9 os?b, wi?c czekam na ewentualne ostatnie podania ;)
 

Kurtis

narvia.eu
Joined
Dec 3, 2012
Messages
397
Reaction score
42
Age
26
Odp: Nieoficjalna gazetka TNP poszukuje redaktor?w!

W takim razie przenosz? do hyde parku :). Powodzenia, ch?opaki!
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Nieoficjalna gazetka TNP poszukuje redaktor?w!

Rekrutacja zako?czona. Teraz pozostaje nam czeka? na przyznanie dost?pu do dzia?u redaktorskiego (co niestety nie nale?y ju? do mnie). Mam nadziej?, ?e stanie si? to jak najszybciej i ruszymy pe?n? par?.

Temat prosz? zamkn??.
 
Status
Not open for further replies.
Top