What's new

Nieoficjalny meeting - 2010.

Status
Not open for further replies.

Sassin

Forum friend
Joined
Jun 13, 2009
Messages
1,281
Reaction score
107
Cze?? [you]! Chcia?bym zaprosi? Ci? na meeting, kt?ry odb?dzie si? 30 czerwca (za 2 dni) w Katowicach. Najwa?niejsze informacje:
Godzina: 15.00
Miejsce spotkania: Spodek (hala widowiskowa) - Katowice ul. Wojciecha Korfantego 35.
Jeszcze raz gor?co zapraszam wszystkich zainteresowanych, na owym meetingu stawiamy na spontaniczno??. ; )

Od siebie dodam tylko, ?e gdyby kto? planowa? wpa??, to ?eby poinformowa? o tym mnie lub Sassina na PW - ogarniemy jaki? kontakt, ?eby si? nie pogubi? w razie czego. Do zobaczenia pod wej?ciem do Spodka ;] //Vrael
 

Koybi

Senior User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
742
Reaction score
43
Odp: Nieoficjalny meeting - 2010.

Hm, w razie, gdyby naprawd? kto? chcia? si? pojawi?... udost?pniam sw?j numer telefonu. Kontaktowa? mo?ecie si? ze mn? od 12, gdy? wtedy wracam z pogrzebu, i wraz z Vraelem i Sassinem udaj? si? pod Spodek. ;) xxx

Pozdrawiam,
Koybi
 
Last edited:

Koybi

Senior User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
742
Reaction score
43
Odp: Nieoficjalny meeting - 2010.

Vrael, my si? jeszcze dzi? spotkamy ; * Nyi chc? podzi?kowa?, ?e jako jedyna uratowa?a honor kobiet i pojawi?a si? w Katowicach, a p??niej w 'Pensjonacie pod Sassinem'. By?o bosko, jo. ;d
 
  • Like
Reactions: Nya

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Nieoficjalny meeting - 2010.

Gdybym dowiedzia? do?? szybko o meetingu to z pewno?ci? te? bym si? pojawi?. Kaska by?a na podro?. Teraz pozostaje mi czeka? do nast?pnego meetingu, kt?ry mo?na zorganizowa? w ci?gu tych dw?ch miesi?cy.
 

Sassin

Forum friend
Joined
Jun 13, 2009
Messages
1,281
Reaction score
107
Odp: Nieoficjalny meeting - 2010.

No Vraqu co do udanego meetingu to musz? si? jak najbardziej zgodzi?, szczeg?lnie bior?c pod uwag? nieplanowanie niczego konkretnego... No i ja oczywi?cie te? bardzo dzi?kuj? tym, kt?rych nie by?o, a w szczeg?lno?ci tym, kt?rzy zdeklarowali si? ?e b?d?, a koniec ko?c?w nie stawili si?, Blackq; Magic; Drako... Tyle z mojej strony, my?l?, ?e by?o warto!

Vrael, my si? jeszcze dzi? spotkamy ; * Nyi chc? podzi?kowa?, ?e jako jedyna uratowa?a honor kobiet i pojawi?a si? w Katowicach, a p??niej w 'Pensjonacie pod Sassinem'. By?o bosko, jo. ;d

Ta, by?o bosko... A Ty nawet nie wiesz ?e ona u mnie nocowa?a... =D

Pozdrawiam,
Sassin

M?wi?em ?e nic nie obiecuj?, ?e to nie ode mnie zale?y. // Drako
 
Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Nya

Nya

Advanced User
Joined
Sep 23, 2009
Messages
344
Reaction score
80
Odp: Nieoficjalny meeting - 2010.

Ca?ej reszcie szczerze dzi?kuj? za to, ?e pokazali?cie dobitnie po raz kolejny, ?e jakiekolwiek organizowanie spotkania nie ma sensu, skoro wszyscy chuja na to k?ad?.
Aj, a ty zn?w marudzisz. Ja osobi?cie wybra?abym si? jeszcze raz na miting, nawet w takim skromnym gronie.
Ja te?, ale musia?em okaza? sw?j zaw?d na tych, kt?rzy si? nie zjawili ; D //Vr~
Nyi chc? podzi?kowa?, ?e jako jedyna uratowa?a honor kobiet i pojawi?a si? w Katowicach
Ach, ach, ach. I ja dzi?kuj? za przesympatyczne towarzystwo. : )
Ta, by?o bosko... A Ty nawet nie wiesz ?e ona u mnie nocowa?a...
A ty jako pr?bny z prawdziwego zdarzenia przenocowa?e? i nakarmi?e? wy?szych rang? kadrowicz?w. Takich ludzi nam trzeba! ;-D
Od siebie dodam, ?e ka?da osoba, kt?ra planowa?a, deklarowa?a si? i nie dotar?a mo?e ?a?owa?. Nast?pnym razem nie b?d? mia?a ?adnych w?tpliow?ci, czy si? zjawi?. Ni chu, chu. ^^
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top