What's new

Inne Nietypowy problem PayPal help mozna zarobic PANDORIUMX

Status
Not open for further replies.

OsaBDG

User
Joined
Jul 4, 2010
Messages
38
Reaction score
2
siemka mam problem potrzebuje wykupic konto premium na PandoriumX (koszt 5$ ok 19 z?) ale nie mam kartry kredytowej tylko zwykle konto bankowe i nie mog? tego dokona? przez paypal'a jest kto? tak mi?y kto przez ALLEGRO sprzeda mi takie premium offeruje 30 PLN wi?c b?dzie napiwek za pomoc na dobre piwo :) sorrki bo pewnie z?y dzia? ale nie wiedzia?em gdzie to napisa?
 

czarodzej

Active User
Joined
Dec 29, 2008
Messages
66
Reaction score
2
Odp: Nietypowy problem PayPal help mozna zarobic PANDORIUMX

na Paypalu mo?esz wybra? sobie metod? p?atno?ci przez dost?p internetowy swojego banku.
 

OsaBDG

User
Joined
Jul 4, 2010
Messages
38
Reaction score
2
Odp: Nietypowy problem PayPal help mozna zarobic PANDORIUMX

Tylko w?a?nie mam problem ?eby doda? kart? nie chce si? doda? : /
 

czarodzej

Active User
Joined
Dec 29, 2008
Messages
66
Reaction score
2
Odp: Nietypowy problem PayPal help mozna zarobic PANDORIUMX

Ale nie kart? a strona internetowa jak ma np getinbank osobna aplikacje oraz ipko i inne ktore s? dost?pne w paypalu wystarczy mie? mo?liwo?? logowanie si? (login i has?o) do konta bankowego poprzez strone swojego banku.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Nietypowy problem PayPal help mozna zarobic PANDORIUMX

Jesli masz opcje platnosci paypalem i masz konto w banku mozesz konto paypala doladowac z konta bankowego i nie potrzebujesz do tego karty...
Mozesz tez ewentualnie wygenerowac chociazby wirtualna karte do swojego rachunku(np w ing masz taka opcje, nie wiem jak w innych bankach). Wtedy ta karte podpinasz do paypala albo placisz prosto z karty.

Rozwiazan masz duzo, nie potrzebnie kombinujesz. A w takim miejscu jak tutaj jesli skladasz taka oferte to ciezko bedzie ci cos ogarnac, bo oszustwa tutaj to sa na porzadku dziennym... O ile to ty sam nie chcesz kogos tu wywalic na te 20 zl(albo gorzej co miesiac na te 20 zl jesli to odnawialna subskrybcja)...
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top