What's new

-Tibia 8.54 Nivir World 50% [RPG] 50% [FUN] [W?asna Mapa i Klient]!!!

Status
Not open for further replies.

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Warlon World

Odp: Warlon World

Nie polecam! Wida? ?e kolejny Orshabaal OTS! Poprostu nie polecam tego! Bo to tylko wy?re ci kase z konta! Wol? siedzie? u kolegi i gra? na jego OTS, a nie u ciebie hahahah! Nie zagram i tyle, nie chce kasy traci?, dla kasy i tyle. 0/10

Kolejny nie ogar. OT nawet nie wystartowa? i twierdzi, ?e OT jest dla kasy <w8>
Sorry m?j drogi, ten OTS jest dla graczy, a nie dla kasy. Wi?c prosz? Ci? wyjd? z tego forum albo opanuj si?.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Warlon World

Odp: Warlon World

Od?wie?am.
Zapraszamy na forum :

Nied?ugo nowe newsy.

Pozdrawiam.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Warlon World

Odp: Warlon World

Zapraszamy na test serwer :

IP : wolfinnio.dyndns.org
Client : 8.54
Passy : 1/1

See you in game.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Warlon World

Odp: Warlon World

Od?wie?am. Testy w czerwcu! Pozdrawiam.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Nivir World 50% [RPG] 50% [FUN] [W?asna Mapa i Klient]!!!

Zosta?a zmieniona ca?kowicie zapowied?. Patrz strona 1!
 

Nivir

New User
Joined
May 26, 2011
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Nivir World 50% [RPG] 50% [FUN] [W?asna Mapa i Klient]!!!

~~bump~~
 

Advantage

User
Joined
Jul 8, 2009
Messages
23
Reaction score
1
Odp: Nivir World 50% [RPG] 50% [FUN] [W?asna Mapa i Klient]!!!

Ca?kiem nie?le si? zapowiada czekam z wypiekami na start.
 

Suruwa

Active User
Joined
May 1, 2008
Messages
105
Reaction score
2
Odp: Nivir World 50% [RPG] 50% [FUN] [W?asna Mapa i Klient]!!!

wasz j.Angielski poprostu powala Nivir World - this is your serwer(a moze tak server czy pol zdania po polsku pol angielski) na jednym z screen'ow "Orce" moze tak Orcs lub Orkowie?Jezeli ots ma byc robiony pod j.Angielski to wejde posmiac sie jacy nie profesjonalni ludzie zrobili owy ots.Aniolowie? twierdzicie ze to atut waszego ots blagam ... grafiki sciagniete z jakies stronki (nie wlozone w nie nic swojego) co swiadczy znowu o braku profesjonalizmu.Pozatym sama nazwa 50% RPG 50% FUN buashuasuhasuas poprostu spadlem z krzesla i lezalem przez 2h, albo ots jest 100% rpg albo 100% FUN.

Nie polecam owego ots'a gdyz obsluga ktora go kreuje jest nie profesjonalna jak dla mnie to porwali sie z motyka na slonce i proboja zablysnac w swiecie ots'ow co oczywiscie sie nie uda(Nie twierdze ze przepowiadam przyszlosc) tylko wnioskuje to z doswiadczenia.Maksymalne osiagi takiego ots'a to 20 graczy online.



Pozdrawiam Suruwa.
Kolega Up widze ogladal 'Death note' szczegolne pozdrowienia;)
 
Last edited:
Joined
Jun 29, 2008
Messages
26
Reaction score
1
Odp: Nivir World 50% [RPG] 50% [FUN] [W?asna Mapa i Klient]!!!

po pierwsze rpg exp x 20 to zdecydowanie za duzo ja bym proponowal 5-7

po drugo z czego bedziecie utrzymywac server?

po trzecie jak dobrze widze bedzie mozna bocic tam ostro tak? skoro tibia 8.54 jest bardzo popularnia jesli chodzi o elfboty


jaki sposob bedzie zdobywanie outfitow?
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Nivir World 50% [RPG] 50% [FUN] [W?asna Mapa i Klient]!!!

wasz j.Angielski poprostu powala Nivir World - this is your serwer(a moze tak server czy pol zdania po polsku pol angielski) na jednym z screen'ow "Orce" moze tak Orcs lub Orkowie?Jezeli ots ma byc robiony pod j.Angielski to wejde posmiac sie jacy nie profesjonalni ludzie zrobili owy ots.Aniolowie? twierdzicie ze to atut waszego ots blagam ... grafiki sciagniete z jakies stronki (nie wlozone w nie nic swojego) co swiadczy znowu o braku profesjonalizmu.Pozatym sama nazwa 50% RPG 50% FUN buashuasuhasuas poprostu spadlem z krzesla i lezalem przez 2h, albo ots jest 100% rpg albo 100% FUN.
Nie polecam owego ots'a gdyz obsluga ktora go kreuje jest nie profesjonalna jak dla mnie to porwali sie z motyka na slonce i proboja zablysnac w swiecie ots'ow co oczywiscie sie nie uda(Nie twierdze ze przepowiadam przyszlosc) tylko wnioskuje to z doswiadczenia.Maksymalne osiagi takiego ots'a to 20 graczy online.
Pozdrawiam Suruwa.
Kolega Up widze ogladal 'Death note' szczegolne pozdrowienia;)

Drogi kolego, nie interesuj? mnie to co Ty masz do powiedzenia. Nie by?o stwierdzone, ?e grafiki b?d? nasze. Niekt?re otsy te? wykorzystywa?y nie w?asne grafiki i to graczy zadowoli?o. Profesjonalizm? Ch?opie nie m?wi?, ?e serwer b?dzie idealny, lecz zapami?taj jedno - nikt nie jest idealny. Owszem serwer b?dzie p?? na p??, a jak si? komu? nie podoba to ju? nie mnie obchodzi. No i do Twojej wiadomo?ci ca?y serwer b?dzie po angielsku.

Regards,
Nubu

@up

1. Spokojnie, wszystko zostanie przemy?lane.
2. PACC i inne dodatki.
3. Z update na update all b?dzie aktualizowane do najnowszej wersji Tibii.
4. Questy itp...
 
Last edited:

Mix Dem

Advanced User
Joined
Nov 23, 2010
Messages
487
Reaction score
33
Odp: Nivir World 50% [RPG] 50% [FUN] [W?asna Mapa i Klient]!!!

wasz j.Angielski poprostu powala Nivir World - this is your serwer(a moze tak server czy pol zdania po polsku pol angielski) na jednym z screen'ow "Orce" moze tak Orcs lub Orkowie?Jezeli ots ma byc robiony pod j.Angielski to wejde posmiac sie jacy nie profesjonalni ludzie zrobili owy ots.Aniolowie? twierdzicie ze to atut waszego ots blagam ... grafiki sciagniete z jakies stronki (nie wlozone w nie nic swojego) co swiadczy znowu o braku profesjonalizmu.Pozatym sama nazwa 50% RPG 50% FUN buashuasuhasuas poprostu spadlem z krzesla i lezalem przez 2h, albo ots jest 100% rpg albo 100% FUN.
Nie polecam owego ots'a gdyz obsluga ktora go kreuje jest nie profesjonalna jak dla mnie to porwali sie z motyka na slonce i proboja zablysnac w swiecie ots'ow co oczywiscie sie nie uda(Nie twierdze ze przepowiadam przyszlosc) tylko wnioskuje to z doswiadczenia.Maksymalne osiagi takiego ots'a to 20 graczy online.
Pozdrawiam Suruwa.
Kolega Up widze ogladal 'Death note' szczegolne pozdrowienia;)


Tylko egoista nie potrafi doceni? innej pracy! Kolejnie m?wi?c jeste? leszczem kt?ry nie potrafi doceni? pracy tych ludzi.
Nikt nie jest tutaj PROFESJONALNY a napewno TY.

Twoje posty wynosza tylko to ?e jestes cienki jak dupa w??a i nigdy nic nie osiagniesz!
Ca?a praca jak? oni robi? w ciagu 1h ty bys tego nie zrobil w przeci?gu 3 tygodni leniu :)

fuckyeaqj.jpg


@ Topic

Fajnie si? zapowiada, wszystko ?wietnie i czekamy na start. Mysle ze Questyy beda dopracowane i godne dla mojej osoby =D

Pozdrawiam!
 

Suruwa

Active User
Joined
May 1, 2008
Messages
105
Reaction score
2
Odp: Nivir World 50% [RPG] 50% [FUN] [W?asna Mapa i Klient]!!!

Drogi kolego, nie interesuj? mnie to co Ty masz do powiedzenia. Nie by?o stwierdzone, ?e grafiki b?d? nasze. Niekt?re otsy te? wykorzystywa?y nie w?asne grafiki i to graczy zadowoli?o. Profesjonalizm? Ch?opie nie m?wi?, ?e serwer b?dzie idealny, lecz zapami?taj jedno - nikt nie jest idealny. Owszem serwer b?dzie p?? na p??, a jak si? komu? nie podoba to ju? nie mnie obchodzi. No i do Twojej wiadomo?ci ca?y serwer b?dzie po angielsku.
Regards,
Nubu
@up
1. Spokojnie, wszystko zostanie przemy?lane.
2. PACC i inne dodatki.
3. Z update na update all b?dzie aktualizowane do najnowszej wersji Tibii.
4. Questy itp...


Dziekuje ze Pan ma troche dystansu i odpowiednio znisol moj? krytyke:)

Co do Pana nizej wszystko ok ale zdzwilo mnie jedno zdanie "Nikt nie jest tu profesjonalny" <lol2> i inne smieszne emoty jest kilka otsow ktore sa prowadze przez prawdziwych profesjonalistow jezeli mam podac przyklady to np : Alysia,Atlantyda,Grim OTS to sa profesjonlane serwery wiec na miejscy tych Panow bym zbesztal Pana i to rowno.
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Nivir World 50% [RPG] 50% [FUN] [W?asna Mapa i Klient]!!!

@Mix Dem: Widz?c posty takich ludzi jak ty troch? si? irytuj? ;/ Po czym os?dzasz i? nikt z owego teamu nie jest profesjonalist?? skoro tak uwa?asz podawaj konkretne przyk?ady jako twarde dowody a nie ciskasz si? po forach usi?uj?c zniszczy? komu? opinie tylko dlatego ?e nie potrafisz zrobi? w?asnego lepszego otsa i z?era ci? zazdro??...

@Topic: Z niecierpliwo?ci? czekam na start, ostatnio zosta?o dodanych kilka system?w oraz zmieniona fabu?a co mnie zaciekawi?o. Nowe grafiki na pewno przyci?gn? wi?ksz? rzesz? fan?w. Co my?licie aby do serwera doda? takie dodatki jak Radio itp?
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Nivir World 50% [RPG] 50% [FUN] [W?asna Mapa i Klient]!!!

Dziekuje ze Pan ma troche dystansu i odpowiednio znisol moj? krytyke:)
Co do Pana nizej wszystko ok ale zdzwilo mnie jedno zdanie "Nikt nie jest tu profesjonalny" <lol2> i inne smieszne emoty jest kilka otsow ktore sa prowadze przez prawdziwych profesjonalistow jezeli mam podac przyklady to np : Alysia,Atlantyda,Grim OTS to sa profesjonlane serwery wiec na miejscy tych Panow bym zbesztal Pana i to rowno.
Nic si? nie sta?o, ale jak powiedzia?em - ?aden serwer nie jest idealny. Serwer stawiany jest dla graczy, a nie dla kasy, chocia? i tak z czego? b?dziemy musieli utrzyma? serwer. Nie b?dzie m?wione, ?e nasz serwer stanie si? profesjonalny, chocia?by mo?e po wzgl?dem, ?e z czasem mo?e dodamy w?asne wymy?lone systemy, a powiem, ?e ju? jest to opracowywane. Z ka?dym updatem b?dziemy si? starali nasz serwer udoskonala?. Znam te otsy, no co z tego mo?na powiedzie?, ?e niekt?re z tych ots?w nie maj? w?asnych grafik, pr?cz Grim OTS, kt?ry jest rozpracowywany przez niekt?rych pan?w dla kt?rych mia?em pracowa? jako mapper. Ich grafik stara si? jak mo?e :) Alysia, ciekawy OTS. My?l?, ?e b?d? godnymi rywalami o dobr? pozycj? w ?wiecie Open Tibia Serwer. Ka?dy z nas ma prawo si? wybi? i pokaza? si? z najlepszej strony i to w?a?nie robimy. Ale nie jest m?wione, ?e b?dzie z pocz?tku ?atwo.
@Arkam.
No pewnie :)
 

xElf

Advanced User
Joined
Apr 6, 2011
Messages
364
Reaction score
48
Odp: Nivir World 50% [RPG] 50% [FUN] [W?asna Mapa i Klient]!!!

wasz j.Angielski poprostu powala Nivir World - this is your serwer(a moze tak server czy pol zdania po polsku pol angielski) na jednym z screen'ow "Orce" moze tak Orcs lub Orkowie?Jezeli ots ma byc robiony pod j.Angielski to wejde posmiac sie jacy nie profesjonalni ludzie zrobili owy ots.Aniolowie? twierdzicie ze to atut waszego ots blagam ... grafiki sciagniete z jakies stronki (nie wlozone w nie nic swojego) co swiadczy znowu o braku profesjonalizmu.Pozatym sama nazwa 50% RPG 50% FUN buashuasuhasuas poprostu spadlem z krzesla i lezalem przez 2h, albo ots jest 100% rpg albo 100% FUN.

Nie polecam owego ots'a gdyz obsluga ktora go kreuje jest nie profesjonalna jak dla mnie to porwali sie z motyka na slonce i proboja zablysnac w swiecie ots'ow co oczywiscie sie nie uda(Nie twierdze ze przepowiadam przyszlosc) tylko wnioskuje to z doswiadczenia.Maksymalne osiagi takiego ots'a to 20 graczy online.

Ty to nazywasz krytyk?? Mo?e tak dopracuj swe argumenty? Nie znasz kadry, nigdy nie mia?e? z ni? do czynienia, a oceniasz j? za nieprofesjonaln?? Zab?ysn?? to na razie chcia?by? ty, irytuj?c innych u?ytkownik?w swymi komentarzami na temat pracy, o kt?rej zreszt? wiesz mniej, ni? powiniene?.

Mam nadziej?, ?e serwer wystartuje przed wakacjami, na razie razem z Artsem doka?czamy wszystkie NPC.
Pozdrawiam.
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Nivir World 50% [RPG] 50% [FUN] [W?asna Mapa i Klient]!!!

jak dla mnie to porwali sie z motyka na slonce

Popieram.

Wcze?niejsza nazwa tego OTS-a, to Warlon World. Projekt ten ma ju? bodaj?e 2 lata i nadal nie wida? dok?adnej daty startu. Sam by?em w tym projekcie (ponad rok temu) i wiem jaka jest mapa oraz og?lna koncepcja Arts'a.

Wed?ug mnie s? tylko dwie opcje:

1) Serwer nigdy nie wystartuje

2) Serwer wystartuje, ale d?ugo nie postoi (niska liczba graczy)

Dlaczego tak s?dz??

Na samym pocz?tku spora rzesza graczy nie zagra ze wzgl?du na w?asne sprity. Pomy?lcie, komu dzisiaj b?dzie si? chcia?o ?ci?ga? w?asnego klienta? Kolejna sprawa to og?lna koncepcja serwera i rozbudowane misje - po pierwsze, my?l?, ?e nie podo?acie zadaniu i b?d? bugi (nikt nie jest doskona?y), po drugie, jak kto? kiedy? wspomnia? - gracze to proste organizmy, kt?rym nie b?dzie si? chcia?o g?owi? nad bezsensown? misj?, za kt?ra dostanie jaki? bonus, czy dodatek do ekwipunku. Ostatni? spraw? jest mapa - logowa?em si? na test serverze i z tego co widzia?em, to samo znalezienie sklep?w i podstawowych expowisk zaj??o by graczowi godzin?, a wi?c f a i l. MAPA POWINNA BY? PROSTA, SCHLUDNA I ?ATWA W EKSPLORACJI NAWET DLA ?REDNIO INTELIGENTNEGO GAMERA.

Osobi?cie na tego OTS-a nie mam zamiaru si? nawet logowa? (o ile oczywi?cie wystartuje).

Szacunek dla teamu, kt?ry wytrwale d??y do perfekcji i stara si? stworzy? ?wietny OTS, ale powinni zwolni? i si? zastanowi?, czy to wszystko w og?le ma sens.

Jest to moja w?asna opinia, a nie z?o?liwy komentarz.

Pozdrawiam!
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Nivir World 50% [RPG] 50% [FUN] [W?asna Mapa i Klient]!!!

W tym tygodniu odb?d? si? beta testy, prawdopodobnie ostatnie. Czas trwania tych test?w zostan? podane wkr?tce. Powiem jeszcze, ?e ko?czymy Rooka..

Pozdrawiam.
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Nivir World 50% [RPG] 50% [FUN] [W?asna Mapa i Klient]!!!

Czerwiec si? ko?czy, a zatem jak posuwaj? si? testy serwera?
Wiadomo ju?, kiedy mo?na spodziewa? si? startu serwera?
W ko?cu nie tylko ja czekam na start :)

@Edit
Dzi?ki za informacj?. W takim razie czekam:)
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Nivir World 50% [RPG] 50% [FUN] [W?asna Mapa i Klient]!!!

Tak, ju? wiemy kiedy b?dzie start, ale go nie zdradzimy. Co chwila s? testy, wiec wszystko idzie w szybkim tempie.
 

Ziombal Rp

User
Joined
Nov 25, 2009
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Nivir World 50% [RPG] 50% [FUN] [W?asna Mapa i Klient]!!!

Ale kiedy mo?na si? spodziewa? startu szczeg?lnie, ?e na prze?omie lipiec-sierpie? wyje?d?am na 10 dni i wiem, ?e je?li wtedy wystartuje server to b?d? straty niemal?e nie do odrobienia wi?c przybli?ona data startu, np. pocz?tek/?rodek lipca, prze?om lipca i sierpnia, itp...
 
Status
Not open for further replies.
Top