What's new

Nivir World

Status
Not open for further replies.
Joined
Apr 16, 2013
Messages
41
Reaction score
2
Na wst?p :

Powstaje temat zwi?zany z dawnym upad?ym projektem otsa, kt?ry powstawa? od lipca 2009 roku, a? do teraz. Na pocz?tek chcemy si? Was zapyta? zadaj?c nam pytania zwi?zane z projektem tego otsa. Ka?dego dnia b?dziemy Wam zadawa? pytania z dziedziny ?ycia oraz pracy nad projektem Nivir World. Oto pierwsze pytanie.

1. Czy chcia?by? jeszcze raz ujrze? zapowied? Nivir World na forum? Co ma by? w tym zmienione? Uzasadnijcie te dwa pytania twierdz?cymi odpowiedziami.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Nivir World

Czy bym chcial? Srednio mnie interesuje ten temat wiec nie odpowiem w takim sensie jako gracza, bo i tak pewnie nie zagram.
Co ma byc zmienione? Moze podejscie i szybkosc pracy? 5 lat prac nad serwerem i zero startu czy czegokolwiek?
Zaplanowac konkretne rzeczy, zrobic je w ciagu powiedzmy pol roku, wypuscic zapowiedzi i po kolejnym miesiacu zrobic testy. Miesiac na poprawki i ruszac. To jest max! A nie 5 lat robienia. Jak sie robi tak dlugo, to w czasie prac przychodza nowe pomysly i sa dorzucane, a wtedy masz kolejne pomysly i znow je realizujesz, w ten sposob prace beda trwac do konca swiata. Trzeba zrobic podstawe, grywalny serwer na ktorym bedzie juz pare rzeczy, ale nie wszystko co sie da wymyslic. Po niezbyt dlugim czasie ruszyc to wszystko zeby mogli ludzie wejsc,a reszte pomyslow realizowac updateami w czasie gry, a nie przez 3 lata przed startem.

Jednym slowem robcie serwer a nie piszcie na forum. Jak bedziecie miec cos zrobione to zrobcie testy i zapowiedzi. Jak wszystko bedzie ok to ruszajcie, jak nie to poprawki i dopiero start. A nie 5 lat opieprzania sie i wyzywania z ludzmi ktorzy spamuja na forum, ze nigdy ots nie ruszy.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,937
Reaction score
165
Odp: Nivir World

Ja zamiast zapowiedzi, wola?bym podane konkrety na temat serwera bo tak naprawd? ju? nie wiem czy to by? h exp, czy rpg, czy co.
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: Nivir World

Nigdy nie by?e? dla mnie najlepszym kumplem, w przeciwie?stwie do ciebie mam ?ycie poza tym na gadu i tnecie.

Nie by?bym zainteresowany ze wzgl?du na to jak potraktowa? mnie jego administrator gdy odm?wi?em dalszej wsp??pracy, nie s?dz? by ten projekt wypali? g??wny pow?d: Jego team si? rozpada, pracuj? tam mo?e max ze 3 osoby teraz.
Co zmieni?? Najlepiej gdyby m?j wk?ad w serwer zosta? zamieniony na co? innego, gdy? jak napisa?em na pw nie wyrazi?em zgody na u?ycie skrypt?w i fragment?w mapy kt?re dla tego serwera stworzy?em.

@down
nie do ko?ca o to chodzi, nic mi za to nie zap?aci?, nie by?o te? ?adnej oficjalnej umowy
Niech ci tam b?dzie, przynajmniej mam ten datapack na dysku

@Grzesiek
spoko, przesuwajcie dalej dat? startu
 
Last edited:

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Nivir World

Je?eli si? nie myl? to po przekazaniu skrypt?w serwerowi, automatycznie dajesz mu prawa do korzystania z nich. Bazuj?c na Twoim toku my?lenia, przyk?ad: pracuj? na targu, sprzeda?em Ci PS3 i po 2 miesi?cach wbijam Ci z kaloszami do domu i m?wi?, ?eby? odda? bo moje :D.

@down
Nawet je?li nie to co to niby zmienia, zaoferowa?e? mi map?, ja wzi??em i nale?y teraz do mnie, proste.
 
Last edited:

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Nivir World

Je?eli si? nie myl? to po przekazaniu skrypt?w serwerowi, automatycznie dajesz mu prawa do korzystania z nich. Bazuj?c na Twoim toku my?lenia, przyk?ad: pracuj? na targu, sprzeda?em Ci PS3 i po 2 miesi?cach wbijam Ci z kaloszami do domu i m?wi?, ?eby? odda? bo moje :D.

Zale?y czy mu za to zap?aci?e?...

@UP
Nawet je?li nie to co to niby zmienia, zaoferowa?e? mi map?, ja wzi??em i nale?y teraz do mnie, proste.
Musia?by si? zrzec praw autorskich i wszelkich roszcze? do tej mapy.
 
Last edited:
Joined
Apr 16, 2013
Messages
41
Reaction score
2
Odp: Nivir World

?ukasz straci?e? moje zaufanie i to nie zmienia faktu, ?e potraktowa?e? mnie jak ?miecia i dupka za przeproszeniem. Punkty kt?re wymieni?e? w PW nie zostan? spe?nione z tego powodu, ?e automatycznie prawa tak?e ja przyjmie. Nie ma tutaj mowy o Twoim Evo, kt?re de facto tak?e przeznaczy?e? do download, gdzie ludzie mog? korzysta? z tego. Prawa autorskie jakie s? takie s?, co nie zmienia faktu ?e nie b?d? si? podszywa? pod kogo? co pracowa? nad ca?okszta?tem.

Najlepszy kumpel? ?le Ci? traktowa?em? Nie zapomnij, ?e ja Ci? poprosi?em o pomoc, a sam m?wi?e? nie chc? ?adnej zap?aty, nic po za tym ?e b?d? m?g? pomaga?.Do Vadisa mieli?my wr?ci? po maturach, ale tym razem odb?dzie si? bez udzia?u Ciebie. Jako? sobie poradzimy.
 
Status
Not open for further replies.
Top