What's new

No to ten... zn?w ja

Status
Not open for further replies.

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
No dobra... Tydzie? bez internetu, dzisiaj chwilka przed audacity, kradziony bit no i nagra?em... Imho wysz?o ciut lepiej ni? poprzednio, cho? nadal nie mieszcze si? w bicie, co mnie troche wkurwia :p

Wrzuta mi si? jebie to macie na speedy. Wa?y tylko 2mb, wi?c nie sikajcie

 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: No to ten... zn?w ja

Nie trzeba komentowa? bo jest zajebiste. Szkoda, ?e takie kr?tkie ^^ ale jest dobre.10/10, n/c.
Dla kolegi napisa?em to :
Ja1
20:45:29
s?ucha?e??
20:45:33

?ukasz
20:47:53
oo ! zajebiste ;]
20:48:40
kto to ?piewa ?
Ja1
20:51:24
wiem
20:51:26
wlasnie
20:51:40
to autorstwo przemka z tnp
20:51:40
;s
?ukasz
20:53:59
na kom? wrzucam :D
?ukasz
20:58:01
no nie mog? si? nas?ucha? :D
 
Last edited:

Raliyen

Active User
Joined
Apr 24, 2010
Messages
117
Reaction score
13
Odp: No to ten... zn?w ja

Przemek =D

Dobre to jest. Niekiedy masz rymy ?e tak to nazwe "niedopracowane" ale tekst daje rade. Nie?le te? pojecha?e? z tematem, cho? ja za smutasami nie przepadam to ciekawie Ci to wysz?o.

Zr?b co? bardziej pozytywnego, ch?tnie bym us?ysza? w twoim wykonaniu jakie? bragga.

proxy czy tam propsy. ;x

aa..
zapomnia?bym...

Ze strony czysto technicznej. W pewnym momencie zastanawia?em si? czy nagrywa?e? w studiu czy nie. Mo?e za s?abo si? ws?ucha?em ale nie doszuka?em si? ?adnych szum?w, pierdni??, szurni??, stukni??, kaszlni?? itp. No i niepotrzebnie chujowo zaakcentowa?e? tak ko?c?wk? z ta marionetk?.
 
Last edited:

Ksodio

Advanced User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
388
Reaction score
30
Age
73
Odp: No to ten... zn?w ja

"Kl?kam bo nie wiem kiedy b?dzie koniec"...
:>
No du?o lepiej nisz ostatnio, coraz bardziej poch?aniasz si? do rytmu
Naprawd? tekst ?wietny, zmusza do my?lenia nad ?yciem.
I jeszcze jedno pytanko Jeste? wierz?cy ?
Dodawaj twoj? muzyk? na youtuba albo na inn? stronk? i zr?b konto na hip-hop.pl :)

PS. Masz Fana :)
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: No to ten... zn?w ja

Tekst mi si? bardzo podoba, lubi? w niekt?rych momentach pos?ucha? w?a?nie takiej muzyki, bit r?wnie? mi si? podoba, pasuje do tekstu.
Og?lnie to progresywnie z Twojej strony, jak dla mnie. :)
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Odp: No to ten... zn?w ja

#Rybol
No to ci?gle ten sam mikrofon... Teraz jestem ju? na swoim komputerze, a nie na gameboyu, mo?e dlatego ^^ No przybijaj?cy klimat, ale tak jako? ostatnio wysz?o...

#Ksodio
Nie jestem. A co do kont... jestem zbyt leniwy ;d

#Dtp
Dzi?ki! Co to za ?ukasz?

PS: Miki dzi?ki za podmiane linka, bo nie mog?em zedytowa? posta.
 

Galth

New User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Odp: No to ten... zn?w ja

Zajebisty tekst. Nagrywaj wi?cej, bo zajebi?cie Ci to wychodzi. Nic doda?, nic uj??.
 

Mr0z3k

User
Joined
Jun 3, 2010
Messages
40
Reaction score
3
Odp: No to ten... zn?w ja

Przemek
Kopsnij tekst do tego:D
A co do nutki 10/10 zar?biste, do tego o tym co lubi?, czyli o ?yciu.
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: No to ten... zn?w ja

L0000fff! 111000/1 <3333 aj?!

Tak na serio, to tak jak pisa?em Ci na profilu, stron? liryczn? masz ju? ca?kiem niez??, od strony technicznej, to musisz popracowa? nad nad??aniem nad bitem, gdy? niekiedy skurczybyk ucieka Ci, a Ty musisz go goni?. Nast?pnym razem nagraj co? pompatycznego, ?eby mo?na by?o rozpierdoli? to na full i pos?ucha?, aby nape?ni? si? pozytywnym przekazem Twego flow, kt?re powoli si? kszta?tuje.

Pozdrawiam.
 
T

Ten Fajny

Guest
Odp: No to ten... zn?w ja

Tamtaratam...
Skomentuje - nie b?de taki z?y. Jest nie?le, du?y post?p od pierwszego kawa?ka, tematyka troch? taka... hmm.. 'przejedzona'? Tiaa.. nie ma jak dob?r s??w, chodzi mi o to, ?e kawa?k?w o tym jest mn?stwo - co bedzie pozniej, smierc, samotnosc... Takie sm?tne, czasami w rymach si? gubisz, ?e Ci a? ?ami? j?zyk, jednak jak na Ciebie to jest git ;]. Najwa?niejsze jest to, ?e robisz post?py od ostaniego kawa?ka. W sumie podoba mi si? to xdd.

Powiem Ci tak, ?e jak to odpali?em pierwszy raz to nie by?em pewny czy to ty xdd, ale potem ju? by?o takie 'przemkowe' ;-).

#edit
Jak b?dziesz tworzy? co? nowego to spr?buj z szybszym bitem, i jakim? nie sm?tnym tekstem.

#edit 2
Sory, ale nie b?d? s?odzi?, bo Ci? znam jak wszyscy(prawie) wy?ej,
Ale oso chodzi?
Naucz si? czyta?.
Umiem, ale nie rozumiem tego zdania - znasz Przemka tak jak prawie wszyscy wy?ej czy co ?? Znasz go tak samo jak jakies dtp, mrozki czy co?!
 
Last edited:

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: No to ten... zn?w ja

Wolne, sm?tne i za ciche. Brak ?ycia w tym kawa?ku jakie? nie wiem u?alanie si? nad ?yciem? Inaczej m?wi?c przejechane ju? od dawna, lecz no od czego? trzeba zaczyna?. Kawa?ek trwa 2:14, a w szybszym tempie pewnie by nie trwa? z 1:30. Napisz co? na spokojnie i nie na si?? oczywi?cie ?eby to nie by? nast?pny smut. Sory, ale nie b?d? s?odzi?, bo Ci? znam jak wszyscy(prawie) wy?ej, bo moja szczera krytyka na pewno Ci? zmotywuje i dasz wi?cej w nast?pnym kawa?ku. Pracuj dalej b?dzie dobrze.
Ale oso chodzi?
Naucz si? czyta?.
Umiem, ale nie rozumiem tego zdania - znasz Przemka tak jak prawie wszyscy wy?ej czy co ?? Znasz go tak samo jak jakies dtp, mrozki czy co?!
Sko?cz pajacowa?, bo wyl?dujesz tam gdzie twoje pierwotne konto. Ogarnij to co napisa?em w nawiasie przy "wszyscy", powinno by? raczej "prawie(wszyscy)", ale jak ja pisz? to zale?y od mojego humoru, dlatego te? drogi Xaridzie sko?cz odpierdala? i hejtowa? jak ostatni pajac, a co do tej znajomo?ci innych to mo?e to te? podchodzi? o ?wiecenie zas?u?onym, ale nie wiedz? powodu by rozpisywa? si? na ten temat:) EOT!
 
Last edited:

sqlitestudio

Active User
Joined
Jun 22, 2010
Messages
65
Reaction score
3
Odp: No to ten... zn?w ja

rymy troche nie dopracowane, bit dopasowany do tekst?w?.
og?lnie bior?c pod uwag? wszystko to naprawd? niezle, proagresywnie Troch?, no ale c?? :p Przemek...
Gdzie niegdzie Smutek :D gdzie niegdzie ?ama?e? j?zyk ale bior?c pod uwage dobrze sobie radzisz :)

Pozdrawiam \Przemka/-
 
Status
Not open for further replies.
Top