What's new

-Tibia 8.54 Noob War ™

Status
Not open for further replies.

Kubakos

Active User
Joined
Mar 14, 2010
Messages
82
Reaction score
4
Odp: Noob War ™

No coz , wczoraj nie wystartowal ots , mam nadzieje ze dzis wystartuje : ] . Zapraszam innych do rejestrowania sie na stronie i czekania !! ^^ . Ja mysle ze 1 quest ktory bede probowal robic to bedzie NooB POI , poniewaz ciekawie sie zapowiada : ]
Edit : Chcialbym zobaczyc jakies ssy z poi , jesli mozna ? : D
 
Last edited:

Noob War

Active User
Joined
Apr 5, 2010
Messages
78
Reaction score
4
Odp: Noob War ™

Edit : Chcialbym zobaczyc jakies ssy z poi , jesli mozna ? : D

Na zyczenie o to zdjecia z poi :
59853737880284017123.jpg

28881720411430886562.jpg

.
84215916239943990854.jpg

54801125216058805363.jpg

41171074749246906320.jpg

: > Zapraszam do zakladania kont , juz niedlugo start ^^.
 

Kubakos

Active User
Joined
Mar 14, 2010
Messages
82
Reaction score
4
Odp: Noob War ™

Woooaaaa ale ladnie mapujesz / cie . Zapowiada sie cieszko ale po nagrody warto isc : D ... No kiedy startujecie ??????? ja chce grac!
 

Noob War

Active User
Joined
Apr 5, 2010
Messages
78
Reaction score
4
Odp: Noob War ™

Tak , to juz ten dzien w ktorym wystartujemy !!!! Na stronie juz sie pokazal licznik za ile ots bedzie znow online . Co dodalismy lub zmienilismy :
-TYMCZASOWO OTS BEDZIE NA PORCIE 7173 !!!!
Noob Poi quest , od 14 lvl (oplacalne nagrody dla poswiecenia sie ) .
-Za frag juz nie dostaje sie jajek (z powodu szybkiego rosniecia lvl) , teraz dostaje sie 2 platynki , nastepnie mozna kupic u npc Soul Seller "Soul Orby" (to zastopilo jajka , daje 200 expa ) , za 300 gp jedno.
-Dodany npc ktory sprzedaje parcele oraz listy .
-Knight juz nie wali po 400!!!
-Exp za ludzi naprawiony !!!
-Paladyn naprawiony!!!
:] zapraszamy do robienia kont
Wasz Noob War Team ™
 
Last edited:

Noob War

Active User
Joined
Apr 5, 2010
Messages
78
Reaction score
4
Odp: Noob War ™

OSWIEZAM i zapraszam , przypominam ze port to !!!!7173!!!!
 

kubq

Senior User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
1,164
Reaction score
40
Odp: Noob War ™

Odswierzam , dzisiaj naprawilismy annihilator , poi , pz (juz nie jest 15 min) , mag i druid ma wiecej many i dodalismy npc od ringow i amuletow .
Kilka zdjec z dzisiejszego wybrania sie na poi quest(to jest konto mojego kumpla) :
59843714741395924993.jpg

72311341491933287405.jpg

08966451045682220962.jpg

27799270009453832389.jpg

Nagrody (nie wyszedl nam ss bo nikt czasu nie mial ale jest! : D ) :
19954208570893418476.jpg

**Sorry za wulgaryzmy na zdjeciu :D
Nie bylo latwo ale dalismy rade : ] Zapraszam !!!!

PS : Prosze o komentowania o mapie , ots i wiecej . To jest dla nas wazne zeby wiedziec co zmienic/dodac.
Zapomnialem dodac ze zmniejszylismy ceny SMS SHOPU!

Z powodu malej ilosci guild , postanowilem zrobic konkurs na kille guildi , jesli dana guildia bedzie miala najwiecej killi , to dostanie cala guildia po 100 pkt w sms shopie (jeszcze do uzgodnienia) . Konkurs trwa do 09/05/2010 do godziny 20 ~~ . Oczywiscie te guildie co juz maja kille moga pozostac poniewaz nie maja ich za duzo . Zapraszam do brania udzialu w konkursie :]
 
Last edited:

kubq

Senior User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
1,164
Reaction score
40
Odp: Noob War ™

|Odswierzam i prosze o komentowanie !!! Przypominam port 7173!!!|
 

kubq

Senior User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
1,164
Reaction score
40
Odp: Noob War ™

odswierzam , sa 2 eventy aktualnie i jutro prawdopodobnie Nabor na tutorow!o_O
2 aktualne eventy : vip acces do 09/05/2010 za 50 pkt TYLKO TYLE!!! oraz "guild's frags" , czyli guidlia ktora bedzie miala najwiecej kili do 09/05/2010 , dostanie po 100 pkt ^^ . Odrazu mowie ze jesli wbite na mc lub inny sposob to odrazu dyskfalifikacja oraz usuniecie konta.
 

Noob War

Active User
Joined
Apr 5, 2010
Messages
78
Reaction score
4
Odp: Noob War ™

Dzisiaj osiagnelismy nowy rekord 35 graczy !! Mam nadzieje ze z dniem bedzie jeszcze wiekszy ^^ . Jak kubq przypomnial , sa 2 eventy . 1 sie konczy juz jutro , jest to "guild frags" . Zapraszam was bardzo na ten serwer . ;D . Cos nowego : kubq (nasz mapper) robi nowy quest , bardzo ciekawy . Zaczynac sie bedzie na wyspie w opuszczonym temple . Coz to moze znaczyc?! Jakies zalane miasto woda poprzez tsunami znow pokazalo sie na sloncu ?! Sprawdz sam ! :> wiecej nie zdradze ...
Wasz Noob War Team ™
 

kubq

Senior User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
1,164
Reaction score
40
Odp: Noob War ™

Tak jak kolega wspomnial , pobilismy rekord ale nie 35 a !!!41!!! Aktualnie gra 35 osob , zdradze ze quest ktory robie (wspomnial kolega wyzej) , jest troche trudny i skomplikowany , tak jak w poi , trzeba bedzie zebrac 5 minimum osob i jo :p zapraszam.
 

kubq

Senior User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
1,164
Reaction score
40
Odp: Noob War ™

~~~~~~odswiezam ~~~~~~ <znaki: Yoyoyo>

//Od?wie?amy maksymalnie 3 razy pod rz?d.
 
Last edited by a moderator:

Noob War

Active User
Joined
Apr 5, 2010
Messages
78
Reaction score
4
Odp: Noob War ™

Nie rozumiem za co kubq dostal warna , poniewaz skoro mowisz ze odswiezamy 3 razy pod rzad , a przecierz 3 post od konca (nie liczac tego ) jest moj , wiec nie wiem w czym problem . <Prosze ogranac moda>

Topic : wyniki konkursu oraz ankiety : "Guilds Frags" : Wygrala guildia Zbieranie expa , kazdy dostal 100 pkt z guildi na konto . "Do you like this server?" wyniki to 5/5 na yes . Czyli 100 % lubiany serwer . I narazie nie bedzie update poniewaz mamy problem z kontaktem :p Zapraszam!

//Wsp?lnie prowadzicie ten temat. Ostatnie 6 post?w to posty od?wie?aj?ce temat.
// Ciekawe kiedy dodaliscie taka regule , bo to dla mnie nowosc , nie dawno jeszcze tego nie bylo -.-' No ale niech juz bedzie . Biedny kubq wylapal 2 bany w 1 miesiacu :eek:
Edit : przeczytalem dokladnie regulamin i znalazlem , przepraszam ze strony kubq . ^.^
 
Last edited:

Noob War

Active User
Joined
Apr 5, 2010
Messages
78
Reaction score
4
Odp: Noob War ™

Odswierzam :] Kilka bugow naprawilismy ! Zapraszam na serwer , narazie kubq ma problem z swoim sprzetem i narazie nie bedzie updatow mapki ale zapraszamy i juz niedlugo kilka exp nowych
 

Noob War

Active User
Joined
Apr 5, 2010
Messages
78
Reaction score
4
Odp: Noob War ™

51095107.jpg
~~~~ Witam , przedstawie wam zasady eventu pod tytulem "Open Battle Event" . Odbedzie sie on jutro , 16/05/2010 o godzinie 14:00 + . Nagrody jeszcze dokladnie nie ustalilem , ale podejrzewam ze bedzie to 50~~ souli ! Jak zglosic sie do konkursu i jak w nim wziasc udzial , czego mi potrzeba ? : Zglaszac sie beda guildie do mnie , jutro wejde na otsa o godzinie 14 , napisza do mnie guildie ktore beda chcialy brac udzial w konkursie i ja dobiore pary . Potrzebujesz guildi zeby brac udzial w konkursie , MINIMUM 3 osoby! wyniki meczow (czyli openkek) beda nastepujace : jezeli dana guildia wygra z inna 2 razy to wygrywa event , i kazda osoba obecna w guildzie podczas konkursu dostaje nagrode . Jezeli natomiast bedzie 1:1 , to gramy 3 mecz , finalowy i ta guildia ktora wygra czyli wynik 2:1 dla nich to dostaja nagrode :] Proste !
DODAJE ZE JUZ ZROBILEM NOWY QUEST ! ZOSTANIE ON DODANY DZIS PO RESTARCIE (NIE CHAROW TYLKO SERWERA) ZAPRASZAM! Jezeli sa jakies pytania prosze pisac na forum , fun otsa <<.
Prosze o komentarze !
Wasz Noob War Team ™
 

goral04

User
Joined
Jun 20, 2009
Messages
11
Reaction score
1
Odp: Noob War ™

Najbardziej zaciekawi? mnie screen "Tp do Vip Landu"
 

Noob War

Active User
Joined
Apr 5, 2010
Messages
78
Reaction score
4
Odp: Noob War ™

Odswierzam :p i prosze o komentarze

UP : nie wiem dlaczego , ale mi tez sie podoba , sczegolnie jak ktos do niego wchodzi ^^.

Data open battle event przeniesiona do Srody!

//Od?wie?amy po up?ywie 24h, a nie po up?ywie 2h.


FACK XD : zagapilem sie , spojrzalem na date i bylo ze wczoraj do dalem refresh :D Sorka ; ]
 
Last edited:

eldorado

Active User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
94
Reaction score
2
Age
30
Odp: Noob War ™

ja polecam zwiekszyc exp za stwory oraz za graczy :) gdzies tak
rateExperience = 4.0
rateExperienceFromPlayers = 14.0
rateSkill = 60.0
rateMagic = 18.0
rateLoot = 2.0
rateSpawn = 1
 

Noob War

Active User
Joined
Apr 5, 2010
Messages
78
Reaction score
4
Odp: Noob War ™

UP : Niepotrzeba nam wiekszego expa poniewaz mamy system soul orbow dajace 200 expa po kliknieciu , mozna je kupic u npc : Souls Seller . Kase zdobywa sie zabijajac kogos (2 platynki za fraga) lub po zakupieniu w sms shopie :p
Nowe info od Kubq : Pracuje nad nowa mapa wiec mozecie czekac na druga edycje :] Zapraszam!
Ja wraz z nim zapraszam was
Wasz Noob War Team ™
 
Status
Not open for further replies.
Top