What's new

Noobwar.eu - TNP Fighters ??czmy si?!

Status
Not open for further replies.

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Witam!
Jako i? moja najlepsza gildia w kt?rej by?em rozpad?a si?, a ludzie przenie?li si? na inny server zapraszam ka?dego z tibia.net.pl do wsp?lnej zabawy!
R?bcie konta i piszcie do mnie [Luris] w grze o inva do gildii TNP Fighters.
Nie mam ?adnych wymaga? levelowych, skilli itp.Wystarczy, ?e jeste? zarejstrowany na tibia.net.pl!

Ss:
16727469.png

haac.png

79613437.png



 

Sorica

New User
Joined
Jul 19, 2010
Messages
2
Reaction score
2
Odp: Noobwar.eu - TNP Fighters ??czmy si?!

Ty nigdy nie by?e? dobry w tibie i nigdy nie b?dziesz wi?c nie dodawaj Fighters do nazwy gildii zerowcu jebany;) 22lvl ?a? ale jestes pro elo elo kozak dosta?e? 300jajek 18+lvl padles kilka razy miales 14 to wydales z 50zl na sms shop i dlatego masz 22lvl bo jestes dzieckiem sms shopu ;) w?tpi? ?eby ogary do Ciebie dosz?y mo?e jakie? lamki 11letnie dojd? ty pro Fighterze buauahahahaa
 

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: Noobwar.eu - TNP Fighters ??czmy si?!

W takim razie czekam - poka? co? od siebie, bo z tego co widzia?em, to tylko pada?e? od moich vis hur?w, taa dzi?kujcie za posty temu dzieciaczkowi, znizajcie si? do poziomu dragacza, czyli jebanego zera "ej ale macie fajnie macie 30 levele a ja tego nigdy nie osiagne;(;(;(".
Co do Sms shop to nic z niego nie mam ;)..
A ty jestes ogarem widze, stoi na deep redzie, zamiast walnac exure~~ to chleje mapanasy -.-


Rekrutacja do gildii nadal otwarta, mamy ju? par? os?b, p?ki co cwicz? magic, mam 76.
 

Kla173

Active User
Joined
Aug 6, 2008
Messages
141
Reaction score
14
Odp: Noobwar.eu - TNP Fighters ??czmy si?!

Mog? do??czy? z nud?w? Troche trzeba sobie przerwe od reala robic :))

Notka moderatorska:
Takie pytania zadawaj drog? prywatn?. Upomnienie s?owne.
 
Last edited by a moderator:

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Odp: Noobwar.eu - TNP Fighters ??czmy si?!

W takim razie czekam - poka? co? od siebie, bo z tego co widzia?em, to tylko pada?e? od moich vis hur?w, taa dzi?kujcie za posty temu dzieciaczkowi, znizajcie si? do poziomu dragacza, czyli jebanego zera "ej ale macie fajnie macie 30 levele a ja tego nigdy nie osiagne;(;(;(".
Co do Sms shop to nic z niego nie mam ;)..
A ty jestes ogarem widze, stoi na deep redzie, zamiast walnac exure~~ to chleje mapanasy -.-
Rekrutacja do gildii nadal otwarta, mamy ju? par? os?b, p?ki co cwicz? magic, mam 76.

Wiesz ziomek to ze ty zapierdolisz go paroma vis hurami to nie znaczy ze jestes ogarek jak zagarek =D Jak chcesz to zbierz ekipe i mozemy sie na jakims otsie rpg ustawic wyexpimy postacie w 2 dni i sie mozemy napierdalac :)?
 
Status
Not open for further replies.
Top