What's new

-Tibia 8.60 NosciskaOTS-ots evo pod tibie 8.60

Status
Not open for further replies.

creedqa

Advanced User
Joined
Dec 11, 2011
Messages
211
Reaction score
4
nosciskaots.png


wstp.png

Na wst?pie chcia?bym powiedzie?, ?e robi? ten server od prawie 6 miesi?cy a ko?ca nie wida? znaczy to, ?e przewidywana data startu b?dzie w 2014 albo pod koniec 2013 roku :). Ots tworz? sam wi?c nie sko?cz? go tak szybko. Staram si? zrobi? server "nowoczesny" dodaj? wszystko to co mi wpadnie do g?owy, setki quest?w, nowe systemy dos?ownie wszystko :).
Jestem osob?, chodz?c? do szko?y- nad serverem pracuje tylko w dni wolne od szko?y :/- wi?c powiem od razu update nie b?dzie co tydzie? tylko co miesi?c i nie b?dzie ono takie wielkie jak na innych serverach ale mapa b?dzie tak rozbudowana, ?e nawet jak nie b?dzie mnie przez 1 rok to nie sko?czycie wszystkich quest?w, task?w nie zobaczycie wszystkich potwor?w znajduj?cych si? na serverze.

infonsq.png


Przewidywany start servera: start servera nie jest jeszcze okre?lony ale jak patrz? na moj? prac? to my?l?, ?e gdzie? pod koniec 2013 roku :).
Maszyna servera: Mamy tylko server dedykowany na maksymalnie 50 os?b. (W tej chwili u?ywam go do testowania servera)
Strona: Nawet za to si? nie zabra?em :/

Jak wcze?niej m?wi?em nad serverem pracuj? tylko jedna osoba, kt?ra jeszcze jest uczniem, wi?c prace id? ale bardzo wolno :). na serverze znajduje si? jak na razie ponad 230 quest?w z czego 70+ b?dzie przechodzi? si? po 2-3 godziny z dobrym team. Na serverze b?dzie wysoki exp jednak bez reborn?w. Postanowi?em zrobi? 7 event?w ka?dego dnia, z kt?rych b?dzie mo?na wygra? niesamowite nagrody :). Zosta?y dodane bosy, z kt?rych wypadaj? itemy z item shopu :). Z is nie b?dzie mo?na kupi? najlepszych item na serverze, ?eby mie? najlepsze eq b?dzie trzeba robi? questy :). System sprzedawania postaci i ich kupowania b?dzie dost?pny. Stamina b?dzie si? ?adowa?a tak samo jak na rl tibi, ?eby nie by?o tak du?o bot?w. S? dodane miasta vip, na kt?rych znajduj? si? questy (miast vip jest 10). Trening offline b?dzie dost?pny, pet system te? jest. Ka?dy przedmiot z is b?dzie mo?na zdoby? za darmo z quest?w albo od bos?w. Na pewno nie b?dzie tak, ?e trzeba wyda? pieni?dze, ?eby by? najlepszym na serverze :). Ka?da klasa ma 5 dodatkowych klas np. 1 sorcerer 2. master sorcerer i dalej nie powiem :). 5 klas? dostaje si? po doj?ciu do 10 poziomu vip jest to bardzo trudne :).
Teraz najbardziej skupi?em si? na systemie pvp doda?em blaszki, nowe czary, miejsca na walki, super balans, r??nego rodzaju dopalacze, kt?re b?dzie mo?na zdoby? z quest?w nie z is i wiele wiele wi?cej jest i b?dzie :).


45140457.png

Temple zrobione w 25% :)
beztytuuw.bmp

Depo- jeszcze d?uga droga :D
beztytuu2je.png

Itemy, kt?re b?d? znajdowa? si? w item shopie (jak wida? nie sko?czone) ^^
beztytuu4vf.png


zakonw.png


Od razu odpowiem tak pozwoli?em sobie ukra?? niekt?re rzeczy z innych server?w :). Ale mapy, niekt?re systemy s? moje i nikt ich nie dostanie :). Zadawajcie pytania z mi?? ch?ci? odpowiem a teraz wracam do pracy!
Jak co? chcesz pisz pw podam tobie moje gg, skype lub vt servera :p.



NOWE SS:​

haha3c.png

haha2g.png

hahaqp.png
 

Alelejkum

Advanced User
Joined
Feb 28, 2013
Messages
184
Reaction score
15
Odp: NosciskaOTS-ots evo pod tibie 8.60

Jaja sobie robisz? Prima Aprilis by?o wczoraj...

Nie sta? Ci? na dedyk to uwa?asz ?e kto? Ci za niego zap?aci?...
 

creedqa

Advanced User
Joined
Dec 11, 2011
Messages
211
Reaction score
4
Odp: NosciskaOTS-ots evo pod tibie 8.60

Zap?aci? Przecie? nikogo nie prosz? o przelew tylko na klikniecie linku, kt?ry jeszcze przekierowywuje na tibia.net.pl.
 

Alelejkum

Advanced User
Joined
Feb 28, 2013
Messages
184
Reaction score
15
Odp: NosciskaOTS-ots evo pod tibie 8.60

?le si? wyrazi?em ale ka?dy wie o co chodzi raczej..
To trzeba by? polaczkiem albo ?ydem ?eby robi? takie zbi?rki ....
 

creedqa

Advanced User
Joined
Dec 11, 2011
Messages
211
Reaction score
4
Odp: NosciskaOTS-ots evo pod tibie 8.60

Dzi?ki. Chc? zrobi? server z jak najta?szym sms shopem albo w og?le go nie robi?, ?eby wszyscy mieli r?wne szanse a ty mnie o obra?asz :).
 

Alelejkum

Advanced User
Joined
Feb 28, 2013
Messages
184
Reaction score
15
Odp: NosciskaOTS-ots evo pod tibie 8.60

Szkoda mi s??w normalnie...

Polak tylko na takie co? m?g?by wpa??... Ja pierd*** ludzie to maj? pomys?y .. " server z jak najta?szym sms shopem albo w og?le go nie robi? " - to zamiast prosi? ludzi o zapomog? na dalek? przysz?o?? zostaw projekt i id? do pracy i sam zar?b na dedyka.. I nie r?b z polak?w pojeba?c?w....
 

creedqa

Advanced User
Joined
Dec 11, 2011
Messages
211
Reaction score
4
Odp: NosciskaOTS-ots evo pod tibie 8.60

Spokojnie :).
 

DJ Mrozu

Senior User
Joined
May 19, 2009
Messages
1,003
Reaction score
19
Odp: NosciskaOTS-ots evo pod tibie 8.60

Hahahahah jakie kwadraty :)
 

creedqa

Advanced User
Joined
Dec 11, 2011
Messages
211
Reaction score
4
Odp: NosciskaOTS-ots evo pod tibie 8.60

Jeszcze tego nie sko?czy?em ale, tutaj masz sko?czone w 70% kawa?ki map :).
haha3c.png

haha2g.png

hahaqp.png
 

Mleczko

Active User
Joined
Mar 29, 2009
Messages
118
Reaction score
16
Odp: NosciskaOTS-ots evo pod tibie 8.60

@offtop
?le si? wyrazi?em ale ka?dy wie o co chodzi raczej..
To trzeba by? polaczkiem albo ?ydem ?eby robi? takie zbi?rki ....
<facepalm>

@topic
Jak na razie, to ten serwer nie r??ni si? zupe?nie od tego, kt?ry postawi? sobie w 10 minut pobieraj?c sam silnik.
B?agam, lito?ci.
Nie zaprezentowa?e? tutaj kompletnie niczego, opr?cz kilku prostok?t?w, trawy wyrastaj?cej z kafelek i jakich? item?w na Voidzie.
Piszesz o masie quest?w, ale ?a?, ale ?wietnie, gacie same opadaj?.
Ale przepraszam, gdzie te questy? Gdzie jest cokolwiek?

@1. itemki z 'sms shopa'
Patrze sobie na te itemki z SMS shopa.
Powiedz mi, co mam zobaczy?? Niesko?czone sety, tak? no serio, szczena opada ;s

@2. Depo
Nooo tutaj to si? postaraa?e?.
Prima aprilis, hehe.
A wi?c wg. Ciebie, najlepiej jebn?? dywan, lamp?, par? zb?dnych portali (co one tam robi? xD?) i pokaza? to szerszej publice my?l?c, ?e kto? si? tym zainteresuje?

@3. Temple
No tak. Mo?na si? by?o tego spodziewa?. Temple na poziomie nie powiem jakim. Co do robi? tam dywany i jaka? ksi??ka? Je?li to jest 25%, to zak?adam ?e 75% reszty to nast?pne Ctrl+c i Ctrl+v przeplatanych bambus?w i pal?w drewnianych, bo za choler? nie wiem co tam mo?naby by?o jeszcze wsadzi?.

@4. Nowe SS'y
Pokaza?e? klas?, propsy.
Hehe, zn?w prima aprilis.
Pisz?c uko?czone w 70%, masz na pewno uko?czony szkic, cokolwiek, a?eby m?c wyliczy? ile co zajmuje procent?
Mamy jaskini?. O ile to mo?na nazwa? jaskini?! Ale wiesz co? Tak? jaskini? mo?na zrobi? z RME i Autoborderem w... dwie minuty? Nast?pne 30% to wi?cej kamyk?w, nie? I jeszcze jedno pytanko. Czy na g?rze tej jaskini jest woda? Je?li nie, to przepraszam, ale stalagmity nie maj? prawa tam by?. Nie mia?e? jeszcze lekcji geografii, a tak pilnie chodzisz do szko?y?
Oh, urocza twierdza! Dodam tylko, ?e dobra mapa, to mapa gdzie nie u?ywamy wsz?dzie Autobordera ;)
To trzecie to nawet nie wiem co to jest, wi?c nie mam jak oceni?. Co to jest?

@5. Obietnice
creedqa said:
na serverze znajduje si? jak na razie ponad 230 quest?w z czego 70+ b?dzie przechodzi? si? po 2-3 godziny z dobrym team. Na serverze b?dzie wysoki exp jednak bez reborn?w. Postanowi?em zrobi? 7 event?w ka?dego dnia, z kt?rych b?dzie mo?na wygra? niesamowite nagrody . Zosta?y dodane bosy, z kt?rych wypadaj? itemy z item shopu . Z is nie b?dzie mo?na kupi? najlepszych item na serverze, ?eby mie? najlepsze eq b?dzie trzeba robi? questy . System sprzedawania postaci i ich kupowania b?dzie dost?pny. Stamina b?dzie si? ?adowa?a tak samo jak na rl tibi, ?eby nie by?o tak du?o bot?w. S? dodane miasta vip, na kt?rych znajduj? si? questy (miast vip jest 10). Trening offline b?dzie dost?pny, pet system te? jest. Ka?dy przedmiot z is b?dzie mo?na zdoby? za darmo z quest?w albo od bos?w. Na pewno nie b?dzie tak, ?e trzeba wyda? pieni?dze, ?eby by? najlepszym na serverze . Ka?da klasa ma 5 dodatkowych klas np. 1 sorcerer 2. master sorcerer i dalej nie powiem . 5 klas? dostaje si? po doj?ciu do 10 poziomu vip jest to bardzo trudne .
Teraz najbardziej skupi?em si? na systemie pvp doda?em blaszki, nowe czary, miejsca na walki, super balans, r??nego rodzaju dopalacze, kt?re b?dzie mo?na zdoby? z quest?w nie z is i wiele wiele wi?cej jest i b?dzie .

1.
"na serverze znajduje si? jak na razie ponad 230 quest?w z czego 70+ b?dzie przechodzi? si? po 2-3 godziny z dobrym team. "
No dobra. 230 quest?w, 70+ po 2-3h.
Zak?adam si? o 15 z?otych (tylko tyle mam w portfelu), ?e te questy wygl?daj? tak, i? mamy korytarz, w ka?dym jest po 10 mobk?w z 10k hp i trzeba je wybi?, a na ko?cu mamy skrzynk? z proeloitemem. Je?li nie mam racji, to we? m?j hajs. Prosz?.

2. "Postanowi?em zrobi? 7 event?w ka?dego dnia, z kt?rych b?dzie mo?na wygra? niesamowite nagrody . "
>>Witam.
>>Dzi? zrobimy konkurs: Kto pierwszy napisze 'ten ots jest fajny' dostaje VIP poziom 10.
>>?uhu wszyscy si? ciesz?.

Serio? 7 event?w? Wiesz ile to jest? Co Ty b?dziesz robi? opr?cz event?w?
Do tego szko?a! O matko. I kto? si? musi zaj?? ulepszaniem otsa, ale to chyba najmniej wa?na rzecz.

3.
"System sprzedawania postaci i ich kupowania b?dzie dost?pny."
Ahahahahahhahahahahahahhahahahah

4.
"Ka?dy przedmiot z is b?dzie mo?na zdoby? za darmo z quest?w albo od bos?w"
Powtarzasz si?. W og?le nie rozplanowa?e? prezentacji otsa

5.
"Ka?da klasa ma 5 dodatkowych klas np. 1 sorcerer 2. master sorcerer i dalej nie powiem"
Ahahahahhahahah~
A nie, czekaj.
- Super promocja serwera, ukryje wszystko przed wami, ?eby?cie chuje czekali na otwarcie latami i wypruwali sobie ?y?y huehue.( zapraszamy na studia - kierunek Marketing )
- zgaduj? jakie to dodatkowe klasy - 1. Sorcerer 2. Master sorcerer 3. Uber Sorcerer 4. Fajny Sorcerer 5. Mag miszczu 6. Sork ale taki z darmowymi SD'kami 7. Jest? fajny sorc mam 10 leveli VIP
- Ranga 5. ma skill rozpierdalaj?cy ca?y serwer, ranga 7. ma moc wy??czania serwera

To ma sens.. musi mie?, chocia?by jaki? ukryty...

6.
Teraz najbardziej skupi?em si? na systemie pvp doda?em blaszki, nowe czary, miejsca na walki, super balans, r??nego rodzaju dopalacze, kt?re b?dzie mo?na zdoby? z quest?w nie z is i wiele wiele wi?cej jest i b?dzie

Wszystko z tych 230 quest?w?
Ej serio, walnij z 10 ss'?w quest?w. MASZ NA TO 24H, INACZEJ UZNAJE CA?Y TEMAT ZA FEJK.

Super uber balans z 7. klasami. Yeah.
Zdrad? mi jak zrobisz balans, no chyba ?e nie powiesz bo chcesz by to by?o tajemnic? a? do ko?ca 2013 roku.


I tak dochodzimy do ko?ca mojego referatu. Jutro szko?a, ale chuj z tym.

Dwa s?owa na koniec:
Ja pierdol?.
Nie no ?artuj?. Wszystko to co napisa?e? mo?na wytrzasn?? z g?owy ot tak. Mog? powiedzie? ?e mam s?onia w trampkach w ogr?dku, uwierzysz, nie?
Jeszcze ma?a rada: Je?li chcesz co? zaprezentowa?, to zr?b cokolwiek by by?o to ciekawe cho? w najni?szym stopniu. Serio. To co pokaza?e? jest nie do??, ?e niedopracowane, to jeszcze wciskasz kit o jakich? niestworzonych rzeczach. ?adnego swojego systemu nawet nie ujawni?e? ani questa, jak kto? ma ci uwierzy??

Z wyrazami w?tpliwego szacunku
Mleczko aka. Mleko
 

Infelicity

Why bother...
Joined
Dec 30, 2011
Messages
1,091
Reaction score
59
Odp: NosciskaOTS-ots evo pod tibie 8.60

@up
Zgon.

@topik
Mapa okropna ziomek ty ja chyba z dupy wyjales.
TEMPLE I TEN DOMEK MAPPOWALY 2 ROZNE OSOBY.
 

Biszkoptt

User
Joined
Oct 8, 2012
Messages
24
Reaction score
0
Odp: NosciskaOTS-ots evo pod tibie 8.60

zwyk?e evo xd i jeszcze na dedyka zbiera od ludzi xd
 

kamilkiller14

Active User
Joined
Aug 10, 2009
Messages
76
Reaction score
1
Odp: NosciskaOTS-ots evo pod tibie 8.60

@Mleczko propsy.

Co do tematu :) "prace zajm? czasu do ko?ca 2013roku~"

Zak?adam si? ?e po miechu odechce ci si? robi? map?, zajedziesz auto borderem i witamy tibia.net.pl w dziale serwery ^^.
Co do mapy, SYF
 

creedqa

Advanced User
Joined
Dec 11, 2011
Messages
211
Reaction score
4
Odp: NosciskaOTS-ots evo pod tibie 8.60

kamilkiller14 robi? serva 2 lata (tyle zaj??o mi zrobienie w?asnego silnikia)
A do innych to s? dopiero pocz?tki mapy zobaczycie jak ona b?dzie wygl?da? za 6 miesi?cy :)
 

Mleczko

Active User
Joined
Mar 29, 2009
Messages
118
Reaction score
16
Odp: NosciskaOTS-ots evo pod tibie 8.60

Ale prosi?em Ci? o kilka SS'?w z quest?w.
No dawaj, tylko pare. Prze?lij chocia? na PW.
Przecie? masz ich tyle, ?e jeden jak zobacz? to nic si? nie stanie.
 

Alelejkum

Advanced User
Joined
Feb 28, 2013
Messages
184
Reaction score
15
Odp: NosciskaOTS-ots evo pod tibie 8.60

Mleczko - Pi?kny Referat, no pi?kny ;] :O

Nie naciskaj tak kolegi o te SS-y.. Przecie? on musi wybra? odpowiednie lokacje z ca?ej, jak?e dopracowanej i przeogromnej mapy ;)

Popro?my Go mo?e od razu o Filmik ;] Szybciej b?dzie :vroam:
 

creedqa

Advanced User
Joined
Dec 11, 2011
Messages
211
Reaction score
4
Odp: NosciskaOTS-ots evo pod tibie 8.60

Mam tylko trasy nie ma na nich potwor?w, ozd?bek. Jak wrzuc? niedoko?czone prac? to od razu b?dzie spam, ?e robi? kwadratowe mapy :).

Alelejkum

Nie b?d? z tob? wchodzi w polemik? bo to do niczego nie prowadzi.

Obrazi? bym ciebie ale to forum nie s?u?y do taki rzeczy. Czytaj?c twoje zdania stwierdzi?em, ?e masz jakie? zaburzenia dlatego polecam tobie nie wiem czy dobry bo nie chodz? w takie miejsca ale w google napisali, ?e dobry (mo?e co? tobie pomo?e).


Mleczko

No rozpisa?e? si? :)

1. Nie chodzi o to :).
Ale wyt?umacz? tobie to :), wi?c czytaj uwa?nie:
Jak widzisz da?em nie pe?ne sety ale mam itemy, kt?re nie ma j? inne servery np. ten bag u g?ry, sword po prawo, shuriken na dole powiedz, ?e inne servery takie itemy maj? jak znasz taki daj mi link :). Chcia?em si? pochwali? tym, ?e wyci?gam z tibi 8.60 wszystko co si? ale sk?d mog?e? to wiedzie?!

2. "jeszcze d?uga droga"

3. "jeszcze d?uga droga"

4. Tak mam szkic i mog? sobie po nim stwierdzi? ile procent mam zrobione a ile nie :). Tak to jest wodospad ale niedoko?czony :).

5. Obietnice :
1. Nie b?d? od ciebie bra? 15 z? ale przegra?e? :).
2. Eventy s? odpalane automatycznie (co to za pytania my?la?e?, ?e ja b?d? siedzia? na kompie i co godzin? odpala? event? LOL)
3. W?ASNY!!!
4. Masz racje xD. B?dy interpunkcyjne, ortograficzne oraz j?zykowe s? :).
5. Nowe klasy daj? tylko lepszy wygl?d skili ( atak taki sam) i nazw? rangi...
6. ...

To s? moje skrypty, mapy, m?j temat i ja decyduje o tym co mam pokaza? a co nie rozumiesz? I zdecydowa?em za miesi?c dopiero zobaczycie 40 w 100% zrobionych quest?w :).
 
Last edited:

Mleczko

Active User
Joined
Mar 29, 2009
Messages
118
Reaction score
16
Odp: NosciskaOTS-ots evo pod tibie 8.60

O KURWA HAHAHAAHHAHA
Cz?owieku, rozwali?e? mnie.

1. Bardzo mi przykro, ale robisz z ludzi debili ;C
Bag u g?ry to item do przebierania si?, "Costume Bag"
Te? mam takie co? w palecie RAW ;)

(Przepraszam za u?ycie link?w do innych serwis?w, ale inaczej mu nie wyt?umacz?)
Sword na prawo? nie ma ?adnego sworda na prawo ;C
Shuriken?! AHAHAHAHAHAH, TRZYMAJCIE MNIE BO JEBNE XD
To w og?le nie jest shuriken, tylko item wypadaj?cy ze Stalkera jako produkt.

No sory, ale te? mog? wzi?? jakikolwiek item z Others w RAW i wjeba? wmawiaj?c ?e to jakie? itemy kt?rych nigdzie nie ma.

4. Poka?, albo nie uwierz? ;)

5:
5.1 Bez dowod?w 15 z?otych dalej b?dzie le?a?o w moim portfelu ;)
5.2 "Postanowi?em zrobi? 7 event?w ka?dego dnia"
no tak, ale jestem g?upi i nie potrafi? czyta? ze zrozumieniem, soraski ;C
(nawiasem m?wi?c, je?li sam przyznajesz ?e pope?niasz b??dy to napisz po prostu, ?e ?le wyrazi?e? sw? my?l. To nie boli, g?owy nie stracisz)
5.3 Nie wiesz o co chodzi. Kompletnie.
Sprzedawanie kont to najgorsze ?cierwo jakie kiedykolwiek mo?na by?o do?wiadczy?. Nie b?d? Ci tego t?umaczy?.
Wida? ?e robisz OTS'a dla pieni?dzy ;s
5.4 <brawo>

5.5 Ale zajebi?cie, id? se zwali?.

"To s? moje skrypty, mapy, m?j temat i ja decyduje o tym co mam pokaza? a co nie rozumiesz?"
Ej, nie wyskocz na mnie z kijem, okej?
M?wi?c takie co? tylko si? pogr??asz. Przykre.

Planuj?c powstanie serwa za 40 dni, chcesz aby wszyscy byli podnieceni tym, jaki zajebisty serwer wyjdzie i ?eby ka?dy link na adf.ly wszed?? Nie wiem czy to jest w og?le zgodne z Regulaminem Og?lnym (punkt 3.10: "Odno?niki do stron internetowych tolerowane s? tylko wtedy, gdy ich przes?aniem nie jest reklama swojego forum, strony, radia, itd. lub pr?ba zarobku (np. lockerz, takeagift, itd.) oraz kiedy nie ?ami? regulaminu danego dzia?u."), dlatego na wszelki wypadek zg?aszam to administracji.
Je?li s?dzisz, ?e ten tw?j serwer b?dzie taki pro elo i ukrywasz jego zajebisto??, to po?ycz te 30 z?otych od mamy i postaw za to na miesi?c, to wejdzie Ci tam te kilkaset ludzi, wy?le SMS'y i zwr?cisz mamie z zyskiem, a nawet zap?acisz za nast?pn? rat? mo?e ;)

Na koniec jedno zdanie.
"Obrazi? bym ciebie ale to forum nie s?u?y do taki rzeczy."
Obra?asz nas wszystkich wypisuj?c takie g?upstwa i k?amstwa - my?l?c ?e jeste?my debilami.
 

creedqa

Advanced User
Joined
Dec 11, 2011
Messages
211
Reaction score
4
Odp: NosciskaOTS-ots evo pod tibie 8.60

Ale wy lubicie wkurwia? ludzi :D.
Sk?d wiesz, ?e sprzedasz/kupno postaci b?dzie za pkt z sms shopu no sk?d wiesz? Mo?e za cc zrobi?
Prosisz o to czego tobie da? nie mog?. Mo?e mam da? tobie ca?y m?j silnik bo nie wierzysz?
"Wida? ?e robisz OTS'a dla pieni?dzy ;s" Jakich kurwa pieni?dzy si? pytam? Sk?d wiesz, ?e b?dzie trzeba wys?a? sms ?eby mie? pkt do is? Mo?e b?dzie mo?na si? zamienia? 100cc na 10 pkt do is!!

Za rok jak sko?cz? server wtedy przyjd? i krytykuj a teraz za przeproszeniem zamknij mord?:). Jeszcze zosta?o 8 miesi?cy!!

"Obra?asz nas wszystkich wypisuj?c takie g?upstwa i k?amstwa - my?l?c ?e jeste?my debilami." O.O ani jednego k?amstwa nie powiedzia?em w tym temacie. G?upstwa... ka?dy tak m?wi dop?ki nie zobaczy na w?asne oczy a p??niej spam na pw "please item".

Koniec rozmowy macie jakie? pytania jak tak to zadawajcie. A jak macie zamiar wyra?a? swoj? opinie o mojej osobie tak jak kolega up to w...
 
Last edited:

HaiT

Advanced User
Joined
Mar 28, 2010
Messages
431
Reaction score
21
Odp: NosciskaOTS-ots evo pod tibie 8.60

Mapa to porazka naprawde.
Znajdz sobie mappera albo kup mape bo to co ty robisz nie nadaje sie do uzytku.
Jezeli te wszystkie skrypty ktore opisales bed? naprawde to jestem pod wrazeniem,
ale patrz?c na mape niechce mi sie w to wierzyc.
 
Status
Not open for further replies.
Top