What's new

Nowa oferta SPONSORINGU OTS

Status
Not open for further replies.

mickula

Advanced User
Joined
Aug 26, 2008
Messages
203
Reaction score
12
Witajcie Tibijczycy!
Nadesz?y wakacje, wielu z Was po przezwyci??eniu trudno?ci spowodowanych polskim systemem o?wiaty, powraca do marze? o w?asnym serwerze OTS.
Konkurencja na rynku jest naprawd? spora. Przez ostatnie 2 lata ilo?c serwer?w wzros?a trzykrotnie. Dla wielu ludzi s? one ?r?d?em zarobku.
Ceny serwer?w dedykowanych s? jednak nadal zbyt wysokie dla wielu z Was.

Niekt?rzy maj?c kas? nie chc? ryzykowa? - boj? si? problem?w z konfiguracj? nowego systemu operacyjnego - Linuksa.


Dla tych z Was, kt?rzy przy powy?szych zdaniach pomy?leli 'o, to o mnie' przygotowali?my specjalnie now? ofert? sponsoringu serwer?w OTS.
Jak zawsze - nie musisz nic p?aci?. My ponosimy ca?e ryzyko i koszty.

Kim jeste?my?
Tak jak wi?kszo?? os?b, kt?re korzystaj? z naszych us?ug jeste?my m?odymi, kreatywnymi lud?mi. Odpowiedzialno?? i uczciwo?? to cechy, kt?re sobie najbardziej cenimy. Mo?esz nam wierzy? - nie jeste?my oszustami, kt?rzy tylko czekaj? aby ukra?? Twoj? map?.

Dlaczego my?
To proste - jeste?my firm?. Prowadzimy legaln? dzia?alno??, odprowadzamy podatki, wystawiamy faktury za nasze us?ugi. Stawki s? jasne, zasady przejrzyste. Hostujemy wiele udanych projekt?w ( , , ). R?wnie? osoby znane na tym forum postanowi?y nam zaufa? ( - serwer forumowicza Sinner, status:
zasluzeni.gif
) Czego chcie? wi?cej?

Co z SMS Shopem?
Dla map mniejszych ni? 50MB stawki zarobk?w z SMS Shopu s? nast?puj?ce:
1 miesiac - 80 % dla eOTS
W kolejnych miesiacach zarobki s? uzale?nione od liczby graczy:
<50 online - 70% dla eOTS
50-100 online - 60 % dla eOTS
100-150 online 50 % dla eOTS
150-200 online 40% dla eOTS
200+ online 30% dla eOTS

Maksymalna prowizja, kt?r? pobieramy nie przekroczy nigdy 300-400 PLN (opr?cz pierwszego miesi?ca) wi?c nie musisz si? obawia?, ?e b?dziemy ?erowa? na Twoim serwerze.
Wychodzimy z za?o?enia, ?e dobre serwery i dobrzy hosterzy powinni by? bardzo dobrze op?acani. Wi?c to od Ciebie i Twojego wysi?ku zale?e? b?dzie wysoko?? Twoich zarobk?w.


Pami?taj! Niczym nie ryzykujesz!
Na potrzeby regualminu tego dzia?u screen z hardware jednego z serwer?w:
2s6r3v8.png


Jeste? gotowy?
Zdecydowa?e? si? powierzy? sw?j serwer naszym dyskom twardym?
Wystarczy odrobina formalno?ci i b?dziesz m?g? pisa? zapowied?.
Wype?nij ju? teraz formularz zg?oszeniowy:


Pozdrawiam,
Micha? Kulesza
 

mickula

Advanced User
Joined
Aug 26, 2008
Messages
203
Reaction score
12
Odp: Nowa oferta SPONSORINGU OTS

Od?wie?am temat. Nadal mamy oko?o 16GB wolnej pami?ci RAM na naszych serwerach.

Zapraszam do kontaktu wszystkich zainteresowanych:
 

mickula

Advanced User
Joined
Aug 26, 2008
Messages
203
Reaction score
12
Odp: Nowa oferta SPONSORINGU OTS

Od?wie?am temat.
 

damiss5

Active User
Joined
May 2, 2008
Messages
51
Reaction score
1
Odp: Nowa oferta SPONSORINGU OTS

Nie radze wam sie do nich zapisywa? najpierw daj? dane ip has?o, login do ftp oraz do bazy danych a potem si? okazuje ?e na ots si? nie mo?na zalogowa? bo nie potrafisz go skonfigurowa? poniewa? to ip kt?re podaj? to nie dzia?a. a na ko?cu pi?kna odpowied? na pytanie z k?t mam wzi??? dane do konfiguracji: "Z dupy najlepiej :)
?egnam." tak to jest bardzo profesjonalna firma....
Nie radze si? tam pakowa?.

Notka moderatorska:
Dowody na Twe oskar?enia? Bez nich nic nie wsk?rasz.
 
Last edited by a moderator:

Xevis

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
836
Reaction score
54
Odp: Nowa oferta SPONSORINGU OTS

damiss5, co? mi si? wydaje ?e po prostu nic nie potrafisz w my?l zasady.
"za brak podstawowej wiedzy, dostaniesz szajs, a nie hajs"

Kula to powa?ny cz?owiek.

Dla map mniejszych ni? 50MB stawki zarobk?w z SMS Shopu s? nast?puj?ce:
A dla wi?kszych ni? 50 mb?

Pytanie nr. 2 Czy jest mo?liwo?? ogarniania wszystkiego przez zdalny panel windowsowski?

Czy jest jaki? okres testowy, bez zobowi?za??

Notka moderatorska:
Takie pytania zadajemy drog? prywatn?.
 
Last edited by a moderator:

mickula

Advanced User
Joined
Aug 26, 2008
Messages
203
Reaction score
12
Odp: Nowa oferta SPONSORINGU OTS

Nie radze wam sie do nich zapisywa? najpierw daj? dane ip has?o, login do ftp oraz do bazy danych a potem si? okazuje ?e na ots si? nie mo?na zalogowa? bo nie potrafisz go skonfigurowa? poniewa? to ip kt?re podaj? to nie dzia?a. a na ko?cu pi?kna odpowied? na pytanie z k?t mam wzi??? dane do konfiguracji: "Z dupy najlepiej :)
?egnam." tak to jest bardzo profesjonalna firma....
Nie radze si? tam pakowa?.
Dosta?e? wszystko co by?o do szcz??cia potrzebne.
Podane przeze mnie IP dzia?a, ?eby Ci to udowodni? uruchomi?em Tw?j serwer.
Odpowied? w panelu:
Widz?, ?e nie potrafisz ustawi? serwera, nie bedziesz pewnie te? potrafi? go p??niej prowadzi?. Dlatego odmawiam hostingu. ?eby pokazac, ?e wszystko dzia?a serwer zosta? odpalony i DA si? zalogowa?.


damiss5, co? mi si? wydaje ?e po prostu nic nie potrafisz w my?l zasady.
"za brak podstawowej wiedzy, dostaniesz szajs, a nie hajs"
Kula to powa?ny cz?owiek.
Dla map mniejszych ni? 50MB stawki zarobk?w z SMS Shopu s? nast?puj?ce:
A dla wi?kszych ni? 50 mb?
Pytanie nr. 2 Czy jest mo?liwo?? ogarniania wszystkiego przez zdalny panel windowsowski?
Czy jest jaki? okres testowy, bez zobowi?za??
Dok?adnie, trafiaj? do mnie ludzie, kt?rzy nie potrafi? zrobi? kompletnie nic (nawet zmieni? IP w configu - damiss zmieni?, nie zrestartowa? serwera i by? strasznie zdziwiony, ?e si? nie zmieni?o. Od pocz?tku nic 'nie ogarnia?' dlatego stwierdzi?em, ?e musi si? troch? podszkoli? i nie zas?uguje na serwer za darmo.

Dla map wi?kszych ni? 50MB stawki ustalane s? indywidualnie po pierwszym miesi?cu.

Co takiego chcia?by? przetestowa??

ja b?de zainteresowany, ale narazie musze doko?czy? serwer, prosz? o cierpliwo?? :)

Ok :) Zapraszam bo mamy jeszcze sporo miejsca na serwery.
 

damiss5

Active User
Joined
May 2, 2008
Messages
51
Reaction score
1
Odp: Nowa oferta SPONSORINGU OTS

Dosta?e? wszystko co by?o do szcz??cia potrzebne.
Podane przeze mnie IP dzia?a, ?eby Ci to udowodni? uruchomi?em Tw?j serwer.
Odpowied? w panelu:
Dok?adnie, trafiaj? do mnie ludzie, kt?rzy nie potrafi? zrobi? kompletnie nic (nawet zmieni? IP w configu - damiss zmieni?, nie zrestartowa? serwera i by? strasznie zdziwiony, ?e si? nie zmieni?o. Od pocz?tku nic 'nie ogarnia?' dlatego stwierdzi?em, ?e musi si? troch? podszkoli? i nie zas?uguje na serwer za darmo.
Tak restartowalem server za pomoc? panela kt?ry poda?e? a widocznie ten panel nie dzia?a :)
edit: NIe za darmo bo zabieracie kase z sms shopu wi?c co tu jest za darmo?
 

mickula

Advanced User
Joined
Aug 26, 2008
Messages
203
Reaction score
12
Odp: Nowa oferta SPONSORINGU OTS

Tak restartowalem server za pomoc? panela kt?ry poda?e? a widocznie ten panel nie dzia?a :)
edit: NIe za darmo bo zabieracie kase z sms shopu wi?c co tu jest za darmo?

Skoro moderator da? Ci ostrze?enie a nie skasowa? posta czuj? si? zobowi?zany aby odpisa?:
ot?? panel dzia?a. Aktualnie korzysta z niego 7 os?b i nikt nie narzeka.

Startujesz za darmo - czego by? chcia?? Darmowego hostingu bez kompletnie ?ADNYCH op?at?

Takich rzeczy to nawet w erze nie ma :)

Oferujemy serwery, podejmujemy ryzyko tworz?c konta takim u?yszkodnikom jak Ty, wi?c logiczne, ?e liczymy r?wnie? na zyski.
 

damiss5

Active User
Joined
May 2, 2008
Messages
51
Reaction score
1
Odp: Nowa oferta SPONSORINGU OTS

Skoro moderator da? Ci ostrze?enie a nie skasowa? posta czuj? si? zobowi?zany aby odpisa?:
ot?? panel dzia?a. Aktualnie korzysta z niego 7 os?b i nikt nie narzeka.
Startujesz za darmo - czego by? chcia?? Darmowego hostingu bez kompletnie ?ADNYCH op?at?
Takich rzeczy to nawet w erze nie ma :)
Oferujemy serwery, podejmujemy ryzyko tworz?c konta takim u?yszkodnikom jak Ty, wi?c logiczne, ?e liczymy r?wnie? na zyski.
czy ja m?wie ?e to ma by? za darmo? tylko nie pisz ?e za darmo dostaje si? server bo wko?cu i tak go sp?acisz.
 

mickula

Advanced User
Joined
Aug 26, 2008
Messages
203
Reaction score
12
Odp: Nowa oferta SPONSORINGU OTS

czy ja m?wie ?e to ma by? za darmo? tylko nie pisz ?e za darmo dostaje si? server bo wko?cu i tak go sp?acisz.
Dostajesz ZA DARMO - Ty niczym nie ryzykujesz. Ja podejmuje ryzyko bo nie wszystkim serwerom udaje si? sp?aci?.
 

Frenzy16

Active User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
119
Reaction score
1
Odp: Nowa oferta SPONSORINGU OTS

a musze by? pe?noletni ?eby?cie mi hostowali serwer? bo np. mam 16 lat.., i jak co? to tworze serwer naruto.. te? by?cie taki zahostowali?
 
Last edited:

mickula

Advanced User
Joined
Aug 26, 2008
Messages
203
Reaction score
12
Odp: Nowa oferta SPONSORINGU OTS

Nie, nie musisz by? pe?noletni.

Hostujemy naruto pod warunkiem, ?e posiadasz ?r?d?a serwera.
 

xdanio7x

Advanced User
Joined
Nov 6, 2008
Messages
300
Reaction score
14
Odp: Nowa oferta SPONSORINGU OTS

A pod jak? tibie hostujecie, bo z?o?y?em podanie napisa?em ?e pod tibie 8,4 i odrzucili?cie bo wersja czego? si? niezgadza?a. :/ Wi?c pod jak? tibie ?
 

mickula

Advanced User
Joined
Aug 26, 2008
Messages
203
Reaction score
12
Odp: Nowa oferta SPONSORINGU OTS

A pod jak? tibie hostujecie, bo z?o?y?em podanie napisa?em ?e pod tibie 8,4 i odrzucili?cie bo wersja czego? si? niezgadza?a. :/ Wi?c pod jak? tibie ?

Z??? podanie jeszcze raz. Aktualnie wszystko skonfigurowali?my tak, ?e jeste?my w stanie hostowa? serwery pod praktycznie ka?d? wersj?.
 

Kazik53

Active User
Joined
Mar 11, 2009
Messages
86
Reaction score
1
Odp: Nowa oferta SPONSORINGU OTS

Hmm.. moja opinia jest pozytywna poniewa? bardzo szybko si? skontaktowa? wyja?nili?my pare spraw i odrazu da? dost?p do FTP itd op?aca si? !
 

Kazik53

Active User
Joined
Mar 11, 2009
Messages
86
Reaction score
1
Odp: Nowa oferta SPONSORINGU OTS

mam pytanie zlozylem podanie przyjeli serwer ale czemu niedosta?em panelu? proevul.eots.pl prosz? wys?a? panel na email vinteraworld@gmail.com
 

mickula

Advanced User
Joined
Aug 26, 2008
Messages
203
Reaction score
12
Odp: Nowa oferta SPONSORINGU OTS

Panel dosta?e? ju? :)
Klient otrzymuje go zaraz po pierwszym odpaleniu serwera przeze mnie (testowym).

Zapraszam ch?tnych, nadal mamy miejsce.

 

mickula

Advanced User
Joined
Aug 26, 2008
Messages
203
Reaction score
12
Odp: Nowa oferta SPONSORINGU OTS

Od?wie?am temat. Nadal zapraszamy osoby zainteresowane wsp??prac?!
 

fracha110

Active User
Joined
Nov 24, 2009
Messages
120
Reaction score
5
Odp: Nowa oferta SPONSORINGU OTS

Ja sk?ada?em tam ponad 6 razy podanie i za ka?dym razem nie przyjmowali?cie dlatego ?e mam silnik Tfs 0.2.5 ;/ wporawadza?em ulepszenia itd rozwija?em mape i tak nie chcieli?cie przyjac wiec sie podda?em ;[.Cho? gdybym mia? na eots.pl dedyk to by gra?o na pewno wi?cej os?b i by by?y sms tylko nie chca tego doceni? ;[.Spr?buje ostatni raz jak zn?w odm?wicie za?amke dostane ;[


@5 minut p??niej

ok nada?em og?oszenie czekam na odpowiedz do juta :D
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top