What's new

Nowa ranga

Status
Not open for further replies.

afgan1939

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
279
Reaction score
22
Age
84
Witam

Dzi? nasz?a mi na my?l pewna kwestia urozmaicenia, b?d? wyeksponowania starych u?ytkownik?w, kt?rzy s? od dawien dawna z forum.

Kto? powie, przecie? jest ranga VIP itd. zgodz? si? jak najbardziej, ale nie ka?dy stary user taki jak ja, siedzi na forum x h na forum i pisze posty, a to zawsze jakie? wyr??nienie.

Czekam na odpowiedzi i licz? si? z tym, i? b?dzie burzliwie :)
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Nowa ranga

Ja proponuj? po prostu zmieni? podpis pod nickiem na Sta?y Bywalec dla naprawd? starych kont i tyle.
 

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: Nowa ranga

Na rang? trzeba zas?u?y?.
@up Popieram.
 

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: Nowa ranga

Jak powiedzia? Help3r, na rang? trzeba sobie zas?u?y?. Przy wcze?niejszym podziale na Vip?w i Zas?u?onych dzielili?my kadrowicz?w na tych lepszych i na tych gorszych.. Je?li jego praca na prawd? da?a tyle, ?e zas?uguje na fiolet, to niech go dostanie. Rozbijanie tego na vip?w jest bezsensu. Najlepsz? opcj? jest tak jaka jest obecnie na forum.
 

afgan1939

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
279
Reaction score
22
Age
84
Odp: Nowa ranga

Widz?, ?e p?ki co tylko jedna osob? zrozumia?a o co mi chodzi.
 

Nosfera

Advanced User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
291
Reaction score
14
Odp: Nowa ranga

Tak, ale s? tacy co za bezmy?lno?? wylecieli z kadry, a i tak maj? fioletowy kolorek ;X
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Nowa ranga

Rany boskie ludzie. ;x
Mi si? wydaje, ?e nie chodzi o nadawanie b?g wie jakiej rangi, ale raczej zamienienie zwyk?ej, nudnej plakietki "u?ytkownik" pod nickiem na np. w?a?nie ten "sta?y bywalec", "wyjadacz" czy co? tam z nowym rysunkiem dla os?b, kt?re maj? te swoje konta od dw?ch, trzech lat. Tak o, ?eby by?o im mi?o, ?e jedno konto od lat maj?, nikt im perma nie przywali? i moga si? pochwalic dat? "2008" pod nickiem. ;)
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Nowa ranga

Tak, ale s? tacy co za bezmy?lno?? wylecieli z kadry, a i tak maj? fioletowy kolorek ;X

Jaki? przyk?ad? Ci, kt?rzy naprawd? mieli czym podpa??, sko?czyli z banem na wszystkie mo?liwe konta i o jakiejkolwiek randze mog? pomarzy?. Tych kt?rzy zostali nie ma co dzieli? na lepszych i gorszych, bo ka?dy z nich mia? sw?j wk?ad w rozw?j Forum i bez wzgl?du na okoliczno?ci opuszczenia kadry i p??niejsze "zaj?cia" nadal powinien by? "zas?u?onym".
Ale, przecie? nie o tym jest ten temat, wi?c nie offopujmy.

Ludzie, jaki? czas temu w moim temacie po?owa post?w by?a kompletnie niezwi?zana z tematem, teraz tutaj - nikt poza Kuzirashim nie podj?? trudu zrozumienia intencji autora. Czytajcie ze zrozumieniem. Nie chodzi tu o osoby zwi?zane z kadr?, o podzia? na ex-mod?w, zas?u?onych czy innych imperator?w, tylko rang? dla os?b b?d?cych d?ugo na TNP, bez wzgl?du na przynale?no?? "kadrow?" lub jej brak. Kadra tu nie ma nic do rzeczy.
Je?li rozpatrujemy tylko aspekt "sta?u" - jestem przeciwny. Nie uwa?am, ?eby samo za?o?enie konta w "z?otych czasach Forum" by?o r?wnoznaczne z predestynacj? do wyr??nienia specjaln? rang?. Podpis pod nickiem - jak najbardziej, nawet w kolorze, obsypany brokatem, otoczony wianuszkiem dziewic, ale jak dla mnie, to troszk? za ma?o na rang?.
 

afgan1939

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
279
Reaction score
22
Age
84
Odp: Nowa ranga

Rany boskie ludzie. ;x
Mi si? wydaje, ?e nie chodzi o nadawanie b?g wie jakiej rangi, ale raczej zamienienie zwyk?ej, nudnej plakietki "u?ytkownik" pod nickiem na np. w?a?nie ten "sta?y bywalec", "wyjadacz" czy co? tam z nowym rysunkiem dla os?b, kt?re maj? te swoje konta od dw?ch, trzech lat. Tak o, ?eby by?o im mi?o, ?e jedno konto od lat maj?, nikt im perma nie przywali? i moga si? pochwalic dat? "2008" pod nickiem. ;)


Trafione w samo sedno sprawy, co? pozosta?o z starego Globala/CM
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Nowa ranga

Podpis pod nickiem - jak najbardziej, nawet w kolorze, obsypany brokatem, otoczony wianuszkiem dziewic
Ja bym byl nawet za tym. Ale jesli nie da rady obsypac brokatem i otoczyc wianuszkiem dziewic to opcjonalnie moze byc ta ranga czy zwykly podpis z kolorem albo cos innego.
Zawsze to takie cos malego i lepszego dla ludzi ktorzy tu sa dluzej i caly czas sa, a nie, wchodza tylko na chwile.

---Aktualizacja---

Nie ma to jak banowac ludzi za jednego posta w ktorym sie po prostu nie rozpisali... Sa chyba inne opcje warnowania i za taki spam nie trzeba od razu z banem wyskakiwac? I jeszcze marnie kasowac posta zeby nikt nic nie widzial? :(
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Nowa ranga

Wypowiem si? ja na ten temat !
Jestem za mo?e i nie mam konta od 2008 roku ale jestem na tak - znudzi?y mi si? te plakietki przez te lata sp?dzone na forum!
 

Krzkru

Advanced User
Joined
Jan 18, 2012
Messages
253
Reaction score
18
Age
31
Odp: Nowa ranga

Jestem za, tylko ciekawe jakby tak? rang? nazwa?.. Mamy ju? Nowicjusz i U?ytkownik. A dalej? Mo?na by to jako? rozbudowa?.
Mejbi wpierw ankieta kto za, a kto przeciw?
 
Last edited:
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Nowa ranga

siedzi na forum x h na forum i pisze posty
Jeszcze niedawno dla ludzi wykazuj?cych si? du?? aktywno?ci? by?a przeznaczona ranga ,,Aktywny", i ona by?aby chyba najrozs?dniejszym rozwi?zaniem w tej sprawie ;)
Je?li chodzi o nie wykazuj?cych si? jak?kolwiek aktywno?ci? starych u?ytkownik?w, to nie s?dz? by nale?a?a si? im jakakolwiek ranga czy podpis pod nickiem.

Pozdrawiam
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Nowa ranga

A co ze starymi uzytkownikami ktorzy sa w miare aktywni, ale nie wiecej niz przecietn uzytkownik forum? Na aktywnego to za malo, a w sumie siedza na tym forum juz troche czasu, przysluzyl mu sie w jakis sposob.
No ale ostatecznie nei bylo by to zle rozwiazanie jak nic innego by nie wchodzilo w gre.
No i w sumei zalezy o jakiej konkretnie grupie uzytkownikow traktuje ten temat, bo tez by sie trzeba nad tym zastanowic. W koncu jesli chodzi o aktywnych, to nie mialo znaczenia czy jest na forum od 3 miesiecy czy od 5 lat. A w tym temacie troche inna rzecz byla poruszona.
 
Last edited:

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Nowa ranga

Ewentualnie, proponowa?bym zostawi? rang? u?ytkownik doda? ten Sta?y Bywalec pod nickiem ale r?wnie? na obrazku rangi zmieni? tego ludzika na jakiego? dziadka.
 

Xyretris

Active User
Joined
Mar 28, 2013
Messages
143
Reaction score
5
Odp: Nowa ranga

Na rang? trzeba zas?u?y?.
@up Popieram.

na range trzeba za?u?y? m?wisz? racja. zwyk?y u?ytkownik kt?ry nic nie robi ale napisze podanie i zostanie przyj?ty jako mod to w 100% za?u?y? na range. ale g?upoty gadasz.

Widz?, ?e p?ki co tylko jedna osob? zrozumia?a o co mi chodzi.

ja tam nie wiem za bardzo o co Tb chodzi. Ale proponuje doda? range co? w stylu "pomocny" czy jako? tak. Mo?na obdarowa? t? rang? tak? osobe kt?ra pomaga innym lub udziela si? w tematach.
 

Nevox

Advanced User
Joined
Aug 22, 2012
Messages
342
Reaction score
20
Odp: Nowa ranga

Ja natomiast, zgodz? si? z Beosk?. Dodajcie rang? "Aktywny" i b?dzie dobrze.
 

afgan1939

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
279
Reaction score
22
Age
84
Odp: Nowa ranga

Ranga "Dziadek"/"Babcia" by?a by chyba odzwierciedleniem tego o co mi chodzi :), a co lepsze wprowadza?a by co? nowego i ?miesznego do ?ycia forum.
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Nowa ranga

Ja natomiast, zgodz? si? z Beosk?. Dodajcie rang? "Aktywny" i b?dzie dobrze.
Ale ja nie jestem za Aktywnym, je?li m?wimy o tej samej randze w og?le. Aktywny by? przyznawany u?yszkodnikom, kt?rzy mieli jak?? tam ilo?? post?w, w miar? si? udzielali i byli widoczni na forum. To wyr??nienie mia?o niestety t? wad?, ?e cz?sto osoby, kt?re zabiega?y o rang? stawa?y si? widoczne na chwile, a p??niej udziela?y si? du?o rzadziej (nie wszyscy ofc, ale smutna wi?kszo??). Mi chodzi o to, ?eby jako? uatrakcyjni? u?ytkownikom fakt, ?e s? na forum tak d?ugo i nie byli na tyle szkodliwi, ?e ich konto nie zosta?o zbanowane. Ok, s? podpisy pod nickiem - ale nie s? tak fajne jak plakietki. Czemu nie przerobi? plakietek na ranki z podpis?w pod nickami dla u?ytkownik?w? Albo nie doda? chocia? tej jednej dla wyjadaczy, kt?rzy s? na Tnecie od pi?ciu lat? Ja jestem za. :)
 

Kurtis

narvia.eu
Joined
Dec 3, 2012
Messages
397
Reaction score
42
Age
26
Odp: Nowa ranga

Ok. Argumenty przez Was przedstawione ( w ko?cu jakie? konkrety ) przekona?y mnie do tego pomys?u. Oby wi?cej uzasadnionych wypowiedzi. Z tego co wiem Eturl przerabia te rangi ca?kiem fajnie, wi?c najpewniej dzi? wprowadzimy now? plakietk? dla u?ytkownik?w ze sta?em wi?kszym ni? 4 lata. Co Wy na to?
 
Status
Not open for further replies.
Top