What's new

Nowa Tibia ?

Status
Not open for further replies.

Xenosim

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
126
Reaction score
4
Witam. Pisz? ten post bo mam zamiar zrobi? OTSa i potrzebuj? waszej opinii.
To tak. Pierwszy b?dzie tzw.
Mining system. B?dzie dla przyk?adu, ska?a o nazwie Dragon Stone. U?ywanie kilofa na nim b?dzie owocowa? Red Dragon Scale lub ewentualne Green. B?d? one tylko na jakie? skale z smokami.
Nowe rzeczy. Chyba ka?dy tu powie tak, stwierdzam to po ilo?ci graczy na Wypas OTS i z tego co widz? po nie kt?rych postach, ?e one znajduj? si? tam.
Nowy wygl?d czar?w. Na razie s? w planach TYLKO efekty czar?w. Nie, nie b?dzie to zwyk?a mgie?ka. Co b?dzie zostawi? dla siebie ;)
Crafting. Je?eli kto? zna angielski albo gra? w gry takie jak SUN albo Lineage 2, to wie co to znaczy. Polega to na tworzeniu itemk?w. Tutaj jak to b?dzie to wielka niewiadoma. Pewne jest to ?e tylko nowa rasa tzw. Dwarfy b?d? to mog?y. Na kowadle czy na czym. Pod znakiem zapytania jest craft poprzez NPC.

C??, jak co? mi wpadnie do g?owy lub wy co? napiszecie, pomy?l? o tym o dam zna? ;)
 

tibialogin

Advanced User
Joined
Jun 24, 2008
Messages
380
Reaction score
22
Odp: Nowa Tibia ?

mhm mining system i crafting sa wykorzystane z innych gier (metin, l2 itp)
"nowe rzeczy" i "nowy wyglad czarow" mozna zobaczyc prawie na kazdym ot
nie za bardzo sie postarales
#ps
crafting jest juz u tego cyclopa w ab (nie pamietam nazwy) xD
 

Xenosim

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
126
Reaction score
4
Odp: Nowa Tibia ?

Crafting mia?em na my?li stworzenie ka?dego dost?pnego przedmiotu. Powoli b?d? do zrobienia nowe rzeczy ;) A Mining system w l2 ? Albo za ma?o w to gram albo nie znam si? ^^. Nie do ko?ca przeczyta?e? chyba posta :
Nie, nie b?dzie to zwyk?a mgie?ka.
 

Phonnix

User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
29
Reaction score
1
Odp: Nowa Tibia ?

Refreshuje jako Xenosim dlatego ?e temat wg. mnie nadal jest aktualny a mam bana.
 
Status
Not open for further replies.
Top