What's new

Nowi Moderatorzy

Status
Not open for further replies.

XxOpOxX

Active User
Joined
Mar 8, 2012
Messages
123
Reaction score
6
Witam mam takie pytanie czy ci Moderatorzy cos robi? na tym Forum opr?cz dawania ban?w ??? Czeekam juz 4dni na zaakceptowanie Tematu z Reklam? a od strony Moderator?w zero odpowiedzi..Napisa?em na privie zgodnie z regulaminem raz i r?wnie? zero odpowiedzic..Zr?bcie cos z nimi

Z g?ry Dzi?kuje
 

sioter5

Senior User
Joined
Feb 15, 2012
Messages
514
Reaction score
29
Odp: Nowi Moderatorzy

C?? zrobi?. Jest zapewne wiele powod?w dla kt?rych jeszcze nie za akceptowali twojego tematu.
Jeden z nich, brak ch?ci (?).. ^^
Doczekasz si? spokojnie :p
 

Furiata

Advanced User
Joined
Nov 15, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: Nowi Moderatorzy

Spokojnie bez obaw. Zaakceptuj? dopiero jak ots padnie :eek:ps:
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Nowi Moderatorzy

Klasyka, napisz do admin?w ;x
 

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: Nowi Moderatorzy

Znaj?c ?ycie, napisa?e? do moderatora kt?ry nie zajmuje si? tym dzia?em
 

stripling

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
111
Reaction score
4
Odp: Nowi Moderatorzy

Hmm, ja tak?e napisa?em temat " w dziale Sprzedam " i do tej pory nie zaakcpetowali mojego temaciku. Chocia? by? w pe?ni prawid?owy. Pisa?em do Moderatora " zajmuj?cego si? tym dzia??m, nawet nie odpisa? ani nie zaakcpetowa?. Czekam ju? ok.10dni.
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: Nowi Moderatorzy

ja r?wnie? oczekuje na akceptacje swojego tematu w dziale OpenTibia a dok?adniej Serwery...MODERATORZY R?BCIE COS CHYBA ZA COS MACIE TE RANGI!
 

Marvixx

Advanced User
Joined
Apr 26, 2009
Messages
436
Reaction score
58
Age
29
Odp: Nowi Moderatorzy

Znaj?c ?ycie, napisa?e? do moderatora kt?ry nie zajmuje si? tym dzia?em
Wydaje mi si?, ?e opr?cz wstawienia tematu w tym dziale, nie ma potrzeby pisa? do moda tego dzia?u by poinformowa? ?e owy temat czeka do akceptacji.
 

Fireflies

Advanced User
Joined
May 27, 2010
Messages
200
Reaction score
13
Odp: Nowi Moderatorzy

Zacznijmy mo?e od tego, ?e to nie jedyny dzia?, kt?ry jest kompletnie olewany. Rozumiem, by?y ?wi?ta i przez 2 tygodnie mog?o nie by? ma?o czasu. Jednak ju? min??o do?? sporo czasu od nich. Obecni moderatorzy powa?nie zaniedbuj? swoje obowi?zki. Jak zwykle zostanie to zlane przez administracj?, a im si? upiecze. To jest na tym forum codzienno??, ale co poradzimy - my szarzy u?ytkownicy? Zaraz zaczn? si? teksty typu "czemu ty nie jeste? w ekipie, skoro taki? m?dry" albo "g?wno wiesz, a si? udzielasz" - s? to debilne pytania, na kt?re nie ma sensu odpowiada?, tak wi?c dzi?kuj? i dobranoc.
 

Matre

Nie b?dzie ciszy...
Joined
Sep 12, 2008
Messages
789
Reaction score
143
Odp: Nowi Moderatorzy

XxOpOxX dzi?ki za zwr?cenie uwagi, we?niemy pod lup? moderator?w, kt?rzy opierkuj? si? handlem jak i serwerami.
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: Nowi Moderatorzy

ja r?wnie? oczekuje na akceptacje swojego tematu w dziale OpenTibia a dok?adniej Serwery...MODERATORZY R?BCIE COS CHYBA ZA COS MACIE TE RANGI!

Dobry jeste?, temat z serwerem zalo?y?e? o 17:30 a ju? o 17:35 pisa?e?, ?e nic nie robimy. Mo?esz by? pewny, ?e twoj serwer dluuuuugo b?dzie akceptowany :)

Witam mam takie pytanie czy ci Moderatorzy cos robi? na tym Forum opr?cz dawania ban?w ??? Czeekam juz 4dni na zaakceptowanie Tematu z Reklam? a od strony Moderator?w zero odpowiedzi..Napisa?em na privie zgodnie z regulaminem raz i r?wnie? zero odpowiedzic..Zr?bcie cos z nimi

Z g?ry Dzi?kuje

Za?o?y?e? temat wczoraj i przedwczoraj. Wczoraj wog?le nie wchodzi?em na forum bo nie mia?em czasu. Wi?c polecam wr?ci? do podstaw?wki(no chyba, ?e w niej jeste?) i nauczy? si? od podstaw matematyki i liczenia do 4. A co do twojego tematu, to gwarantuje, ?e b?dzie sprawdzany regularnie pod wzgl?dem regulaminowym :)
 
Last edited:

Fireflies

Advanced User
Joined
May 27, 2010
Messages
200
Reaction score
13
Odp: Nowi Moderatorzy

Dobry jeste?, temat z serwerem zalo?y?e? o 17:30 a ju? o 17:35 pisa?e?, ?e nic nie robimy. Mo?esz by? pewny, ?e twoj serwer dluuuuugo b?dzie akceptowany :)



Za?o?y?e? temat wczoraj i przedwczoraj. Wczoraj wog?le nie wchodzi?em na forum bo nie mia?em czasu. Wi?c polecam wr?ci? do podstaw?wki(no chyba, ?e w niej jeste?) i nauczy? si? od podstaw matematyki i liczenia do 4. A co do twojego tematu, to gwarantuje, ?e b?dzie sprawdzany regularnie pod wzgl?dem regulaminowym :)

Pytam si? tylko po co ta wredno??? To, ?e kto? zwr?ci? uwag? to ju? trzeba go skutecznie zr?wna? z ziemi?, by inni ju? nie pr?bowali prawda? Takie komentarze zostaw dla siebie. Wiadomo, ?e nie ka?dy jest no-lifem siedzacym na forum, ale jednak moderator?w jest co najmniej 2 w jednym dziale, wi?c co? tu chyba nie halo. Piastowana przez Ciebie pozycja powinna dawa? przyk?ad jak rozwi?zywa? spory oraz zapobiega? kolejnym, zw?aszcza ?e masz dost?p do wielu rzeczy, kt?rych nie maj? zwykli u?ytkownicy. Nie jestem hejterem, pisz? tylko tak jak powinno by?, a nie jest.
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: Nowi Moderatorzy

To, ?e kto? zwr?ci? uwag? to ju? trzeba go skutecznie zr?wna? z ziemi?, by inni ju? nie pr?bowali prawda?

Jakby zwr?ci? uwage to nie widzia?bym nic w tym z?ego. Napisa?em wy?ej o co chodzi.

btw. W serwerach praktycznie jestem sam.
 

XxOpOxX

Active User
Joined
Mar 8, 2012
Messages
123
Reaction score
6
Odp: Nowi Moderatorzy

Cytat btw. W serwerach praktycznie jestem sam.

Ok ja wszystko czaje ale Ja czekam od 3 dni na dodanie posta ;p
 

Forseti

Senior User
Joined
Dec 23, 2011
Messages
954
Reaction score
82
Odp: Nowi Moderatorzy

Moderatorzy forum nie tylko zajmuj? si? forum, poniewa? ka?dy z nich ma tak?e swoje ?ycie prywatne. Forum liczy bardzo du?? liczb? user?w i du?o os?b zak?ada tematy w dzia?ach, kt?re trzeba potem akceptowa?. To nie jest tak hop siup jak Ty to sobie my?lisz. Najpierw trzeba dok?adnie przejrze? temat czy zgadza si? z regulaminem forum i dopiero potem go zaakceptowa?.
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Nowi Moderatorzy

Moderatorzy forum nie tylko zajmuj? si? forum, poniewa? ka?dy z nich ma tak?e swoje ?ycie prywatne. Forum liczy bardzo du?? liczb? user?w i du?o os?b zak?ada tematy w dzia?ach, kt?re trzeba potem akceptowa?. To nie jest tak hop siup jak Ty to sobie my?lisz. Najpierw trzeba dok?adnie przejrze? temat czy zgadza si? z regulaminem forum i dopiero potem go zaakceptowa?.
W teorii wszystko si? zgadza, ale w praktyce tu chodzi o masowe opierdalanie si?, o kt?rym nikt nie pisze w tematach publicznych i ubiera to w pi?kne s?owa.
 

XxOpOxX

Active User
Joined
Mar 8, 2012
Messages
123
Reaction score
6
Odp: Nowi Moderatorzy

Moderatorzy forum nie tylko zajmuj? si? forum, poniewa? ka?dy z nich ma tak?e swoje ?ycie prywatne. Forum liczy bardzo du?? liczb? user?w i du?o os?b zak?ada tematy w dzia?ach, kt?re trzeba potem akceptowa?. To nie jest tak hop siup jak Ty to sobie my?lisz. Najpierw trzeba dok?adnie przejrze? temat czy zgadza si? z regulaminem forum i dopiero potem go zaakceptowa?.


Rozumiem kolego kazdy ma swoje zycie..Ale raz dziennie allbo raz na 2 dni powinien ktos to zorbic...



Dobry jeste?, temat z serwerem zalo?y?e? o 17:30 a ju? o 17:35 pisa?e?, ?e nic nie robimy. Mo?esz by? pewny, ?e twoj serwer dluuuuugo b?dzie akceptowany :)



Za?o?y?e? temat wczoraj i przedwczoraj. Wczoraj wog?le nie wchodzi?em na forum bo nie mia?em czasu. Wi?c polecam wr?ci? do podstaw?wki(no chyba, ?e w niej jeste?) i nauczy? si? od podstaw matematyki i liczenia do 4. A co do twojego tematu, to gwarantuje, ?e b?dzie sprawdzany regularnie pod wzgl?dem regulaminowym :)


Temat?w za?ozy?em z 5 bo myslalem ze cos nie tak i poprawia?em..A na akceptacje to czekalem 3-4dni

Juz nic nie chce m?wic

Temat do zamkni?cia
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Nowi Moderatorzy

Moderatorzy forum nie tylko zajmuj? si? forum, poniewa? ka?dy z nich ma tak?e swoje ?ycie prywatne. Forum liczy bardzo du?? liczb? user?w i du?o os?b zak?ada tematy w dzia?ach, kt?re trzeba potem akceptowa?. To nie jest tak hop siup jak Ty to sobie my?lisz. Najpierw trzeba dok?adnie przejrze? temat czy zgadza si? z regulaminem forum i dopiero potem go zaakceptowa?.

Je?li nie masz czasu na bycie moderatorem to po prostu nie startujesz na t? posad?. To chyba jest proste?

Pytam si? tylko po co ta wredno??? To, ?e kto? zwr?ci? uwag? to ju? trzeba go skutecznie zr?wna? z ziemi?, by inni ju? nie pr?bowali prawda? Takie komentarze zostaw dla siebie. Wiadomo, ?e nie ka?dy jest no-lifem siedzacym na forum, ale jednak moderator?w jest co najmniej 2 w jednym dziale, wi?c co? tu chyba nie halo. Piastowana przez Ciebie pozycja powinna dawa? przyk?ad jak rozwi?zywa? spory oraz zapobiega? kolejnym, zw?aszcza ?e masz dost?p do wielu rzeczy, kt?rych nie maj? zwykli u?ytkownicy. Nie jestem hejterem, pisz? tylko tak jak powinno by?, a nie jest.

Po co ma dawa? komukolwiek przyk?ad skoro zajmuje si? tylko moderowaniem przyklejonej zapowiedzi jego serwera? :D


Swoj? drog? nie mo?na teraz nawet zobaczy? kto moderuje dzia?..
"Moderatorzy forum
Array"
 

Willams

Advanced User
Joined
Feb 20, 2012
Messages
212
Reaction score
15
Odp: Nowi Moderatorzy

A to co moderatorzy s? jacy? upo?ledzeni ?e nie potrafi? w max 5 minut sprawdzi? tematu? To d?ugo nie trwa.
Po za tym nie maj? czasu to niech wezm? urlop lub zrezygnuj? z posady.
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Nowi Moderatorzy

Po za tym nie maj? czasu to niech wezm? urlop lub zrezygnuj? z posady.
Jak zrezygnuj? to nie b?dzie kogo wstawi? na ich miejsce i mog? trafi? si? jeszcze gorsi ni? Ci obecni.

Moim zdaniem powinni?my przesta? narzeka? i poczeka? a? Global Moderatorzy przypatrz? si? ich pracy i oceni? czy rzeczywi?cie nadaj? si? na pe?nienie obowi?zk?w moderatora czy te? nie.
 
Status
Not open for further replies.
Top