What's new

Nowy dzia? - Grafika 3D

Status
Not open for further replies.

xX Ninja Xx

Advanced User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
398
Reaction score
28
Witam, a wi?c co my?licie o dodaniu nowego dzia?u Grafika 3D? U?ytkownicy mogliby zamieszcza? tam swoje prace i mo?na by?oby te? zrobi? poddzia? pomoc itp. A w przysz?o?ci mo?na by te? zrobi? konkurs na najlepsz? grafik? 3d :)
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Nowy dzia? - Grafika 3D

Zb?dne, od tego jest showroom.
 

Racket

Active User
Joined
Sep 3, 2010
Messages
120
Reaction score
15
Odp: Nowy dzia? - Grafika 3D

Jak dla mnie zb?dne.
Od tego jest Showroom i zwyk?a galeria w Grafice.
 

xX Ninja Xx

Advanced User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
398
Reaction score
28
Odp: Nowy dzia? - Grafika 3D

@UP
Przepisa?e? to co napisa? Selius, nie umiesz sam ruszy? m?zgownicy i co? m?drego napisa??

@topic
Proponowa?bym zrobi? ankiet?, wiem, ?e wi?kszo?? tego forum nawet nie mia?a styczno?ci z grafik? 3D ale jak si? w to bardziej wejdzie to jest interesuj?ce.
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Nowy dzia? - Grafika 3D

Mog?e? tworz?c temat dorzuci? ankiet?. Wi?kszo?? nie mia?a z tym styczno?ci bo jest to trudne. Zwyk?a grafika nie cieszy si? popularno?ci?, a co m?wi? o 3D, kiedy nawet tibia, gra, kt?ra jest tematyk? forum nie jest w 3D xd.
 

Racket

Active User
Joined
Sep 3, 2010
Messages
120
Reaction score
15
Odp: Nowy dzia? - Grafika 3D

@UP
Przepisa?e? to co napisa? Selius, nie umiesz sam ruszy? m?zgownicy i co? m?drego napisa??
@topic
Proponowa?bym zrobi? ankiet?, wiem, ?e wi?kszo?? tego forum nawet nie mia?a styczno?ci z grafik? 3D ale jak si? w to bardziej wejdzie to jest interesuj?ce.

Je?li uwa?am tak samo jak on mam prawo to napisa? , po prostu wyra?am swoje zdanie. Zauwa? , ?e to nie jest forum graficzne i nigdy nim nie b?dzie.
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Nowy dzia? - Grafika 3D

Nowy dzia? jest ca?kowicie zb?dny, takie prace mo?na umieszcza? w dziale Grafika. Poza tym ta dziedzina nie cieszy si? zbyt du?? popularno?ci? na tym forum (je?li naliczysz mi chocia? 5 temat?w traktuj?cych o 3D to jestem sk?onny bi? Ci brawo).
 

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Odp: Nowy dzia? - Grafika 3D

Dzia? Grafika jest do ka?dej grafiki. Czy to 3d, sygnatura, avatar, logo, rangi to po to jest jeden tylko dzia? Grafika. A Grafika 3D jest kompletnie niepotrzebna je?li chodzi o dzia?.
 

Nonix

Advanced User
Joined
Oct 27, 2008
Messages
314
Reaction score
30
Odp: Nowy dzia? - Grafika 3D

Przydaly by sie poradniki do grafik 3d :=)
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: Nowy dzia? - Grafika 3D

Przydaly by sie poradniki do grafik 3d :=)


Od grafik 3d, tak jak i od innych s? profesjonalne fora graficzne.


@topic

Zb?dne, swoje twory, zar?wno sygnatury, loga, avatary, jak i layouty mo?na umieszcza? w dziale "GRAFIKA". Jestem na NIE.
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Nowy dzia? - Grafika 3D

Nie ma takiej potrzeby. Na tym forum zbyt ma?o os?b pasjonuje si? grafik? 3D, powiedzia?bym nawet, ?e ani jedna, ale zawsze tam jaka? jedna osoba si? znajdzie.

Jak znajdziecie kilkunastu ogar?w to prosz? bardzo, p?ki co to bezsens.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Nowy dzia? - Grafika 3D

Macie fora graficzne od takich spraw - je?eli ju? bardzo chcecie tutaj ukazywa? grafik? 3D, to macie dzia? "grafika" i tam macie pole do popisu. Dodatkowych dzia??w tworzy? nie b?dziemy, gdy? nie s? one potrzebne.
 
Status
Not open for further replies.
Top