What's new

Nowy konkurs na Tibia.net.pl - badanie opinii spo?ecznej !

Nowy konkurs na Tibia.net.pl - badanie opinii spo?ecznej !

  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 29 69.0%
  • Nie.

    Votes: 13 31.0%

  • Total voters
    42
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Witajcie dziubaski !

Je?li spodziewali?cie si? konkursu z PACC 360 jako nagrod? pocieszenia za 20. miejsce, je?li spodziewali?cie si? konkursu z wycieczk? na Ibiz? za miejsce 10. i wyjazdem do Rio dla top5...to ?le trafili?cie.
Je?li chcecie natomiast uczciwego konkursu, organizowanego w spos?b pewny i przez pewne osoby, to trafili?cie dobrze.

Mowa o konkursie jakiego na TNP jeszcze nie by?o, o wy?onieniu najlepszego raportuj?cego danego miesi?ca.
Chodzi tu o to, by wyr??ni? ludzi, kt?rzy raportuj? najwi?cej i najlepiej na Forum, a tym samym wykazuj? si? znajomo?ci? regulaminu g??wnego i regulamin?w dzia??w oraz temat?w.Najlepsi raportuj?cy otrzymaj? stosown? statuetk? (co? w stylu Oskara) oraz bonusowego repucika ode mnie.
Liczba zwyci?zc?w uzale?niona b?dzie od zainteresowania i poziomu konkursu, mo?emy nagrodzi? jedn? osob?, mo?emy 2 lub 3, to zale?y od Was.

Cele konkursu :

1. Zwi?kszenie znajomo?ci regulaminu w?r?d spo?eczno?ci TNP.
2. Zacie?nienie wsp??pracy na poziomie kadra - u?ytkownik.
3. Dobra zabawa i wzajemna pomoc.


Zatem zamieszczam sond?, to od Was zale?y czy ten pomys? wypali.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Nowy konkurs na Tibia.net.pl - badanie opinii spo?ecznej !

Generalnie jestem na tak, ale moderatorzy musieli by pokaza?, ?e im zale?y i sprawdza? te raporty bardzo uwa?nie.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Nowy konkurs na Tibia.net.pl - badanie opinii spo?ecznej !

Generalnie za, tak jak POD.
Nowych uzytkownikow na pewno przyciagnie statuetka i pare punktow reputacji na ktore nawet nie zwracaja uwagi zanim nie wejda glebiej sami w zycie forum przez inne powody...
Nikt nie mowi o wycieczkach czy chuj wie czym, ale raz na pare tygodni pacc na 30dni albo cos o takiej wartosci moglo by byc przysponsorowane, wkoncu duzo sie tu zarabia... Tak szczerze to te wycieczki tez by sie dalo oplacic, ale to juz troche wybiega po za sens wszystkiego tutaj.

@edit
Wiem, ze byly forma zartu, ale no bez przesady...
Dobrze, kontynuujemy w innym temacie jesli jeszcze bedzie trzeba ;<
 
Last edited:

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Nowy konkurs na Tibia.net.pl - badanie opinii spo?ecznej !

wy?onieniu najlepszego raportuj?cego danego miesi?ca.

Ciekawe jak to zrobisz skoro raporty wygasaj? po chyba dw?ch tygodniach. Niemniej, ciekawy pomys?.
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Nowy konkurs na Tibia.net.pl - badanie opinii spo?ecznej !

Ciekawe jak to zrobisz skoro raporty wygasaj? po chyba dw?ch tygodniach. Niemniej, ciekawy pomys?.

Ci??ko jest zliczy? raporty z 2 tygodni i doda? te z nast?pnych 2 tygodni ?
Nie uwa?am, ?eby by?o to trudne logistycznie zadanie.

Nowych uzytkownikow na pewno przyciagnie statuetka i pare punktow reputacji na ktore nawet nie zwracaja uwagi zanim nie wejda glebiej sami w zycie forum przez inne powody...
Nikt nie mowi o wycieczkach czy chuj wie czym, ale raz na pare tygodni pacc na 30dni albo cos o takiej wartosci moglo by byc przysponsorowane, wkoncu duzo sie tu zarabia... Tak szczerze to te wycieczki tez by sie dalo oplacic, ale to juz troche wybiega po za sens wszystkiego tutaj.

Te wycieczki by?y pewn? form? ?artu co do oczekiwa? niekt?rych.Zale?no?ci finansowe s? opisane ju? w innym temacie, nie chc? tutaj o tym dyskutowa?.

Generalnie jestem na tak, ale moderatorzy musieli by pokaza?, ?e im zale?y i sprawdza? te raporty bardzo uwa?nie.

Raporty zawsze by?y, s? i b?d? sprawdzane dobrze, a konkurs mo?e si? do tego jedynie przyczyni?.

Cieszy mnie takie zainteresowanie, gdy zbierze si? jeszcze kilka os?b ch?tnych, konkurs b?dzie mia? szans? wystartowa?.


Og?lnie pomys? ?redni..
Po 1, na forum nie ma a? takiego du?ego spamu jak kiedy?. Ka?dy moderator powinien mie? wystarczaj?co sporo czasu ?eby przejrze? sw?j dzia? i ukara? osoby ?ami?ce regulamin. No ale je?li s? wam a? tak bardzo te raporty potrzebne ?e chcecie wynagrodzi? osob? kt?ra najwi?cej raportuje no to ok.

Spamu mo?e i nie ma, ale ma to te? by? forma aktywizacji u?ytkownik?w.Pomoc dla moderator?w jest tu kwesti? drugorz?dn?.
 
Last edited:

Blackq

Advanced User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
339
Reaction score
74
Age
31
Odp: Nowy konkurs na Tibia.net.pl - badanie opinii spo?ecznej !

Jak nie ma pacca na 366 dni to ja rezygnuje :(


Og?lnie pomys? ?redni..
Po 1, na forum nie ma a? takiego du?ego spamu jak kiedy?. Ka?dy moderator powinien mie? wystarczaj?co sporo czasu ?eby przejrze? sw?j dzia? i ukara? osoby ?ami?ce regulamin. No ale je?li s? wam a? tak bardzo te raporty potrzebne ?e chcecie wynagrodzi? osob? kt?ra najwi?cej raportuje no to ok.
 

Laki

&#51221;&#49888;&#50630;&#51060; &#49688;&#45796;
Joined
Oct 28, 2011
Messages
470
Reaction score
71
Odp: Nowy konkurs na Tibia.net.pl - badanie opinii spo?ecznej !

Wszystkie raporty beda tak samo podliczane? Np. jakas wieksza sprawa, na ktorej wysledzenie trzeba poswiecic troche czasu i zwykle zgloszenie za 'brak wzoru' w zespolach? Zreszta, nawet jesli to pomysl calkiem ciekawy i jestem za.
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Nowy konkurs na Tibia.net.pl - badanie opinii spo?ecznej !

Wszystkie raporty beda tak samo podliczane? Np. jakas wieksza sprawa, na ktorej wysledzenie trzeba poswiecic troche czasu i zwykle zgloszenie za 'brak wzoru' w zespolach? Zreszta, nawet jesli to pomysl calkiem ciekawy i jestem za.

Jest to kwestia do opracowania i nad tym pomy?limy.Na pewno zale?y mi, ?eby ocenia? nie tylko ilo?? raport?w, ale te? ich warto?? merytoryczn?, gdzie u?ytkownik zamiast pisa? "reg. tematu", napisze "Post ?amie punkt 7. regulaminu tematu", bo to te? uwidacznia wiedz? i znajomo?? regulaminu.
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Nowy konkurs na Tibia.net.pl - badanie opinii spo?ecznej !

Mnie pomys? si? podoba. Dzi?ki temu mo?na z ?atwo?ci? wy?oni? tych, co na prawd? znaj? regulamin forum i mogliby zosta? moderatorami. Wiem, ?e sama znajomo?? regulaminu to po?owa sukcesu, ale zawsze to ta po?owa.
 
Last edited:

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Nowy konkurs na Tibia.net.pl - badanie opinii spo?ecznej !

Jeszcze jak by?em na pr?bnym, to wnios?em ten pomys?, widz? ?e w ko?cu trwaj? jakie? prac? nad nim ^.-

Og??em jestem ZA, ale to nie wielka nagroda... zobaczymy co b?dzie dalej =)
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Nowy konkurs na Tibia.net.pl - badanie opinii spo?ecznej !

Eh.. ?eby?cie mogli si? po?mia? mimo, ?e ot nie bash ale sprawa dotyczy raport?w.

PS. Oczekiwa?em takiej reakcji, chcia?em si? tylko upewni?.
PS2. Po?owa temat?w w Zapowiedziach chyba ?amie regulamin, ten punkt podany poni?ej a jako? tematy trafiaj? do Zapowiedzi..


Dubler said:
Drogi u?ytkowniku!
Otrzyma?e? ostrze?enie.
Pow?d: Z?y raport
-------
we? ty sobie kurwa nie r?b jaj... zapowiedzi graficzne s? dozwolone. to ?e wam sie nie chce zrobi? takowej to nie znaczy ?e inni nie mog?...
-------
Liczba punkt?w otrzymana za ostrze?enie: 2
Otrzymanie ostrze?enia mo?e wi?za? si? z czasowym ograniczeniem dost?pu do forum.
Powa?ne naruszenia zasad mo?e by? r?wnoznaczne ze zbanowaniem konta.
Prosimy w przysz?o?ci przestrzega? regulaminu, aby unikn?? podobnych sytuacji.
Oryginalny post:
http://tibia.net.pl/raporty/524381-...-legenda-ktora-wiecznie-trwa.html#post1409046
POD Group zg?osi?/a post.
Pow?d:
* Screeny nie mog? przekracza? rozdzielczo?ci 800x600, powinny by? zakodowane w tagach [.img][./img](bez kropek) oraz musz? wy?wietla? si? w temacie.
Post: -Inne Eternal Kingdoms - Legenda kt?ra wiecznie trwa!
Forum: Zapowiedzi
Wyznaczeni moderatorzy: Dubler, Arts18
Autorem zg?oszonego posta jest: Batis
Oryginalna tre?? zg?oszonego posta:
Zapowied? wa?y 3,5mb ?eby ?adnie si? za?adowa?a musicie troch? poczeka?!
Linki do zapowiedzi:
Zapowiedz I (tutaj)
Genesis Kliknij tutaj
Linki:
Strona g??wna projektu:
Forum projektu:
Rekrutacja:
Chcieliby?my rozpocz?? tak?e rekrutacj? na stanowisko pisarza, skryptera lua i cpp. Ch?tnym osobom zostanie zlecona praca testowa. Prosimy o zg?aszanie si? os?b ch?tnych przez pw b?d? na naszym forum.
Wz?r podania:
Imi? lub nick:
Wiek:
Na jak? pozycj? chcesz startowa?:
Do?wiadczenie:
Dlaczego nasz projekt:
Co? o sobie:
Ile czasu mo?esz po?wieci? projektowi:
Pozdrawiamy,
Ekipa Eternal Kingdoms!
Pami?taj, ?e w ci?gu trzech dni mo?esz odwo?a? si? od ostrze?enia w dziale Odwo?ania.
Pozdrawiamy,
Administracja Tibia.net.pl
 
Last edited:

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Nowy konkurs na Tibia.net.pl - badanie opinii spo?ecznej !

Nie mi ocenia? zasadno?? warna w cudzym dziale, jak i nie uwa?am, ?eby tutaj takie wklejki mia?y mie? miejsce, bo co to wnosi do koncepcji konkursu ? Kolejne takie posty niewnosz?ce nic b?d? warnowane, chodzi mi tu o poznanie Waszych opinii + kr?tkie uzasadnienie, a nie rozp?ywanie si? nad tym, czy jaki? warn wcze?niej by? zasadny czy nie.
Doczekamy jeszcze do ko?ca ankiety, ?eby ka?dy zainteresowany m?g? odda? g?os, ale ju? widz?, ?e konkurs prawdopodobnie znajdzie swoje miejsce, pod warunkiem, ?e chocia? po?owa g?osuj?cych nie robi?a tego dla jaj, a faktycznie chcia?a wyrazi? swoje zdanie.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Nowy konkurs na Tibia.net.pl - badanie opinii spo?ecznej !

Nie mi ocenia? zasadno?? warna w cudzym dziale, jak i nie uwa?am, ?eby tutaj takie wklejki mia?y mie? miejsce, bo co to wnosi do koncepcji konkursu ? Kolejne takie posty niewnosz?ce nic b?d? warnowane, chodzi mi tu o poznanie Waszych opinii + kr?tkie uzasadnienie, a nie rozp?ywanie si? nad tym, czy jaki? warn wcze?niej by? zasadny czy nie.
Doczekamy jeszcze do ko?ca ankiety, ?eby ka?dy zainteresowany m?g? odda? g?os, ale ju? widz?, ?e konkurs prawdopodobnie znajdzie swoje miejsce, pod warunkiem, ?e chocia? po?owa g?osuj?cych nie robi?a tego dla jaj, a faktycznie chcia?a wyrazi? swoje zdanie.

Nie ma co zwleka?, lepiej zaczyna? konkurs. Ale szkoda mi tych co wezm? czynnie udzia? bo sko?cz? jak ja. Warnem od wulgarnego moderatora, kt?ry umie pisa? tylko "we?" (serio, te we? u niego pojawia si? cz?sto :D).
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Nowy konkurs na Tibia.net.pl - badanie opinii spo?ecznej !

Nie ma co zwleka?, lepiej zaczyna? konkurs. Ale szkoda mi tych co wezm? czynnie udzia? bo sko?cz? jak ja. Warnem od wulgarnego moderatora, kt?ry umie pisa? tylko "we?" (serio, te we? u niego pojawia si? cz?sto :D).
Nikt tutaj nie zwleka. Ka?dy ma prawo si? wypowiedzie?. Ty? si? popisa? swoim intelektem, wi?c odpu?? ju? sobie. Nie dosy?, ?e w?azisz z butami w zupe?ni Ci obcy temat, to pr?bujesz jeszcze si? odegra? za warna? Daj sobie spok?j i znajd? sobie inny temat na takie zabawy...

Szkoda, ?e wszystkie osoby g?osuj?ce na "nie", nie potrafi?y przedstawi? ?adnych argument?w. Czy?by wynika?o to z lenistwa, czy braku solidnych argument?w? No c??, nie mnie to ocenia?.

Oby wreszcie dzi?ki temu konkursowi poprawi?a si? sytuacja na forum, a jest to mo?liwe ;-)
 
Last edited:

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Nowy konkurs na Tibia.net.pl - badanie opinii spo?ecznej !

Nikt tutaj nie zwleka. Ka?dy ma prawo si? wypowiedzie?. Ty? si? popisa? swoim intelektem, wi?c odpu?? ju? sobie. Nie dosy?, ?e w?azisz z butami w zupe?ni Ci obcy temat, to pr?bujesz jeszcze si? odegra? za warna? Daj sobie spok?j i znajd? sobie inny temat na takie zabawy...

Koleg? POD Group spotka? ju? warn, nie b?dzie tutaj tolerowane wszczynanie k??tni, bo nie chc? w wieku lat 17 nabawi? si? wrzod?w przez takich inteligent?w.Nie polecam prowadzenia tu hejtingu, dzi?kuj? za wszystkie oddane g?osy i prosz? zainteresowanych, kt?rzy jeszcze zdania nie wyrazili o zrobienie tego.
Mo?e macie jakie? sugestie ?

Co do samego pomys?u : Zapomnia?em doda?, ?e idea pad?a, gdy na FM'ie by? jeszcze Rews.To on by? g??wnym pomys?odawc?, p??niej temat umiera? ?mierci? naturaln?, ale postanowi?em go podchwyci?.Dzi?kuj? mu wi?c za podrzucenie tej idei.
 
Last edited:

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Nowy konkurs na Tibia.net.pl - badanie opinii spo?ecznej !

Nikt o tym jeszcze nie pisa? wi?c wspomne:
nowy konkurs -> wi?cej raport?w
wi?cej raport?w -> wi?cej warn?w (cz?sto za drobiazgi)
wi?cej warn?w -> wi?cej obrusze?
wi?cej obrusze? -> wi?cej u?ytkownik?w odchodzi

Moim zdaniem to po prostu cios w plecy ale jak uwa?acie... To tak jakby zrobi? konkurs kto na kogo najwiecej naskar?y dostanie ocene w g?re -.- w liceum w zgranej klasie nikt by nie dosta?, ale w gimnazjum (lata 12-15 -> takich os?b na forum najwi?cej) to po prostu pogrom by by?... Pozostaje mi tylko patrze? jak na forum wprowadzana jest komuna: ludzie r?wni (u?ytkownicy) i r?wniejsi (kadra), krzewi?ce si? donosicielstwo, pustki na p??kach (dzia?y np. biblioteka skrypt?w ot/mapping)... Strach si? ba? co b?dzie za p?? roku xD

@pod group
Jestem pod wra?eniem twojego intelektu, mog? Ci m?wi? "mistrzu"?
U?wiadomi?e? mi jak wielki by? m?j b??d. Od teraz b?d? wiedzia? ?e nie wolno pisa? bezwzrokowo na klawiaturze bo litera "s" jest zbyt blisko "x", a ka?dy obrazek mi?dzy tagami "
" to screenshot.
Ciesz? si? ?e tak wiele mnie nauczy?e?. Oszcz?dzi mi to wiele problem?w w ?yciu zar?wno w prywatnym jak i zawodowym, oraz forumowym.
 
Last edited:

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Nowy konkurs na Tibia.net.pl - badanie opinii spo?ecznej !

Nikt o tym jeszcze nie pisa? wi?c wspomne:
nowy konkurs -> wi?cej raport?w
wi?cej raport?w -> wi?cej warn?w (cz?sto za drobiazgi)
wi?cej warn?w -> wi?cej obrusze?
wi?cej obrusze? -> wi?cej u?ytkownik?w odchodzi

Id?c tym tropem nie musimy wgl dawa? warn?w, bo Twoim zdaniem to przez to u?ytkownicy odchodz?.Powiem szczerze, dziwny tok rozumowania jak na moderatora, ale ok, szanuj? Twoje zdanie.
Mo?e pozb?d?my si? tej magicznej ikonki przy postach w naszych dzia?ach, nie warnujmy nikogo i zobaczmy co si? stanie wtedy, co Ty na to ? Wszyscy b?d? zadowoleni ?
Temat si? tu znalaz?, bo konkurs jak wiesz zyska? aprobat? na FM'ie.Sporo os?b uzna?o go za godny wprowadzenia i nikt nie szed? Twoim tokiem rozumowania, mo?e to przypadek.
Pomy?l o tym tak :

Wi?cej raport?w --> wi?cej wytropionych przypadk?w ?amania regulaminu
wi?cej wytropionych przypadk?w ?amania regulaminu --> wi?kszy ?ad i porz?dek na 4um
wi?kszy ?ad i porz?dek na 4um --> wi?ksze zainteresowanie ze strony nowego u?ytkownika, kt?ry nie zawsze chce ogl?da? burdel na wej?ciu, hm ?

Temat tego warna sprzed x lat ju? zostawcie, Ty odpowiesz jemu, on Tobie i tak si? kurwa zrobi? zaraz 3 strony tematu, kt?ry s?u?y totalnie czemu innemu.
 
Last edited:

Tigerka

Banned
Joined
Dec 31, 2011
Messages
23
Reaction score
0
Odp: Nowy konkurs na Tibia.net.pl - badanie opinii spo?ecznej !

Jestem zaa , ale kiedy ten konkurs wystartuje ??
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Nowy konkurs na Tibia.net.pl - badanie opinii spo?ecznej !

Jestem zaa , ale kiedy ten konkurs wystartuje ??

To zale?y od woli u?ytkownik?w.Sonda zako?czy si? za nieca?y tydzie?, wi?c my?l?, ?e od po?owy stycznia mo?e ruszy?.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Nowy konkurs na Tibia.net.pl - badanie opinii spo?ecznej !

Id?c tym tropem nie musimy wgl dawa? warn?w, bo Twoim zdaniem to przez to u?ytkownicy odchodz?.Powiem szczerze, dziwny tok rozumowania jak na moderatora, ale ok, szanuj? Twoje zdanie.
Mo?e pozb?d?my si? tej magicznej ikonki przy postach w naszych dzia?ach, nie warnujmy nikogo i zobaczmy co si? stanie wtedy, co Ty na to ? Wszyscy b?d? zadowoleni ?
Temat si? tu znalaz?, bo konkurs jak wiesz zyska? aprobat? na FM'ie.Sporo os?b uzna?o go za godny wprowadzenia i nikt nie szed? Twoim tokiem rozumowania, mo?e to przypadek.
Pomy?l o tym tak :
Wi?cej raport?w --> wi?cej wytropionych przypadk?w ?amania regulaminu
wi?cej wytropionych przypadk?w ?amania regulaminu --> wi?kszy ?ad i porz?dek na 4um
wi?kszy ?ad i porz?dek na 4um --> wi?ksze zainteresowanie ze strony nowego u?ytkownika, kt?ry nie zawsze chce ogl?da? burdel na wej?ciu, hm ?
Temat tego warna sprzed x lat ju? zostawcie, Ty odpowiesz jemu, on Tobie i tak si? kurwa zrobi? zaraz 3 strony tematu, kt?ry s?u?y totalnie czemu innemu.

[-]Kurwa ty musisz na sile cos wcisnac i robic z siebie idiote? Chyba kazdy normalny wie o co chodzi, a ty wpierdolisz sie jak idiota do konca z czyms czego nikt nie mial na mysli, zeby tylko wyszlo na twoje. Daj sobie spokoj...[/-]
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top