What's new

Nowy Norah (norah.pl) 8 stycznia 2010

Status
Not open for further replies.

Shinshu

Active User
Joined
May 10, 2009
Messages
148
Reaction score
2
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

To jak znow nikt nie bedzie gral bo ty masz swoje zje**** zasady to nie pierdol potem ze kazdy server co upadl to byl test server jak to bylo wczesniej...
I co ze wale na chama? Sam jestem graczem wiec wiem co bylo by najlepsze dla innych graczy.
Pozdrowienia dla tholiama ktory potrafi spierniczyc kazdy server, od erbali przez medare az po norah Gratz :rolleyes:
 

Aro Knight

User
Joined
Nov 2, 2009
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Wsumie racja...Norah z kawalkiem rl mapki to juz nie to samo.

PS:Szynszyl wbij na vt bo nudze sie xD.
 

Shinshu

Active User
Joined
May 10, 2009
Messages
148
Reaction score
2
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Rookgaard z rla nie zmienil by wiele a duzo osob by sie ucieszylo
 

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

taaa Norah powinien miec swoj klasyczny styl
 

Goniec

New User
Joined
Nov 1, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

frytki zrob dookola depo i szatanskie czerwone czokoje zeby byl exp na nich po 1000k na godzine :D
 

Meferot

Advanced User
Joined
May 5, 2008
Messages
232
Reaction score
9
Age
32
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Galeria zdj?? z powierzchni Rookgaard'u, cz??? 1.


rook1-1.png


rook10.png


rook2-1.png


rook3-1.png


rook4-1.png


rook5-1.png


rook6.png


rook7.png


rook8.png


rook9.png

 
Last edited:

Aqual

User
Joined
May 8, 2008
Messages
40
Reaction score
0
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

oOo widze, ?e ju? nowe fotki ;]
Pi?knie ci ten rook wychodzi ^^ 0 kwadrat?w, pe?no szczeg???w, du?o natury, poprostu niema si? do czego przyczepi? xD 11/10
Pozdro
 

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

narazie 10/10
ale jak dodasz tomby z skeletonami to 11 bedzie
yeah! sa trolle!
 

imczarny

Advanced User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
321
Reaction score
10
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Siemanko!
Patrz?c jaki zament i syf si? zrobi? z ch?ci? si? dopisze. Bardzo mi si? spodoba?y te ss z rookgardu, a? na tyle, ?e sam wpadne nie raz.

Tholiam kiedy? rozmawia?em na priv z tob? i m?wi?e? ?e bd 3, 4 questy o kt?rych nikt nie b?dzie wiedzia?. Mam nadzieje ?e jak m?wi?e? tak zrobisz! Questy na brass legi,arma ;)

Oczywi?cie jak ju? wspomnia?em bd wpada? raz kiedys mo?e nawet bd gra? godzinke albo dwie dziennie ! A weekend jeszcze wi?cej, mo?e ukradn? loot'a z ap shinga. Bardzo bym cie prosi? aby? nie dawa? nawet cz??ciowo quest?w z innych ots'?w or rl. Chocia? by nawet quest na coper shielda albo jakie? ANI. etc.

Aktualnie gram na sand otsie i powoli mi si? tam nudzi... 24k lvl za stwora nawet juz mi 1 lvl nie skacze i tylko stoje w mojej dzielnicy z kolegami i pk... Co si? robi naprawde nudne, mam ju? 143 Fragi..

Wracaj?c do norahu... Bd m?g? s?urzy? lekk? pomoc? na roogardzie w postaci Tutora ;) ( w styczniu ko?cze 14 lat !)

Podejrzewam ?e bedzi? ma?o kto gra? na rookgardzie ale kto? opr?cz mnie na pewno b?dzie gra? =) Mam nadzieje ?e bd Questy zagadkowe i normalne. Te normalne Kisiel musisz opisa? ! :rolleyes:
Narka !
I'm Czarny
 
Last edited:

Shinshu

Active User
Joined
May 10, 2009
Messages
148
Reaction score
2
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Siemanko!
Patrz?c jaki zament i syf si? zrobi? z ch?ci? si? dopisze. Bardzo mi si? spodoba?y te ss z rookgardu, a? na tyle, ?e sam wpadne nie raz.
Tholiam kiedy? rozmawia?em na priv z tob? i m?wi?e? ?e bd 3, 4 questy o kt?rych nikt nie b?dzie wiedzia?. Mam nadzieje ?e jak m?wi?e? tak zrobisz! Questy na brass legi,arma ;)
Oczywi?cie jak ju? wspomnia?em bd wpada? raz kiedys mo?e nawet bd gra? godzinke albo dwie dziennie ! A weekend jeszcze wi?cej, mo?e ukradn? loot'a z ap shinga. Bardzo bym cie prosi? aby? nie dawa? nawet cz??ciowo quest?w z innych ots'?w or rl. Chocia? by nawet quest na coper shielda albo jakie? ANI. etc.
Aktualnie gram na sand otsie i powoli mi si? tam nudzi... 24k lvl za stwora nawet juz mi 1 lvl nie skacze i tylko stoje w mojej dzielnicy z kolegami i pk... Co si? robi naprawde nudne, mam ju? 143 Fragi..
Wracaj?c do norahu... Bd m?g? s?urzy? lekk? pomoc? na roogardzie w postaci Tutora ;) ( w styczniu ko?cze 14 lat !)
Podejrzewam ?e bedzi? ma?o kto gra? na rookgardzie ale kto? opr?cz mnie na pewno b?dzie gra? =) Mam nadzieje ?e bd Questy zagadkowe i normalne. Te normalne Kisiel musisz opisa? ! :rolleyes:
Narka !
I'm Czarny

Powiedzial zlodziej
PS: Zaloze sie ze moja wypowiedz zostanie ukarana...


Wiem ze jestes zaje**** mapperem tylko ciezko ci zrobic cos by to mialo klimat
PS2: Rownie dobrze mozesz pelnic ta funkcje bez tutora...
 

Kilonek

User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
46
Reaction score
1
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Wyb?r I'm Czarnego na tutora to z?y wyb?r lecz ja nie decyduj?. Nawet fajny ten rookgaard, tylko my?la?em, ?e b?d? troszk? mocniejsze moby.
 

imczarny

Advanced User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
321
Reaction score
10
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

@Szynszyl
Szynszylku, mistrzu expa, cz?owieku .. Dobra nie bd cie obrarza? ; p
Napisa?em ?e postaram si? ukra?? nie jeden loot wi?c nie bd tutaj ?ednej afery za obraze robi?..

@Krystian
Ty na cm to te? z?y wyb?r a jako? go mia?e? ; ]
Pozdr?w ojc?w ode mnie.
 

Meferot

Advanced User
Joined
May 5, 2008
Messages
232
Reaction score
9
Age
32
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Wyb?r I'm Czarnego na tutora to z?y wyb?r lecz ja nie decyduj?. Nawet fajny ten rookgaard, tylko my?la?em, ?e b?d? troszk? mocniejsze moby.

Bez obaw, b?d? silniejsze moby, to dopiero cz??? pierwsza zdj?? z Rookgaard'u. Jak sko?cz? ca?? wysp? to wgram kolejna porcj? fotek.
 

imczarny

Advanced User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
321
Reaction score
10
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Drzewo wi?ni na bagnach.. Troche dziwne ; p

?agiel stoj?cy w pokoju te? dziwne

Ale najgorsze jest to ?e nie ma ?adnych ss z zagadkami ; /
Np serpent sword w pokoju npc od sprzedawania nardz?dzi. ; p
 

Meferot

Advanced User
Joined
May 5, 2008
Messages
232
Reaction score
9
Age
32
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Drzewo wi?ni na bagnach.. Troche dziwne ; p
?agiel stoj?cy w pokoju te? dziwne
Ale najgorsze jest to ?e nie ma ?adnych ss z zagadkami ; /
Np serpent sword w pokoju npc od sprzedawania nardz?dzi. ; p

Nie na bagnach, a na terenach podmok?ych ;p

Nie wiem co Ci? dziwi w tym ?aglu, gostek ma tam warsztat, nie mo?na ?aglu odczepi? i schowa? do pomieszczenia?

O zagadki si? nie b?j, dopiero powstaj?, na pewno b?d? ciekawe i nie takie proste od rozwik?ania ;)
 

Aro Knight

User
Joined
Nov 2, 2009
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

No rookgaard zajebisty xd.
Juz sie nie moge doczekac 5 grudnia.
Pozdro !
 

imczarny

Advanced User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
321
Reaction score
10
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Ale chodzi mi bardziej o to ?e gostek tak jakby przykleji? ?lin? ten ?agiel do pod?ogi bo o nic si? nie podtrzymuje ale cipsoft nie wymy?li? pochy?ego ?aglu ; p Kij z gostkiem i ?aglem ; ]
Wydaje mi si? ?e w mie?cie rookgardu s? domki czy domki na rooku bd ta?sze ni? na " mainlandzie " ?
I czy b?dzie tak ?e wybierasz ?e startujesz od rookgardu albo od mainlandu z 8 lvl czy zawsze na rooku?
Mam nadzieje ?e rozwik?am jak?? zagadke jako first ; P Powodzenia w kontunuacji rookgardu ; ]
A i czyy bd jakie? specjalne poty na rookgard? OBY TAK : ) ! I czy bd czary? OBY NIE : / !

PS: Jo? Matis ; d Ide opisa? jeszcze 19 park?w narodowych..
Czy kto? po za mn? bedzie gra? na rooku ; d ?
 
Last edited:

Meferot

Advanced User
Joined
May 5, 2008
Messages
232
Reaction score
9
Age
32
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Gr? b?dziecie zaczyna? wszyscy na Rookgaardzie. Mno?nik do?wiadczenia razy pi??, prawdopodobnie do 10 poziomu, ale to mo?e ulec jeszcze zmianie, chodzi o to, ?eby nie przej?? wszystkiego w 10 minut, ale chocia? pom?czy? si? z 30-40. Po wyj?ciu z Rookgaardu mno?nik wzrasta do 10 i pozostanie tak a? do 150 poziomu. Mikstury b?d? na pewno, czar?w nie b?dzie ?adnych. Jak czas pozwoli to zrobimy specjaln? profesj? dla Rookstayer?w, b?d? mogli u?ywa? kilka runek, kt?re b?d? do kupienia w sklepie (destroy filed, fire field itd.).
 

imczarny

Advanced User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
321
Reaction score
10
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Ale bajery ! Widze ?e ca?y czas ?liedzisz co tutaj si? dzieje ; p

A i czy wygl?dy item?w bd podmienione ? Jaki b?dzie nr1 stw?r nor. a jaki stw?r nie dost?pny? Ju? wiadomo ? ; p Chcem sobie po prostu wyobrazi? ten rookgard.

A co z domkami na rooku? BD? Jaka cena za smq? jakie size mniej wi?cej ? ile ich b?dzie ?

I co z sms shopem? B?dzie osobno na rookgard i na main czy b?dzie po prostu jaki? npc od kt?rego si? odbiera itymy z sms shopu albo co? w tym stylu. Ju? sobie wyobra?am sms shop na rookgard Chain armor 10 pkt,
bow 15 pkt, bp small pot?w 20 pkt : D

Troche ci? pom?cze tymi pytaniami ale taka moja rola w ko?cu na starym norahu mia?e? 70 % priv ode mnie ; ]
 

Meferot

Advanced User
Joined
May 5, 2008
Messages
232
Reaction score
9
Age
32
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Odp: Nowy Norah (norah.pl) 5 grudnia 2009

Jak dobrze zauwa?y?e? na Rookgaardzie b?d? domki, je?li uda si? wykombinowa?, ?eby ceny by?y ni?sze ni? na Mainie to tak zrobimy. Domk?w jest ponad 10.

Nie mog? powiedzie? jakie potwory b?d? dost?pne a jakie nie bo nie b?dzie zabawy. Na pewno pojawi si? Smok, Tarantula, Minotaur Mag i Ghoul.

Na postacie z Rookgaardu nie b?dzie mo?na kupi? przedmiot?w z SMS Shop. W zwi?zku z tym, Rookgaard b?dzie w pe?ni r?wny dla ka?dego.

PS: A ten ?agiel to o ?cian? jest oparty :)
 
Status
Not open for further replies.
Top