What's new

Nowy Projekt !! Evolera.pl Szukam Tutorow,GM,CM,Grafika,Mappera

Status
Not open for further replies.

qento

User
Joined
Nov 3, 2008
Messages
14
Reaction score
3
bg03.jpg


Witam Rozpoczynam nowy projekt Evo orsh ots ! (cos w stylu hermot.eu)
Posiadamy Dobry server dedykowany z zabezpieczeniami przed atakiem DDOS.
Jezeli masz doswiadczenie i posiadasz powyzej 16lat serdecznie zapraszamy cie do zespolu napisz podanie na forum ots. Chcemy zaprzeczyc mitom ze na Evo otsach gra sie 3 dni max !

Poszukujemy:

Reklamatorow [2/20]
Tutorow [0/4]
Game Masterow [0/2]
Comunity Menagerow [0/2]

Ponadto szukamy dobrego MAPPERA [Gwarantowana posada CM]


Podania do Supportu nalezy pisac na:





kontakt do mnie:
GG: 15927515
mail: qento1993@gmail.com

Prosil bym o nie pisanie wiadomosci typu "jestes"
 

XDczorny

New User
Joined
Apr 29, 2011
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Nowy Projekt !! Evolera.pl Szukam Tutorow,GM,CM,Grafika,Mappera

Wiek: 19lat
Imi?: Pawe?
Posada ? (CM/GM/TUT) : CM/GM
Prof: Pomoc
Sta? ? : 4-5 lat ( na ots mog? siedzie? od pocz?tku maja po kilka godzin dziennie(dzi?ki czemu ka?dy gracz b?dzie mia? mo?liwo?? otrzymania sprecyzowanej wiadomo?ci, oraz zadania pytania, porozmawiania)
GG : 10594133
Co mog? wprowadzi?: spok?j, dobr? atmosfer?, dyscyplin?..jak i pomoc graczom kt?rych n?kaj? pytania
Mo?e co? o sobie
Zabawa z Tibi? rozpocz??a si? 7 lat temu..Jak ma?o kto posiada?em stanowisko tutora na rl Tibia(posiada?em tak?e stanowiska tj. tutor, senior tutor, gm) na innych ostach..lecz z r??nych powod?w(decyzja w?a?ciciela, inne przyczyny...zdecydowa?y..?e ots?w nie ma)..Przyznam..mia?em przypadek gdzie sam musia?em zrezygnowa? z funkcji gma(w?a?ciciel by? niepowa?ny, by? tak?e s?abym zarz?dcom otsa)
Mo?e cechy og?lnego charakteru:
Jestem osob? impulsywn?, energiczn?, nie lubi?c? porz?dku, ale potrafi?c? si? w nim odnale??, lubi? walczy? o swoje, jestem osob? lubi?c? adrenalin?. W swoim ?yciu potrzebuje doradztwa nienawidz? nakaz?w i zakaz?w, je?eli kto? mnie do czego? zmusza zawsz? robi? na przek?r
Moj? list? warto?ci jest:
-wolno??
-tolerancja
-r?wno??
-przyja??
-szczero??
 

Kukurydza

OT Expert
Joined
Jun 30, 2010
Messages
358
Reaction score
36
Odp: Nowy Projekt !! Evolera.pl Szukam Tutorow,GM,CM,Grafika,Mappera

M?g?by? doda? 2-3 screeny z mapy? Chcia?bym wiedzie? na jakim poziomie jest mapa...
 

JukaSsI

User
Joined
Dec 20, 2010
Messages
39
Reaction score
0
Odp: Nowy Projekt !! Evolera.pl Szukam Tutorow,GM,CM,Grafika,Mappera

Imi?: ?ukasz
Wiek: 16
Do?wiadczenie: na kilku otsach by?em gmem/cm
Posada:CM/GM
O sobie: Jestem osob? pracowit? oraz zaufan?, wszelkie informacje kt?re zostan? mi powierzone zostaj? u mnie i nie wychodz? .Lubi? od czasu do czasu pogra? w koszyk?wk? oraz poje?dzi? na rowerze.Hmm, jestem osob? mi?? i niekonfliktow?, dlatego te? k??tnie z mojej strony nigdy nie powstan? .
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Nowy Projekt !! Evolera.pl Szukam Tutorow,GM,CM,Grafika,Mappera

@XDczorny:
Twoja lista wartosci to 'wolnosc, milosc, tolerancja!' , normalnie jak na paradzie peda..[r?wno?ci]. 'Je?eli kto? mnie do czego? zmusza zawsz? robi? na przek?r' < czyli jestes niedopieszczonym dzieckiem ktore nigdy nie s?ucha sie przelozonych ;/
'Co mog? wprowadzi?: spok?j, dobr? atmosfer?, dyscyplin?..jak i pomoc graczom kt?rych n?kaj? pytania' << wprowadzisz dyscypline i jednoczesnie dobra atmosfere? a coz to czyzby gaja i uranos znow sie polaczyly? ;o gdy jest dyscyplina to wsrod graczy nigdy nie ma dobrej atmosfery..

@Topic: Kolejny nub ots gdzie szukasz 100 gmow itp, wiecej kadry niz graczy bedzie hehe, nie chce dolaczyc ale oto podanie:

Imie: Patryk
Wiek: 16
Do?wiadczenie: By?em reklamatorem w Cipsofcie
Inne: Lubie placki, takie jab?kowe ;s
 

XDczorny

New User
Joined
Apr 29, 2011
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Nowy Projekt !! Evolera.pl Szukam Tutorow,GM,CM,Grafika,Mappera

Arkam Shadow
Ogarnij ten pusty sagan fallusie. Napinaczu z neta.
Tak to jest..jak cz?owiek powybiera sobie zdania z kontekstu.
 
Last edited:

wkuwacz

New User
Joined
Jul 26, 2011
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Nowy Projekt !! Evolera.pl Szukam Tutorow,GM,CM,Grafika,Mappera

Imi?:Rafa?
Wiek: 16
Do?wiadczenie: Na 2 ots by?em Gm
Posada:CM/GM/Tutor
O sobie: Jestem osob? pracowit? ,zawsze dotrzymuje obiecanego s?owa.Admini byli ze mnie zadowoleni gdy gralem na ich ots.
GG:37132801
Sta?:3 Lata
;D
 

Przemek1215

Advanced User
Joined
Jan 22, 2009
Messages
224
Reaction score
8
Odp: Nowy Projekt !! Evolera.pl Szukam Tutorow,GM,CM,Grafika,Mappera

Imi?: Przemek
Wiek: 16
Do?wiadczenie: By?em kilka razy gm, znam komendy
Posada: cm/gm
O sobie: Lubi? pomaga? ludziom dlatego te? zg?osi?em si? tutaj by pomaga? ludziom na serwerze.
 

Tayfoon

Advanced User
Joined
Jul 29, 2009
Messages
239
Reaction score
12
Odp: Nowy Projekt !! Evolera.pl Szukam Tutorow,GM,CM,Grafika,Mappera

Witam. :)

Imi? - Micha?.
Wiek - 16 lat.
Posada - Mapper (cm).
Do?wiadczenie - Mappuj? kilka lat z du?ymi przerwami. Informacje i do?wiadczenia zbieram na zasadzie pr?b i b??d?w oraz poprzez ogl?danie prac innych.
Zalety - Zaczn? od tego, ?e mappuj? dok?adnie z oczekiwaniami zleceniodawcy (robi? wszystko, aby tak by?o), a cz?sto dodaj? r?wnie? "co? od siebie". Tak wyra?am siebie. Ponadto ch?tnie rozmawiam z graczami i udoskonalam map? wg ich potrzeb (tak robi?em na innych serwerach - na 2 ots'ach tak?e by?em mapperem, a na niezliczonej liczbie by?em cm'ami, gm'ami itp.).
Troch? o sobie - Jestem pracowity i sumienny. Zlecenia b?d? wykonywa? w jak najszybszym terminie. Jestem weso?ym, zawsze u?miechni?tym optymist? :) No i nie wiem co jeszcze xd Mo?e... Lubi? rogale ma?lane Mmmm... <3



Pozdrawiam i czekam na odpowied?,
Tayfoon.



Ps. Moje gg: 36877497.
 
Status
Not open for further replies.
Top