What's new

nowy system fragow

Status
Not open for further replies.

jaco890

Active User
Joined
May 6, 2008
Messages
102
Reaction score
5
Ot?? . Wczoraj z kolegami wbi?em na tibie rl (ostani raz gralem na 8.0) wybiegramy na miasto , zabili?my trzech pierwszych typ?w i patrzymy i ka?dy ma RS !!!

o co chodzi po 3 fragach rs.. ile on trwa i jak z innymi skillami.

Prosz? o pomoc :)
Notka moderatorska:
Przenosz?

Notka moderatorska:
Problem rozwi?zany, zamykam

@edit dzi?ki : )
 

Dziobek19

Senior User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
588
Reaction score
32
Odp: nowy system fragow

3 fragi w 24h/5 frag?w w tydzie?/7 w miesi?c potrzeba na RSa , tak chyba nadal jest nie mam pewno?ci ale chyba tak :)
 

HateThisSite

Advanced User
Joined
Feb 14, 2011
Messages
465
Reaction score
60
Odp: nowy system fragow

Rs trwa 30 dni, jak wbijesz wi?cej frag?w to wbijasz bs'a i ludzie wal? w Ciebie tyle, co w potwory, oraz nie mo?esz wali? czar?w obszarowych.
 

Norek12

Active User
Joined
Aug 13, 2011
Messages
63
Reaction score
4
Odp: nowy system fragow

Je?eli masz Rs to mo?esz dzienie bi? po 2 osoby od 24h czeka? i ponownie 2 osoby. Gdy zabijesz 3 masz Black skull , a wtedy hity bd w ciebie wchodzi? jak w potwory :D
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: nowy system fragow

Ludzie. Chodzi mu o pytanie dlaczego oni wszyscy naraz z?apali red skulle.
Z tego co mi wiadomo kiedy? frag dostawa?a osoba dobijaj?ca, teraz jest inaczej, ot?? wyja?niam: Po kt?rym? tam update wszyscy atakuj?cy danego gracza otrzymuj? fraga za wsp??udzia?. Atakowali?cie razem we trzech, w tym samym czasie, zadali?cie podobne dmg, wi?c wszystkim wam zaliczy?o fragi i za nie rsy.
Nie wiem po jakim czasie frag traci wa?no?? ale red skull trwa 30dni niezale?nie od tego w jakim czasie si? go nabi?o. Maj?c red skull wypada ci ca?e eq, zawsze, nie wiem czy blessy s? liczone w stracie expa, przed black skullem poza czaszk? i spadaj?cym ca?ym ekwipunkiem po ?mierci nie r??nisz si? niczym od gracza z bia?? czaszk?, reszta zosta?a wyja?niona w postach wy?ej.
 
Last edited:

jaco890

Active User
Joined
May 6, 2008
Messages
102
Reaction score
5
Odp: nowy system fragow

wszystko wyja?nione. Dzi?kuje za pomoc , temat do zamkni?cia.
 
Status
Not open for further replies.
Top