What's new

Nowy system p?atno?ci dost?pny dla kolejnych kraj?w!

Status
Not open for further replies.

Gummis

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
147
Reaction score
17
Tibia jest i b?dzie gr? darmow?, ale ?eby pozna? wszystkie jej tajemnice musimy zakupi? Premium Account. Niedawno zosta? wprowadzony nowy system op?at lecz by? on dost?pny tylko w niekt?rych krajach. Jak zapowiada CipSoft, od 26 maja mo?liwo?? korzystania z nowego systemu p?atno?ci zostanie udost?pniona graczom z pa?stw takich jak: Andora, Bu?garia, Chorwacja, Czechy, Estonia, Grecja, W?gry, Islandia, Irlandia, W?ochy, ?otwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Monako, Polska, Portugalia, Rumunia, S?owacja, S?owenia i Hiszpania.
 

Czempion

Senior User
Joined
May 18, 2008
Messages
656
Reaction score
71
Jaki nowy system p?atno?ci ? Chodzi o to, ?e np. b?dziemy mogli wys?a? pieni?dze na pacc przez kome itp? Bo nie zabardzo rozumiem...

#down
Ju? rozumiem, dzi?ki za wyt?umaczenie =P. Fajna sprawa z tym posiadaniem pacc'a na 30 dni. Ciekawe ile b?dzie kosztowa? ?
 
Last edited:

Gummis

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
147
Reaction score
17
Cytuje z innego forum:

Nowy system pozwala Ci na za?o?enie „abonamentu” dla pojedynczych op?at za PACC, na 30 lub 90 dni. Abonament to pozwolenie, w kt?rym pozwalasz nam na zbieranie pieni?dzy z twojej karty kredytowej. Gdy Premium zaczyna Ci si? ko?czy? i automatycznie kupowa? nast?pny. To wszystko gwarantuje, ?e PACC b?dzie kupowany w odpowiednim czasie. T? drog? nie b?dziesz si? ju? musia? martwi? o strat? domku przez sko?czenie si? Premium.

Polega to po prostu na tym, ?e pieni?dze z konta b?d? automatycznie pobieranie, co zmniejszy drogie op?aty i prowizje.
No i plusem jest to, ?e b?dzie mo?na zakupi? pacc na 30 dni.
 

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Witam. Wreszcie znalaz?a si? w tym POLSKA, wreszcie b?dzie mo?na wykupic Premium Accont na 30 dni, b?dzie pobierane z karty kredytowej. Super !!, wreszcie docenili Polsk? w tym. Pozdrawiam, Jack Kamus.

@Andzia
Przepraszam m?j b??d, masz racje b?dzie mo?na przed?u?y?.
 
Last edited:

Andzia

Ale ze mnie krejzolka;*;*
Joined
Apr 5, 2008
Messages
327
Reaction score
54
Age
25
@Jack
Z tego, co ja zrozumia?am to b?dzie mo?na przed?u?y?, anie kupi?.

@topic
Pomys? jest bardzo fajny i my?l?, ?e du?o os?b z tego skorzysta, np. ja ;)
 

Gummis

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
147
Reaction score
17
To dzia?a na zasadzie:
Kupujecie paka na 90 dni i co miesi?c cipsoft pobiera wam kase z konta, dlatego w taki spos?b mo?na nawet po pierwszym miesi?cu anulowa? subskrypcj? bez ?adnych kar typu ban za invalid paymet.
 

lukas19966

Active User
Joined
May 16, 2008
Messages
77
Reaction score
2
Spoko ^^ POLSKA ROX xD ale to na 30 dni to masakra .. Thiefy w ANK bend? -.------------
 

Xayy

User
Joined
Apr 27, 2008
Messages
25
Reaction score
0
Czyli b?dzie mo?na Pacc'a na 30 dni kupi?? Je?li tak, to tylko przez ten abonament, czy inaczej te?? ;p
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Nie mo?na kupi? pacca na 30 dni. Mo?esz trwaj?cego ju? pacca kt?ry ci si? ko?czy przed?u?y? o 30 dni, jasne?

Witam. Wreszcie znalaz?a si? w tym POLSKA, wreszcie b?dzie mo?na wykupic Premium Accont na 30 dni, b?dzie pobierane z karty kredytowej. Super !!, wreszcie docenili Polsk? w tym. Pozdrawiam, Jack Kamus.

Szczerze? Nie ma si? z czego cieszy?. Polska jest najliczniejsz? nacj? w tibi i wg. mnie powinnismy mie? ten system jako pierwsi a jeste?my z (bez urazy) krajami typu: Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Monako, Rumunia, Andora, Islandia. Widzia?e? kiedy? graczaj z tego kraju? Bo ja nie. Wg. mnie to ostatnie dodane kraje i Polsk? wsadzili bo musieli...
 

ziki

Active User
Joined
Apr 30, 2008
Messages
131
Reaction score
5
Czemu pomineli Polsk? ... :confused: Czyste chamstwo -.- Kto wbi? pierwszy 300 lvl ? Z jakiego kraju pochodz? dwaj gracze z najwyzszymi lvl co ?! POLSKA ! :mad: Nie widzia?em graczy ze Francji, ?otwy, Rumunii, Monako, Irlandi, Islandi, W?gier, Estonii i tam jeszcze par? jest >,.,> Co to ma by? :confused::(
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Chyba nie czyta?e? pierwszego posta...

@down Chyba nie do ko?ca rozumiesz. Wyja?ni?em to w poprzednim po?cie. Nie ma teraz pacca na 30 dni jako takiego. MO?esz sobie trwaj?cego ju? paccca przed?u?y? o 30 dni. Czy zwi?kszy to sprzedarz? W?tpie. Dlatego, ?e jak kto? ma pacca 90 dni+ to i tak jak mu si? sko?czy to kupi znowy 90 albo i wi?cej bo to jest bardzo op?acalne. 30 dniowe przed?u?enie raczej nie b?dzie si? cieszy?o du?? popularno?ci?. Takie jest moje zdanie.
 
Last edited:

Nitro Bee

Active User
Joined
May 12, 2008
Messages
66
Reaction score
4
pacc na 30dni?? zrobili to tylko ,?eby wi?cej os?b kupywa?o z czym si? wi??e dobry zarobek :D

yeah jutro nowy system p?atno?ci b?dzie w polsce yeah
 
Status
Not open for further replies.
Top