What's new

O.S.T.R.- Adam Ostrowski Dyskusje...

Status
Not open for further replies.

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Witam wszystkich tutaj zgromadzonych napewno kto? z naszego grona s?ucha? kiedy? lub s?ysza? albo s?ucha ;] Ostrego (o.s.t.r.-a) , Co my?licie o tym Raperze ? Osobi?cie jestem jego Fanem i uwa?am ?e jego p?yty s? wyj?tkowe oraz ich przekaz jest godny uwagi
Kawa?ek z Nowej P?yty "Ocb" :
"Po Drodze Do Niebia"



#Down

Peja ?adnie nawija , co do jego pocz?tku polecam film "blokersi" zapewno ogl?da?e? ;]
 
Last edited:

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: O.S.T.R.- Adam Ostrowski Dyskusje...

Lubi? kawa?ki Ostrego ale osobi?cie nie jestem jakim? tam fanem cho?by ze wzgl?du na to ?e pos?uguje si? zbyt inteligentnym s?ownictwem i cz?sto trzeba pos?ucha? jedno nagranie kilka razy aby rozkmini? o co chodzi w niekt?rych zwrotach. Og?lnie preferuje mojego Rychu Peje :up:
 

Uncross

Confutatis maledictis
Joined
Sep 24, 2008
Messages
312
Reaction score
45
Age
33
Odp: O.S.T.R.- Adam Ostrowski Dyskusje...



Zapraszam =d
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: O.S.T.R.- Adam Ostrowski Dyskusje...

Ka?da p?yta Ostrego jest wyj?tkowa i ?wietna, mam wszystkie na dysku i nie ?a?uj? megabajt?w na dysku ;)
 
Last edited:

Frox

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
494
Reaction score
33
Odp: O.S.T.R.- Adam Ostrowski Dyskusje...

Kupcie sobie oryginalne p?yty, a bedziecie mogli powiedziec ze go szanujecie - jego jako cz?owieka i muzyka.
Nie bede sie wypisywac na temat Adama bo zabrak?oby forum...
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: O.S.T.R.- Adam Ostrowski Dyskusje...

Zgodz? si? z P. Forxem :)D), nie zbawi was to 4-5 dyszek, mo?na to od?o?y? sobie i kupi?, a nie z neta piraty ?ci?ga?... Co do samego Ostrego ma u mnie wielki szacunek za t? p?yt?, osobi?cie najbardziej podoba mi si? kawa?ek Dom.
 

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Odp: O.S.T.R.- Adam Ostrowski Dyskusje...

Nono Ja osobi?cie polecam p?yte "Ocb" Oraz "Masz to jak w Banku" Ale innym nie pogardze :p , jak wida? temat si? powoli rozkr?ca ;]
 

Frox

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
494
Reaction score
33
Odp: O.S.T.R.- Adam Ostrowski Dyskusje...

Ka?da p?yta Ostrego jest wyj?tkowa i ?wietna, mam wszystkie na dysku i nie ?a?uj? megabajt?w na dysku ;)
Zapomnia?em dodac :
"...pirat goni pirat, tak gin? nasze dzi?gi - za kurestwo dzi?k!"
Tylko sie osmieszy?es piszac tego posta.
Fakt faktem, ze p?yty do JTTS by?y o wiele lepsze jak dla mnie.Tak czy siak wszystkie utwory Ostrego trzymaja wielki poziom, muzyczny i tekstowy.
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: O.S.T.R.- Adam Ostrowski Dyskusje...

Zapomnia?em dodac :
"...pirat goni pirat, tak gin? nasze dzi?gi - za kurestwo dzi?k!"
Tylko sie osmieszy?es piszac tego posta.
Fakt faktem, ze p?yty do JTTS by?y o wiele lepsze jak dla mnie.Tak czy siak wszystkie utwory Ostrego trzymaja wielki poziom, muzyczny i tekstowy.
Nie b?d? p?aka?, ?e nie. Imo tak jest ze wszystkim, w dobie internetu, wielu mega na sekund? szkoda mi pieni?dzy na film, czy p?yt? z muzyk?, wole je wyda? np. na ubrania, ale to teamt na inn? rozmow?.
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: O.S.T.R.- Adam Ostrowski Dyskusje...

Nie znam wszystkich p?yt ani nut, s?ucham kilka kawa?k?w. A je?li s?ucham to z youtube.com albo zassysam na dysk. Nie wiem czym sie szczyci? ?e posiadam oryginaln? p?yt?. W erze internetu nie ma takiej osoby kt?ra nie ?ci?gne?a by czego? z sieci. Je?li chcecie ratowa? ten stan to powodzenia.
 

Frox

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
494
Reaction score
33
Odp: O.S.T.R.- Adam Ostrowski Dyskusje...

Nie b?d? p?aka?, ?e nie. Imo tak jest ze wszystkim, w dobie internetu, wielu mega na sekund? szkoda mi pieni?dzy na film, czy p?yt? z muzyk?, wole je wyda? np. na ubrania, ale to teamt na inn? rozmow?.
JA PIERDOLE !
Cz?owieku, wiesz ile ja sobie odm?wi?em rzeczy zeby miec spora kolekcje p?yt ?
Nawet sobie sprawy nie zdajesz..., wydac 30z? na p?yte to nie jest wielki koszt.
Jezeli na prawde szanujesz muzyka, chcesz zeby mia? mozliwosc dalszego tworzenia to trzeba kupic.Ja wiem jaka jest sytuacja w polsce, nie kazdego stac jest kupowac sobie p?yty, mnie tez nie stac, a jednak potrafie odm?wic sobie paru rzeczy zeby miec p?yte.
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: O.S.T.R.- Adam Ostrowski Dyskusje...

JA PIERDOLE !
Cz?owieku, wiesz ile ja sobie odm?wi?em rzeczy zeby miec spora kolekcje p?yt ?
Nawet sobie sprawy nie zdajesz..., wydac 30z? na p?yte to nie jest wielki koszt.
Jezeli na prawde szanujesz muzyka, chcesz zeby mia? mozliwosc dalszego tworzenia to trzeba kupic.Ja wiem jaka jest sytuacja w polsce, nie kazdego stac jest kupowac sobie p?yty, mnie tez nie stac, a jednak potrafie odm?wic sobie paru rzeczy zeby miec p?yte.
No to tym si? r??nimy, bo ja wol? sobie kupi? np. t-shirta ni? p?yt?, kt?r? mog? ?ci?gn??. Po prostu moja opinia i nie musisz pierdoli?;)
 

Sidron

Advanced User
Joined
Jul 20, 2008
Messages
283
Reaction score
12
Odp: O.S.T.R.- Adam Ostrowski Dyskusje...

Wiadomo ?e Ostrego nikt na freestyle nie pojedzie.
A je?li chodzi o wydane p?yty i kawa?ki to jest niez?y... pisze m?drze lecz czasami jego kawa?ki s? denne przez s?abszy bit lub uk?ad s??w.
Wed?ug mnie najlepszym raperem jest "PiH"
Pisz? z ?ycia ale nie p?acze nad swoim losem jak by?o kiedy? tak jak Ryszard Andrzejewski (Peja)
Co do Peji to a? mi ?al dup? ?ciska ?e mam takie same nazwisko jak on.
Peja to amator kt?ry napindala o swoim ?yciu w k??ko ... niema kawa?ka w kt?rym by nie nawi?za? s?owa do swojego ?ycia.
Wkurzaj? mnie tacy ludzie.
 

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: O.S.T.R.- Adam Ostrowski Dyskusje...

Uwa?am go za dobrego rapera.
Najbardziej podoba mi si? to,?e ma sw?j styl,jego piosenki daj? wiele do my?lenia,maj? sens.Na przyk?ad nie ?piewa ci?gle tego samego co Peja-?wiat jest do dupy,szacunek ludzi ulicy.
Po prostu jego s?owa s?...m?dre,nie to co Hemp Gru-HWDP,JP,a potem dzieci lansuj? si?."Jebi? policjant?w i my?l?,?e jestem kim?"-brednie.
 

Shiva1

Active User
Joined
Sep 2, 2008
Messages
135
Reaction score
22
Odp: O.S.T.R.- Adam Ostrowski Dyskusje...

Wiadomo ?e Ostrego nikt na freestyle nie pojedzie. A je?li chodzi o wydane p?yty i kawa?ki to jest niez?y... pisze m?drze lecz czasami jego kawa?ki s? denne przez s?abszy bit lub uk?ad s??w. Wed?ug mnie najlepszym raperem jest "PiH" Pisz? z ?ycia ale nie p?acze nad swoim losem jak by?o kiedy? tak jak Ryszard Andrzejewski (Peja) Co do Peji to a? mi ?al dup? ?ciska ?e mam takie same nazwisko jak on. Peja to amator kt?ry napindala o swoim ?yciu w k??ko ... niema kawa?ka w kt?rym by nie nawi?za? s?owa do swojego ?ycia. Wkurzaj? mnie tacy ludzie.

O. Mamy przyk?ad jak m?ode pokolenie w Polsce jest (brak mi s?owa) hm... zjebane :up:

Po pierwsze. Chcesz powiedzie?, ?e ?piewanie o ?yciu jest be. No to pomy?lmy. Ostry, Firma, Molesta, Paktofonika czy Tw?j PiHu - oni nie ?piewaj? o ?yciu, nie? Je?eli chcesz zab?ysn?? czym? nowym (w tym wypadku znajomo?ci? na temat Polskiego HH) to si? zastan?w co piszesz.

Najlepsze jednak by?o to: "Peja to amator kt?ry napindala o swoim ?yciu w k??ko" O.S.T.R r?wnie? "napindala" o swoim ?yciu, wi?c dlaczego jednego popierasz a drugiego nie? Zreszt? nad czym tu si? rozwodzi?. Je?eli to amator to dlaczego ma tak wielkie poparcie w?r?d s?uchaczy?

Frox napisa?:
Kupcie sobie oryginalne p?yty, a bedziecie mogli powiedziec ze go szanujecie - jego jako cz?owieka i muzyka.
Nie bede sie wypisywac na temat Adama bo zabrak?oby forum...

Dok?adnie. O.C.B to p?yta wyj?tkowa. Powiem szczerze, ?e jedyna, kt?ra podoba mi si? w ca?o?ci.
Natomiast odno?nie piractwa i kupowania p?yt.

KUPUJCIE P?YTY M?ODSZYCH I MNIEJ ZNANYCH RAPER?W - DLA CIEBIE TO PARE Z?OTYCH, A WSPIERASZ POLSKI HIP-HOP.
 

Sidron

Advanced User
Joined
Jul 20, 2008
Messages
283
Reaction score
12
Odp: O.S.T.R.- Adam Ostrowski Dyskusje...

O. Mamy przyk?ad jak m?ode pokolenie w Polsce jest (brak mi s?owa) hm... zjebane :up:
Po pierwsze. Chcesz powiedzie?, ?e ?piewanie o ?yciu jest be. No to pomy?lmy. Ostry, Firma, Molesta, Paktofonika czy Tw?j PiHu - oni nie ?piewaj? o ?yciu, nie? Je?eli chcesz zab?ysn?? czym? nowym (w tym wypadku znajomo?ci? na temat Polskiego HH) to si? zastan?w co piszesz.
Najlepsze jednak by?o to: "Peja to amator kt?ry napindala o swoim ?yciu w k??ko" O.S.T.R r?wnie? "napindala" o swoim ?yciu, wi?c dlaczego jednego popierasz a drugiego nie? Zreszt? nad czym tu si? rozwodzi?. Je?eli to amator to dlaczego ma tak wielkie poparcie w?r?d s?uchaczy?
Dok?adnie. O.C.B to p?yta wyj?tkowa. Powiem szczerze, ?e jedyna, kt?ra podoba mi si? w ca?o?ci.
Natomiast odno?nie piractwa i kupowania p?yt.
KUPUJCIE P?YTY M?ODSZYCH I MNIEJ ZNANYCH RAPER?W - DLA CIEBIE TO PARE Z?OTYCH, A WSPIERASZ POLSKI HIP-HOP.
Cz?owieku sam w ?yciu prze?y?em wiele... mam te 15 lat i ju? spierdolony ?wiat.Na og?? chodzi?o mi o to ?e Peja napierdala ca?y czas o tym jak on mia? ?le i ?e wychowywa? si? na ulicy... tak jak pisa?em wcze?niej w ?adnym jego kawa?ku nie omino? s??w tycz?cych si? jego okropnego ?ycia...
Ostr robi to z umiarem napisa? 2 kawa?ki w kt?rych ulica dotyka kraw??nika jego ?ycia. Pihu tak samo.
I nie pierdol ?e tak nie jest... m?ode szmaty wo?aj? na ulicach HWDP, a jak przyjdzie co do czego i psy ich spisuj? to sraj? w majty.Tak w?a?nie jest.
M?ode pokolenie w 40% to idioci napakowani koksami tak jak starszy Ryszard napakowany od?ywkami.
@Frox
Nie chcia? by? by? na moim miejscu... oj nie chcia? by? ;)
Moim biologicznym rodzicom odebrano prawa rodzicielskie a teraz mam gorzej ni? kiedy?.
Nie chc? wi?cej pisa?...
 
Last edited:

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: O.S.T.R.- Adam Ostrowski Dyskusje...

Akurat Piha i Peje znam bardzo dobrze. I powiem szczerze ?e nuty Ry?ka na prawd? robi? sie ju? nudne. Stare kawa?ki by?y ?wietne, ale te co teraz wychodz? s? chujowe za przeproszeniem tak jakby nagrywa? je dla kasy. Wszyscy nawijaj? teraz o problemach z bloku, jaki to my mamy rz?d. Lepsze to ni? jaka? wiocha JP i bujanie si? w klapkach na teledysku : /
Ka?dy jako? si? wychowywa? i z tego bierze si? ten przekaz. Peja mia? ci??kie ?ycie, m?wi? w amatorskim wywiadzie ?e chla? w?de nie jad? i by? wiecznie g?odny. Jednak sam m?wi ?e nie chce tworzy? rapu na farmazonach typu: "O jaki rysiu jest biedny", "jaka sierotka". Zdaje mi si? jednak ?e temat dotyczy niejakiego OSTREGO. Tak wi?c nie tw?rzmy offtopu.

Wracaj?c do p?yt. Ja nie jestem kolekcjonerem, nigdy niczego nie zbiera?em, ani zbiera? nie zamierzam. Nie kupie czego? co za 3 dni b?d? zna? na pami?? a p?yta b?dzie si? ku?y? na p??ce. Je?li wam tak zale?y i my?licie ?e dzi?ki temu jeste?cie wi?kszymi fanami, albo chcecie sie po prostu jako? usatysfakcjonowa?* to kupujcie te p?yty.

* Wyraz usatysfakcjonowa? mo?e by? za trudny dla niekt?rych u?ytkownik?w forum.
Wyja?nienie:
usatysfakcjonowa?- «zadowoli? kogo?, zaspokoi? czyje? potrzeby lub aspiracje»
 

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Odp: O.S.T.R.- Adam Ostrowski Dyskusje...

#Up , Szczerze m?wi?c nie mam nic przeciwko do tego , mo?emy podyskutowa? na temat swoich prze?y? . Ja osobi?cie powiem ?e wychowa?em si? na Kaliberze (K44) oraz Paktofonice. I nie uwa?am ?e Peja jest s?abym raperem poniewa? w swojej karierze nawin?? kawa?ki kt?ry wpad?y w ucho , mia?y przekaz i zapewne pami?ta go wi?kszo?? z nas , Dam przyk?ad napewno ale to napewno znacie cytat.."Jest jedna rzecz dla kt?rej warto ?y?" ;] oraz "Ciemno ju?" to s? kawa?ki kt?re zostan? z nami na zawsze. Fakt napisa? te? "?ycie Kurewskie" co niby przedstawia to ca?e nasze brzydkie i nie ?adne ?ycie no ale wiecie ka?dy raper ma co? swojego o czym chce nawinon?. A co do p?yty Ostrego "Ocb" to wpad?o mi idealnie w moje ma?e ucho "Po drodze do Nieba" boski kawa?ek ostry nawija o tym co ma na sobie i o co musi "zadba?". ?aden raczej polski raper nie mia? ?atwo w ?yciu , Moi rodzice uwa?aj? ?e ka?dy raper zaczyna? pij?c piwo pod blokiem nie uwa?am tak ale Peja sam si? przyzna? a inni napewno ?atwiej od niego nie mieli. Cieszy mnie to ?e ka?dy w tym teamacie ma co? do powiedzenia , ja nie uwa?am tego za offtop uwa?am ?e ka?dy ma co? do powiedzenia i ma to napisa? . Piszcie co s?dzicie , mo?e napiszcie co? o Sobie napewno kto? nawin?? jaki? kawa?ek , bity ? z tego co wiem to Frox-y robi bity.

Pozdro, Peace...
 

Sysek1

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
274
Reaction score
19
Odp: O.S.T.R.- Adam Ostrowski Dyskusje...

O.S.T.R Jest bogiem jego Rap jest na?ogiem jaranie zabaw? ;) M?wili nie my?l m?wili nie dotykaj ;D

Ostr to najlepszy raper w polsce ?piewa o ?yciu jak 2pac [*]:up::up:
inni odpadaj? i ich suki kt?re ruchaj?:down::down:
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: O.S.T.R.- Adam Ostrowski Dyskusje...

#Up , Szczerze m?wi?c nie mam nic przeciwko do tego , mo?emy podyskutowa? na temat swoich prze?y? . Ja osobi?cie powiem ?e wychowa?em si? na Kaliberze (K44) oraz Paktofonice. I nie uwa?am ?e Peja jest s?abym raperem poniewa? w swojej karierze nawin?? kawa?ki kt?ry wpad?y w ucho , mia?y przekaz i zapewne pami?ta go wi?kszo?? z nas , Dam przyk?ad napewno ale to napewno znacie cytat.."Jest jedna rzecz dla kt?rej warto ?y?" ;] oraz "Ciemno ju?" to s? kawa?ki kt?re zostan? z nami na zawsze. Fakt napisa? te? "?ycie Kurewskie" co niby przedstawia to ca?e nasze brzydkie i nie ?adne ?ycie no ale wiecie ka?dy raper ma co? swojego o czym chce nawinon?. A co do p?yty Ostrego "Ocb" to wpad?o mi idealnie w moje ma?e ucho "Po drodze do Nieba" boski kawa?ek ostry nawija o tym co ma na sobie i o co musi "zadba?". ?aden raczej polski raper nie mia? ?atwo w ?yciu , Moi rodzice uwa?aj? ?e ka?dy raper zaczyna? pij?c piwo pod blokiem nie uwa?am tak ale Peja sam si? przyzna? a inni napewno ?atwiej od niego nie mieli. Cieszy mnie to ?e ka?dy w tym teamacie ma co? do powiedzenia , ja nie uwa?am tego za offtop uwa?am ?e ka?dy ma co? do powiedzenia i ma to napisa? . Piszcie co s?dzicie , mo?e napiszcie co? o Sobie napewno kto? nawin?? jaki? kawa?ek , bity ? z tego co wiem to Frox-y robi bity.
Pozdro, Peace...
Sam s?ucham PFK, Kalibra s?ucha?em, i s?ucham ale rzadko, taki hardcore i rycie ?ba mnie ju? nie interesuje ^^ Wole ch?opak?w z pfk company ; )
Szkoda ?e takiej drugiej ekipy ju? nie b?dzie. Jak patrze na teledysk pfk-jestem bogiem to si? ?ezka w oku kr?ci. A nuty Peji? Czy znacie jaki? utw?r z nowej p?yty do kt?rego mo?na by?oby nagra? teledysk?

Przyk?ady:


A tu pierwszy z klip?w promuj?cych p?yt?:

"Po raz kolejny podnosz? sobie poprzeczke..."
Przes?uchajcie wi?cej utwor?w, i na prawd? zdaje mi si? ?e jak na 15 lat do?wiadczenia, to jest jedna z najgorszych p?yt. Oczywi?cie podobaj? mi sie 2 czy 1 kawa?ek. Bo nie powiem ?e wszystko jest kichowe. Jednak mo?na by?o zrobi? to lepiej.
 
Status
Not open for further replies.
Top