What's new

Od zera do pot??nego wojownika.[Furora]

Dziurawy Joe

Active User
Joined
Feb 17, 2009
Messages
69
Reaction score
5
Siema! Cz?sto bywam w tym dziale i ogl?dam sobie wasze chary i tak sobie my?l?, ?eby za?o?y? sw?j w?asny. W ko?cu powr?ci?em na RL Tibi? i zaczynam gra? od nowa. Dobra jedziemy z tym koksem!
Chcia?bym w tym temacie pokazywa? z rozwijania si? mojego knighta krok po kroku na serwerze Furora. Przepraszam, ?e nie mam wcze?niejszych zdj?? z tego ''zera'', ale jeszcze wtedy nie my?la?em, ?e za?o?? co? takiego i z tego powodu mam tylko awanse od 8lvla. B?d? tutaj umieszczanie awanse dla mnie znacz?ce i zako?czenia quest?w. Prosz? o komentowanie, ale te? doradzanie, ale dobrze by by?o, ?eby?cie nie pisali post?w ''Masz do dupy chara we? sko?cz z tibi? i id? gra? w mario, bo twoja stara przesz?a go w lewo z ak47!!!111''

Koniec z rookiem i decyzja o profesji knighta. Przepraszam za uci?cie.


--------------------------------------------------------------------------
Skillowanie na dwarfach i akurat jeden z dwarf?w pad? i wbi?o mi 9lvl ;D


--------------------------------------------------------------------------
Jeden z licznych awans?w w swordzie.


--------------------------------------------------------------------------
Wbicie dyszki. Zamaza?em nicki i wiadomo?ci od innych graczy, bo mo?e nie chc? by? na screenie.

-------------------------------------------------------------------------
11lvl na rotach pod thais. Bez armora, bo pewien cholerny oszust mi zakosi?:curse:

--------------------------------------------------------------------------
 

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Odp: Od zera do pot??nego wojownika.[Furora]

#Autor

Wstaw linki do obrazk?w w znaczniki:
Code:
[img][/img]

A tak w temat. Oczywi?cie ?ycz? jak najwi?kszych sukces?w na moim pierwszym ?wiecie.

Pozdrawiam, Rao.
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Od zera do pot??nego wojownika.[Furora]

8lvlr.jpg

przypadkowy9lvl.jpg

10vlv.jpg

11lvl.jpg


Je?li kto? nie lubi klika? w linki =) Btw jedno zdj?cie nie dzia?a.

Co do postaci, na razie nic ciekawego, ale od czego? trzeba przecie? zacz?? ;) ?ycz? powodzenia i wytrwa?o?ci w skillowaniu i wbijaniu level'a. Knajci g?r?!!!
 
Top