What's new

Od zera do pro hajtera - Illan [Refugia]

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Jest to ostatni i mam nadzieje, ?e sta?y temat w kt?rym b?de zamieszcza? zdj?cia z mojej postaci z Refugi. Zosta?o 13 dni pacca, postaram si? wbi? 60 poziom i zrobi? pozosta?e questy. Potem wym?czy? 80/100 poziom na faccu (w zale?no?ci od ch?ci i czasu :p), po czym wykona? wa?niejsze questy takie jak poi, dhq, inq, yalahar service i shadows of yalahar. Do tego czasu spr?buj? (co b?dzie niesamowicie ci??kie ;p) zdoby? 95 dystans i tak tu?a? si? po ziemiach Refugi... Nie ukrywam r?wnie?, ?e mam zamiar boci?, ale w miare mo?liwo?ci b?de expi? r?cznie i cyka? screeeny podczas solowania "silnych potforuf".

Czyli podsumowuj?c, cele na dzie? dzisiejszy s? nast?puj?ce:
- 100 poziom[-]
- 95 distance fighting[-]
- +/- 80 shielding[-]
- 20 Magic lvl[-]
- Wykonane zadania:
* POI[-]
* DHQ[-]
* INQ[-]
* YALAHARIAN SERVICE[-]
* SHADOWS OF THE YALAHAR[-]


No to tyle, a wi?c teraz czas na stan postaci i ewkipunek, kt?ry w miar? mo?liwo?ci b?d? uaktualnia?.

Ewkipunek & stan postaci:


stanpostacieku80909.jpg



Awanse + testowy wypad na bogi

41981938.jpg

bogi1.jpg

bogi2.jpg

52lvl.jpg

 
  • Like
Reactions: Ray
G

Gudio

Guest
Odp: Od zera do pro hajtera - Illan [Refugia]

Czyli masz w planach ponowne kupienie pacca? :p
Odkry?e? nick xDDD My?la?em, ?e go zachowasz, jak wtedy na pw na vt.
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Odp: Od zera do pro hajtera - Illan [Refugia]

Czyli masz w planach ponowne kupienie pacca? :p
Odkry?e? nick xDDD My?la?em, ?e go zachowasz, jak wtedy na pw na vt.

Tak, my?l? ?e przez te 4-5 miesi?ce(y) wbije 50 poziom?w do 100, a ?e paladyn = profit, mam nadzieje ?e bez problemowo zdob?de te 250k~ (ponad 100k mam ju? teraz ;p), kt?re wystawie na allegro i zakupie pacca na 30dni xd Odkry?em nick, bo po co zakrywa?, nie shunc? mnie xDD
 

Sobol

Advanced User
Joined
Oct 3, 2008
Messages
162
Reaction score
9
Odp: Od zera do pro hajtera - Illan [Refugia]

Posta? Zadbana Dobre Eq
Czego Ci ?yczy? tego co na dzie? dzisiejszy sobie zaplanowa?e? i dodawaj fotki z r??nych "huntuf" : D
 

Demeroth

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
457
Reaction score
80
Age
31
Odp: Od zera do pro hajtera - Illan [Refugia]

Zabi? Ci??! Czemu opu?ci?e? Xerenke? Masz tam prawie takiego samego palka jak na refugii, a nie zapominaj, ?e to ?wiat PVP ;)

Chocia? zr?b drug? arenke na xerenie!
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Odp: Od zera do pro hajtera - Illan [Refugia]

Takie o podczas odrabiania souli. P?ki co przez te 12 dni postaram si? zrobi? 2000 enchant spear?w (kt?re mo?na sprzeda? za 300k xd) i wbi? na nich przynajmniej ten 80-85 poziom, b?d? sprzeda?. Jeszcze zobaczymy.

P?ki co 16 mlvl
16mlvl.jpg
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Odp: Od zera do pro hajtera - Illan [Refugia]

Kilka screen?w z ownienia leszczy. Nie mog?em znale?? jakiego? wi?kszego lvla do trapa :|


C??... jak wida? kolege na elfbocie te? mo?na zabi?. Ropn??em go na Trolach przy Carlin (bo sam tam chcia?em bocic ;-P) po czym zacz??em go pcha?, z pocz?tku na wie?e lecz by?a zaj?ta. Lekko zdenerwowany, nie podda?em si? i postanowi?em go popcha? na ma?y camp Walkiri i Amazonek. Niestety jaki? pajac ci?gle zabija? mi walkirie i nie mog?em zabi? botera. Jednak po raz kolejny nie wymi?k?em, odczeka?em troch? a? sobie p?jdzie to zabra?em si? do dzie?a i tutaj taki o efekt ;P
14lvlbot.jpg



Najlepiej jest postawi? bota ustawiaj?c ?le waypointy. Mia?em ma?e problemy, bo ci?gle wstakiwa? w dziur? w kt?rej nic si? nie respi?o. Wko?cu postanowi?em lurn?? mu slima po czym szybko ropn??. 5 potion ?ykni?ty, 6 i kolejny. Z oko?o 40 hp zabi? slima :| Postanowi?em lurn?? kolejnego, lecz gdy to robi?em exivn??em go i okaza?o si?, ?e by? offline. Szybki "sercz" na tibia.com i okaza?o si?, ?e pad? od poisona (nie ma to jak bot wchodzi w "kup?" i w niej zostaje xd). Czym pr?dzej pogna?em po loota i o:
22lvlbot.jpg



Uwielbiam boter?w, kt?rzy albo nie umiej? ustawi? porz?dnie waypoint?w, albo wybieraj? chujowe miejsc?wki gdzie bardzo ?atwo o trapa. Kolega wybra? opcj? numer dwa, wi?c pomog?em mu wr?ci? do miasta.
bot12lvl.jpg


Przeszukuj?c Elf fortress w poszukiwaniu botter?w, wpad? 53 lvl xd Spotka?em tam 44 bot-knighta, kt?ry ju? ju? si? pali? w gotowym trapie, ale... obudzi? si? i to by by?o na tyle.

53lvl.jpg


Coment plx.
 

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Odp: Od zera do pro hajtera - Illan [Refugia]

No Przemku nie?le idziesz =d

C??, pozostaje mi ?yczy? jak najwi?kszego poziomu i osi?gni?cia wyznaczonych cel?w.

Pozdrawiam ;)
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Odp: Od zera do pro hajtera - Illan [Refugia]

Na pocz?tek wym?czy?em 300 rat?w, jednak loot by? do dupy i ju? wi?cej nie robie task?w :p

esmeralda1.jpg


Dzi? dobi?em 10% do 54 lvla i jest awansik :>

54lvl.jpg


Oraz loot na 3 poziomy.

loot54lvl.jpg


Dzi? zaczepi? mnie jaki? 81 ek i wieczorem wybieramy si? na Bogi, wi?c strzele jakie? screeny :p
 

Viper xD

Senior User
Joined
Jun 22, 2009
Messages
693
Reaction score
110
Odp: Od zera do pro hajtera - Illan [Refugia]

Bardzo ?adne awanse i loociki,gz lvla gogo 500;]Dobrze ze nie dodajesz calych screen?w tylko przerabiasz.Te? zaczynam gre na refugii
The character Viper Shotter has been created.

See you in Tibia!

Jak masz jak?? dwarvenke to ch?tnie przyjm? w ab'dendriel;]


Good Luck!


P.S 600 post
 

Kazsha

Senior User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
660
Reaction score
74
Odp: Od zera do pro hajtera - Illan [Refugia]

Bardzo ?adnie, temp botter?w, co do expienia to ci powiem, ?e masz talent, ja tak szybko lvl nie umiem wbi? gogogo 100 ^^
Ps.
Ile jeszcze pacca masz?
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Od zera do pro hajtera - Illan [Refugia]

Dawaj dawaj, czemu ju? nie expisz z blokerem? ;O Te 2 disty jeszcze m?g? by? wbi? ;O enchanty sprzedaj i na exp kupuj arrowsy/bolty nubie =d i na frosty.
 

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: Od zera do pro hajtera - Illan [Refugia]

Ah Przemek, tyle razy zmienia?e? serwery, ?e a? ciekawi mnie ile tym razem wytrzymasz ;>

Gdzie te screeny z bog raider?w? Dawaj dawaj, czekam. Powodzenia w dalszej grze.
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Odp: Od zera do pro hajtera - Illan [Refugia]

Dawaj dawaj, czemu ju? nie expisz z blokerem? ;O Te 2 disty jeszcze m?g? by? wbi? ;O enchanty sprzedaj i na exp kupuj arrowsy/bolty nubie =d i na frosty.

Nie chce mi sie chodzi? na frosty, bo tam jest wi?cej boter?w ni? frost?w (raz by?em to zabi?em dwa w przeci?gu 10 min xd). Do tego ostatnio wyd?u?yli czas respawnu i zmniejszyli ilo?? respi?cych si? frost?w <placze> P?ki co chce przez te ostatnie 9 dni pacca zrobi? jak najwi?cej enchant?w ?eby mi starczy?y na nast?pne 15-20 lvli :)

Co do expa z blokerem, zapewne masz na my?li Nove~ kt?ry niestety, teraz nie do?? ?e sharuje to jeszcze boci, wi?c ci??ko go dorwa? przy komputerze :/ A Willy~ mia? hacka i kilka dni przede mn? dopiero zacz?? si? "ogarnia?" i nawet zafundowa?em mu k seta xd
Ah Przemek, tyle razy zmienia?e? serwery, ?e a? ciekawi mnie ile tym razem wytrzymasz ;>

Gdzie te screeny z bog raider?w? Dawaj dawaj, czekam. Powodzenia w dalszej grze.

Ahh, nie zmieni?em serwera tylko wr?ci?em do Refugi, bo mia?em ju? tutaj dwa chary (Illan za?o?ony z p?? roku temu :p).

Wczoraj na bogi nie poszed?em, bo tamten kole? si? nie logn??, co poradze. Dzi? jak b?de mia? ch?ci na expa to przejde si? sam, zobaczymy jak p?jdzie.

Ile jeszcze pacca masz?
9.

Wieczorem co? przyexpie i wrzuce skriny, bo p?ki co nie chce mi si? xD
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Od zera do pro hajtera - Illan [Refugia]

Dziwne, ja jak by?em na okolnierze bi?em po 2-3-4 xD bez ue by si? nie obesz?o. Nie lepiej Ci kupi? enchanty zamiast klei?? Ciesz si? pakiem p?ki go masz =d wi?cej zarobisz ni? pokleisz, a na refugii masa noob?w sprzedaje enchanty =d

Btw. Gdyby? kiedy? potrzebowa? pomocy (na faccu) to pisz, ja z sd wszystko ogarn?, a dok?adaj?c do tego wave.. =d
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Odp: Od zera do pro hajtera - Illan [Refugia]

Dziwne, ja jak by?em na okolnierze bi?em po 2-3-4 xD bez ue by si? nie obesz?o. Nie lepiej Ci kupi? enchanty zamiast klei?? Ciesz si? pakiem p?ki go masz =d wi?cej zarobisz ni? pokleisz, a na refugii masa noob?w sprzedaje enchanty =d
Btw. Gdyby? kiedy? potrzebowa? pomocy (na faccu) to pisz, ja z sd wszystko ogarn?, a dok?adaj?c do tego wave.. =d
Wiesz co, dziennie expie t? godzink? z 1.5x expem (dop?ki elfa nie dorw? :p), wi?c nie widz? sensu kupywania enchant?w od ludzi, gdzie bot przez reszte dnia sam je klei. Nie do??, ?e enchanty s? prawie za darmo to jeszcze mlvl leci. Na 1.5k enchant?w przypada 1mlvl, wi?c jeszcze 1.2k i b?dzie 17^^,

Takie ma?e co?...
288hit.jpg
 

karagunnis

New User
Joined
Sep 13, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Od zera do pro hajtera - Illan [Refugia]

?adna posta? ;) ?ycz? Ci, aby? spe?ni? swoje cele. Nie?le Ci idzie
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Odp: Od zera do pro hajtera - Illan [Refugia]

Postanowi?em sobie godzink? przyexpi? i tutaj taka ma?a sklejka.
55lvl.jpg
 
Last edited:

Kozaq

Advanced User
Joined
May 24, 2008
Messages
399
Reaction score
40
Odp: Od zera do pro hajtera - Illan [Refugia]

Elo, posta? fajna ;] Zakup pall arma i b?dzie fajnie :D
10/10 and gogo lvl 100 and hajger.

Ps. Zostalem zmuszony do tego postu, oraz w polowie pisanie cos mi sie zjebalo i nie mialem polskich znakow. Z powazaniem wasz Kozaq ; ]
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Od zera do pro hajtera - Illan [Refugia]

Sam poka? cycki, zbocze?cu. ;/
Skoro jest komentarz, to chc? mie? awans z pozdrowieniami dla mnie, jako rekompensata trudu w?o?onego w napisanie tych s??w.
Wcale nie jestes taki pro, jak ci si? wydaje, Insejn! Twoja malusia posta?ka w niczym nie przypomina pro hajtera, kt?rym ma si? sta?!
 
Top