What's new

Odzyskiwanie konta po hak'u.

Status
Not open for further replies.

Gummis

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
147
Reaction score
17
Witaj tutaj przedstawi? sposoby odzyskania konta po hak'u.
Zaczynamy!
Wchodzimy na stron?
Nast?pnie klikamy na Login, a potem na Account Lost.
Dalej wpisujemy nick postaci, kt?ra zosta?a zhakowana i pojawiamy si? tutaj:

Opisz? teraz wszystko po kolei:

1. I have forgotten my password - Zapomnia?em swojego has?a. Aby je odzyska? potrzebujemy account number i e-mail lub recovery key.
Wybieramy opcj?
Yes, send it by email.
e-mail
account number

Has?o przychodzimy na e-mail, na kt?rym jest zarejestrowane nasze konto.

2. I have forgotten my account number - zapomnia?em numer mojego konta.
Sytuacja jest identyczna jak przy jedynce, z tym ?e zamiast e-mail i acc numbera, wpisujemy e-mail i password :).

3. I have forgotten both my password and my account number - zapomnia?em mojego has?a oraz numer konta.
Tutaj b?dzie potrzebny nam e-mail i r key. Wchodzimy dalej i wybieramy opcj?:
Yes, send it by email.
Tutaj wpisujemy e-mail

Przechodzimy dalej, wpisujemy jeszcze raz e-mail oraz recovery key i czekamy na przyj?cie nowej wiadomo?ci :).

4. My account has been hacked - moje konto zosta?o zhakowane.
Lecimy dalej wybieramy opcj? (jedyn? ^^) I confirm that I have removed the security problem of my account.
I przechodzimy do nast?pnej strony:
Yes, send it by email.
e-mail
account number
Je?li wybiezemy pozosta?e opcje konieczne b?dzie u?ycie r keya, tak samo jak we wcze?niejszych opcjach.

5. I want to change the email address of my account instantly - kr?tko m?wi?c zmiana e-maila i przypomnienie hase? za pomoc? recovery key'a.
Przechodzmy dalej:wybieramy opcj? "Yes, change the email address."
Wpisujemy recovery key i czekamy na wiadomo?? : ).

6. I need a new recovery key - potrzebuj? nowy recovery key.
Na pocz?tku wybieramy:I would like to request a new recovery key. I am prepared to pay 5 EUR for this service.
Po tym jak pieni?dze wp?yn? na konto Cipsoftu, zostanie przes?ane list na dane, kt?re wpisywali?my podczas personalizacji konta. W li?cie, kt?ry otrzymamy b?dzie znajdowa? si? confirmation key, dzi?ki kt?remu b?dziemy mogli uzyska? nowego recovery key'a.

Wracamy wi?c do punktu wyj?cia:I need a new recovery key,a nast?pnie : I have already received the letter with the confirmation key for a new recovery key. Przechodzimy dalej i zaznaczamy opcj?: Yes, I would like to get a new recovery key.
Ni?ej wpisujemy confirmation key, kt?ry dostali?my w li?cie i mo?emy cieszy? si? nowym recovery key'em : ).

____________________________________________
The end
Prosz? o komentarze.
Wszelkie b??dy, nie?cis?o?ci prosz? wpisywa? tutaj, oczywi?cie poprawi?.

Pozwoli?em sobie poprawi? b??dy, oraz sformatowa? troszk? tekst dla poprawienia czytelno?ci, mam nadziej?, ?e si? nie obrazisz. Przenosze, Shiva
 
Last edited by a moderator:

Rosiu

Temporarily banned
Joined
Apr 4, 2008
Messages
13
Reaction score
0
W sumie nic w nim nie brakuje wi?c ocena maksymalna, ale ciekawi mnie kto nie potrafi? by sobie z tym poradzi? ? :rolleyes:

@down

Fakt xD Nie wzi??em tych pseudo tibijczyk?w pod uwag? ;]
 
Last edited:

Gummis

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
147
Reaction score
17
up#Uwierz mi, ?e wi?kszo?? tych tibijskich dzieciak?w ogranicza si? tylko do s??w "twoja stara", wi?c niejednokrotnie maj? z tym problemy. Takie s? realia niestety : |.
 

blinix

User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
12
Reaction score
0
ja na miejscu wszystkich graczy zaraz po za?o?eniu konta odrazu bra? darmowy r-key poniewa? zda?alo sie ?e gdy niewyrobi?em sobie r-keya i zaraz po za?o?eniu konta mialem hacka.no ale jest jeden problem...
ci kt?rzy pierwszy raz robi? posta? nie znaj? sie za bardzo na tym...
oni ledwo co umiej? zrobi? posta? a co dopiero r-keya
 

ZS1906

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
53
Reaction score
2
10/10
Wszystko jest powiedziany i teraz ka?dy kt?ry tego nie umie sobie dzi?ki temu poradzi...

@Rosiu
Uwierz, ale ja sam na pocz?tku kiedy? gdy zaczyna?em z tibia i mnie hackli to si? musia?em wszystko domy?la?, bo nie czyta?em forum... nic.
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
up#Uwierz mi, ?e wi?kszo?? tych tibijskich dzieciak?w ogranicza si? tylko do s??w "twoja stara", wi?c niejednokrotnie maj? z tym problemy. Takie s? realia niestety : |.

Wi?c chyba lepiej, by tacy nie odzyskali swoich kont ; )

Po tym jak pieni?dze wp?yn? na konto Cipsoftu, zostanie przes?ane list na dane, kt?re wpisywali?my podczas personalizacji konta.

Rozwin??bym to troszeczk?. Poza tym trudno si? do czego? przyczepi? : )
No, mo?e u?y?bym troch? pogrubie?, czy innego rodzaju wyr??nie?, ale to detale.
 

Aen

Przewodnicz?cy
Joined
Apr 2, 2008
Messages
215
Reaction score
28
Podejrzewam ?e gracze z wi?kszym do?wiadczeniem nie b?d? potrzebowali takiego poradnika jak ten, hehe. Nie powiem, gdy pierwszy raz zaliczy?em co? w stylu "haka" to nie potrafi?em odzyska? konta, ale to by?o z jakie? cztery lata temu ;) Poradnik ?adnie opisany.
 

Suigetsu

Active User
Joined
Apr 15, 2009
Messages
61
Reaction score
3
Odp: Odzyskiwanie konta po hak'u.

Witam. Jedyne jak mog? ci? oceni? to 9/10.
Przy?o?y?e? si? , zrobi?e? SSy.:) wielu newbie si? to przyda
uwa?am ?e powinno si? pisa? wi?cej takich poradnik?w dla newbie bo sam nim kiedy? by?em ;]
Pozdrawiam.
 

deby22

Active User
Joined
Feb 8, 2009
Messages
108
Reaction score
3
Odp: Odzyskiwanie konta po hak'u.

Powiem wam, ?e jest du?o os?b co nie umiej? tego robi?, np. wszyscy moi koledzy. Ka?demu z osobna musia?em pomaga? w razie hacka, wyobra?acie to sobie?
A co do poradnika spoko. Mog?e? zastosowa? jakie? pogrubienia, zmiany koloru, anie tylko kursyw?. Da?e? tylko 1 fotk?, z pocz?tku, ale i tak jest spoko. Daj? 8.5/10. Mo?e cie to zmobilizuje i nast?pny napiszesz na 11 :)
 

Theovent

New User
Joined
Jul 30, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Age
28
Odp: Odzyskiwanie konta po hak'u.

Mam problem. Kole? zhackowa? mi konto, wszystko by?oby dobrze, gdyby nie to, ?e pozna? r-keya. I teraz, regularnie mnie hackuje. Da si? jako? zmieni? r-keya? S?ysza?em, ?e da si? to zrobi? za op?at?.
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Odzyskiwanie konta po hak'u.

Mam problem. Kole? zhackowa? mi konto, wszystko by?oby dobrze, gdyby nie to, ?e pozna? r-keya. I teraz, regularnie mnie hackuje. Da si? jako? zmieni? r-keya? S?ysza?em, ?e da si? to zrobi? za op?at?.

P?acisz i listownie przesy?aj? ci nowego na adres podany na koncie.
 

hakerusek

New User
Joined
Dec 30, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Odzyskiwanie konta po hak'u.

Mam wielki problem. Moje stare konto zosta?o zhakowane. By?o by dobrze gdyby ta osoba nie zmieni?a emailu. Jest jaki? spos?b aby odzyska? to konto? Dodaje ?e nie znam r-keya ;/
 

yeezu

Advanced User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
169
Reaction score
11
Odp: Odzyskiwanie konta po hak'u.

A wiesz mo?e gdzie takie co? kupi?? (link) I czy i ile trzeba czeka? a? b?dzie mo?na u?ywa? tego nowego r-keya?
<- wpisujesz sobie has?o " Tibia recorvery key ", znajdujesz interesuj?c? Ci? opcj? i kupujesz. S?dz?, ?e sprzedawca ch?tnie udzieli Ci informacji jak u?y? nowego klucza.

Mam wielki problem. Moje stare konto zosta?o zhakowane. By?o by dobrze gdyby ta osoba nie zmieni?a emailu. Jest jaki? spos?b aby odzyska? to konto? Dodaje ?e nie znam r-keya ;/
Wejd? sobie na www.tibia.com , potem w zak?adk? " Lost Account " i wype?nij wszystko po kolei. Je?li znasz e- mail i Account Number, wszystko b?dzie dobrze. Powodzenia.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top