What's new

Ogary of redskull.pl

Status
Not open for further replies.

Patryksw

Senior User
Joined
Apr 24, 2009
Messages
650
Reaction score
148
Odp: Ogary of redskull.pl

Witam. Widz? ?e si? dobrze bawicie na tym ots i te? tam zagram ale czy mogliby?cie mi doradzi? kim najlepiej gra?? Prosz? o szybk? odpowied? i widzimy si? w grze oczywi?cie:D
Aha i pod jak? to tibie? 8.41 czy 8.42? Bo Xemronn napisa? ?e 8.41 i 8.42 wi?c chc? wiedzie? na jakim gracie :D
 
Last edited:

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: Ogary of redskull.pl

#up
Wi?kszo?? gra pewnie pod 8.41, bo ?atwiej dost?pny jest crack elfbota do tej wersji.

#topic
W 6 dni, temat osi?gn?? 9 stron, 122 odpowiedzi oraz ponad 3000 odwiedzin, to chyba rekord :D
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Ogary of redskull.pl

@up2
Ja tam gram na 8.42 i wszystko jest ok, co do profesji to jest bardzo dobry balans - knight sporo wali, ci??ko go zabi?, sorc&druid - wiadomo, ale ?atwo spadaj? na combo, paladyn - posta? zbalansowana pod tymi wzgl?dami, wszystko zale?y jaki preferujesz styl gry, ja osobi?cie zawsze gra?em i gram sorcererem. :up:

@Xemmron
Kurde, gdzie Ty expi?e? na 200? :D BO ja za bardzo nie ogarniam :S Dawno w Tibie si? nie gra?o na tym lvlu :D
 
Last edited:

Zia

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
349
Reaction score
56
Odp: Ogary of redskull.pl

Ven, m?wi?em. Frosty frosty i jeszcze raz frosty. : )
Mo?esz i?? na wrl : )
 

Cimcius

Active User
Joined
Dec 7, 2008
Messages
149
Reaction score
4
Odp: Ogary of redskull.pl

Siema moze bym dolaczyl aby z wami pograc
Lecz jaki tam jest exp , jaka mapa , raty mlvla,skilli
czy knight jest odpowiednia profesja?
zapewne bym bocil niewiem gdzie!
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Ogary of redskull.pl

@up
Gz.
@up2
Za bot tutaj jest ban, wi?c nie polecam. Co do rat?w zapraszam na pierwsz? stron? tematu, pierwszy post >.<,
 
  • Like
Reactions: Zia

Misio The Knight

Active User
Joined
Aug 4, 2009
Messages
105
Reaction score
11
Age
23
Odp: Ogary of redskull.pl

Code:
SERWER DEDYKOWANY
Rate
1-50 Exp 120x
51-80 Exp 30x
101-120 Exp 20x
121-150 Exp 10x
151-180 Exp 8x
181-230 Exp 10 x
231 ... -->:5x
rateSkill = 35.0
rateMagic = 7.0
rateLoot = 2
rateSpawn = 1
Qesty !
poi
ani
inqu
demon oak
firewalker Boots
i wiele wiele innych !
Co najwa?niejsze ? miasta !
Karmia, Tiquanda, Anshara, Inferna, Venore, Liberty Bay, Norde, Port Hope, Svargrond, Folda, Edron, Ankrahmun, Darashia, Triada, Yalahar + dywan a w nim
aguna Island, dragon land, poi dls, darashia, edron, nargor, dragonia.
Zagraj na tym ots naprawd? warto

#2up
Profesje zbalansowane.

#Vendeto:
Masz mo?e DSMa ?:>
 

Szacho

Advanced User
Joined
May 25, 2008
Messages
277
Reaction score
25
Odp: Ogary of redskull.pl

@up
Ciekawe interesy :D:D:D:D:D

@topic
Mi ju? si? ten OTS znudzi? ;). ?ycz? wszystkim mi?ej gry !
 
Last edited:
Joined
Aug 29, 2009
Messages
11
Reaction score
2
Odp: Ogary of redskull.pl

No i ma?a walka a w konsekwencji ban za fragi os?b nie b?d?cych w gildii ; o





Dziekuje gildii Unit za czyst? walk? do ko?ca bez noob char?w ani zadnych combo leader?w ; )
 

Ka?ka

s?odki kucyk
Joined
Apr 4, 2008
Messages
154
Reaction score
54
Age
33
Odp: Ogary of redskull.pl

Wiesz, gdyby xemronn, ja oraz pare innych os?b nie odesz?o z serwa. a kilka os?b, nie odesz?o do was to mieliby?my szanse wygra?, ba nawet wygrywali?my.
 

Sinner

ChoSen|One
Joined
Apr 6, 2008
Messages
350
Reaction score
58
Age
30
Odp: Ogary of redskull.pl

@Kiler
"Bez Combo Lider?w", chyba sam nie wierzysz w to co piszesz ? Pewne osoby z Twojej gildii, same mi si? przyzna?y, wi?c prosz? Ci?, nie denerwuj mnie.

@Topic

Moja gra na Tym serwie prawdopodobnie si? zako?czy?a. Jednym z powod?w tej decyzji jest szko?a, a drugim nuda na serwerze ;>
 

Aviolles

Advanced User
Joined
Jul 31, 2009
Messages
202
Reaction score
21
Age
23
Odp: Ogary of redskull.pl

Dzi?kujemy Maximusowi i innym, za odej?cie do gildii gdzie wszyscy lec? na botach. Odszed?e? od gildii gdzie nikt nie boci?, ja expi?c bez bota tylko widzia?em - Full Ek Banned for Cave Boting i takie podobne bany z guild Polisen. W Unit chyba nikt nie dosta? bana za bota, czyli troszke mniejsze levele a ??dzili na serverze. Polisen to po?owa ludzi z Unit.

Zapraszam tak?e wszystkich do dzia?u Handel - OTS Sprzeda?, do mojego tematu, sprzedaje moj? posta?.
 
Last edited:

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: Ogary of redskull.pl

Avio~ said:
Dzi?kujemy Maximusowi i innym, za odej?cie do gildii gdzie wszyscy lec? na botach. Odszed?e? od gildii gdzie nikt nie boci?, ja expi?c bez bota tylko widzia?em - Full Ek Banned for Cave Boting i takie podobne bany z guild Polisen. W Unit chyba nikt nie dosta? bana za bota, czyli troszke mniejsze levele a ??dzili na serverze. Polisen to po?owa ludzi z Unit.

Ja boci?em, mia?em 4 bany za bota ^^

#kiler
Fakt faktem, u?ywacie i to do?? cz?sto combo lidera. Do ciebie i wielu ludzi nic nie mam, wkurwia? mnie tylko kofi. Bawcie si? dobrze. Wygrali?cie tylko i wy??cznie przewag? ludzi. By?a nawet sytuacja, ?e 7 na was 15 wygrali?my i wtedy by?a ostra polewka. Ale nic, to tylko gra, war mia?by? zabaw?, ja to tak traktowa?em. Bawcie si? dobrze.
 
Joined
Aug 29, 2009
Messages
11
Reaction score
2
Odp: Ogary of redskull.pl

Podzi?kujcie Solaxisowi, powiedzia?em , ?e z nim nie bede ; )
Ja od Was widzia?em bot?w, a wi?c jednak
Wystarczy?o troche ogarn?? tych ludzi i rz?dz?ca gildia sie zmienia
Mozemy uzgodni? jeszcze jakies ob w wolnym czasie : D
Warunki zostawiam juz Wam

#
Nic mi jednak nie wiadomo o u?ytym combo leaderze a wszelkie pr?by zastosowania go zwalczam poprzez zwykle odpierdalanie pomys?odawc?w ; ) Po wczorajszej akcji na norde kto? m?wil na vt o oskar?eniach o combo leadera ue. Owszem jest to mo?liwe przez odpowiednie skrypty ale na pewno nie z naszej strony. Przy 2.8k~ z ue od 4 profesji magicznych + sd 500~ od jednego eldera to 3.3k dmg robi swoje nawet przy nie r?wnym combo. Tak wi?c takimi pallkami typu 220 Reebok BEZ ssa i might,energy ring?w , ewentualnego siochera nie ma sensu sie wbijac.
 
Last edited:

Misiek1994

Active User
Joined
Aug 14, 2009
Messages
104
Reaction score
7
Odp: Ogary of redskull.pl

Hejka czy moge dolonczyc do gildi Unit? Mam 103 lvl ek. Lvl szysko rosnie :)
Nick Misiek.
 

Misio The Knight

Active User
Joined
Aug 4, 2009
Messages
105
Reaction score
11
Age
23
Odp: Ogary of redskull.pl

@up
Ciekawe interesey :D:D:D:D:D


Z czego? trzeba ?y?.. xD

#Co do zarabiania...
Dzisiaj mi Vendeto Magic Plate Armora wyloci? xD

#Topic
Gratki awans?w, nied?ugo wstawie screenshota z moim nowym ekwipunkiem.

#Vendeto
Okej. DSM pasi :D
 
Last edited:

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Ogary of redskull.pl

@up
DSM mia? by? _/ Ale jak wyloce to dam, za niecenzuralne fotki siostrzyczki dostaniesz nawet ca?? posta?, wi?c zamontuj kamer? w ?azience :D

@topic
Widz?, ?e ludzie si? rozchodz?, no c??.. x)
 

Ognisty

Magic System
Joined
Apr 5, 2008
Messages
417
Reaction score
181
Age
31
Odp: Ogary of redskull.pl

Ja boci?em, mia?em 4 bany za bota ^^
#kiler By?a nawet sytuacja, ?e 7 na was 15 wygrali?my i wtedy by?a ostra polewka.
To akurat zdarza?o si? cz?sto, my w por?wnaniu do nich, byli?my troch? ogarni?ci, dlatego wygrywali?my.
Ja od Was widzia?em bot?w, a wi?c jednak
Wystarczy?o troche ogarn?? tych ludzi i rz?dz?ca gildia sie zmienia
Fakt faktem, my te? bocili?my, lecz nie tak cz?sto jak Wy. Full Ek dosta? deleta, po czym za chwil? zn?w boci?. Rozmawiaj?c z GoDem dowiedzia?em si?, ?e wtedy kiedy Full Ek dosta? deleta co? by?o zepsute i Full~ po zakupieniu unbana m?gl dalej gra?. Dziwne prawda? Tak jak sam napisa?e? "wystarczy?o ogarn?? tych ludzi". W?a?nie, gdyby?cie byli ogarni?ci sprawy od pocz?tku potoczy?yby si? inaczej.
Mozemy uzgodni? jeszcze jakies ob w wolnym czasie : D
Warunki zostawiam juz Wam
Takie ob jakie by?o ostatnio na pustyni? Ca?e OB trwa?o mo?e 5 minut. Ka?dy z Was zacz?? ucieka? w inn? stron?, po czym uciekli?cie do pz buga. Takiej walki jeszcze nie widzia?em. Poza tym, teraz jest Was du?o, uciekli?cie do innej gildii, z czego nas zosta?a garstka. Wi?c raczej na wygran? szans nie mamy ;x
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top