What's new

Ojcze nasz.. czyli raelianizm

Status
Not open for further replies.

Traq

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
162
Reaction score
24
Age
28
Witam, powiem kr?tko warto przeczyta?, ale i tak pewnie cz??? z was tego nie przeczyta bo to forum dla dzieci ale dobra jedziemy:

Wbrew pozorom.. ten tekst ma koniec :)

?ycie na Ziemi nie by?o wynikiem przypadkowej ewolucji, lecz aktem stworzenia. Nie by?o te? dzie?em jakiegokolwiek Boga. ?ycie zosta?o stworzone w laboratorium przez istoty, kt?re doskonale opanowa?y genetyk? oraz biologi? molekularn?, dok?adnie tak samo, jak zaczynaj? wykonywa? to nasi najbardziej zaawansowani naukowcy.

Ksi??ka zawiera Przes?anie od Elohim, przybysz?w z kosmosu, kt?rzy posiadaj? bardziej zaawansowan? cywilizacj? od naszej, podyktowane Raelowi w kraterze wulkanu w Owernii, gdzie Rael zosta? przez nich skontaktowany w grudniu 1973 roku.

Dawno temu, ludzie podobni do nas, kt?rzy ?yli na odleg?ej planecie, odkryli tajniki ?ycia. Uda?o im si? syntetycznie stworzy? ?ywe organizmy w laboratorium, dzi?ki ca?kowitemu opanowaniu syntezy kwasu dezoksyrybonukleinowego (D.N.A.) Istoty te szuka?y w kosmosie odpowiedniej planety do kontynuowania swoich eksperyment?w, z dala od reakcji zszokowanej opinii publicznej ich macierzystej planety. Wysy?aj?c kosmiczne sondy w r??ne rejony naszej galaktyki (kt?ra jest r?wnie? ich galaktyk?), w ko?cu odkryli planet? z odpowiedni? atmosfer? do przeprowadzenia zamierzanych eksperyment?w.

Wyl?dowali na tej planecie, i zbudowali laboratoria, w kt?rych mogli swobodnie prowadzi? swoje badania. Stworzyli w nich ro?liny, zwierz?ta, a nast?pnie istot? „na ich obraz” - cz?owieka.

T? planet? by?a Ziemia. Biblia natomiast nie opisuje dzia?alno?ci Boga wszechmog?cego i niematerialnego, lecz niesamowite do?wiadczenie naukowe, wykonane przez istoty, kt?rym ludzko?? zawdzi?cza istnienie. Istoty te nazwane s? w oryginalnej Biblii napisanej w j?zyku hebrajskim: Elohim, a nie „b?g”, jak chcia?yby nas do tego przekona? b??dne t?umaczenia. W dos?ownym t?umaczeniu z hebrajskiego, s?owo to oznacza: „ci, kt?rzy przybyli z nieba” i - co nale?a?oby podkre?li? - jest autentycznie w liczbie mnogiej. Liczba pojedyncza tego s?owa brzmi Eloha, co znaczy „ten, kt?ry przyby? z nieba”.

Tak wi?c o?mielono si? przet?umaczy? s?owo znacz?ce „ci, kt?rzy przybyli z nieba” na s?owo w liczbie pojedynczej „b?g”, co niew?tpliwie jest najwi?kszym oszustwem w dziejach planety Ziemi.

Jest oczywiste, ?e dla ludzi o niskim poziomie rozwoju, wszystko co przybywa z nieba jest natury boskiej. Cz?owiek ?yj?cy w d?ungli z dala od cywilizacji, na widok l?duj?cego helikopteru, nie mo?e poj??, i? taki sam cz?owiek jak on mo?e lata? i skonstruowa? pojazd ci??szy od powietrza, kt?ry si? wznosi... Dla niego jest to zjawisko nadprzyrodzone, boskie. Ludzie ?yj?cy tysi?ce lat temu, na widok obcej technologii Elohim, wzi?li te istoty za Boga. Tak w?a?nie narodzi?y si? stare legendy i niekt?re wierzenia religijne.

Elohim stworzyli wi?c cz?owieka na swoje podobie?stwo, tak jak g?osi Biblia. Nast?pnie, b?d?c przera?eni agresywno?ci? pierwszych stworzonych ludzi, wygonili ich z laboratorium, w kt?rym ?ycie by?o ?atwe poniewa? dostarczano im ?ywno?? i mieli dach nad g?ow? - bez jakiegokolwiek wysi?ku. Miejsce te poetycznie nazwano w Biblii „ziemskim rajem”.

Nieco p??niej, synowie Elohim zainteresowali si? urokiem c?rek ludzi, kt?rych stworzyli. Jest to dos?ownie napisane w Biblii (Geneza VI-1): „Synowie Elohim, widz?c, ?e c?rki cz?owiecze s? pi?kne, pojmowali je sobie za ?ony, wszystkie, jakie im si? tylko podoba?y...” „ ...gdy synowie Elohim zbli?ali si? do c?rek cz?owieczych, te im rodzi?y. Byli to wi?c owi mocarze, maj?cy s?aw? w owych dawnych czasach.” Jest to wyra?nie napisane. Wszechmog?cy i niematerialny B?g, w kt?rego dotychczas kazano nam wierzy?, mia? zupe?nie cielesne upodobania, co jest normalne gdy przyjmiemy, ?e tak naprawd? „B?g” by? przybyszem z kosmosu.

Jest r?wnie? napisane w Biblii (Geneza III-22), w jaki spos?b cz?owiek dowiaduje si? od naukowc?w, kt?rzy pokochali ludzi jak w?asne dzieci, ?e rzekomi „bogowie” byli tylko lud?mi jak on: „Oto cz?owiek sta? si? taki jak My... ”

Ale rz?d planety Elohim nadal my?la?, ?e nale?y zniszczy? te niebezpieczne istoty stworzone na Ziemi. Cz??? tych, kt?rzy byli przekonani, ?e nic dobrego nie mo?na si? spodziewa? po cz?owieku, reprezentowana przez jednego z Elohim zwanego Szatanem, w ko?cu dowiod?a swoich racji. W ten spos?b wszelkie ?ycie na Ziemi zosta?o zniszczone. To by? potop, kt?ry by? niczym innym jak zg?adzeniem ?ycia przez silne eksplozje, nieco podobne do aktualnych eksplozji j?drowych, lecz o wiele wi?kszej mocy.

Na nasze szcz??cie, ma?a grupa Elohim by?a przekonana, ?e nie wszyscy spo?r?d ludzi byli ?li i zas?ugiwali na taki los. Zabrali na pok?ad statku kosmicznego (arka Noego) niekt?rych z tych ludzi oraz wybrane gatunki zwierz?t.

Po „potopie” ?ycie ponownie zosta?o zaszczepione na Ziemi. Elohim odkryli w tym momencie, ?e r?wnie? zostali stworzeni przez istoty, kt?re przyby?y z innej planety, i tak jak my, byli owocem naukowych do?wiadcze? w laboratorium. Postanowili wtedy, ?e ju? nigdy wi?cej nie b?d? pr?bowali niszczy? ludzko?ci i pozwol? nam samodzielnie d??y? do post?pu.

Niemniej jednak, postanowili zsy?a? na Ziemi? pos?a?c?w, kt?rych zadaniem by?o nauczanie ludzi o ich pochodzeniu tworz?c religie. Pisma ?wi?te tych religii mia?y stanowi? dow?d, kiedy ludzie osi?gn?liby wystarczaj?cy poziom wiedzy naukowej, by zrozumie? bez mistycyzmu jak zostali stworzeni. Moj?esz, Jezus, Budda, Mahomet oraz

wielu innych by?o owymi pos?a?cami. Jezus, kt?ry ponadto by? synem jednego z Elohim oraz Ziemianki, s?usznie m?wi? „m?j ojciec, kt?ry jest w niebie”.

Naszym przywilejem jest ?y? w czasach, kiedy mo?emy nareszcie to wszystko zrozumie?. Jest to era Apokalipsy, kt?ra si? zacz??a w 1945 roku. Apokalipsa jest jeszcze jednym, ?le przet?umaczonym s?owem. W j?zyku greckim bowiem Apokalipsa znaczy objawienie, a nie koniec ?wiata jak usi?owano nam wm?wi?.

By?o napisane, ?e era Apokalipsy nastanie, kiedy lud ?ydowski odnajdzie sw?j kraj, a w?a?nie w naszych czasach ponownie powsta? Izrael. By?o napisane, ?e era Apokalipsy nastanie, kiedy ?lepi zaczn? widzie?, aktualnie naukowcy ameryka?scy opracowuj? protez? elektroniczn? po??czon? z kom?rkami nerwowymi, kt?ra pozwoli odnale?? ?lepym wzrok. By?o napisane, ?e era Apokalipsy nastanie, kiedy cz?owiek b?dzie wznosi? sw?j g?os poza oceany, i w?a?nie w naszych czasach za pomoc? komunikacji satelitarnej mo?na natychmiast nawi?za? kontakt z lud?mi z ca?ego ?wiata. By?o napisane, ?e era Apokalipsy nastanie, kiedy cz?owiek zr?wna si? z „bogiem” b?d?c r?wnie? w stanie tworzy? ?ycie z martwej materii: naukowcy syntetyzuj? ludzkie geny z prostych sk?adnik?w chemicznych, co pozwoli im w przysz?o?ci stworzy? ?yw? istot?, dor?wnuj?c tym, kt?rzy byli nazwani „bogami”!

Wszystko to, jest szczeg??owo opisane ksi??kach Raela. W pa?dzierniku 1975 roku w Perigord, Elohim ponownie nawi?zali z nim kontakt, oraz zabrali go na jedn? z ich

planet pojazdem, kt?ry ludzie nazywaj? „talerzem lataj?cym”. Na tej planecie widzia? rzeczy, kt?re wydaj? nam si? niemo?liwe lub niesamowite, tak jak niemo?liwa i niesamowita wydawa?aby si? podr?? samolotem Concorde z Pary?a do Nowego Yorku w mniej ni? cztery godziny tym, kt?rzy w czasach Krzysztofa Columba podr??owali ?aglowcami i zajmowa?o im to wiele miesi?cy.

Na tej planecie, Rael spotka? wielu znanych prorok?w jak Moj?esza, Jezusa, Budd? oraz Mahometa, kt?rzy s? utrzymywani przy ?yciu, i kt?rzy powr?c? na Ziemi? w towarzystwie Elohim kiedy nadejdzie odpowiedni moment - tak jak zapowiadaj? to stare pisma. Na tej planecie, zwanej planet? Nie?miertelnych, ludzie ?yj? oko?o siedemset lat, nast?pnie umieraj? i s? ponownie odtworzeni z jednej kom?rki, pobranej przed ?mierci?, kt?ra zawiera ich kod genetyczny - kompletny plan ka?dej ?ywej istoty, za pomoc? techniki klonowania.

Dowiedzia? si?, ?e na tej planecie ?yje osiem tysi?cy czterysta ziemian, kt?rzy zostali odtworzeni po ?mierci by ?y? wiecznie. Osoby te zosta?y wybrane za ich wzorowe czyny id?ce w kierunku rozwoju i post?pu ludzko?ci na Ziemi. Wielki komputer ?ledzi poczynania ka?dego cz?owieka od momentu pocz?cia a? do ?mierci i rejestruje wszystkie czyny. W momencie ?mierci, je?eli mamy na koncie zdecydowanie wi?cej czyn?w pozytywnych od negatywnych, mamy prawo do wiecznego ?ycia na planecie nie?miertelnych Elohim, w towarzystwie s?awnych prorok?w.

Elohim nauczyli tak?e Raela techniki medytacji pozwalaj?cej przebudzi? ca?kowicie ludzki umys?, kt?ry wykorzystuje jedynie niewielk? cz??? swoich mo?liwo?ci.

Technika ta zwana „medytacj? zmys?ow?” umo?liwia cz?owiekowi usytuowanie si? wzgl?dem niesko?czono?ci ma?ej, z kt?rej si? sk?ada, oraz wzgl?dem niesko?czono?ci wielkiej, kt?rej jest cz??ci?.

Elohim wyt?umaczyli r?wnie? Raelowi, i? udowodnili naukowo, ?e na atomach atom?w, z kt?rych si? sk?adamy, istnieje inteligentne ?ycie, inne cywilizacje, oraz ?e Ziemia i gwiazdy s? niczym innym jak atomami ogromnej istoty, kt?ra by? mo?e spogl?da na inne niebo zadaj?c sobie pytanie, czy gdzie? w kosmosie istnieje ?ycie...

Udowodnili wi?c, ?e wszech?wiat jest niesko?czony, a b?d?c niesko?czonym, nie mo?e posiada? ?rodka, co oznacza, ?e nie mo?e istnie? b?g ani dusza, kt?ra odlatuje z cia?a po ?mierci.

Wyja?nili r?wnie?, i? dla inteligentnych istot ?yj?cych w atomie naszej r?ki, jedna nasza sekunda to miliony lat dla nich, natomiast nasze ?ycie na Ziemi to miliardowy u?amek sekundy dla ogromnej istoty, dla kt?rej Ziemia jest atomem atomu. Tak wi?c wszelki kontakt mi?dzy dwoma r??nymi poziomami niesko?czono?ci jest niemo?liwy, co obala tez? „boga” maj?cego w?adz? nad lud?mi.

Wyt?umaczyli te?, ?e niesko?czono?? istnieje w przestrzeni, ale r?wnie? w czasie. Nic si? nie tworzy z niczego, wszystko jest wieczne, czy to w postaci materii czy energii. Energia nie ma ?adnej przewagi nad materi? jak chcieliby nam wm?wi? ci, kt?rzy wierz? w „dusz?”.

Elohim powierzyli Raelowi misj? utworzenia ruchu maj?cego za cel propagowanie na Ziemi przekazu, kt?ry mu dali, oraz zbudowania ambasady na naszej planecie.

Ambasada, po?o?ona mo?liwie jak najbli?ej Jeruzalem, by?aby miejscem, gdzie nawi?zaliby oficjalny kontakt z przedstawicielami w?adz naszej planety.

Ruch Raelia?ski zosta? w tym celu utworzony i zrzesza w 2005 roku ponad siedemdziesi?t tysi?cy os?b, kt?re dzia?aj? w nadzieji, i? ambasada zostanie zbudowana oraz ?e nasi stw?rcy powr?c?.

Brzmi jak sci-fi? Nie s?dz?. Taki scenariusz jest jak najbardziej prawdopodobny, zgodny z odkryciami nauki i zdrow? logik?, w przeciwie?stwie do 'wymy?lonego' boga, kt?rym w rzeczywisto?ci byli Elohim. Cytat ten jest streszczeniem przes?ania jakie otrzyma? Rael od Elohim w 1973 r. Ca?o?? znajduje si? tutaj:

Warto zwr?ci? uwag? na warto?ci jakie niesie za sob? raelianizm. Jest to przede wszystkim mi?o??, nonkonformizm, braterstwo. Jest to r?wnie? jedyna filozofia nauczaj?ca, aby?my nie czynili nic, co jest sprzeczne z naszym sumieniem, bez wzgl?du na to, jak wielki autorytet wyda?by nam rozkaz. Filozofia jest po prostu pi?kna i pe?na mi?o?ci kr?tko m?wi?c. Najlepiej mo?na si? o tym przekona? czytaj?c tutaj:

C??, nie da si? ukry? ?e temat dla tych, kt?rzy bardziej lubi? czyta? :) Przed wzi?ciem g?osu zach?cam do przeczytania chocia? 1-2 pocz?tkowych rozdzia??w z powy?szej ksi??ki.

Rael na wschodzie jest uwa?any za nast?pnego Budd?, Maitrej?. Nast?pny budda mia? si? pojawi? na zachodzie w kraju koguta (Francja), i rzeczywi?cie tak si? sta?o.

Niestety, w chrze?cija?skiej Europie, zw?aszcza w krajach wschodnich bywa nie zauwa?any.

Zatem zachecam do poczytania co nieco, i wypowiedzenia si? na ten temat.

Dodam jeszcze, ?eby nie wyskakiwa? tutaj z ?adnymi pseudo anty-sektowymi stronkami/tekstami, bo s? one zazwyczaj redagowane przez KK (czyli zak?amane i oczerniaj?ce). Ruch raelia?ski nie posiada ?adnej komuny, ?adnych obowi?zkowych sk?adek pieni??nych. Nie ma nic obowi?zkowego - w??cznie z organizowanymi spotkaniami. Mo?na by rzec, ?e w tej kwestii jest podobny do buddyzmu - buddyst? jest ten, kto ?yje wed?ug zasad tej religii.
 

Traq

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
162
Reaction score
24
Age
28
Odp: Ojcze nasz.. czyli raelianizm

Od?wie?am.

Czy na tym forum nie ma nikogo kt?ry odpowiedzia? by na ten temat? Za du?o czytania?
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Ojcze nasz.. czyli raelianizm

Zbytnio nie wierz? w takie przes?dy, je?li chodzi o Elohim. Prawda na nasze t?umaczenie by znaczy?o B?g. Nikt nie wie jak ten B?g wygl?da, jedynie po ?mierci si? dowiemy. Po cz?owieku zostaje jedynie cz??? astralna, kt?ra pod??a w nowy wymiar, nam nie znany.
To co napisa?e?, mo?e mie? ziarenko prawdy, bo stwierdza fakt, ?e po za nami jest ?ycie na innych planetach po za Uk?adem S?onecznym.
 

Konrax

User
Joined
Jun 6, 2010
Messages
10
Reaction score
5
Odp: Ojcze nasz.. czyli raelianizm

dobra powiem tak , ten tekst jest skopiowany nie b?d? podawa? ?adnych link bo ich nie mam ale na pierwszy rzut oka wida? to ...
uzasadni? by? mi jaki? mora? z tego co napisa?e? ???
To wtedy mog? uzna? ?e to twoja praca po 2.
Wszystkie twoje rymy co mi wypisywa?e? ?ci?gni?te s? z internetu ..
ale ok teraz do postu

?adnie napisany ?adnie wszystko pi?knie troch? niedom?wie? ale ok
praca ?adna lecz nie twoja Elo
 

Traq

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
162
Reaction score
24
Age
28
Odp: Ojcze nasz.. czyli raelianizm

dobra powiem tak , ten tekst jest skopiowany nie b?d? podawa? ?adnych link bo ich nie mam ale na pierwszy rzut oka wida? to ...
uzasadni? by? mi jaki? mora? z tego co napisa?e? ???
To wtedy mog? uzna? ?e to twoja praca po 2.
Wszystkie twoje rymy co mi wypisywa?e? ?ci?gni?te s? z internetu ..
ale ok teraz do postu
?adnie napisany ?adnie wszystko pi?knie troch? niedom?wie? ale ok
praca ?adna lecz nie twoja Elo

Cz?owieku jeste? ?mieszny chyba ka?dy normalny cz?owiek si? skapnie to Co jest w cycacie to jest skopiowane z g??wnej stronie m?wi?cej o raelianizmie. I pytanie nie brzmia?o czy praca ?adna czy nie tylko czy kto? wierzy. Podaj link je?eli to nie jest moje bo ju? mnie wkurwiasz.
 

Rewizzu

Active User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
92
Reaction score
14
Odp: Ojcze nasz.. czyli raelianizm

Mo?na stworzy? miliony takich opowiadan w kt?rych wszystko identycznie by pasowa?o do bibli, lecz kazde z nich b?dzie tylko stekiem bzdur .To ?e Boga niema to wiadomo ,jedyny cz?owiek kt?ry dawa? mi te wiare by? to "Jan Pawe? 2" ,dzi? przechodz?c przez ulice ko?o pos?gu ukrzyrzowanego boga zobaczy?em jakiegos debila kt?ry szarpa? swojego psa i dusi? go smycz? gdy go mine?em popatrza?em na pos?g i powiedzia?em nag?os "ty nieistniejesz" nagle zrobi?y mi sie ciarki i nieczu?em ?adnej cz??ci cia?a, jakby bog chcia?by mi przekaza? ?e sam mam co? ztym zrobi? .Ale ja wiem ?e to centrum mojego poj*banego muzgu ,niekt?rzy takie co? uwa?aj? za sygna? od boga.Ha Idi*ci, niema elf?w niema boga niema elohim?w s? ludzie i g*wno ich to obchodzi co by?o kiedys.
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: Ojcze nasz.. czyli raelianizm

Witam, powiem kr?tko warto przeczyta?, ale i tak pewnie cz??? z was tego nie przeczyta bo to forum dla dzieci ale dobra jedziemy:
To, ?e jeste? dzieckiem nie znaczy, ?e reszta te?.

Czy na tym forum nie ma nikogo kt?ry odpowiedzia? by na ten temat? Za du?o czytania?
Za du?o czytania? A mo?e po prostu bardzo chujowy temat?

Stworzyli nas kosmici w swoich super kosmicznych prob?wkach. Id?c tym tokiem my?lenia, to kto stworzy? ich? Jeszcze inni super super kosmici, a ich z kolei hiper super kosmici? Jaki? podstarza?y naukowiec po obejrzeniu jakiego? kiepskiego s-f postanowi? og?osi? swoj? teori? nie popart? ?adnymi dowodami, a Traq si? ni? teraz jara i my?li, ?e ka?dy kogo to nie zaciekawi jest ma?o inteligentnym 12 latkiem. Jednym s?owem teoria ewolucji jest poparta mo?e i marnymi dowodami, ale teoria ludzi z prob?wek, nie jest poparta ?adnymi.
 

Joiner

Active User
Joined
Jun 9, 2010
Messages
63
Reaction score
5
Age
40
Odp: Ojcze nasz.. czyli raelianizm

dobra powiem tak , ten tekst jest skopiowany nie b?d? podawa? ?adnych link bo ich nie mam ale na pierwszy rzut oka wida? to ...
uzasadni? by? mi jaki? mora? z tego co napisa?e? ???
To wtedy mog? uzna? ?e to twoja praca po 2.
Wszystkie twoje rymy co mi wypisywa?e? ?ci?gni?te s? z internetu ..
ale ok teraz do postu
?adnie napisany ?adnie wszystko pi?knie troch? niedom?wie? ale ok
praca ?adna lecz nie twoja Elo


Nie wiem ch?opie sk?d Ty jeste? ale widz?, ?e lubisz si? o?miesza?, mo?e sprawia Ci to przyjemno??, OK! ale nam sprawia przyjemno?? ?miania si? z takich jak Ty :O To smutne? To mo?e zmie?my temat co? Co do Twojej wypowiedzi wida?, ?e jeste? w wieku dojrzewania i wszystko jest na NIE hormony Ci buzuj? wiem sam przez to przechodzi?em ale prosz? Ci? nie pisz post?w bezsensownych bo to tylko jest Twoja kompromitacja cz?owieku. Gdybym by? powtarzam, gdybym by? Moderatorem lub kim? innym na wy?szym szczebelku zarz?dzania forum dosta?by? warna albo upomnienie.


@Topic: Jest krzta prawdy w Twoim po?cie ale ja wierz? w to jak mnie wychowa?a mama i jak mnie nauczy?o chrze?cija?stwo i nikt nie ma prawa mnie zmusi? do zmiany wiary. Dobrze, ?e wstawi?e? to na nasze forum mo?e si? komu? przyda.
 
Status
Not open for further replies.
Top