What's new

Olympa - Grek Arte (old Jubciek) with Bro

Mastah Dan

Active User
Joined
Oct 9, 2009
Messages
69
Reaction score
7
Odp: Olympa - Grek Arte (old Jubciek) with Bro

Druid jest tw?j? Je?li tak, to olej palla i graj edem. Du?o ciekawsza gra : )
7?
Notka moderatorska:
Upomnienie s?owne, na przysz?o?? pisz wi?cej ani?eli te kilka s??w, albo nie pisz wcale.
Druid jest m?j,do tego palanta co upomnia? Xema, lepiej napisa? co? od siebie a odwiedzi? temat i nie zostawi? po sobie ?ladu...

lizki2.png
 

Emekk

User
Joined
May 27, 2010
Messages
11
Reaction score
20
Odp: Olympa - Grek Arte (old Jubciek) with Bro

Zawsze my?la?em, ?eby si? wybra? swoim ms na zao, m?g?by? zdradzi? co? wi?cej szczeg???w? Du?y profit, ile lurujesz na ava, z 8? No i czy cz?sto redujesz xd

To w ko?cu kim b?dziesz gra?? xd odk?d powsta? ten temat to gra?e? ju? ms, rp i ed xDD
 

Mastah Dan

Active User
Joined
Oct 9, 2009
Messages
69
Reaction score
7
Odp: Olympa - Grek Arte (old Jubciek) with Bro

Dzi?kuje paru u?ytkownikom tibia.net.pl za sp?dzenie ze mn? tych mecz?cych godzin podczas questa :)

Quest zrobiony w ci?gu nieca?ych 9 godzin xDD - WASTE!

Uwiecznione ss'y m?wi? same za siebie :

Patologia na ventrilo ;) :

vttr.png



42623878.png


Chwil? p??niej pad?em na trapie od jaki? ?miesznych nowych potwork?w :O


P??niej musieli?my si? pobawi? troszk? z 4 i 5 misj? gdy? s? tam jakie? taski kt?rych na pocz?tku nie mogli?my zrozumie? xD Potem w 8 misji poszli?my zabija? lizardy pierwszy rodzaj 4, drugi rodzaj 6 =-D

Po zabiciu musieli?my uda? si? do zamku, kt?ry nie by? taki ?atwy jak s?dzili?my:

beztytuuzm.png


Po przej?ciu przez zamek dotarli?my do smoka :D :

smok3d.png


Potem podr??owali?my po jego ?nie :

fgdgdf.png



Tu kolega niech?cy usn?? ;/ :

hgfhfghgfhfg.png



I tak jako? ss?w zabrak?o gdy? musia?em siocha? eka ;D
Potem by?a nagroda oraz outfit :


questreward.png


P??niej wsp?lny screenshot ;)

heheczki.png



I trzeba by?o wzi?? si? za odrobienie lvla + wbi? ekowi lvl ;D :

137again.png



104ek.png




Oby wi?cej takich mi?ych spotka? ;)
Czekam na komentarze. :eek:ps:

122 4.809
 
Last edited:

Dragacz

Advanced User
Joined
Apr 15, 2009
Messages
156
Reaction score
12
Odp: Olympa - Grek Arte (old Jubciek) with Bro

Podczas przesiedzenia u jubcieka ponad 10h na cascie zrobilem kilka ss kt?re ju? doda? dlatego dam loot kt?ry mu si? przytrafil z 3 pod rz?d war golemow iron ore nastepnie x2 epee: D
 
Last edited:

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: Olympa - Grek Arte (old Jubciek) with Bro

No brawa dla Ciebie! Jednak si? uporali?cie z tym questem :D No nic, ?ycz? Ci 3oo lvl'a xd I czekam na jutrzejsze INQ w wykonaniu Ciebie i Twojej guildii xd
 

Mastah Dan

Active User
Joined
Oct 9, 2009
Messages
69
Reaction score
7
Odp: Olympa - Grek Arte (old Jubciek) with Bro

Dzi?kowa?, dzi?kowa?

Dobija mnie tylko fakt, ?e wrzuci?em du?o ss?w, robi?em questa 9 pe?nych godzin a ?aden, ale to ?aden u?ytkownik ( a by?o ponad 100 wy?wietle? ) NIE SKOMENTOWA? mojego tematu i wysi?ku

Droga na Annihiliona :

glegi.png



I Magic Level - byle by nie spad? ;/

73mlvl.png

#edit


U?ytkownicy aktualnie czytaj?cy ten w?tek: 5 (4 u?ytkownik i 1 go?ci)
Mastah Dan, Ksodio, Taki Tam, Warchief


125 4.917
 
Last edited:

Ksodio

Advanced User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
388
Reaction score
30
Age
73
Odp: Olympa - Grek Arte (old Jubciek) with Bro

Nie no masakryczny jeste? kole? ?eby napi*e*dala? w klawiature tyle godzin i nie usn??,
no szacun. Co do questa to screeny fajne ale nagrody niedo##bane jakie? szczeg?lnie ten he?m niczym budowla?ca tylko ?e pomalowany sprejem.
Te demce to nic ciekawego :>
 

Taki Tam

Advanced User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
447
Reaction score
33
Odp: Olympa - Grek Arte (old Jubciek) with Bro

No nice kurcze a? taki trudny qest na ten nowy addon?

I co takiego daje ten armor legi albo helmet.

Ale Gz ogarneli?cie go jeden poleg? ale da?o rad?.

Mog?e? chod? jednego ssa da? z Anihiliona....

No ale og?lnie Gz zapierdalasz z lvlem i oby tak do 200 bez desek!
 

Mastah Dan

Active User
Joined
Oct 9, 2009
Messages
69
Reaction score
7
Odp: Olympa - Grek Arte (old Jubciek) with Bro

Zapomnia?em doda? ssa!

Wczorajsze Annihiliony :p

dfsdfkopia.png
 

Waycher

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
276
Reaction score
27
Odp: Olympa - Grek Arte (old Jubciek) with Bro

To mi si? nie podoba, chcesz ich okra?c? Nie ?adnie...

Dobra, a teraz powa?niej. PO pierwsze gratuluj? ci m?drego wyboru, pallem by? si? zanudzi? expi?c, a profesje magiczne, maj? to do siebie ?e si? nimi ciekawie gra. Po drugie, nie?le ci idzie, wa?ne by? si? nie przejmowa? glebami, i szed? w prz?d, chce 200 zobaczyc ;>>

?ycz? ma?o ded?w, du?o loota, ma?o waste i wyszystkiego naj, dla twojego druidka :>
 

adif1

Active User
Joined
Oct 22, 2008
Messages
89
Reaction score
5
Odp: Olympa - Grek Arte (old Jubciek) with Bro

omg chlopie jestes pro widzac po ss
ja sie mecze by wbic 15 lvl i skile a ty jakie lvl i cochwile ss
zycze duzych lvl i malych waste
 

PatulecxD

Advanced User
Joined
Nov 17, 2008
Messages
209
Reaction score
12
Age
29
Odp: Olympa - Grek Arte (old Jubciek) with Bro

Nie, no SS cora? to bardziej zajebiste : )
Expisz na tym nowym terenie co tera doszed? ?? :D
Gratulacje wykonania tego questu.
Ci?nij Posionem do 200 lvl !
Du?e waste tam gdzie expisz? czy profit jaki? mo?e ?
Go, go 200lvl !
 

Deare

User
Joined
Oct 29, 2009
Messages
32
Reaction score
8
Odp: Olympa - Grek Arte (old Jubciek) with Bro

Poisony ?adnie tniesz :D Wida? ?e nie szybko nie poddasz i nie przestaniesz gra? og??em wielkie gz bo szybko expisz :p poka? jakie itemki w dp , addony itd :)
 

Mastah Dan

Active User
Joined
Oct 9, 2009
Messages
69
Reaction score
7
Odp: Olympa - Grek Arte (old Jubciek) with Bro

Addony s? s?abe w przysz?o?ci zainwestuje tylko w full assasina.
Na souleaterach wydaje 32k na hunta a przewa?nie z ka?dego hunta mam 20k w pltaynkach i 8k w gp + jakie? woce, necrotic rody i czasem (jak narazie spad?y tylko dwa) spirit containery. Og??em poluje na souleaters trophy ;D
Ekspie tam gdy? nie ma waste, jest profit i niez?y eksp. Nowe ssy ju? nied?ugo:lol:
 

Dragacz

Advanced User
Joined
Apr 15, 2009
Messages
156
Reaction score
12
Odp: Olympa - Grek Arte (old Jubciek) with Bro

No to tak ja czekam na kolejn? 200 w twoim wykonaniu i 100mlvl to ?e komentow jest malo to kazdy wie bo nikomu sie nie chce komentowac ;e no ale jedynie mozna wierzyc ze kazdy kto oglada fotki ruszy dupe i skomentuje.jak napisalem wyzej czekam na te wlasnie avansy i zdjecia z huntow^^ czesto jestem na cascie jak mi haslo dajesz to ogladam sobie xd
 

Mastah Dan

Active User
Joined
Oct 9, 2009
Messages
69
Reaction score
7
Odp: Olympa - Grek Arte (old Jubciek) with Bro

142 Level :)

142ak.png



D?ugi, nie m?cz?cy hunt trwaj?cy du?o czasu ;)


steele.png



2xsteele.png



castw.png

exppppppppppppppppppie.png



I CO? DO MODERATOR?W SZCZEG?LNIE TEGO NA SCREENIE!
MOJE SSY S? MOIMI SSAMI, NIE PODOBA SI? TO NIE WCHOD? PROSTE
A jak ju? wchodzisz, to chyba zostawi?by? komentarz co ziomm?:(


budzik.png




Notka moderatorska:
Jak to okre?li?e? "MOJE SSY S? MOIMI SSAMI, NIE PODOBA SI? TO NIE WCHOD? PROSTE" Co jest oczywi?cie g?upim stwierdzeniem, bo r?wnie dobrze mog? Ci powiedzie?:
"M?j dzia?, jest moim dzia?em, nie podobaj? si? w nim zasady, to si? w nim nie udzielaj, proste."
Czego oczywi?cie nie zrobi?, bo jako? nie w smak mi, wyganianie u?ytkownik?w z dzia?u w kt?rym i tak si? ma?o kto udziela. Jednak chc?, ?eby? widzia?, ?e istnieje taka zasada:
"8. Rozmiar prezentowanych zdj?? nie mo?e przekroczy? 800x600 pikseli, oraz prosimy o wycinanie ze zdj?? paska zada? itp."
znajduje si? to w tym temacie: http://tibia.net.pl/zdjecia/54981-regulamin-dzialu-zdjecia.html
i, ?e w zasadzie ?ask? Ci zrobi?em, ?e nie wy?apa?e? ju? wtedy warna, bo mog?em, zrobi? to woln? r?k?, ale tego nie zrobi?em i to w?a?ciwie, tylko i wy??cznie z mojego dobrego serduszka. Kiedy jeszcze siedzia?em na zwyk?ym u?ytkowniku, zastanawia?em si? "jak kadra mo?e tak od razu warnowa? u?ytkownik?w." Ale ju? po kilku dniach moderowania ?wietnie ich zrozumia?em, w?a?nie przez takie osoby jak Ty. Kiedy?, pewien u?ytkownik, w?a?ciwie kadrowicz, powiedzia? mi, abym si? nie pierdoli? z wyja?nianiem na pw, czy w postach, tylko od razu wlepia? warny. W sumie ?a?uj?, ?e nie pos?ucha?em go od razu. Ale wida?, cz?owiek si? uczy ca?e ?ycie. Ca?y czas los pokazuje, jak wiele jeszcze do nauczenia pozosta?o. Dobrze, ?e b??dy potrafi? uczy? i uwierz mi, ?e z tej lekcji si? wiele nauczy?em. Nie wiem, na ile Ci? ten warn obchodzi, ale chc? Ci? poinformowa?, ?e z takim czym? nie trafi?e? dobrze z moim humorem. Od rana wszystko mnie irytuje, ale c??.
Tak wiem, powinienem to napisa? na pw, ale post?pi? tak jak Ty. // Budzik
 
Last edited by a moderator:

Protek

User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
47
Reaction score
9
Odp: Olympa - Grek Arte (old Jubciek) with Bro

#Up
Nie martw si?, budzik to nie ogar i dziecko, wi?c si? nim nie przejmuj ; d.

Zar?bisty temat, du?o ciekawych screen?w z quest?w, hunt?w etc. i to mi si? bardzo podoba. Bardzo ?adnie Wam idzie i oby tak dalej. Dajecie ostro, nie zaniedbujcie tematu bo jest na prawd? spoko ; d.
 

Astroo

Banned
Joined
May 3, 2010
Messages
166
Reaction score
24
Odp: Olympa - Grek Arte (old Jubciek) with Bro

Dobre s? ssy wida? wszystko a nie tylko "ludzika i napis You advencet from.." mo?na zobaczy? EQ gdzie jest dok?adnie hunt , kto z kim chodzi.

Og?lnie najs temat :p
 

Czempion

Senior User
Joined
May 18, 2008
Messages
656
Reaction score
71
Odp: Olympa - Grek Arte (old Jubciek) with Bro

Skoro ju? Ci zale?y na tych komentarzach, to zostawi? po sobie ?lad. Temat jeden z lepszych na tnecie, wysoki poziom, bez bota. Wida?, ?e ogarniasz i gra w Tibi? sprawia Ci przyjemno??. ?ycz? jeszcze wi?kszego poziomu, ma?o gleb, zgranej ekipy itd.

A co do wiadomo?ci od Budzika, to ma on racj?, bo chc? sobie poogl?da? kilka stron tematu a wszystkie zdj?cia ?aduj? si? w chuj czasu. A jak ?aduje si? a? tyle to krew mnie zalewa i nawet nie chce mi si? zostawia? komentarza. :)

Pozdro, obiecuj?, ?e b?d? regularnie odwiedza? temat i zostawia? komentarze.
 
Top