What's new

[Oops] M?j projekt

Oops

Advanced User
Joined
Mar 20, 2011
Messages
219
Reaction score
11
Witam, kup? czasu nie zasiada?em za tworzeniem map do tibii, aczkolwiek mam nadziej? ?e z wprawy nie wyszed?em kompletnie :)
Screeny pochodz? z mojego projektu, ale o tym w swoim czasie.

Aktualnie mog? przedstawi? tylko 2 screeny, my?l? ?e na dniach dodam ich znacznie wi?cej, z uwagi na moj? sytuacje(nie zawsze mam czas aby co? dorobi? itd.).
Tak jak wspomnia?em, bardzo d?ugo tego nie robi?em, dlatego prosi?bym o wszelkie uwagi, porady, hejtem te? nie pogardz? :D
Mapa bazuje na kliencie 9.8

Temple/?wi?tynia:
Tutaj rozpoczynamy swoj? przygod? na serwerze, znajdowa? si? tu b?dzie NPC kt?ry uleczy graczy, gdy ich hp spadnie poni?ej 15% (tylko do 15lvl).

Gj7aOof.png


Sklep magii:
W tym miejscu mo?na kupi? runy, potiony oraz wykona? misje, tzw. taski. Ten NPC odpowiada za misje z potworami kt?re walcz? magi?, po wykonaniu wszystkich, na gracza czeka? b?dzie nagroda.

0DX6oee.png


Zaznaczam, ?e mapa robiona jest pod niski exp (7-2x)

Notka moderatorska:
do jutra widz? jeszcze jeden screen, inaczej temat zamykam
 

R A H

Senior User
Joined
May 24, 2014
Messages
1,342
Reaction score
47
Odp: [Oops] M?j projekt

Co do 1 ss, podoba mi si?. Przy 2 ss na trawie bardzo ma?o natury (brak szczeg???w) Droga do tego sklepu te? mi si? niezbyt podoba.

Pozdrawiam :]
 

Don Diablo

Advanced User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
294
Reaction score
10
Odp: [Oops] M?j projekt

Nie ma rewelacji, ale bardzo ?le te? nie jest.
Na 1ss'ie nie pasuj? mi kompletnie skrzynie (lewy dolny r?g) i beczka (lewo g?ra), skoro jak sam napisa?e?, jest to temple/?wi?tynia. Te "du?e" kamienie wymieni?bym na co? drobniejszego :)
W 2 ss' ie niestety ju? jest kiepsko, szczeg?lnie natura (a raczej jej brak), ale o tym ju? pisa? RAH.
 

Oops

Advanced User
Joined
Mar 20, 2011
Messages
219
Reaction score
11
Odp: [Oops] M?j projekt

Nie skupiam si? na naturze na oko?o, p?ki nie zrobi? budynk?w w ca?o?ci, r?wnie dobrze m?g?bym usun?? traw? i same ss budynk?w wrzuci?, ale to wtedy nie wygl?da :)

#down
O?wietlenie by?o wy??czone na potrzeby screena, prosi?bym o komentowanie ludzi, kt?rzy cho? troch? si? znaj? na mappingu, dzi?ki ;)
Wrzucam screeny budynk?w, bo aktualnie na tym si? skupiam, nie na tym co dzieje si? na oko?o, czytanie ze zrozumieniem (ka?dy screen opisany :) ) Je?eli nie masz poj?cia-nie oceniaj :)
 
Last edited:

James Montana

Active User
Joined
Feb 22, 2016
Messages
103
Reaction score
1
Age
26
Odp: [Oops] M?j projekt

To wrzucaj sko?czone screeny, bo nie ma co oceniac.

[MENTION=83060]ToP[/MENTION]ic
W temple jest zdecydowanie za ciemno, gracz wbija a tutaj czarno jak w murzynskiej hacie
 

Don Diablo

Advanced User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
294
Reaction score
10
Odp: [Oops] M?j projekt

No to doko?cz to do stanu "zadowalaj?cego" i wtedy b?dzie co oceni?.
Mnie nie interesuje budynek na "zielonym tle", tylko budynek + otoczenie i wtedy wida? co jest ?le, co dobrze, co doda? a co usun?? :p
 
Top