What's new

Opinia na waszych serwerach o Polakach, sytuacje.

Status
Not open for further replies.

Aen

Przewodnicz?cy
Joined
Apr 2, 2008
Messages
215
Reaction score
28
Wiadomo ?e grasuj? "polaczki" w przeci?gu ostatnich dw?ch dni zaliczy?em tak? sytuacj?, poszed?em z koleg? (90ek) na hydry. Jego char jest w pe?ni wybocony za pomoc? blackd, podczas wbicia na "du?y" mia? w??czonego bota i wywali?o go przez b??d spowodowany przez ten... Powiedzmy dodatek, tym samym m?j kolega zwr?ci? si? z mniej wi?cej takimi s?owami, tu pozwol? sobie zacytowa? jego tekst:
-"Kur*a p?? miliona expa posz?o si? jeba?, ja pierd*le"
-"Nie hunce tym charem, only bot"
Tak wi?c zacz??em szuka? os?b ch?tnych do polowa? na hydry, czasem uda?o mi si? wbi? do jakiego? aktualnie expi?cego teamu, a czasem nie. No to my?l? sobie, ?e przecie? mog? znale?? ludzi na hunty w jakiej? du?o osobowej gildi. Wchodz? na Tibia.com szukam i mam, pisz? do go?cia, a on mi zada? pytania dwa: Czy jestem ch?opcem czy dziewczyn?, no to odpowiedzia?em mu ?e mam na imi? Tomek, spoko. Nast?pne jego pytanie dotyczy?o narodowo?ci, napisa?em mu: "I'm from Poland" o i tu sko?czy?a si? nasza do?? nie d?uga konwersacja. Nast?pnego dnia zn?w napisa?em do tej samej osoby, ok tym razem zdecydowa? si? mnie przyj??! Z zadowoleniem do??czy?em do gildii, lecz powiedzia? mi ?ebym nie przyznawa? si? do swojej narodowo?ci, wystawiaj?c na lad? powa?ny argument, jego cytat: "90% of pl are evil, only 10% is good". Szczerze to zgadzam si? z tym troch?, ale nie do ko?ca bo uwa?am ?e Polacy po prostu lubi? si? dobrze bawi?, a nie malowa? szary i powa?ny ?wiat niby ten z klas?, cho? sam czasem mam na niego ochot?. Doda? ?ebym powiedzia? ?e jestem z Kanady, bo nie chce ?eby mnie zabili (jest to serwer Harmonia, wi?c zapewne chodzi?o jakiego? trapa czy prze?ladowanie psychiczne) powiedzia?em ok, na ich pytanie o narodowo?? odpisz? ?e jestem z Meksyku xD, odpar? faktem ?e jak ja jestem z Meksyku to on jest z kosmosu. Mam nadziej? ?e znajd? w tej gildi ludzi do wypraw na hydry, a zarazem stwierdzam ?e Brazyle s? ca?kiem przyjemnymi lud?mi kt?rzy maj? ju? niestety wyrobione negatywne zdanie o PL, za to PL wi?kszo?? nie lubi wszystkich innych ni? PL.
Tak jest na Harmonii, a jak na Waszym serwie? :)
 

Demeroth

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
457
Reaction score
80
Age
31
Odp: Opinia na waszych serwerach o Polakach, sytuacje.

Wsz?dzie jest tak jak m?wisz. Graj?c na Xerenie grubo ponad rok, cz?sto widuj? 140+lvle pierwszy raz... (bot bot bot). Jest to wkurzaj?ce poniewa? taka osoba ma najwi?cej do powiedzenia w kwestii hunt?w itp, ale jak przyjdzie wojna to jest potulny jak baranek. Co do tej narodowo?ci... Wczoraj robi?c runki przy White Flower Temple rozmawia?em z pewnym go?ciem. Uwa?a? on, ?e Polak Polakowi powinien pomaga? nie patrz?c na to jaki jest. Zwyzywa? mnie i mojego kolege poniewa? zrobili?my screena jak pewien osobnik napisa?, ?e wczoraj dosta? tego chara (by? to Polak), my zagrozili?my mu raportem i tu znowu obelgi. Ja powiem tak, w tibii narodowo?ci nie mam. Zar?wno Polacy, Szwedzi, Brazylijczycy i inni potrafi? by? bardzo ?li lub bardzo fajni. Nie przekre?lam na starcie Swe czy Br poniewa? mia?em styczno?? ze wspania?ymi ludzmi i powiem wi?cej, mniej boj? si? zaufa? Szwedowi czy komu? zza granicy ni? Polakowi. Czemu? Temu, ?e u nas masowo przyj??y si? boty, ka?dy botuje. Dziecko 12 lat i stawia bota, potem 60lvl i udaje kozaka... I na takich ludzi mo?emy si? natkn?? i nie mi?o ich wspomnia? :/ Na Xerenie jak to wsz?dzie wojna Swe + od?amki Pl vs Pl + od?amki Swe. Nie spotka?em si? jeszcze z tak? sytuacj? ?eby mi kto? kaza? zmieni? narodowo?? itp :p
 

Nicramos

Advanced User
Joined
Sep 15, 2008
Messages
207
Reaction score
12
Odp: Opinia na waszych serwerach o Polakach, sytuacje.

Racja tak jest raczej na wszystkich serverach na Obsidii gram od samego pocz?tku mojej przygody z Tibi? czasem wchodzi?em tylko na inne servery ale zawsze to tak wygl?da...Brazol zwykle b?dzie si? zachowywa? po ludzku a Polak zwykle nie za bardzo...Raz pod Ab'Dendriel napad? mnie Wisp(nie myli? z Wasp)a mia?em wtedy tylko 9 lvl knight ledwo usz?em z ?yciem uciekaj?c do Ab'Dendriel gdzie jaki? go?? z polskim nickiem zacz?? mnie bi? bo mia?em ma?o hp ale uciek?em do depo...Nie mia?em jedzenia i potion?w te? nie mia?em wi?c poprosi?em jakiego? polskiego nicka o ?arcie lub poty a on do mnie:"Wypierdalaj cioto" a jaki? Brazol(powiedzia? mi sk?d jest po angielsku)to kiedy go porosi?em da? mi chyba 5 health potion?w,3 ham,5 meat
Ech...mia?em jeszcze wiele r??nych rozm?w z polakami kt??y zachowywali si? jak nooby ale nie b?d? ju? ich tu wymienia?...Prawda jest taka jak by?o up napisane..."90% pl is devil only 10% is good :(
 

Zia

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
349
Reaction score
56
Odp: Opinia na waszych serwerach o Polakach, sytuacje.

Ostatnio gra?em na Candi, tam s? prawie sami Polacy, nie zdziwi?bym si? jakby w najbli?szym czasie na trade pisali po polsku. Gdy ju? napotkamy jakiego? BR, SWE czy kogokolwiek innego to ju? lec? bluzgi typu "PL NOOB! Leave from exp NOW you fuck**g idiot!" Po czym gada co? w swoim j?zyku, dlatego ja zawsze m?wi?, ?e jestem z Londynu po czym dostaje pytanie czy na pewno nie jestem polakiem (emigracja rox xd).

Ja szanuj? wszystkie nacje w tibii. Kiedy? doszed?em do kolesia guild, ca?a gildia g??wnie BR. Ja twierdz?, ?e jestem Anglikiem, gadali?my, chodzili?my razem na hunty itp. W ko?cu przyzna?em si?, ?e jestem polaczkiem, ale tylko leaderowi. On zrozumia?, ale powiedzia? ?ebym nie m?wi? tego reszcie gildii, bo od razu b?d? mia? deda. S? ludzie wyrozumiali i nie wyrozumiali. ;(


Moje spostrze?enia: Na ?wiatach na kt?rych nie rz?dz? polaczki t?pi si? ich.
 

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
217
Age
29
Odp: Opinia na waszych serwerach o Polakach, sytuacje.

Na wszystkich ?wiatach, rz?dz? br i na rooku tak?e. Polacy sami siebie huntuj?, zamiast sobie pomaga?. Na no-pvp 95% z?odziei to Polacy. Mam wielu koleg?w ze Szwecji, Brazylii i Niemiec i mog? ?mia?o przed nimi przyzna?, ?e jestem Polakiem. Sami sobie wyrabiamy tak? opini? - biega 6 lvl po dp i krzyczy "fu*k br" itp. teksty.

Ostatnio wbi?em na jeden ze ?wiat?w PVP i zaobserwowa?em sytuacj?, kiedy gracz z 20~lvl zapyta? "pl?" a kilka sekund p??niej by? w temple. Wojna mi?dzy krajami trwa i niestety min??y czasy gdy Polska dominowa?a - obecnie znajdujemy si? na 2/3 miejscu.

Znam podstawy brazylijskiego, szwedzkiego, niemieckiego, ale i tak w Tibii g?ownie pos?uguje si? j?zykiem angielskim. Np. widz?, ?e newbie lata po dp i pisze "frax itams plax" podchodzi i pisze "pl?" to ja mam si? przyznawa?, ?e tacy ludzie w kraju?!

Pomy?lmy gracze z innych kraj?w graj? razem, a w Polsce...

Reszt? przeznaczam do waszych w?asnych refleksji.
 

kaktuswsp

User
Joined
May 11, 2008
Messages
30
Reaction score
0
Age
32
Odp: Opinia na waszych serwerach o Polakach, sytuacje.

Na moim serwie Polacy naprawde daj? sie we znaki je?eli chodzi ...Serwer Unitera...idzie sobie 20 lvl paladyn na soldiery albo guardy jezeli to mag ...Wybiega nagle 120+ Devil Fire Danger i za sob? ma stado guardow...takich sytuacji jest wiele...

Pzdr z Unitery ;]
 

Bodomen

User
Joined
Sep 21, 2008
Messages
25
Reaction score
5
Odp: Opinia na waszych serwerach o Polakach, sytuacje.

Ile razy widzia?em boty.

Nawet raz widzia?em jaki? nie wiem 120lvl stoi w depo i co jakie? 5 minut patrze na niego a on ju? z 10lvl wi?kszy.Nie wiem czy nawet na ots exp x8 Nabije z tym lvl dziesi?? jeszcze-Stoj?c w Depo!!!:confused:

A mam takie pytanie Dragon Mateusz Wielki-polak u?ywa/? bot?w?

// Jaki to ma zwi?zek z tematem? Bot nie dodaje Ci levela -.- Poza tym na RLu nie da rady wbi? w 5min kilka mln expa...
 
Last edited by a moderator:

Akordis123

Active User
Joined
May 18, 2008
Messages
97
Reaction score
2
Odp: Opinia na waszych serwerach o Polakach, sytuacje.

Na moim serverze Shanera jest tylko kilku br.Z niekt?rymi jestem qumplami i oni mi pisza ze jestem jedynym polakiem na tym servie co jest fajny a reszta to zjeby.Oczywiscie po angielsku.Ja uwa?am ze ci ktorych znam brazole to sa spoko.
 

P@trick

Active User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
67
Reaction score
5
Odp: Opinia na waszych serwerach o Polakach, sytuacje.

Wczoraj na Saphirze szed?em do depo, aby odnie?? loota... Prawie wszed?em do depo, gdy nagle zacz??o mnie atakowa? 5+ os?b i kilka os?b blokowa?, nie mia?em szans na prze?ycie... A w dodatku najgorsze jest to ?e to byli Polacy ;/

Pozdrawiam,
P@trick
 

Nicramos

Advanced User
Joined
Sep 15, 2008
Messages
207
Reaction score
12
Odp: Opinia na waszych serwerach o Polakach, sytuacje.

Moje spostrze?enia: Na ?wiatach na kt?rych nie rz?dz? polaczki t?pi si? ich.
A moje:Na wszystkich ?wiatach t?pi si? polaczk?w...Nawet na tych na kt?rych oni rz?dz? tak jak na Obsidii,Ruberze...Z reszt? nie dziwi? si?...5 min zanim napisa?em tego posta jaki? polak chcia? mnie na rooku zamkn?? na arenie...Ale kiedy si? nie zgodzi?em i powiedzia?em ?e go przej?a?em lecia?y od niego teksty typu:"huju gwalcisz siostre,zamknal bym cie tak oczywiscie,ahahahahah" Pisa?em to bez polskich znak?w tak jak on w Tibii...
Niestety taka prawda...bolesna ale prawda... :(

#down
Co w tym ?miesznego?Mo?e mi wyja?nisz to si? wszyscy po?miejemy?
 
Last edited:

ZabaQsoree92

Advanced User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
211
Reaction score
7
Odp: Opinia na waszych serwerach o Polakach, sytuacje.

@up
Buahah :D

@Topic
?al i b?l
nie kt?rzy polacy...to nie ogary jakich ma?o :mad:
to prawda,?e najwi?cej n00b?w jest z Polski ;/

Teraz wi?kszo?ci? serwer?w rz?dz? Swe...
bo ogarniaj? i nie huntuj? si? nawzajem za nic...
btw. nie spotka?em jeszcze Swe nooba ^.-
no mo?e jakiego? 10 lvla...ale nie gania? z texten FRIII ITANSS PLXZZXZ

:cool::cool::cool:

yours
,ZabaQsoree92
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Opinia na waszych serwerach o Polakach, sytuacje.

Ja wiele razy si? spotka?em z Polakami noobkami
Id? sobie na red hp i widz? polski nick to pisze "daj fooda"
A on pk :( a mia?em ju? 27 lvl sorc i 26 i znowu monka nie mog? :(
A mia?em sobie ju? skilowa?
A ile razy mnie Polacy oszukali-na rook jak nie umia?em gra? i nie umia?em trade;]
Albo kole? chcia? mnie oszuka? bo blue robe losowa? "Loss 100 gp"
da?em mu 200 gp i wygra?em i mi nie chcia? da? a za chwile patrze a go wylogowa?o z?apa?em dice i blue robe ;)
 
Joined
Oct 24, 2008
Messages
19
Reaction score
1
Odp: Opinia na waszych serwerach o Polakach, sytuacje.

Wg. mnie niekt?rzy Polacy odcinaj? si? od grupy prawdziwych Polak?w, aby prze?y? na serwerze, mam na my?li do??czenie do lepszej gildii np. szwedzkiej czy brazylijskiej. Na moim serwerze (Isara) Polacy stoj? po dw?ch stronach wojny. Z czego du?o os?b dosz?o do gildii wygrywaj?cej, my?l?c, ?e b?d? panami serwera, a wysz?o na to, ?e ich gildia przegrywa wojn? prawie dwukrotn? ilo?ci? frag?w.
 

gilun93

User
Joined
Oct 18, 2008
Messages
19
Reaction score
1
Odp: Opinia na waszych serwerach o Polakach, sytuacje.

Moim zdaniem nie obrazajac oczywiscie tych normalnych ludzi Polacy to najg?upszy typ graczy, nigdy nie pr?buj gada? z nimi po angielsku, niemiecku, brazylijsku, zawsze odpowiedz? „pl?”, „tak” lub „daj cos”, nawet jak rzucasz pustym workiem to beda za nim biegali i probowali Ci go zabrac.
Teraz noobow jest strasznie duzo to jest straszne co sie dzieje tibia pochlania coraz wiecej dzieciakow i sie konczy wlasnie tak ja np jeden pobil matke krzeslem. Wiekoszosc noobow moim zdaniem to Polacy ktorzy opanowali juz wszystkie servery oprocz premium, najgorsze jest to ze sa tak uzaleznieni ze po za tibia swiata nie widza i w prawdziwym zyciu chodza jak na bocie w kolko tak samo wstaje, idzie do szkoly, wraca, je obiad, siada na kompa do tibi , idzie spac i tak jest kazdego dnia... Tak zwani no-liferzy.
 

Dogg

User
Joined
Nov 4, 2008
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Opinia na waszych serwerach o Polakach, sytuacje.

U mnie na servie Candi polacy sa thiefami ja mam 125rp/91/75skills i wracalem z demon i duzo loota mialem wiec wziolem w worek i co spotkalem jakiegos thiefa i zabral worek poniewaz swiat non-pvp i nic nie moge zrobic nie dosc ze zabral na wyzywal<< i mnie to wkurzaa a inne kraje np.Hiszpania to sa fajne typy nic nie zabiora to fajne ziomki ale takie polacy sie trafiaja ze szok az zal dupe sciska srr ze tak psize ale jestem wkurzony ukradli mi ponad 45k>>>><<<<<:mad:

Czerwony jest dla kadry!
 
Last edited by a moderator:

Adronix

Active User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
71
Reaction score
2
Odp: Opinia na waszych serwerach o Polakach, sytuacje.

Za? u mnie na serwerze Danubia (gram oko?o 2 miesi?ce) (tylko 13 lvl skill 43/30) Polacy boc? jak tylko mog? w Ab na trollach (dzi?kuje za RS na miesi?c i za wasze pieni??ki ponad 10 k) w thais na cyclopach. Dochodzi nawet do tego ?e gdy jakiemu? 50+ si? nudzi przychodzi na trolle do Ab i zabija 8 lvle, ja tak?e wole zaufa? Szwedom poniewa? znam kilku z realu brazolom nie zaufam nigdy dlaczego? S? dla mnie chamscy, nie wiem jak wy ale wole si? z nie zawiera? znajomo?ci z polakami poniewa? kilka os?b zaprzyja?nia si? ze mn? dla eq b?dz pieni?dzy, Polacy zabieraj? loot bagi (nie wszyscy ale zabieraj?) reszta przejdzie ko?o mnie oboj?tnie , polak zawsze albo prawie zawsze zajrzy do loot baga. Nie chce mi si? ju? my?le? wi?c nie b?d? przed?u?a? ;p
 

Vajper

New User
Joined
Sep 28, 2009
Messages
4
Reaction score
1
Odp: Opinia na waszych serwerach o Polakach, sytuacje.

Ja akurat gram na solerze i jest tam bardzo du?o brazylijczyk?w :) jednak si? z tego ciesze. Dogadac sie z nimi nie da jednak nie zabieraja i nie zabijaja za free :) mam tam 105 Knighta, s? tam brazole kt?rzy mniej wi?cej rozumiej? j?zyk angielski.
 

Ekon

Active User
Joined
Jul 25, 2009
Messages
134
Reaction score
12
Age
30
Odp: Opinia na waszych serwerach o Polakach, sytuacje.

Hm Zastanawiaja mnie wasze opinie gdyz , fakt opinia o polakach jest jaka jest .
Nie raz mi ukradl looota polak lecz odrazu w temple sie znalazli i potem grozil mi szwedzkimi najlepszymi gildia i tlyko raz w zyciu przybiegl jakis 150 ms ale dogadalem sie z nim.
Wracajac do zastanowienia to dziwi mnie to ze jak kolega na poczatku opisywal ze nie przyznaje sie do Polski.
Uwazam , ze to jest zle zachowanie bo uwazacie sie za patryjotow oraz powtarzacie slowa "Jestem z Polski i jestem z tego dumny" a w stycznosci z obcokrajowcami wypieracie sie tego..
Nie raz bylem w szwedzkiej gildi gdzie nienawidzili wrecz polakow i jak mnie sie pytali skad jestem i napisalem ze z Polski to mnie wysmiali co ja w tej gildi robie.
Lecz robilem wszystko zeby opinie o polakach przynamniej w tej 20 osobowej grupie zalagodzic pokazujac moj charakter ze nie kazdy polak jest noobem i potrafi poswiecic nawet DEDA za swojego chlopaka z gildi.
Takze zastanowcie sie nad tym , i pomyslcie nad sytlacja w Realu
-Gdyby podbiegl koles jakis brazol zlapal was za fraki na ulicy i zaczol pierdolic jak jestes polakiem to Cie najebie, wypardl bys sie Polski ?
Bo ja napewno nie.
Pozdrawiam
 

proxima1

Advanced User
Joined
Jun 11, 2009
Messages
348
Reaction score
1
Odp: Opinia na waszych serwerach o Polakach, sytuacje.

zamiast Polacy sie trzymac razem i tepic SWE, BR...

Stoi 2 polakow przed dp 120 i 60lvl i wyludzaja kase od 30-40 lvl i to na dodatek Polakow ^^ i grac nim nie daja ! Smieszneeee

gra ktos z was na novie?
 

Sokwe1

User
Joined
Sep 25, 2009
Messages
20
Reaction score
2
Odp: Opinia na waszych serwerach o Polakach, sytuacje.

Polacy to n00b'y jak i cwaniaki. Gdy jeszcze nie umia?em gra? na rook'u oszukiwali mnie tylko Polacy. BR spotka?em i gada?em z nimi normalnie, ale gdy tylko z nim si? ju? zaprzyja?ni?em pyta?em si? czy umie co? po polsku ? I zawsze jest to samo "KUR*A". Tego s?owa Brazylijczycy nauczyli si? od polak?w w Tibi. Oczywi?cie nie ka?dy polak to n00b.
 
Status
Not open for further replies.
Top