What's new

Opowiesci milych i nie milych doswiadczen zwiazanych z tibia.

Status
Not open for further replies.
Joined
Feb 22, 2009
Messages
16
Reaction score
4
Gram na serwerze Candia kumpel mial mi wykonac banshee quest z ekipa ale wylogowal sie przed samym wejsciem z powodu tego iz team byl niekompletny.Ja po zalogowaniu (nie wiedzac gdzie jestem) wszedlem do roomu. A tam FULL resp wiec nie zastanawiajac sie dlugo przebieglem do TP majac 13 hp. Na szczescie nie padlem ,ale nie moge drugi raz wejsc do roomu.:(. Zamieszczajcie swoje opowiadania
 

Moking

Advanced User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
206
Reaction score
9
Odp: Opowiesci milych i nie milych doswiadczen zwiazanych z tibia.

@up

Jak to mo?liwe,ze nie wiedzia?e? gdzie jeste??
Nie grasz na otsach?Nie widzia?e? filmik?w?Dziwne.
W?tpie ?eby? przebieg? przez ca?y room banshee.
Co? mi si? wydaje,?e kr?cisz.
@topic
Pewnego dnia wybra?em si? z ziomkiem na kopalnie w svarg.
Zajeli?my sobie resp najt?w na prawie ca?y dzien abym wbi? 100 lvl.
Gdy mia?em 10 % do lvl koledze przyszed? "wspania?y" pomys? aby zrobi? jego best blok.
Nie pamietam co tam by?o(2 destro plug i najt chyba)
Uda?o sie nam to ubi?.
Nast?pnie bili?my dema tak?e pad?.
Gdy ju? mia?em okolo 3% do lvl(dok?adnie nie pami?tam)
Poszli?my wzi??? 2 najty na klate.Ja jako,?e mia?em prawie 100 lvl chodzi?em bez utamy wierz?c w swojego blokera i jego umiej?tno?ci.
No i pech tak da?,?e ?le sta?em i w tym samym czasie obydwa najty da?y wave(jak kto? expi? na najtach wie o co biega) no i posk?ada?em si? na buta.Co cof?o mnie na sam pocz?tek 99 lvl.(Mo?e nawet na 89 to by?o dawno nie pami?tam zbyt dok?adnie ile mi spad?o,to tylko zb?dne szczeg??y)Zdenerwowany nakupi?em sd i czympr?dzej pobieg?em na Frosty.
POzdro.
 
Joined
Feb 22, 2009
Messages
16
Reaction score
4
Odp: Opowiesci milych i nie milych doswiadczen zwiazanych z tibia.

@up
Jak to mo?liwe,ze nie wiedzia?e? gdzie jeste??
Nie grasz na otsach?Nie widzia?e? filmik?w?Dziwne.
W?tpie ?eby? przebieg? przez ca?y room banshee.
Co? mi si? wydaje,?e kr?cisz.

Poprostu mialem duzo szczescia :p
 

machoss25

User
Joined
Jan 16, 2009
Messages
34
Reaction score
2
Odp: Opowiesci milych i nie milych doswiadczen zwiazanych z tibia.

ja raz mialem taka przygode ze z kumplem myslalem ze to bociarz po chodzil sobie 80 i expil na trollach w carlin wiec go bloknelismy i zaczelismy go sdekowac a on szukal pewnie debili ze mysla ze to bociarz nic nie odpisywal i nas niestety dobil bo przyszedl jeszcze jakis 100+ pall nom i hitami zlecilismy ale to bylo dawno

Edit: ja raz mialem taka przygode ze z kumplem myslalem ze to bociarz po chodzil sobie 80 i expil na trollach w carlin wiec go bloknelismy i zaczelismy go sdekowac a on szukal pewnie debili ze mysla ze to bociarz nic nie odpisywal i nas niestety dobil bo przyszedl jeszcze jakis 100+ pall nom i hitami zlecilismy ale to bylo dawno

Edit: ja raz mialem taka przygode ze z kumplem myslalem ze to bociarz po chodzil sobie 80 i expil na trollach w carlin wiec go bloknelismy i zaczelismy go sdekowac a on szukal pewnie debili ze mysla ze to bociarz nic nie odpisywal i nas niestety dobil bo przyszedl jeszcze jakis 100+ pall nom i hitami zlecilismy ale to bylo dawno
 
Joined
Feb 22, 2009
Messages
16
Reaction score
4
Odp: Opowiesci milych i nie milych doswiadczen zwiazanych z tibia.

ja raz mialem taka przygode ze z kumplem myslalem ze to bociarz po chodzil sobie 80 i expil na trollach w carlin wiec go bloknelismy i zaczelismy go sdekowac a on szukal pewnie debili ze mysla ze to bociarz nic nie odpisywal i nas niestety dobil bo przyszedl jeszcze jakis 100+ pall nom i hitami zlecilismy ale to bylo dawno
Edit: ja raz mialem taka przygode ze z kumplem myslalem ze to bociarz po chodzil sobie 80 i expil na trollach w carlin wiec go bloknelismy i zaczelismy go sdekowac a on szukal pewnie debili ze mysla ze to bociarz nic nie odpisywal i nas niestety dobil bo przyszedl jeszcze jakis 100+ pall nom i hitami zlecilismy ale to bylo dawno
Edit: ja raz mialem taka przygode ze z kumplem myslalem ze to bociarz po chodzil sobie 80 i expil na trollach w carlin wiec go bloknelismy i zaczelismy go sdekowac a on szukal pewnie debili ze mysla ze to bociarz nic nie odpisywal i nas niestety dobil bo przyszedl jeszcze jakis 100+ pall nom i hitami zlecilismy ale to bylo dawno

3 razy napisales to samo a na koncu dales podpis mam nadzieje ze dobrze sie wyrazilem... ale itak ciekawe!
 

Raks1991

Active User
Joined
Feb 24, 2009
Messages
58
Reaction score
3
Odp: Opowiesci milych i nie milych doswiadczen zwiazanych z tibia.

@up
Jak to mo?liwe,ze nie wiedzia?e? gdzie jeste??
Nie grasz na otsach?Nie widzia?e? filmik?w?Dziwne.
W?tpie ?eby? przebieg? przez ca?y room banshee.
Co? mi si? wydaje,?e kr?cisz.
@topic
Pewnego dnia wybra?em si? z ziomkiem na kopalnie w svarg.
Zajeli?my sobie resp najt?w na prawie ca?y dzien abym wbi? 100 lvl.
Gdy mia?em 10 % do lvl koledze przyszed? "wspania?y" pomys? aby zrobi? jego best blok.
Nie pamietam co tam by?o(2 destro plug i najt chyba)
Uda?o sie nam to ubi?.
Nast?pnie bili?my dema tak?e pad?.
Gdy ju? mia?em okolo 3% do lvl(dok?adnie nie pami?tam)
Poszli?my wzi??? 2 najty na klate.Ja jako,?e mia?em prawie 100 lvl chodzi?em bez utamy wierz?c w swojego blokera i jego umiej?tno?ci.
No i pech tak da?,?e ?le sta?em i w tym samym czasie obydwa najty da?y wave(jak kto? expi? na najtach wie o co biega) no i posk?ada?em si? na buta.Co cof?o mnie na sam pocz?tek 99 lvl.(Mo?e nawet na 89 to by?o dawno nie pami?tam zbyt dok?adnie ile mi spad?o,to tylko zb?dne szczeg??y)Zdenerwowany nakupi?em sd i czympr?dzej pobieg?em na Frosty.
POzdro.

Cofn??o ci? o 10lvl? 0o Na Facc i bez bless?w tyle by nie zabra?o ;D ale pewnie si? przej?zyczy?e?. Ja 3 Ma?e Najty i 2 Du?e na 80lvl bra?em na klat? ^^ i uwierz mi ?e 2 Nighty nie dadz? rady ?ci?gn?? 100rp na Hita <chyba ?e jeste? postaci? magiczn? wtedy si? zgodz?>
 
Status
Not open for further replies.
Top