What's new

-Tibia 7.60 Ordeal OTS 7.6 Zapowied?!

Status
Not open for further replies.

AquiDuzan

Active User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
71
Reaction score
2
Witam, chcia? bym Was zapozna? z naszym projektem serwera o nazwie Ordeal OTS, serwer pod protoko? Tibii 7.6, z prostego powodu, gdy? ma w sobie to co? – ten klimat, gra bez hotkey?w, udogodnie?, ogolnie m?wi?c trudna gra. Grafika nie jest mo?e jakim? cudem w tej dziedzine, ale jest to jedna z zalet tego protokolu – pokrywa si? ona wysoce z klimatem i osobi?cie bym w niej nic, a nic nie zmieni?. Ma?a ilo?? bot?w pod ten protok?l (w por?wnaniu na przyklad do takiego klienta 8 +) sprawia, ze walka z nimi b?dzie ?atwiejsza, a co za tym idzie oszukiwanie b?dzie trudne i niekorzystne.

Co nas cechuje?
-Profesjonalna ekipa kt?ra zna swoje zadania i cele!
-Serwer stoi na profesjonalnym serwerze hostingowym gwarantuj?cym zero jakichkolwiek zaci?? (24h)!
-?adnych crashy, bug?w oraz innych tego typu rzeczy zadba o to nasz programista Dramen!
-Wyj?tkowa oraz oryginalna mapa, kt?rej nikt nie posiada, ca?y czas edytowana przez naszego Mappera!
-Wiele nowych miast, misji, quest?w, expowisk i wiele wi?cej :)
-Dzia?ajace wszystkie przedmioty typu: Nowe przedmioty equipment, weapon's!
-Wiele ciekawych skrypt?w urozmaicajacych gre,
-100% Darmowa gra na naszym serwerze!
I wiele innych rzeczy, kt?rych nie zobaczycie na zadnym innym OTSie!

Ekipa sk?adaj?ca si? z 3 os?b:
Elitek - Hosting/Pomocnik
Dramen - Programista
AquiDuzan (Ja) - Mapper

Tabela EXP:

[1 - 100] - 100x EXP
[100 - 500] - 50x EXP
[500 - 1000] - 30x EXP
[1000 - 2000] - 15x EXP
[2000+] - 10x EXP

Na ten moment silnik jest sko?czony mieli?my wiele problem?w poniewa? wyskakiwa?o du?o b??d?w oraz crash'y ale zosta?y ju? one wszystkie poprawione i serwer dzia?a sprawnie!
Oto zdj?cia z mapy serwera:
28cf59u.jpg

2wmnc77.jpg

21nihcg.jpg

ibgv7q.jpg

2m5c6d1.jpg

vspdhh.jpg

11ipvcw.jpg

2mgo29x.jpg

68aa1u.jpg

2na8xua.jpg

2wd0haq.jpg

2lvfqdd.jpg

16sb4p.jpg

30rleus.jpg


Doda?em par? zdj?? aby?cie mogli zobaczy? poniekt?re cz??ci mapy lecz nie b?d? zdradza? jak wygl?da ca?a mapa na zdj?ciach ju? niebawem zostan? dodane kolejne zdj?cia z Serwera albo b?dzie mo?na j? odkrywa? po starcie serwera...

Ewentualne pytania, pomys?y b?d? tego typu inne sprawy prosz? o wypowiadanie si? w komentarzach!

Pozdrawiamy Ekipa Ordeal OTS!​
 

Raa

Senior User
Joined
Aug 9, 2009
Messages
715
Reaction score
50
Age
29
Odp: Ordeal OTS 7.6 Zapowied?!

Mapa nie zach?ca.
Zapowied? w?a?ciwie tak?e, nie przedstawili?cie niczego konkretnego, jedynie podali?cie kilka og?lnikowych "cech" serwera, kt?re niczego nam nie m?wi?.

No i exp stages wydaje si? ym. nienadaj?cy do gry.
 

AquiDuzan

Active User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
71
Reaction score
2
Odp: Ordeal OTS 7.6 Zapowied?!

Gdyby? umia? czyta? zauwa?y? by? ?e jest to od?wie?ony temat..
 

Matt

Banned
Joined
May 9, 2013
Messages
595
Reaction score
46
Odp: Ordeal OTS 7.6 Zapowied?!

Nie gra?em ju? na tym kliencie hoho i troch?, poniewa? jest to klient na kt?rym zaczyna?em swoj? przygod? z open tibi?. Co do serwera to nie b?d? du?o pisa? bo i tak nie ?ci?gn? tibii lecz mog? powiedzie?, ?e zapewne wygl?da ciekawie. Silnik wed?ug was dzia?a ju? w 100% idealnie lecz b??d?w zapewne jest jeszcze sporo do poprawienia bo akurat source yurot znam dobrze.
Kiedy b?dziecie mogli zaprezentowa? wygl?d acc? Poniewa? jestem ciekawy jak on b?dzie wygl?da?.
Je?li chodzi o jakie? pomys?y to mog? poleci? zrobi? co? unikatowego bo je?li mi dobrze wiadomo to jest mn?stwo dodatk?w/system?w i innych rzeczy dost?pnych na internecie pod 7.6
Teraz tylko pozdrawiam i ?ycz? mi?ego prowadzenia serwera.
 

marllix

User
Joined
Oct 7, 2011
Messages
32
Reaction score
0
Odp: Ordeal OTS 7.6 Zapowied?!

Mog? tylko powiedziec ze czekam na start bo od 7.6 zaczyna?em przygod? z tibi? i na 7.6 j? zako?cz?.
Znudzi?o ju? si? 8.6 z elfem.
 

AquiDuzan

Active User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
71
Reaction score
2
Odp: Ordeal OTS 7.6 Zapowied?!

W ostatnim czasie nie zosta?y zamieszczone ?adne informacje na temat serwera.. A wi?c czas to zmieni?...
Na pocz?tek:​
-W pe?ni dzia?aj?cy, ulepszony Task System!
-Zosta?y dodane nowe przedmioty!
-Zosta?o dodanych du?o nowych quest?w oraz misji.. Nie wystarczy przej?? i zabi? potwor?w.. Questy posiadaj? wiele misji kt?re nie jest ?atwo przej?? a tak?e trzeba my?le? jak te misje wykona?!
-Zosta?y dodane nowe potwory, na kt?rych mo?na expi? jak i zdobywa? misje oraz przedmioty potrzebne do kolejnych quest?w!
-Mapa zosta?a w pe?ni odnowiona, nie ujrzycie ju? starych teren?w oraz miast..
-Gracze zostali wyposa?eni w dodatkowe komendy! Typu:
!sl
!aol
!spells
-Na mapie zosta?o dodanych multum quest?w kt?re b?dzie mo?na wykonywa? niemal?e na ka?dym poziomie!


W kolejnej wypowiedzi zostan? dodane informacje na temat mapy, mam nadzieje ?e zach?ci was to aby zagra? na naszym serwerze, pozdrawiam Ekipa Ordeal!​

@Poszukuje mappera do pomocy, osoby ch?tne prosz? pisa? na numer gg: 15598230!
 
Last edited:

Norbax

Active User
Joined
May 3, 2008
Messages
131
Reaction score
0
Odp: Ordeal OTS 7.6 Zapowied?!

Jak dla mnie kolejny szajs w?r?d 7.6. Nic nowego, a po wypowiedziach tego mappera to ju? z g?ry podzi?kuje gra? na otsie, kt?ry ma w ekipie takiego os?a :)
 

AquiDuzan

Active User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
71
Reaction score
2
Odp: Ordeal OTS 7.6 Zapowied?!

Jak dla mnie kolejny szajs w?r?d 7.6. Nic nowego, a po wypowiedziach tego mappera to ju? z g?ry podzi?kuje gra? na otsie, kt?ry ma w ekipie takiego os?a :)

Os?em to mo?esz by? jedynie Ty. Jak si? co? nie podoba ?egnam.
 

diegos

Banned
Joined
Dec 5, 2010
Messages
195
Reaction score
7
Age
33
Odp: Ordeal OTS 7.6 Zapowied?!

Czekam na serwer, podoba mi si? mapa itd :)
 

AquiDuzan

Active User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
71
Reaction score
2
Odp: Ordeal OTS 7.6 Zapowied?!

Prosze o zamkni?cie tematu powstaje nowy.
 
Status
Not open for further replies.
Top