What's new

Oskary 2015 !

Status
Not open for further replies.

Luffkay

Senior User
Joined
Dec 15, 2012
Messages
523
Reaction score
31
Odp: Oskary 2015 !

Przeklinanie? Ku*wa chyba kupi? Ci okulary na nowy rok, widzisz moje gwiazdki w tych s?owach? Je?li wg Cb to jest wulgarne s?ownictwo to jak mo?na nazwa? normalnie u?ywanie tych s??w? Chyba Ty czego? nie rozumiesz, trzeba by? albo idiot? albo mega lizusem ?eby odda? g?os na Cb jako "admin roku", wgl nie rozumiem Twojego zdania. Wiem ?e to ludzie nagradzaj? innych, ale ta lista to jajca i tyle w temacie, jeste? do niczego.

B?l dupy o to, ?e si? nominowa?? Co z tego, jest adminem? Jest. Co Ty by? zrobi? na jego miejscu, jestem w stu procentach pewien, ?e to samo :). Ch?opak wyszed? z fajn? inicjatyw?, chce podtrzyma? tradycj? tego forum ale takie krety jak Ty wychodz? przed szereg z ryjem kt?ry nigdy si? nie zamknie. Kolego popatrz co Ty sob? teraz reprezentujesz, wed?ug mnie sam? dziecinad?, mi?ego dnia i smacznej melisy na uspokojenie :)
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Oskary 2015 !

A ja ?a?uj?, ?e zrezygnowa?em z rangi moderatora globalnego, teraz pozostaje mi si? przygl?da? temu, jak ten temat, a z nim tnet stacza si? na dno.
Pora nauczy? si? nieco dystansu do ?wiata.
A tak przy okazji, tak prezentuje si? statuetka oskar?w na ten rok:

vzORvdk.png


Zosta?a wykonana przeze mnie,
Podzi?kowania dla [user]dami1310[/user] za par? cennych wskaz?wek i poprawek :)
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Oskary 2015 !

B?l dupy o to, ?e si? nominowa?? Co z tego, jest adminem? Jest. Co Ty by? zrobi? na jego miejscu, jestem w stu procentach pewien, ?e to samo :). Ch?opak wyszed? z fajn? inicjatyw?, chce podtrzyma? tradycj? tego forum ale takie krety jak Ty wychodz? przed szereg z ryjem kt?ry nigdy si? nie zamknie. Kolego popatrz co Ty sob? teraz reprezentujesz, wed?ug mnie sam? dziecinad?, mi?ego dnia i smacznej melisy na uspokojenie :)

?adnego b?lu dupy nie mam spinaczu, tylko adminem jest kilka tyg wi?c wg mnie powinien si? znajdowa? na li?cie global mod, bo nim by? przez wi?kszo?? czasu.
 

dami1310

Poskramiacz Internet?w
Joined
Jun 1, 2009
Messages
1,385
Reaction score
113
Odp: Oskary 2015 !

?adnego b?lu dupy nie mam spinaczu, tylko adminem jest kilka tyg wi?c wg mnie powinien si? znajdowa? na li?cie global mod, bo nim by? przez wi?kszo?? czasu.
A nie znajduj? si??
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Oskary 2015 !

[MENTION=394847]Awesome Asimov[/MENTION]

A ty powinenes byc na liscie Zbanowani, a nie jestes.
 

Luffkay

Senior User
Joined
Dec 15, 2012
Messages
523
Reaction score
31
Odp: Oskary 2015 !

?adnego b?lu dupy nie mam spinaczu, tylko adminem jest kilka tyg wi?c wg mnie powinien si? znajdowa? na li?cie global mod, bo nim by? przez wi?kszo?? czasu.

Ja s?dz? inaczej, robisz marne prowo, kt?re i tak Ci nie wychodzi. Je?eli masz do niego jakikolwiek problem napisz mu to na pw, nie za?miecaj forum. A tak btw. idziecie w ogie? za pierwsz? osob?, kt?ra poruszy?a temat. Dlaczego nikt nie doczepi si? do Zbiza czy Bigosa, zazdro?? dupy poz?era?a?
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Oskary 2015 !

A nie znajduj? si??

Mam na my?li to ?e tylko tam powiniene? by?, zreszt? r?bta co chceta.

---------- Tre?? dodana o 20:45 ----------

[MENTION=394847]Awesome Asimov[/MENTION]

A ty powinenes byc na liscie Zbanowani, a nie jestes.

Zapomnij, w dupie mam co o mnie my?lisz, tak samo jak reszta. B?d?c modem pewnie Ci troch? nawrzuca?em pkt to teraz b?dziesz mi tu ca?e ?ycie je?dzic na tym forum no i nie ma takiej listy :(

[MENTION=395845]Luffkay[/MENTION], no spoko. Nie wiem kto co poruszy? bo jak widzisz by?o chyba 3 strony tego tematu a sam widzisz jak d?ugo si? wczytuje to forum -.-.
 

Don Diablo

Advanced User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
294
Reaction score
10
Odp: Oskary 2015 !

Kategoria "U?ytkownik roku" jako? mi tu nie pasuje, za bardzo og?lne.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Oskary 2015 !

Wam tak serio zale?y na jaki? statuetkach? xD

Nie zale?y Ci na Twojej ukochanej statuetce Pajaca Roku? Chocia? w tej chwili my?l?, ?e lepszym wyborem by?by Asimow.
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: Oskary 2015 !

Ale wy si? spinacie o t? nominacje damiego XD Czemu mia? si? nie nominowa? na admina roku skoro tylko on jeden jest? XD
Powiedzcie mi, ?e tamci trzej jeszcze ?yj? XDXD
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Oskary 2015 !

Ale wy si? spinacie o t? nominacje damiego XD Czemu mia? si? nie nominowa? na admina roku skoro tylko on jeden jest? XD
Powiedzcie mi, ?e tamci trzej jeszcze ?yj? XDXD

No, bo nikt kto awansowa? na wy?sz? rang? nigdy nie by? do niej nominowany. Tyczy?o si? to poprzednich oskar?w wi?c i tych powinno. W tym roku oskary za "administratora roku" powinny by? usuni?te, bo nikt nie zrobi? nic.
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: Oskary 2015 !

No czy ja wiem czy nic? Jaki? tam skromny evencik na miko?ajki by?, niby na gazetk? pozwoli? ale czemu nie wystartowa?a to nie wiem xD
Wi?c i tak zrobi? wi?cej ni? ktokolwiek z kadry, a ju? na bank wi?cej ni? jakikolwiek admin XD
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Oskary 2015 !

No czy ja wiem czy nic? Jaki? tam skromny evencik na miko?ajki by?, niby na gazetk? pozwoli? ale czemu nie wystartowa?a to nie wiem xD
Wi?c i tak zrobi? wi?cej ni? ktokolwiek z kadry, a ju? na bank wi?cej ni? jakikolwiek admin XD

Powielanie starych gazetek to w sumie ciul, a nie robota. XDD
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: Oskary 2015 !

Powielanie starych gazetek to w sumie ciul, a nie robota. XDD
Oj tam, mimo wszystko i tak zrobi? w tym roku wi?cej ni? ktokolwiek inny z czerwonych :D
 
Last edited:

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
Odp: Oskary 2015 !

Wpad?em poczyta? komentarze.
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Oskary 2015 !

Ale tak szczerze to po co zmienia? co roku wygl?d Oskar?w? To b?dzie do dupy wygl?da?o jak wygram Oskara i b?d? mia? 3 inne XDDD
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: Oskary 2015 !

Ale tak szczerze to po co zmienia? co roku wygl?d Oskar?w? To b?dzie do dupy wygl?da?o jak wygram Oskara i b?d? mia? 3 inne XDDD

W tym roku nie rozdaj? oskar?w tylko karol?w. Potwierdzone info!
 
Status
Not open for further replies.
Top