What's new

Ostatni kwiat wi?ni.

Status
Not open for further replies.

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
Epilog.

I ostatni li?? wi?ni upad?. A za nim upada?y one, jedno po drugim. Ju? dzi? wiedzia?em, ?e m?j wyb?r nie mo?e by? z?y, przecie? oni po prostu s?. Doceniaj? mnie. Upada?y bez lito?ci, jeden po drugim w nieko?cz?cym si? szeregu smutku i melancholii. Mia?em cich? nadziej?, ze niekt?re pozostan?, przecie? s? mi tak dobrze znane. Moje l?ki, ?ale, niespe?nione ambicje, wszystkie upada?y; dlaczego? Dlaczego wstaj?c rano, widz?c twarz tego cz?owieka, kt?ry patrzy na mnie przez okno niczym wilk na swoj? ofiar? przed zadaniem jej ?miertelnego ciosu nie odczuwam ?adnego ?alu, smutku, strachu… Nienawi?ci. Dlaczego moje ?ycie z dnia na dzie? zmieni?o si? tak bardzo. Dlaczego to, co tak d?ugo stara?em si? piel?gnowa? nagle bez mojej ingerencji spada w tle akompaniamentu li?ci szeleszcz?cych po chodniku? Jakby si? bli?ej przyjrze?, to te li?cie mog? odzwierciedla? mnie. Przecie? ja te? ci?gle spadam by z now? wiosn? na nowo si? odrodzi?, bogatszy o do?wiadczenia sprzed roku. Pocz?tek ko?cowego rozdzia?u? Ona? To wszystko? Wszyscy? Ka?dy? Dzi? powoli to do mnie dociera. Z dnia na dzie?, z godziny na godzin?, ich jest co raz mniej, a oni staj? mi si? co raz bli?si.
 

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: Ostatni kwiat wi?ni.

Opowiadanie dobre. Napisane przejrzy?cie. Dobrze sformu?owane zdania. Czekam na nast?pn? cz??? (chyba ?e to ju? koniec XD).
 

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: Ostatni kwiat wi?ni.

Troch? kr?tkie, jak na opowiadanie(no chyba, ?e b?dziesz , ale tre?? jest ca?kiem przyzwoita. Dostrzeg?em jeden b??d, chod? nie, tak w?a?ciwie dwa:
Dlaczego moje ?ycie z dnia na dzie? zmieni?o si? tak bardzo.
Na ko?cu powinien by? znak zapytania.

Tego nie jestem pewien, ale tu chyba powinien by? prolog. Je?eli si? myl?, wybacz.

Opowiadanie przyzwoite, zawiera du?o pyta? retorycznych, kt?re buduj? napi?cie, a to lubi?. Je?eli takie b?d?, czekam na nast?pne cz??ci.
 
Last edited:

Gethar

User
Joined
Jan 30, 2010
Messages
28
Reaction score
2
Odp: Ostatni kwiat wi?ni.

nie czuje tego ;p

//Nie b?d? ocenia? gustu ale nast?pnym razem postaraj si? rozbudowa? opini? bo b?d? zmuszony "nagrodzi?" Ciebie odpowiednio ~Oem
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top