What's new

Ostatnie poczynania Bog?w

Ostatnie poczynania Bog?w

  • Ju? nie mog? si? doczeka? aktualizacji!

    Votes: 0 0.0%
  • No, du?y + dla CipSoftu

    Votes: 0 0.0%
  • Co to ma by??! Oni chyba chc? kompletnie zepsu? tibi?..

    Votes: 0 0.0%
  • Nawet nie pytaj...

    Votes: 0 0.0%
  • Ju? nie mog? si? doczeka? aktualizacji!

    Votes: 0 0.0%
  • No, du?y + dla CipSoftu

    Votes: 0 0.0%
  • Co to ma by??! Oni chyba chc? kompletnie zepsu? tibi?..

    Votes: 0 0.0%
  • Nawet nie pytaj...

    Votes: 0 0.0%
  • Ju? nie mog? si? doczeka? aktualizacji!

    Votes: 0 0.0%
  • No, du?y + dla CipSoftu

    Votes: 0 0.0%
  • Co to ma by??! Oni chyba chc? kompletnie zepsu? tibi?..

    Votes: 0 0.0%
  • Nawet nie pytaj...

    Votes: 0 0.0%
  • Ju? nie mog? si? doczeka? aktualizacji!

    Votes: 0 0.0%
  • No, du?y + dla CipSoftu

    Votes: 0 0.0%
  • Co to ma by??! Oni chyba chc? kompletnie zepsu? tibi?..

    Votes: 0 0.0%
  • Nawet nie pytaj...

    Votes: 0 0.0%
  • Ju? nie mog? si? doczeka? aktualizacji!

    Votes: 0 0.0%
  • No, du?y + dla CipSoftu

    Votes: 0 0.0%
  • Co to ma by??! Oni chyba chc? kompletnie zepsu? tibi?..

    Votes: 0 0.0%
  • Nawet nie pytaj...

    Votes: 0 0.0%
  • Ju? nie mog? si? doczeka? aktualizacji!

    Votes: 0 0.0%
  • No, du?y + dla CipSoftu

    Votes: 0 0.0%
  • Co to ma by??! Oni chyba chc? kompletnie zepsu? tibi?..

    Votes: 0 0.0%
  • Nawet nie pytaj...

    Votes: 0 0.0%
  • Ju? nie mog? si? doczeka? aktualizacji!

    Votes: 0 0.0%
  • No, du?y + dla CipSoftu

    Votes: 0 0.0%
  • Co to ma by??! Oni chyba chc? kompletnie zepsu? tibi?..

    Votes: 0 0.0%
  • Nawet nie pytaj...

    Votes: 0 0.0%
  • Ju? nie mog? si? doczeka? aktualizacji!

    Votes: 0 0.0%
  • No, du?y + dla CipSoftu

    Votes: 34 37.4%
  • Co to ma by??! Oni chyba chc? kompletnie zepsu? tibi?..

    Votes: 13 14.3%
  • Nawet nie pytaj...

    Votes: 12 13.2%
  • a:4:{i:7461;a:5:{s:12:"polloptionid";i:7461;s:6:"nodeid";s:7:"2442101";s:5:"title";s:39:"Ju? nie mog

    Votes: 0 0.0%
  • a:4:{i:10332;a:5:{s:12:"polloptionid";i:10332;s:6:"nodeid";s:7:"2442101";s:5:"title";s:39:"Ju? nie m

    Votes: 0 0.0%
  • a:4:{i:12144;a:5:{s:12:"polloptionid";i:12144;s:6:"nodeid";s:7:"2442101";s:5:"title";s:39:"Ju? nie m

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:13616;a:5:{s:12:"polloptionid";i:13616;s:6:"nodeid";s:7:"2442101";s:5:"title";s:2210:"a:4:{i:

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:23218;a:5:{s:12:"polloptionid";i:23218;s:6:"nodeid";s:7:"2442101";s:5:"title";s:2883:"a:1:{i:

    Votes: 32 35.2%

  • Total voters
    91
Status
Not open for further replies.

Demeroth

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
457
Reaction score
80
Age
31
Wed?ug ostatnio zamieszczonego artyku?u, nasz grafik Jan da? nam wgl?d na proces tworzenia nowych kreatur. Zilustrowa? proces na przyk?adzie meduzy. W letniej aktualizacji meduza w ko?cu zostanie wypuszczona. Uwa?aj na dziko wygl?daj?cego potwora, kt?rego w?osy splecione s? z w??y. Nie maj? w zwyczaju przemierza? ?wiata; s? przywi?zane do konkretnych miejsc. Dzi?ki temu nie musisz si? martwi? o spotkanie na swej drodze do miasta w??og?owej kreatury.


W ostatnim artykule wyja?nili?my, jak oceniamy ?owiska w Tibii. Dla letniej aktualizacji zrobili?my to jeszcze raz i uregulowali?my niekt?re z nich zgodnie z waszymi opiniami.
By?y to potwory, kt?re nie by?y atrakcyjnym obiektem polowa?, poniewa? ?up nie by? wystarczaj?cy, ?eby pokry? koszty wyprawy. Na przyk?ad loot z hellspawns, wyrms, war golems, lost soul oraz energy elementals zosta? podniesiony. Podniesienie ?upu oznacza, ?e te potwory b?d? nosi? przy sobie albo wi?cej rzeczy, kt?re mog? zosta? sprzedane, albo rzadkie przedmioty lub potiony, albo loot zostanie zwi?kszony.
Wyrmy, jak i war golems czy grim reapers b?d? dawa? wi?cej do?wiadczenia. Poza ?upem i do?wiadczeniem b?dzie jeszcze wiele zmian:
Niekt?re potwory zosta?y uznane za zbyt silnie, wi?c bogowie musieli interweniowa?. Na przyk?ad Mutaded Humans zostan? os?abione przez kl?tw?. Dalej potrafi? parali?owa? albo zatruwa?, ale ich ataki nie wyrz?dzaj? ju? takich szk?d. Co? w tym stylu przytrafi?o si? War Golemowi: jego umiej?tno?ci lecznicze zosta?y pogorszone.
Grim Reapery i Lost Soule wytrzymali przekle?stwo bog?w i utrzymywali ich umiej?tno?ci, jednak?e ten wysi?ek kosztowa? ich nieco ?ycia. R?wnie? zosta?o odkryte, ?e water elementale czasami po?ykaj? niekt?re przedmioty, kt?rych nie potrafi? strawi?. Trudno jest dotrze? do tych przedmiot?w, kiedy ?yj?, wi?c powiniene? spr?bowa? ?owi? w ich zw?okach. Mo?esz by? mile zaskoczony.
Z nieznanych powod?w w wispach rozwin??a si? niech?? do ludzi. Ju? wi?cej ciebie nie zaatakuj?, raczej b?d? chcia?y unika? kontaktu z lud?mi. Jacy? wojownicy podejrzewaj?, ?e wispy chc? co? ukry?...
W naszej analizie teren?w ?owieckich odkryli?my r?wnie? kilka nieszcz??liwych potwor?w. Bogowie wys?uchali ich skarg i przesz?y jaki? specjalny trening.
Na przyk?ad Infernalisty by?y tak rozdra?nione przez demon skeletony, ?e nauczy?y si? czaru do ich zwalczania.
Chakoye poskar?y?y si?, ?e s? s?abe kondycyjnie, wi?c przesz?y specjalny trening. Jednak nadal narzekaj?, ?e s? s?abe. Bogowie odkryli, i? nosz? wszystkie swoje rzeczy ze sob? i to je wycie?cza. Chakoye nauczy?y si? przechowywa? przedmioty w specjalnych miejscach. Czuj? si? teraz du?o silniejsze i nie musz? nosi? wszystkiego ze sob?.
Ice Witches by?y r?wnie? w?r?d skar??cych si? potwor?w. Zobaczy?y, ?e maj? szans? na popraw? i zacz??y trenowa?. Niestety, nic szczeg?lnego nie osi?gn??y, jedynie ich czary s? teraz nieco skuteczniejsze. Widz?c ich rozczarowanie, bogowie okazali im wsp??czucie i podnie?li im punkty ?ycia.
Dokonano wi?cej zmian w potworach, ale te s? przyk?adem najwi?kszej lito?ci bog?w. Zmieniono r?wnie? kszta?t krajobrazu. Je?li si? przypatrzysz, to mo?esz znale?? now? drog? np. do Chor. Co wi?cej, odk?d demony w Yalahar by?y zm?czone du?ym wyst?powaniem ludzi, bogowie wys?uchali ich skarg i postanowili, ?e wyst?powanie demon?w zostanie przeniesione nieco g??biej ni? teraz. Kiedy nadarzy?a si? szansa, bossowie Bog Raider przenie?li si?, poniewa? zosta?y o?mieszane przez potwory, kt?re je otacza?y.
Jacy? zaniepokojeni obywatele Tibii ostrzegali Bog?w o zbyt wielu potworach, kt?re przemierzaj? ziemi? i s? zbyt niebezpieczne dla podr??nych - bogowie nie s?uchali. W antykryzysowym spotkaniu obywatele byli przekonani, ?e musz? wybra? ludzi, kt?rzy mogliby im pom?c w rozwi?zaniu tego problemu. Odwa?ni wojownicy teraz b?d? mogli zapisa? sie na zadania nowego typu. Zasadnicze umiej?tno?ci, jakimi musz? si? te osoby cechowa?, to wytrzyma?o?? i m?stwo. Tu nie liczy si? do?wiadczenie; bohaterowie o r??nym przedziale lvl'owym b?d? mogli stan?? przeciwko niebezpiecze?stwu. Nikt nie b?dzie wystawiony na niepotrzebne ryzyko, wi?c je?eli b?dziesz zaciekawiony takim zadaniem, powiniene? zg?osi? si? do jednego z wybranych obywateli, np. Grizzly Adamsa w Port Hope.


Je?li wybrani obywatele b?d? uwa?a? ciebie za kandydata do takiego zadania, to b?dziesz potajemnie informowany o potworach, kt?re obecnie stanowi? zagro?enie. W takim razie nast?pny krok nale?y do ciebie. Po tym, jak zabijesz setki bestii, otrzymasz nie tylko pieni?dze, ale r?wnie? do?wiadczenie. Takie zadania s? dobrym sposobem na codzienne polowania, wi?c warto pomaga? w akcji uwolnienia Tibii od gwa?townych potwor?w. Robi?c to bardzo cz?sto, b?dziesz m?g? si? nawet natkn?? na wyzywaj?ce bestie. Pog?oska m?wi, i? czasami potwory dowiaduj? si? o tym, ?e s? na listach poszukiwawczych i informuj? o tym swoich szef?w oraz prosz? ich o pomoc. Na przyk?ad mo?esz nawet stan?? twarz? w twarz z demonicznym Necrophausem lub przera?liwym Demodrasem.


 

Paczusia

Advanced User
Joined
Mar 9, 2009
Messages
167
Reaction score
18
Age
30
Odp: Ostatnie poczynania Bog?w

Dobrze sie zapowiada, napewno bedzie leciec z niej Medusa shield ;), moze zrobia nawet Medusa set'a ooh aah ;P tibia caly czas sie rozwija.
Chyba zaraz wlacze map edytora i zaczne kleic jakies miejsca dla medus MMmmm mam patenty ;) Po za tym ladnie napisany News, dzieki :up:
 

Xoyoch

Banned
Joined
Jan 18, 2009
Messages
170
Reaction score
35
Age
28
Odp: Ostatnie poczynania Bog?w

Witam.
Moim zdaniem ich pomys? jest troszeczk? chory. Pomy?lmy tego z innej strony. Powsadzali, niekt?rym potwor? lepszy loot i my?l?, ?e s? nie?li etc. Je?li chodzi o nowego potwora Meduz?, to ciekawe jakie b?dzie mia? zastosowanie, bo jak mi wiadomo w mitologii greckiej, gdy si? na ni? spojrza?o, ona zamienia?a w kamie?, nie wspomn? o loocie. Je?li chodzi o teaser, to na prawd? jest ?wietnie napisany. Nie widz? ?adnych b??d?w, kt?re mog?y by si?, a? tak narzuca?. T?umaczenie ?wietne, repucika Ci dam za ?wietny news.


Pozdrawiam,
Xoyoch
 

Woxy

Advanced User
Joined
Apr 16, 2009
Messages
406
Reaction score
96
Odp: Ostatnie poczynania Bog?w

W sumie dobrze ?e Tibia si? tak rozwija, oraz to ?e niekt?re potwory b?d? dawa? wi?cej do?wiadczenia, oraz zwi?kszy si? ich loot. Bardzo dobrze napisany news, reput leci ;)
 

Quper

Advanced User
Joined
May 28, 2009
Messages
269
Reaction score
46
Age
30
Odp: Ostatnie poczynania Bog?w

Wed?ug ostatnio zamieszczonego Arytku?u, nasz grafik Jan da? nam wgl?d na proces tworzenia nowych kreatur. Zilustrowa? proces na przyk?adzie meduzy. W letniej aktualizacji meduza w ko?cu zostanie wypuszczona. Uwa?aj na dziko wygl?daj?cego potwora, kt?rego w?osy splecione s? z w??y. Nie maj? w zwyczaju przemierza? ?wiata, s? przywi?zane do konkretnych miejsc. Dzi?ki temu nie musisz si? martwi? o spotkanie na swej drodze do miasta w??og?owej kreatury.

W ostatnim arytkule, wyja?nili?my jak oceniamy ?owiska w Tibii. Dla letniej aktualizacji zrobili?my to jeszcze raz i uregulowali?my niekt?re z nich zgodnie z waszymi opiniami.
By?y to potwory, kt?re nie by?y atrakcyjnym obiektem polowa? poniewa? ?up nie by? wystarczaj?cy ?eby pokry? koszty wyprawy. Na przyk?ad, loot z hellspawns, wyrms, war golems, lost soul oraz energy elementals zosta? podniesiony. Podniesienie ?upu oznacza, ?e te potwory b?d? nosi? przy sobie albo wi?cej rzeczy, kt?re mog? zosta? sprzedane albo rzadkie przedmioty lub potiony albo loot zostanie zwi?kszony.
Wyrmy jak i war golems czy grim reapers b?d? dawa? wi?cej do?wiadczenia. Poza ?upem i do?wiadczeniem b?dzie jeszcze wiele zmian :
Niekt?re potwory zosta?y uznane za zbyt silnie, wi?c Bogowie musieli interweniowa?. Na przyk?ad, Mutaded Humans zostan? os?abione przez przekle?stwo. Dalej potrafi? parali?owa? albo zatruwa?, ale ich ataki nie wyrz?dzaj? ju? takich szk?d. Co? w tym stylu przytrafi?o si? War Golemowi. Jego umiej?tno??i lecznicze zosta?y pogorszone.
Grim Reapers i Lost Souls wytrzymali przekle?stwo Bog?w i utrzymywali ich umiej?tno??i, jednak?e, ten wysi?ek kosztowa? ich nieco ?ycia. R?wnie? zosta?o odkryte, ?e water elementale czasami po?ykaj? niekt?re przedmioty, kt?rych nie potrafi? strawi?. Trudno jest dotrze? do tych przedmiot?w kiedy ?yj?, wi?c powinienie? spr?bowa? ?owi? w ich zw?okach. Mo?esz by? mile zaskoczony.
Z nieznanych powod?w, w wispach rozwin??a si? niech?? do ludzi. Ju? wi?cej ciebie nie zaatakuj?, raczej b?d? chcia?y unika? kontaktu z ludzmi. Jacy? wojownicy podejrzewaj?, ?e wispy chc? co? ukry?...
W naszej analizie teren?w ?owieckich, odkryli?my r?wnie? kilka nieszcz??liwych potwor?w. Bogowie wys?uchali ich skarg i przesz?y jaki? specjalny trening.
Na przyk?ad, Infernalists by?y tak rozdra?nione przez demon skeletons, ?e nauczy?y si? czaru do ich zwalczania.
Chakoye poskar?y?y si?, ?e s? s?abe kondycyjnie, wi?c przesz?y specjalny trening. Jednak nadal na?ekaj?, ?e s? s?abe. Bogowie odkryli, ?e nosz? wszystkie swoje rzeczy ze sob? i to je wycie?cza. Chakoye nauczy?y si? przechowywa? przedmioty w specjalnych miejscach. Czuj? si? teraz du?o silniejsze i nie musz? nosi? wszystkiego ze sob?.
Ice Witches by?y r?wnie? w?r?d skar??cych si? potwor?w. Zobaczy?y, ?e maj? szans? na popraw? i zacz??y trenowa?. Niestety, nic szczeg?lnego nie osi?gn??y, jedynie ich czary s? teraz nieco skuteczniejsze. Widz?c ich rozczarowanie, Bogowie okazali im wsp??czucie i podnie?li im punkty ?ycia.
Dokonano wi?cej zmian w potworach, ale te s? przyk?adem najwi?kszej lito?ci Bog?w. Zmieniono r?wnie? kszta? krajobrazu. Je?li si? przypatrzysz to mo?esz znale?? now? drog? np. do Chor. Co wi?cej, odk?d demony w Yalahar by?y zm?czone du?ym wyst?powaniem ludzi, Bogowie wys?uchali ich skarg i postanowili, ?e wyst?powanie demon?w zostanie przeniesione nieco g??biej ni? teraz. Kiedy nadarzy?a si? szansa, bossowie Bog Raider przenie?li sie poniewa? zosta?y o?mieszane przez potwory, kt?re je otacza?y.
Jacy? zaniepokojeni obywatele Tibii ostrzegali Bog?w o zbyt wielu potworach, kt?re przemiarzaj? ziemie i s? zbyt niebezpieczne dla podr??nych, Bogowie nie s?uchali. W anty kryzysowym spotkaniu, obywatele byli przekoniani, ?e musz? wybra? ludzi, kt?rzy mogli by im pom?c w rozwi?zaniu tego problemu. Odwa?ni wojownicy teraz b?d? mogli zapisa? sie na zadania nowego typu. Zasadnicze umiej?tno?ci jakimi musz? si? te osoby cechowa? to wytrzyma?o?? i m?stwo. Tu nie liczy si? do?wiadczenie, bohaterowie o r?znym przedziale lvl'owym b?d? mogli stan?? przeciwko niebezpiecze?stwu. Nikt nie b?dzie wystawiony na niepotrzebne ryzyko, wi?c je?eli b?dziesz zaciekawiony takim zadaniem powiniene? zg?osi? si? do jednego z wybranych obywateli np. Grizzly Adamsa w Port Hope.

Je?li wybrani obywatele b?d? uwa?a? ciebie za kandydata do takiego zadania to b?dziesz potajemnie informowany o potworach, kt?re obecnie stanowi? zagro?enie. W takim razie, nast?pny krok nale?y do ciebie. Po tym jak zabijesz setki bestii otrzymasz nie tylko pieni?dze, ale r?wnie? do?wiadczenie. Takie zadania s? dobrym sposobem na codzienne polowania, wi?c warto pomaga? w akcji uwolnienia Tibii od gwa?townych potwor?w. Robi?c to bardzo cz?sto, b?dziesz m?g? si? nawet natkn?? na wyzywaj?ce bestie. Pog?oska m?wi, ?e czasami potwory dowiaduj? si? o tym, ?e s? na listach poszukiwawczych i informuj? o tym swoich szef?w oraz prosz? ich o pomoc. Na przyk?ad, mo?esz nawet stan?? twarz? w twarz z demonicznym Necrophausem lub przera?liwym Demodrasem.

Wszystkie b??dy ort.

#topic
Jestem neutralny do wi?kszo?ci posuni?? CipSoft'u. W tym przypadku jest tak samo. Tak?e, jestem ciekaw czy b?dzie z niej lecia?a medusa shield.​
 
Last edited by a moderator:

Imraoth

Active User
Joined
Jun 2, 2009
Messages
94
Reaction score
10
Age
27
Odp: Ostatnie poczynania Bog?w

Ciekawy teaser. Jestem ciekaw jakiego pokroju b?dzie meduza. Czy b?dzie to potw?r o sile Dragona, czy mo?e Demona. Nie mog? sobie wyobrazi? ?owienia przedmiot?w w dead'ach. Bardzo ?adnie opisane, plusik leci.

Pozdrawiam,
Imraoth
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Odp: Ostatnie poczynania Bog?w

[...]Je?li chodzi o nowego potwora Meduz?, to ciekawe jakie b?dzie mia? zastosowanie, bo jak mi wiadomo w mitologii greckiej, gdy si? na ni? spojrza?o, ona zamienia?a w kamie?, nie wspomn? o loocie [...]

To wszystko zale?y od jego statystyk. Zapewne cip'y b?d? chcia?y przybli?y? umiej?tno?ci z mitologii, wi?c dodadz? im takiego parala, ?e si? nie ruszysz z miejsca- jak kamie?, prawda xd? Co do loota to sam jestem bardzo ciekaw, mo?e wymy?l? jakie? specjalne przedmioty ;o Jednego mog? by? pewien, lootem b?dzie medusa shield i zdech?e "wonsze" ;p
 

Demeroth

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
457
Reaction score
80
Age
31
Odp: Ostatnie poczynania Bog?w

@Quper

Wszystkie b??dy poprawione, dzi?ki.

@topic

Motyw z zadaniami jest ?wietny. Podczasz expienia b?dziemy mogli robi? dwie rzeczy jednocze?nie. Raz to expi?, dwa to wykonywa? quest, za kt?ry dostaniemy r?wnie? do?wiadczenie i troszeczk? pieni?dzy.
Co do Meduzy... Kto wie czy nie b?dzie he?mu zwi?zanego z w??ami? :>
 

Deeboz

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
312
Reaction score
30
Odp: Ostatnie poczynania Bog?w

Bardzo fajnie si? to wszystko zapowiada. Mam nadzieje, ?e Tibia b?dzie si? jeszcze bardziej rozwija?.


Pozdrawiam
Dawidioo
 

Tibionauta

Advanced User
Joined
May 8, 2008
Messages
388
Reaction score
43
Odp: Ostatnie poczynania Bog?w

No c?? widz?, ?e Tibia pnie si? w stron? Cabala.Zadania na polowanie potwor?w - super.Je?eli jeszcze dodali by na poszczeg?lne lvl'e nowe zadanka, to na pewno mniej graczy skar?y?oby si?, ?e nabijanie lvl'a jest monotonne.Co do teasera, to ?adnie napisany i co najwa?niejsze czytelny ;].
 

$peqto

Senior User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
797
Reaction score
69
Odp: Ostatnie poczynania Bog?w

Napisz? jedno.
Wyobrazi?em ju? sobie jak boty ?owi? lota z water elementali hUEHushuehUSHEUhsuehUS
Og?lnie nie widz? czego? co nie mia?o by mi si? podoba?.
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Ostatnie poczynania Bog?w

Duu?y plus dla cip?w. Postarali si? trzeba im to przyzna?. Meduza? Mo?e by? ciekawie. ;> Popracowali troch? nad potworkami og?lnie. Hmm, my?l?, ?e po prostu musz? si? teraz stara?, aby nie odeszli od nich ludzie...

Pozdrawiam.
 
E

Ewande

Guest
Odp: Ostatnie poczynania Bog?w

Wszystkie b??dy ort.
Akurat. Podkre?li?e? tylko liter?wki, kt?re pewnie ci pokaza?o po wrzuceniu do Worda.



Tu tekst poprawiony ca?kowicie ortograficznie i interpunkcyjnie, a tak?e lekko stylistycznie przeze mnie.

Swoj? drog?, bog?w tutaj powinno by? z ma?ej (wiem, ?e na t.com jest 'Gods').
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Ostatnie poczynania Bog?w

Cipsoft idzie w dobrym kierunku, bardzo mi si? podoba ten ostatni update i tym samym polepszyli o dobry loot, r??ne umiej?tno?ci.
Pozdrawiam,
Arts
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Ostatnie poczynania Bog?w

Mi tam najbardziej podobaj? si? te misje, zabij tyle potwor?w, a b?dziesz nagrodzony - exp, loot, item, a w dodatku rare itemy z boss?w :d

Zapowiada si? ciekawie, a co do meduzy to nie interesuje mnie ona zbytnio, jest masa innych monster?w na jakich jeszcze mnie nie by?o, wi?c mam w czym przebiera? :p
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: Ostatnie poczynania Bog?w

no to zapowiada si? ciekawie :)
mam nadzieje ,?e b?dzie si? tam fajnie expi?o :)
 

Xeruun

Active User
Joined
May 24, 2009
Messages
54
Reaction score
2
Odp: Ostatnie poczynania Bog?w

No i kolejne aktualizacje ci co bootuj? b?d? zn?w czeka? pewnie na kolejne wersje boot?w mam nadziej?, ?e te aktualizacje podwy?sz? cz??? graczy kt?rzy b?d? grali w tibie lub te? pomniejsz? nie wiadomo.
 

kamilu89

Active User
Joined
Feb 2, 2009
Messages
75
Reaction score
3
Odp: Ostatnie poczynania Bog?w

no mi sie bardzo to podoba...
ale czy nie zauwazyliscie ze cipsoft co update (wiekszy) wypuszcza coraz wieksza partie terenu ?
za 3,4 lata przecietny gracz nie bedzie ogarnial co jest gdzie,ale po poznaniu tego swiata mozemy byc przekonani ze kazdy znajdzie cos dla siebie...
tibia zmierza w dobrym kierunku i oby tak dalej... ;)
co do meduzy to mysle ze bedzie to potwor pokroju fury ;D sa do siebie dosc podobne wiec mysle ze beda mialy podobna ilosc hp i expa ;D
 

Grajcz

User
Joined
May 31, 2009
Messages
19
Reaction score
0
Age
32
Odp: Ostatnie poczynania Bog?w

Jak ja uwielbiam updaty;)
Jak do tej pory ?aden z update nie by? dla mnie ca?kiem negatywny, zawsze to rozw?j je?li nie terytorialny to techniczny b?d? wprowadzaj?cy inne nowo?ci.
Ciesze si? ?e mimo i? nie b?dzie nowych miast to wprowadz? nowe potwory a zapewne i itemy.
Szczeg?lnie do gustu jak zapewne i wi?kszo?ci przypad? mi pomys? z questami;)
Wreszcie opr?cz oceny respa po loocie/expie b?dzie mo?na dobiera? miejsce huntu pod wzgl?dem d?ugofalowym (domy?lam si? ?e ten "bonus" za ubijanie potwor?w bedzie dosy? rzadki).
Co do Medus uwa?am je za kolejnego ciekawego potwora, mi si? wydaje ?e b?dzie to istota pokroju fury b?d? warlocka w ko?cu skoro wprowadz? tylko par? (jednego?) monster?w to nie dadz? jakiego? s?abeusza.
Przy okazji mo?e powstanie meduza set?;)
Co do zmian w loocie/sile potwor?w to mi si? to podoba, os?abienie niekt?rych i zwi?kszenie loota z nich sprawi ?e wreszcie potwory ubijane raczej z konieczno?ci (dla itemu b?d? w que?cie) stan? si? bardziej op?acalne.
I ko?c?wka newsa mnie zainteresowa?a:
Czy?by po ubiciu ilu? tam potwor?w pojawi si? quest z bossem tych monster?w?
By? mo?e pojawi si? sta?y spos?b huncenia tych boss?w co mi niezbyt si? podoba bo jednak ubicie Demodrasa by?o wyczynem a je?li si? zacznie "respi?" w que?cie to zapewne zmaleje jego "warto??".
Teraz co do samej budowy teasera:
Podoba mi si? to pisanie jakoby bogowie spe?niali pro?by "istot" tibijskich - nadaje to atmosfery fantasy a nie tak ?e pisz? tylko jako "tw?rcy" gry...
Podsumowuj?c:
Tibia si? rozwija i oby tak dalej, pozostaje czeka? bo nowo?ci nadchodz? krokami milowymi;)
 

GutA

Advanced User
Joined
Oct 14, 2008
Messages
203
Reaction score
20
Odp: Ostatnie poczynania Bog?w

Co to ma by??! Oni chyba chc? kompletnie zepsu? tibi?..

Troszk? przesadzaj?, np. po tibii 8.0 ludzie nie mogli si? po?apa? w 8.1 :p
Za du?o zmian
 
Status
Not open for further replies.
Top