What's new

OTS na ... w pewnym sensie dw?ch routerach.

sebul007

User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
29
Reaction score
1
Posiadam router Pentagram Cerberus i Asmax... poniewa? prowadz? internet od s?siada kablem do routera mojego mog? po??czy? si? z jego routero-modemem , wkt?rym mog? ustawi? Virtual Serwer. Najdziwniejsze jest to ?e gdy ustawiam u siebie porty i u s?siada tak samo porty nadal s? zamkni?te , gdy tylko u siebie czy tylko u s?siada tak samo... Pr?bowa?em ju? z kilkana?cie razy ( oko?o 2 dni pracy z koleg? ) Ot??... jak odblokowa? wreszcie te porty... oto moje pytanie :)

Posiadam : Windows Vista, Zewn?trzne IP , du?o ch?ci do stworzenia OTS, lekkie do?wiadczenie :)

WIELKIE DZI?KI Z G?RY!!1
 

Milosz

Senior User
Joined
Dec 27, 2009
Messages
749
Reaction score
54
Odp: OTS na ... w pewnym sensie dw?ch routerach.

Mo?esz narysowa? jak to jest pod?aczone wszystko? I napisz te? modele router?w
 

sebul007

User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
29
Reaction score
1
Odp: OTS na ... w pewnym sensie dw?ch routerach.

Nie wiem za bardzo ,poniewa? nie by?em nigdy u s?siada i nie mam wgl?du jak to wygl?da u niego ale my?l? ?e jako? tak :
Modem/Router u s?siada > poprowadzone kablem > m?j router > m?j komputer

M?j router to Pentagram Cerberus ( nie mog? znale?? pude?ka a tylko to jest napisane na routerze) router s?siada to ASMAX AR 701u
 

Milosz

Senior User
Joined
Dec 27, 2009
Messages
749
Reaction score
54
Odp: OTS na ... w pewnym sensie dw?ch routerach.

no to porty musisz mie? przekierowane tu i tu.
Na routerze s?siada przekierowujesz je na ip twojego routera, ale to ip kt?re jest po stronie "wan", czyli od s?siada. I na swoim przekierowujesz na sw?j komputer
 

sebul007

User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
29
Reaction score
1
Odp: OTS na ... w pewnym sensie dw?ch routerach.

EEE czyli na routerze s?siada mam ustawi? lokalne ip mojego routera odblokowywanie port?w a u mnie normalnie?
 

sebul007

User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
29
Reaction score
1
Odp: OTS na ... w pewnym sensie dw?ch routerach.

czy taka konfiguracja jest dobra? Prosz? o szybk? odpowied?!

Chyba raczej nie ,poniewa? porty nadal nie s? odblokowane.
 
Top