What's new

OTS o kt?rym nie zapomnis.

PicWick

Advanced User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
236
Reaction score
8
Witam. Kazdy kto gra? w ots'y ma napewno swoj ulubiony taki ktorego ngdy nie zapomni i chce zapytac sie forumowiczow: "Co mial w sobie ten ots ze go nie zapomnicie" Ots ktory utkwil mi najbardziej w pamieci byl jeszcze za czasow 7.6 by? to ots z 100% w?asnymi potworami(nie chodzi mi tu o grafike) gdzie zdobycie c seta to bylo cos byly wspaniale wojny ktorych chyba nie zapomnie nigdy i mapa rozrastala sie wraz z liczba graczy na poczatek jak zaczelem grac bylo 10 domkow skilepy depo i domki npc a juz po 3 miesiacach w miescie bylo ok. 60 domkow. Fajne questy. Nie moge powiedziec jaki byl exp bo kazdy potwor mial swoj. To tyle o niezapomnianym ots'ie.
 

naro135

User
Joined
Sep 2, 2009
Messages
21
Reaction score
2
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Mazurski OTS
www.mazurek.no-ip.pl
Polecam ale nie gram od k?d dosta?em delete na 20k charze....
tam tez sa wlasne monster tzn. z tych rl to tez jest ale nowe tez sa:p
exp to chyba 300 nie wiem zobaczysz na stronie...
 

Lord Bborek

Advanced User
Joined
Jul 8, 2009
Messages
485
Reaction score
22
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

unline.org
Mi najbardziej utkwil i byc moze utkwi w pamieci bo jeszcze na nim gram;( exp 10x amerykanski serwer niesamowity silnik najlepsze co w nim jest to ze gdy wyjdzie nowa tibia oni po 2 ,3 godzinach zmieniaja naprawde bardzo fajny OTS

tu widze ze kolega @up mowi ze utkwi mu mazurski OTS a mi nie to chyba najglupszy OTS na swiecie to ots na ktorym jest pelno NOOB?W
 

Choxorz

Advanced User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
181
Reaction score
4
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

mi najbardziej utkwi? w pami?ci golden-ots.no-ip.org xD! by?y to czasy, gdy tibia 7.6 dopiero wysz?a. manarunki, 10x exp i pvp :3 wiecznie wojny, oczywi?cie ^^
cos czuje, ze teraz miejsce golden-otsa zajmie britories.mine.nu pod 8.42 :p bardzo mi sie podoba ots, duzo na nim fajnych ludzi :3
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Najlepszy ots to by?:
Tibia 7.92 - Rezoria.mine.nu :D
Tibia 8.1 - 8.31 - Syphera.com
 

Aviolles

Advanced User
Joined
Jul 31, 2009
Messages
202
Reaction score
21
Age
23
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

By? to m?j pierwszy ots, otslive.net by? pod Tibi? 7.6 PvP i granie by?o zajebiste, bardzo wysoki exp, mapa jak na redcastle.pl. Nie zapomne tego ots, najlepszy na jakim gra?em i chcia? bym gra? dalej. Gra?em tam r?wnie? z dwoma kolegami, co dodaje lepsz? grywalno??. Mia?em 16,400+ level, wieczne wojny, spam ue i pe?no ded?w zaraz po zako?czeniu ue, kocham ten ots, ale hoster go zamkn?? z niewiadomych mi przyczyn, a bardzo fajny kole? by?.
 
Last edited:

Keteron

User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
34
Reaction score
2
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Kovloria NPvp nigdy nie zapomn? gry tam. To by? pierwszy ots rpg na jakim gra?em nigdy w?a?ciwie nie gra?em na rpg tak d?ugo jak tam:p nie sz?o mi tam dobrze bo wtedy ledwo w tibi? gra?em a potem ju? tylko dla zabawy ale naprawd? by?o mi?o i pewnie jeszcze nie raz b?d? tam gra?;)
 

Cesarz15

Active User
Joined
Apr 24, 2008
Messages
128
Reaction score
2
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Najbardziej w Pami?ci utkwi?y mi 2 Otsy Dymek Ots pod Tibie 7.6 i Znote (wootish) pod 8.0 Wootish by? serverem Szwedzkim ,ale gra?o tam wi?cej polak?w ni? szwed?w ,ci?gle by?y wary i gra?o si? bardzo fajnie.
 

Speedox2

Active User
Joined
Jul 17, 2009
Messages
72
Reaction score
6
Age
29
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Witam. Kazdy kto gra? w ots'y
Chyba ka?dy, kto gra? "na" ots'ach,gra? to mo?na "w" Tibi?.

--Topic--
Moim pierwszym OT serwerem, o ile dobrze pami?tam... by? niejaki Ptak OTS.. skromny serwer, pod 8.0... By?em totalnym newbie..na RL'u wtedy m?j maksymalny poziom do?wiadczenia, wynosi? 16.To by?y pocz?tki moich przyg?d z tibi?.Na pewno nie zapomn? o serwerach takich jak Armia Podkarpacki OTS... Mazurski.. megaenfo.no-ip.info.. Ach, to by?y czasy !!
 

Axon

New User
Joined
Apr 1, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Dla mnie ?wietny by? Exori Net :D
 

Mevinah

Active User
Joined
Aug 9, 2009
Messages
125
Reaction score
3
Age
33
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

neravia.pl
Pozna?em tam bardzo du?o ludzi, koleg?w, przyjaci??, na PVP nigdy hunta nie mia?em ;P na Non-pVp trapa nigdy ;p
Pozdro ;)
 

Karuzo

Active User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
54
Reaction score
10
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

moim pierwszym ots by? wom24.pl d?ugo na nim nie gra?em ale zn?w tam powruci?em ;d
 

DreamerDream

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
280
Reaction score
20
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Ja nigdy nie zapomn? OTS postawionego przez GM Zaba.
Ten OTS mia? niesamowit? atmosfer?. Tam By?o nawet dosy? du?o ludzi (dziennie oko?o 20 graczy) i tam ka?dy ka?dego zna?. Po prostu on by? super. Z gm mo?na by?o sobie po?artowa?, zawsze by?o weso?o. Zazwyczaj prawie kazdy zamiast expi?, to si? zabawia? i rozmawia?. Szkoda, ?e niestety po pewnym czasie OTS pad? ;(

Nigdy go nie zapomn?.
 

Majk

Senior User
Joined
May 7, 2008
Messages
843
Reaction score
217
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

OTS o kt?rym nie zapomn? to Mirrodin OTS, stworzony przez Masteuszx.
Gra na nim sprawia?a mi przyjemno??, co jest najwa?niejsze.Wary, pozanie wielu ciekawych ludzi ( z niekt?rymi utrzymuj? kontakt do dzi?). Pewnie wszyscy my?l? ?e ten OTS utkwi? mi w pami?ci dlatego, ?e by?em jednym z lepszych graczy w TOP 5, i tu si? myl?. Wspania?a atmosfera podczas war?w, wsp?lne rozmowy na Ventrilo, nie m?wi? teraz tylko o graczach tego OTS, tylko tak?e o u?ytkownikach forum kt?rzy grali razem ze mn?. Mam nadzieje ?e powracaj?c teraz na FaniaOTS, spotka mnie to samo co na Mirrodinie ;-)
 

Ziom4ek

Active User
Joined
Sep 29, 2009
Messages
70
Reaction score
3
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Nigdy nie zapomn? o noob otsie slaski.zapto.org spamy ue pod dp wojny po godzinie + albo po 5min , by?em tam znan? osob? dop?ki nie dosta?em delete chyba 3 dni temus; \
i oczywi?cie WODZISLAWSKI.NET/ZAPTO.ORG
zajebisty server ludzi po 200 online ,?wietlana przysz?o?? ,450lvl max reszta -300
mapa Evol exp x3 niesamowity;s ob ustalane z tygodniowym wyprzedzeniem mia?em tam 200lvl : < lecz ots upad? :curse: po p?? rocznej przerwie na stronie pisa?o ze ruszy i ruszy? po 2 tygodniach nikt nie gra?; / by?em tam best lvl 212 w top 3 zna?em map? jak ma?o kto tam by?em kim? :*******************
ale:(((((((((((((((((((((((((((
 

Mogwai

New User
Joined
Jun 24, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Dark Tower OTS :) (7.6)
Jeden z pierwszych na jakich gra?em. Og?lnie mam sentyment do mapki yureza - by?a do?? kompaktowa - nawet jak na tamte czasy za ma?a co prowadzi?o do cz?stych wojen. Dzi? bardzo ch?tnie bym na niej zagra?, niestety nie ma gdzie :)
 

Misiek5

Advanced User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
186
Reaction score
10
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

KazOTS.

To by? zajebisty OTS, szkoda ?e ju? go nie ma. Bardzo podoba?a mi si? mapka( Roxor 8.4) kt?ra by?a troche rozbudowana. Mia?em kilka char?w najwi?kszy 600+ lvl ED. ED by? najlepsz? profesj? jak to zwykle na OTS. Wbija?o si? 20 lvl dziennie i git. Exp co? ko?o 100 w d??. Gra?o tam p?? mojego o?edla wi?c by?o o czym rozmawia?. Puzniej mia? nasta? dedyk, poniewaz by?y lagi jak huj. Ale niestety OTS zosta? wy??czony.

Pozdrawiam,
Misiek
 

FerN

Senior User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
597
Reaction score
27
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Ots kt?rego nigdy nie zapomn? jest to ots.waw.pl. Mo?e nie by?o to najlepszy ots w polsce, du?o os?b te? na nim nie gra?o (jak zacz??em to jakie? 50). Mo?na powiedzie? ?e ots waw to ojciec EvolutionMap. Mia? wiele wysp, by? to rpg z expem x2, lootem x1. Ten serw by? pierwszym otsiem na jakim zagra?em. No niestety, ale ots pad? przez reset char?w...
 

SebaXT002

User
Joined
Sep 25, 2009
Messages
22
Reaction score
0
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Ja od zawsze gralem na Wodzislawkim
WG mnie najlepszy ots jaki moze byc
 

konioo

User
Joined
May 7, 2008
Messages
28
Reaction score
0
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Dla mnie najleprzy ots pod tibie 7.92 Pomorski Ots Rumia dedyk 20 osob max ja na 100 lvl przy osoba posiadajacych 250lvl bylem kims... leader najleprzej gildi na serv;/ Exp byl max 10x mapa YourOts. Z czasem zaczelo grac mniej osob i wszystko sie skonczylo;/
 
Top