What's new

-Średni OTS z LiveBox TP

GM Wojcieszekk

New User
Joined
Nov 22, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Odp: OTS z LiveBox TP

Po prostu Miodzio :D. Bardzo dobry poradnik. Uratowa?e? mi nim ?ycie ju? nie raz. Oczywi?cie 10/10. Pozdrawiam. :up:
 

HUJ1234

New User
Joined
May 17, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: OTS z LiveBox TP

?al jak wejde w t? srone to mmi sie pojawia PUSTE BIA?E OKNO:mad:
Tak jak by tej strony nie by?o:confused:?
:eek:

JESZCZE COS CHCE POWIEDIZEC JA MAM IP 94.251.187.60 WEJDE NA STRONE NA KT?REJ SPRAWDZAM MAM IP ZEWN?TRZNE CZY WEW WYCHODZI MI ZEW A W??CZAM LOOZIKOTS V5 I D.............PA PROSZ? O SZYBK? I DOR? ODPOWIEDZ. Z G?RKI DZI?KUJE!!!!
 
Last edited:

Xemes

User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
49
Reaction score
1
Odp: OTS z LiveBox TP

Jesli ktos ma wewnetrzne ip to nic to nie daje, jesli zewnetrzne to wystarczy samo no-ip, niewime poco tyle komplikacji...
 

Gilbert

Active User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
126
Reaction score
2
Age
30
Odp: OTS z LiveBox TP

Bardzo dobry poradnik , wszystko dzia?a. Tylko mam jeden problem, chce otworzy? troszk? lepszy serwer , z?o?y?em ju? specialny komputer kt?ry mo?e chodzi? 24/7. Lecz b?ndzi? on sta? w Firmie Komputerowej z bardzo szybkim internetem lecz na liveboxie. Nie b?d? mia? do niego za cz?sto dost?pu wi?c nie moge zmienia? codziennie IP w config.lua. Da?oby rade jako? to obej?? ? W najgorszym wypadku napisze program kt?ry by wchodzi? na strone whatismyip.com kopowia? IP w wkleja? tam. Ale co za tym idzie serwer musia?yby si? restartowa?.
 

Xemes

User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
49
Reaction score
1
Odp: OTS z LiveBox TP

Po prostu zaloz konto na no-ip.com i bedziesz musial updatowac tam swoje ip. Albo jest cos takiego kiedyzs slyszalem ze ci co chwile wchodzi i automatycznie updatuje ip. Ale musisz zalozyc konto na no-ip.com lub pl
 

Gilbert

Active User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
126
Reaction score
2
Age
30
Odp: OTS z LiveBox TP

?ci?gno?em ten programik nazywa si? DNS Updater ale niestety kiedy wpisuje w config.lua IP naprzyk?ad z no-ip.com , nie czyta i ludzie niemog? si? zalogowa?. Prubowa?em ju? tak.
 

pera

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
189
Reaction score
4
Age
31
Odp: OTS z LiveBox TP

Poradnik bardzo czytelny i zrozumia?y, du?o ss. Oby jak najwi?cej takich.

Pozdrawiam!
 

karolty

New User
Joined
Jun 6, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: OTS z LiveBox TP

Zrobi?em wszystko tak jak opisane w poradniku. Jest ma?y problem... po konfiguracji dns

Ostatni komunikat serwera members.dyndns.org : Podana nazwa hosta nie istnieje.
Adres IP (baza danych DynDNS) : Nieznany

Login. haslo. port- wpisuje poprawnie
Gdy u?ywam 'aktywny'... zapisuje... sprawdzam jeszcze raz to po??czenie to widnieje to samo co podawa?em na gorze i opcja 'nieaktywny'


Aha i dodam jeszcze ?e pobra?em program do update dns, ale je?eli chc? od?wie?y? list? server?w to pisze ?e jest to nie mo?liwe i abym sprawdzi? po??czenie internetowe (login i haslo jest okey) , pisze abym poda? publiczne ip.

Je?eli jest to mo?liwe to prosz? o wyja?nienia na gg 11188973 lub repostem w tym temacie.
 
Last edited:

GoD Black

New User
Joined
Mar 30, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: OTS z LiveBox TP

a ja nie moge znalesc tej zakladki "Serwer Lan" gdzie to jest pls piszcie na gg 12704264 za pomos dam reputka ;D
 

koncentrat

User
Joined
Jun 11, 2009
Messages
21
Reaction score
2
Odp: OTS z LiveBox TP

Mam problem wpisuje 192.168.1.1 i wystakuje mi panel logowania...
wpisuje dobrze Pass i nic..
Mam kabel ethernet

Pozdro :(
 

Zajbatsu

New User
Joined
Jun 9, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: OTS z LiveBox TP

A u mnie pisze ze to jest platne to zalozenie hosta na tym DynDNS.com:(
 

duk3

User
Joined
Oct 30, 2008
Messages
26
Reaction score
0
Odp: OTS z LiveBox TP

a mi nie wchodzi ip z pkt. 4
 

kashub198

New User
Joined
Jun 14, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: OTS z LiveBox TP

Zrobi?em all dobrze a nie chce si? nawet server w??czy? nie wiem czemu . Wszystko sprawdzi?em i jest dobrze Prosz? o pomoc...:confused::curse:

Aaa.. i jeszcze jedno m?j livebox jest pod??czony przez WiFi(nie wiem czy sie przyda ale wola?em napisa?):curse:
 

Glexie

Active User
Joined
Apr 25, 2009
Messages
145
Reaction score
3
Odp: OTS z LiveBox TP

9/10.

Cho? nie mam neostrady,zrozumialem wszystko. ; - D

Dzieki , przyda sie ludzia.
 

kamil669013

New User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
1
Reaction score
0
co mam zrobic jak chce dodac na stronke i pisze ze serwer musi byc wlaczony pomocy
jast ktos kto mi pomoze??
//??cz?.
 
Last edited by a moderator:

kashub198

New User
Joined
Jun 14, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: OTS z LiveBox TP

Sory poradnik 10/10 i wierze ze jest Twojego Autorstwa All dziala moja wina bo ja zamiast robic hosta na dyndns robilem na no-ip.com i zamiast logowac sie przez localhost logowalem sie przez hosta sry:D:up:
 

sikorka_36

User
Joined
Jun 9, 2008
Messages
30
Reaction score
2
Odp: OTS z LiveBox TP

ja mam problem przy punkcie 4 pisze mi ?e podana nazwa hosta nie istnieje prosze o pomoc
 

goblin950

Active User
Joined
Jul 3, 2009
Messages
51
Reaction score
1
Odp: OTS z LiveBox TP

go?ciu jestes The best poradnik mi bardzo pom?g?!!!! :) Leci repucik
 
Top