What's new

Otservlist.org punkty du?o taniej ni? od w?a?ciciela xinna

Status
Not open for further replies.

Alexooo

Advanced User
Joined
Jul 7, 2011
Messages
152
Reaction score
5
Witam na mojej aukcji - u mnie kupisz tanie konto na otservlist.org z punktami kt?re starcz? na wszystkie bonusy promuj?ce Tw?j serwer OTS na najbardziej popularnej li?cie ots.

Przedmiot: Przedmiotem kt?ry sprzedaje s? punkty na stronie otservlist.org (najbardziej popularna lista serwer?w ots dzi?ki kt?rej sprowadzamy najwi?cej graczy na Nasze otsy. Za punkty mo?esz kupowa? specjalne bonusy dla Twojego serwera. Wi?cej informacji na screenie poni?ej.
ub9o18.jpg

Ilo?? punkt?w: 2400
Cena: Na pocz?tku chcia?bym por?wna? moj? cen? z cenami Xinna jego ceny mo?ecie zobaczy? na screenie poni?ej.
w2rrc4.jpg

Jak widzicie 1200 punkt?w mo?na naby? za 68 euro zobaczmy przeliczenie na screenie poni?ej
j5tud5.jpg
Jednak ja na sprzeda? mam a? 2400 punkt?w, nie 1200 jak jest pokazane na screenie powy?ej wi?c wed?ug przelicze? 2 x 68 euro = 136 euro czyli 565 PLN
Cen? ustawiam na 300 z? z powodu tego, ?e bardzo trudno jest sprzeda? tyle punkt?w na otservliscie nie maj?c ju? kontakt?w z prawdziwymi hosterami maj?cymi prawdziwe pieniadze i wiedza jak zarobi? na pkt.
Wystawiaj?c ten produkt jakim s? punkty na otservlist.org nie naruszam regulaminu napisanego przez administratora Xinna a wi?c aukcja jest ca?kiem legalna. Nie narusza Ona r?wnie? regulaminu forum tibia.net.pl.
Forma p?atno?ci: Przelew na konto bankowe.
Kontakt: GG: 12440970, nr tel: pisz priv po numer albo na GG, dzwoni? mo?na od 11:30 do 18:30.
 

Alexooo

Advanced User
Joined
Jul 7, 2011
Messages
152
Reaction score
5
Odp: Otservlist.org punkty du?o taniej ni? od w?a?ciciela xinna

Refresh

Dalej aktualne obecnie 2 zainteresowanych....​
 

Alexooo

Advanced User
Joined
Jul 7, 2011
Messages
152
Reaction score
5
Odp: Otservlist.org punkty du?o taniej ni? od w?a?ciciela xinna

Nadal aktualne
 
Status
Not open for further replies.
Top