What's new

P?aszczyzna totalna

Nieruchomy Poruszyciel

Advanced User
Joined
Mar 4, 2013
Messages
250
Reaction score
14
Witam,
wraz z zespo?em zastanawiamy si? nad wprowadzeniem do gry p?askich grafik otoczenia (sprity postaci oraz mob?w s? p?askie).
Jedni z nas uwa?aj?, ?e p?askie mog? si? nie przyj??, a reszta, ?e to mo?e by? hit dlatego chcemy uzyska? opinie od innych tibijczyk?w, oto przyk?ad jak to ma wygl?da?:

TUBPBmS.jpg


EKMNVVU.png


3F4veRu.jpg


1JY4Yot.png


IejilfG.png


IzpxRj6.png


QvRtg6l.jpg


uNJIawQ.jpg


Graliby?cie na takim otsie? Czy zabi?o by to totalnie klimat tibii?
 

Nush

Advanced User
Joined
May 10, 2012
Messages
381
Reaction score
11
Odp: P?aszczyzna totalna

Po co tibie robi? jak macie takie pomys?y to bli?ej wam do margonem ni? tibi.
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: P?aszczyzna totalna

Po co tibie robi? jak macie takie pomys?y to bli?ej wam do margonem ni? tibi.
Ty retarded jeste?.

[MENTION=210896]antek[/MENTION]
R?bcie p?askie.
 

dami1310

Poskramiacz Internet?w
Joined
Jun 1, 2009
Messages
1,385
Reaction score
113
Odp: P?aszczyzna totalna

P?askie.
 

KadreZ

Advanced User
Joined
Aug 18, 2015
Messages
443
Reaction score
6
Odp: P?aszczyzna totalna

Ty retarded jeste?.

[MENTION=210896]antek[/MENTION]
R?bcie p?askie.

to jest gorsze od retarda.

R?bcie p?askie, jak nie bedzie exp X2 to napewno wbije :)
 

Nush

Advanced User
Joined
May 10, 2012
Messages
381
Reaction score
11
Odp: P?aszczyzna totalna

[MENTION=432257]KadreZ[/MENTION]
No wed?ug mnie to lepiej by? "retardem" ni? z?odziejem jak ty XD
[MENTION=4397]Debski[/MENTION]
To ju? nie jest tibia, to wygl?da jak wono czyli kupa, temu jest bli?ej do margonem ni? do tibi.
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: P?aszczyzna totalna

na wono chyba cos takiego probowali zrobic przed konoha, dalej nie zaszedlem, bo oczy rozbolaly.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: P?aszczyzna totalna

Graliby?cie na takim otsie? Czy zabi?o by to totalnie klimat tibii?

Czemu nie? Lepsze to ni? mieszenia izometrycznych gotowych grafik z tibii i p?askich postaci... Wi?c mo?e co? sensownego z tego wyj?? :)
 

rafaeru

Active User
Joined
Aug 18, 2010
Messages
139
Reaction score
6
Odp: P?aszczyzna totalna

Wygl?da o wiele lepiej ni? izo, ale czy to nie popsuje stack?w w grze ? W ko?cu idealnie pod schodami nie wida? pi?tra wy?ej. Na wono takie co? mi si? kompletnie nie podoba, no chyba, ?e da si? temu zaradzi?.
 

MrPanda

User
Joined
Sep 2, 2015
Messages
25
Reaction score
0
Odp: P?aszczyzna totalna

zuaPze8.png

?adnie to tak kra?? z NIN'a?

Link do gry :
 
Last edited:

Saiyans King

Forum friend
Joined
Feb 6, 2009
Messages
97
Reaction score
18
Odp: P?aszczyzna totalna

Zdecydowanie lepiej wygl?da jak s? same p?askie grafiki ni? jakie? dziwne mieszaniny p?askich z izo.
[MENTION=432531]MrPanda[/MENTION]
Mo?e id? w tematach z serwerami db spamowa? jak to ukradli grafiki z loga czy buu fury.
 

Nieruchomy Poruszyciel

Advanced User
Joined
Mar 4, 2013
Messages
250
Reaction score
14
Odp: P?aszczyzna totalna

[MENTION=432531]MrPanda[/MENTION]
Wi?kszo?? grafik z nin online jest do nie do wyci?cia gdy? screeny s? albo z jakimi? efektami lub obiekty s? pozas?anianie drzewami lub innymi budynkami, wi?c odrysowujemy na ich podobie?stwo ;)
[MENTION=384342]Wawrek[/MENTION]
Nie chc? Ci? w ?adnym wypadku teraz obrazi?, ale kto? kto hostuje przerobionego brazylijskiego gotowca nie powinien obra?a? serwera stworzonego od podstaw, sam nie przepadam za stylem wono ale szanuj? jego tw?rc?w za ogrom pracy jak? wykonali :)
[MENTION=288436]rafaeru[/MENTION]
Wiem o co Ci chodzi i pracujemy nad tym, na wono stacki s? troch? ?le przemy?lane chocia?by ze wzgl?du na kolumn? schod?w zamiast minimum 2
 
Last edited:

Nush

Advanced User
Joined
May 10, 2012
Messages
381
Reaction score
11
Odp: P?aszczyzna totalna

[MENTION=432531]MrPanda[/MENTION]
Wi?kszo?? grafik z nin online jest do nie do wyci?cia gdy? screeny s? albo z jakimi? efektami lub obiekty s? pozas?anianie drzewami lub innymi budynkami, wi?c odrysowujemy na ich podobie?stwo ;)

[MENTION=384342]Wawrek[/MENTION]
Nie chc? Ci? w ?adnym wypadku teraz obrazi?, ale kto? kto hostuje przerobionego brazylijskiego gotowca nie powinien obra?a? serwera stworzonego od podstaw, sam nie przepadam za stylem wono ale szanuj? jego tw?rc?w za ogrom pracy jak? wykonali :)

[MENTION=288436]rafaeru[/MENTION]
Wiem o co Ci chodzi i pracujemy nad tym, na wono stacki s? troch? ?le przemy?lane chocia?by ze wzgl?du na kolumn? schod?w zamiast minimum 2

Brazolskiego gotowca, heh. Daj mi chocia? 10% mojego otsa czekam pw. Obydwoje dobrze wiemy ?e stworzy?e? kup? bo g?wno to b?dzie ju? "U?ywanie wulgarnego s?ownictwa" skopiowan? z innego serwera i [MENTION=432531]MrPanda[/MENTION] tylko tutaj to u?wiadomi?, ots od 0 a wszystko mo?na znale?? na innych otsach to ja nie wiem na czym ty si? "wzorowa?e?"
 

Nieruchomy Poruszyciel

Advanced User
Joined
Mar 4, 2013
Messages
250
Reaction score
14
Odp: P?aszczyzna totalna

Nie wiem czemu si? unosisz :) stw?rz co? od czystego tfsa to porozmawiamy na razie nie widz? sensu :)

Btw zachowuj si? jak na experta przysta?o, a nie jak na 13 latka :)
 

Nush

Advanced User
Joined
May 10, 2012
Messages
381
Reaction score
11
Odp: P?aszczyzna totalna

Nie wiem czemu si? unosisz :) stw?rz co? od czystego tys to ch?tnie z Tob? porozmawiam na razie nie widz? sensu.

Unosz? si?, mo?e troch? lecz poprostu zaznacza?em ci ?e jeste? hipokryt? a do tego nie masz racji.
 

Nieruchomy Poruszyciel

Advanced User
Joined
Mar 4, 2013
Messages
250
Reaction score
14
Odp: P?aszczyzna totalna

Nie jestem hipokryzja gdy? gra?em na twoim serwerze par? dni, ty na moim nie wi?c mam si? do czego odnie??:)
 

rafaeru

Active User
Joined
Aug 18, 2010
Messages
139
Reaction score
6
Odp: P?aszczyzna totalna

[MENTION=111360]Nier[/MENTION]uchomy Poruszyciel

To jest/b?dzie robione na zwyk?ym cliencie czy OT Cliencie ?
 

KadreZ

Advanced User
Joined
Aug 18, 2015
Messages
443
Reaction score
6
Odp: P?aszczyzna totalna

Zapowied? ju? wszystko m?wi, jak mog? wiedzie? na kt?rej edycji gra?e??

Kazdy wie ze kazda edycja Nrtn to zwykly Schei? na kase, twoj silnik jest na otlandzie (narutowhite pysiek.) [MENTION=111360]Nier[/MENTION]uchomy Poruszyciel nie daj sie sprowokowac temu idiocie, napewno sporo ludzi by si? takim projektem zainteresowa?o


Gesendet von meinem X6 mit Tapatalk
 

Nieruchomy Poruszyciel

Advanced User
Joined
Mar 4, 2013
Messages
250
Reaction score
14
Odp: P?aszczyzna totalna

Nie jestem hipokryta gdy? gra?em na twoim serwerze par? miesi?cy temu przez kilka dni, a kilka dni wcze?niej gra?em na brazylijskim serwerze z tymi samymi postaciami i spellami :s

Co do mojego serwera jest to czysty tfs ?e skrypt ami na zam?wienie kt?rych nie ma inny otsa (chyba ?e ich tw?rca je odsprzedal w co w?tpi?). Co do grafik, s? ripowane z gry non online i nie wstydz? si? tego, ich styl mi si? podoba ale wi?kszo?? musz? sam odrysowywac zamiast p?j?? na ?atwizne i jecha? copy paste bo to niemo?liwe w wi?kszo?ci przypadk?w wi?c troch? pracy w to wk?adam:)
Du?y obiekt potrafi mi zaj?? ca?y dzie? gdy? nie jestem grafikiem poziomu shikate czy royalz a czy dami:)

Grafiki postaci s? w?asne za kt?re p?aci?em, ma je r?wnie? ntsw l, dlaczego? Poszukasz, a znajdziesz.

Nie wiem wi?c dlaczego nazywasz m?j serwer gownem po kilku ssach z roku 2014 :)

Pozdrawiam

P.S temat nie s?u?y do k??tni dlatego je?eli masz zamiar kontynuowa? te rozmow? to zapraszam na pw
[MENTION=180885]Rafe[/MENTION]ru
Na razie na cliencie tibii z tego wzgl?du, ?e mamy czasy jakie mamy i bez bota nie ma graczy :/ lecz i tak czeka mnie przeprowadzka ma otclienta z kilku powod?w:
- ju? debilem do limitu 254 efekt?w
- mam kilka pomys??w na GUI, kt?re wymagaj? otclienta

P.s wybaczcie za b??dy ale pisze z kom?rki i czasami nie zauwa?am wszystkich dziwnych autokorekt:)
 
Last edited:
Top